Повернутись до публікації

Тимошенко забула заплатити за "Ідеальну країну"

Середа, 6 січня 2010, 18:33
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 76.74.195.---Blokh08.01.2010 15:45
saraKoman _ 07.01.2010 18:09
У Тимошенко безліч геніальних ідей. Саме цим вона й вирізняється віжд верениці політиків.
================================================
Ну так хай хоч одну з них в життя втілить! Я от пам'ятаю наприклад- водорості, біотопливо- такі ж маштабні прожекти були і що???
А, заважали вороги! Розумію...... Вся країна настроєна проти Тимошенко. І всі тільки те й роблять що заважають!
Так можеб , вона яку іншу вибрала, де їй ніхто б не заважав- ну от Англія,наприклад! Там і зятьок може б чим допоміг, та і у доці житло вже є!
IP: 76.74.195.---Blokh08.01.2010 15:39
Picknik _ 08.01.2010 12:50
Судить всегда легко, а помочь и поддержать боятся.
================
Точно!!! Ніяка зараза не допомогла, коли Юля будувала "арендований" будиночок та будиночок для доці та Шона, ніхто не допоміг коли Юля для Жені інститут за копійки в Днепропетровську "здавала",
І це ж притому, що ій ТАК заважали!!! А якби не заважали???? І от що цікаво їй так заважали, але тільки в тому разі,коли вона щось для країни та людей " намагалась" зробити, а от коли для себе- так ніхто і не заважав... От чого так???
IP: 76.74.195.---Blokh08.01.2010 15:33
Ну не заплатила Юля, так у неї ж були справи набагато важливіші- прально фанати її пишуть- треба ж було з президентом,воювати, замість того, щоб працювати разом на благо цієї "Ідеальної країни", обіцяти з усіх трибун таке, що й на голову не натягнеш, користатися адмінресурсом на повну катушку- зошити з собою та Тигрюлею роздавати, акти на землю разом з своєю пикою та агітацією за БЮТ роздавати, молоковози "с барского плеча" розповсюджувати, Фірташа щемити та газ відбирати, "Таміфлю" розвантажувати, повязки марлеві для народу шити... Вам що цього мало?? Невдячні!
Хіба можна так оббріхувати Юлю???
А ось її обіцянки- цяцянки- гляньте та порахуйте, якщо зможете, звісно!
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,206706097
IP: 92.113.250.---Picknik08.01.2010 12:50
Судить всегда легко, а помочь и поддержать боятся.
IP: 77.123.0.---saraKoman07.01.2010 18:09
У Тимошенко безліч геніальних ідей. Саме цим вона й вирізняється віжд верениці політиків.
IP: 91.194.80.---АлПо07.01.2010 14:29
Млинець, що за коментарі дивні? Ви не про те думаєте :). Думати треба про те, що у всьому БЮТі не знайшлося свого внутрішнього "системника", щоб зареєструвати безкоштовний домен і всі права залишити в БЮТі, а не в компанії-реєстраторі, щоб отаких новин не виникало. Тобто в сфері ІТ в них навіть любителів нема, не те що професіоналів. Отака в Юлії Володимирівни команда.

Ну а про ставлення до передвиборних PR-проектів після проведення виборів... Не смішіть :).
IP: 93.180.233.---Йолга07.01.2010 14:07
Жуля не забуває тільки брать, а давать вона не вміє. Навіть те, що повинна. Така вже сутність цієї злодійки. І це не найбільший її прокол. Про інші злочини Григян почитайте тут - makuha. info
IP: 93.88.52.---заремба07.01.2010 02:48
Анекдот. Встречает как то мама Юлии Тимошенко журналистов и рассказывает:" Юличка с детства хотела стать политиком и постоянно готовилась. Бывало взберется на табурет и ТАК БРЕШЕ! НУ ТАК БРЕШЕ! Мы аж заслушивались"
IP: 212.3.111.---Патріот201006.01.2010 23:42
missis789:
Уже створила у Олійника вже не запитаєте, Лозінського заховали..
IP: 212.3.111.---Патріот201006.01.2010 23:41
missis789:
neznajka2 _ 06.01.2010 20:38
Да Юля - единственный кандидат в президенты. который реально волнуется и переживает за жизни, здоровье людей не только в предвыборный период, а всегда!
Таке враження , що зомбі не читають про що у статі йдеться і тому ляпають не в попад.Вам написали що заради влади вона забуває про усе на світі, а ви про те що ваші злодії хороші.
Хабар на мільйон. Чому заарештували одеського "короля контрабанди" Альперина
Магера: Повноваження досі зберігаються в усіх без винятку членів ЦВК
Мер-інноватор 2017. Народний вибір
Що очікує на українську освіту в 2018-му році
Усі публікації