Повернутись до публікації

МАУ: Лоукости перетворили авіацію на приміську електричку

П'ятниця, 19 грудня 2014, 11:41
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.73.40.---Гліб Фортунський20.12.2014 20:04
рагуль на арені: "статусниє вещі" воно бач любить.
IP: 93.76.211.---Алекс Стороженко19.12.2014 21:10
То что Коломойский блокирует лоукосты в пользу своей МАУ ясно. При этом выставляет заоблачные цены и боится их прихода в Украину. С ж/д согласен
IP: 134.249.81.---Sergey Shuhof19.12.2014 17:10
Привет всем. Нашел классный сайт с договорняками, взял у них 6 матчей и 6 прошло. За приглашенного человека дают скидку. Если буде брать скажите что от "Globalkapper", буду благодарен. Сайт - M a t c h i n s i d e . c o m
IP: 144.76.166.---maxden6819.12.2014 16:49
Олександр Кожушко:
Він мабуть і Генрі Форда ненавидить за його випуск його моделі Т. Перетворив цей генрі статусний транспорт на серійний непотріб, теж мені розумник. Таких людей не можна тримати в компаніях, вони доживають свій вік і нічого міняти не хочуть, вони не знають що таке слідувати тенденціям і тим паче випереджати їх. Є всі шанси що цей пан з МАУ досі вірить що земля на слонах стоїть!!!
так не в нем же дело. Это только попка коломойского. Проблема в том,что накормить жидабабломдосыта,в принципе,не возможно ...А тот сейчас в фаворе...Так ,что долго еще быть большенству украинцев "не статусными"
IP: 159.253.240.---Александр Лысенко19.12.2014 16:30
Этот дядька, видать, ни разу не летал рейсами своей же компании, если считает их статусными. Уже б постыдился такое говорить.
IP: 178.92.187.---_YURKIV_19.12.2014 15:36
Якщо лоукости рентабельні, то чому МАУкости - ні?:)
IP: 77.122.149.---Alexey Bokov19.12.2014 14:15
Летай сам на своем сраном МАУ...мудачок
принципиально не куплю на него билет
IP: 46.118.13.---Игорь Пашкевич19.12.2014 13:31
Uncleru Ruslan:
отпетый мудило!
авиация становится доступной многим - радоваться надо а эта гнида возмущается.
Сто процентов! Во всем мире ими пользуются и о статусе не думают. А то как в совке: машина не средство передвижения а роскошь.
IP: 92.249.89.---Георгій Моджера19.12.2014 13:28
Мда, ну и мудак. Наверняка это его идея была отменить на рейсах МАУ питание, зато продавать там мивину по 2 евро:))). До такого даже лоукостам очень далеко:))
IP: 144.76.166.---Xbrut19.12.2014 13:26
Статусное мурло президент МАУ Юрій Мірошников. Запоминайте это имя.
Що вимагає МВФ: повний текст листа з Вашингтона на Банкову
7 експертів про важливість гри в освіті
Вбивство Ноздровської. До чого тут люди Саакашвілі, Авакова та шість "причетних"
Голова Кіберполіції: "Ваш син у поліції" приносить шахраям на "зоні" мільйон гривень на добу
Усі публікації