Повернутись до публікації

Генпрокурор: закон про люстрацію не відповідає Конституції

Вівторок, 30 вересня 2014, 15:32
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 37.54.35.---Олег з Калуша01.10.2014 09:06
Олег Федоров:
Звичайно, адже за цим Законом Порошенко має бути усунутий з посади Президента із забороною займати посади в органах влади.
А за цією заявою Ярема має бути усунутий з посади Прокурора із забороною займати посади в органах влади.
IP: 144.76.166.---bubby01.10.2014 08:41
Майдан теж не передбачений Конституцією.Повторити?
IP: 213.179.252.---Ivan Praskovych01.10.2014 08:15
Люстрація не є санкцією (видом відповідальності) а є перевіркою етичності чи ділової репутації державного службовця. За логікою Яреми неконституційною є перевірка на несудимість, вимоги про стаж роботи, вік, громадянство і знання, бо під їх дію потрапляють мільйони людей. Хай Ярема краще займається розслідуваннями злочинів і наглядом за додержанням законів, а не їх коментуванням.
IP: 188.230.8.---Andriy Bile01.10.2014 00:11
Генпрокурва Ярема, така генпрокурва
IP: 195.191.214.---Leonid Antonenko30.09.2014 22:23
Олег Федоров:
Звичайно, адже за цим Законом Порошенко має бути усунутий з посади Президента із забороною займати посади в органах влади.
Странный комментарий. Даже Егор Соболев признал, что Закон на Президента не распространяется и что якобы это было требование партии УДАР. Закон не распространяется на Президента, но также и на кандидатов в депутаты и все остальные выборные должности. Вот такой закон.
IP: 37.52.160.---Олег Федоров30.09.2014 21:35
Звичайно, адже за цим Законом Порошенко має бути усунутий з посади Президента із забороною займати посади в органах влади.
IP: 37.53.236.---mihaylenco30.09.2014 20:46
Генпрокурор Ярема не відповідає Конституції. Неадекват цей Ярема. Це тільки він вважає, що може не відповідати перед Конституцією. Ну, ну.....
IP: 195.191.214.---Leonid Antonenko30.09.2014 20:38
Пропоную дописувачам перш ніж писати щось про те, що Генпрокурор "сука", спитати себе: а хто за законом буде виконувати роль "люстраційного комітету"? Чи він взагалі буде створений? Хто буде люструвати міністра юстиції п-на Петренка? Якщо у вас немає відповіді на це просте запитання, то, може, слід розібратись перш ніж критикувати?
IP: 93.73.208.---vlad787830.09.2014 20:32
Leonid Antonenko:
+500 !!!!!!!!!!!!!!! "Написали так, чтобы использовать закон как орудие преследования неугодных". люстрація потрібна. печаль тіки що багато бидла оголосить себе люстраційним комітетом. а так буде стовідсотково.
IP: 144.76.166.---olexa30.09.2014 20:18
Як переживають за партайнгеноссе, яких аж мільйон набралось. Перейдуть, бідні, на звичайно пенсію. А я б їх позбавив взагалі пенсій, особливо колишніх парторгів і різного роду упирів типу "массовиков-затейщиков". Вони, ці колишні, одержують пенсії у нілька разів вищу від інженера (якого прирівняли до прибиральниці).
По три в одні руки. Чому парламент ввів ліміт на посилки і як це буде працювати
Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади
Від друга президента до "агента ФСБ". 15 цитат можновладців про шлях Саакашвілі
Бекешкіна: Лідером довіри серед українців є армія, а недовіри – ВР і президент
Усі публікації