Повернутись до публікації

Впливові європеєць та американець просять випустити Тимошенко

Понеділок, 7 березня 2011, 19:46
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.79.130.---Франко Слава10.03.2011 10:15
"закликали українську владу переглянути свої дії, які можуть розглядатися як вибіркове застосування права щодо лідерів опозиції в Україні."
Ніхто не сумнівається, що в Україні проходять справжні політичні репресії. А якщо такі сталінські прийоми відродилися, то це доказує слабкість чинної влади, її острах і вона має бути звільнена.
IP: 93.79.130.---Стайса10.03.2011 10:13
SeGrey:Дивним є інше - навіть у далеких штатах побачили, що в Україні влада безчинствує... чому ж народ не висловлюється проти такої влади?
Я думаю, до цього вже дуже недалеко - у Раді вже знову активізувались і збираються прийняти кілька людоненависницьких законів,після яких люди приймуться за бандитів всерйоз. Невдоволених швидко більшає, тож вибух не за горами.
IP: 93.79.130.---Милана810.03.2011 10:09
"Ми спільно закликаємо українську владу дозволити Юлії Тимошенко відвідати саміт Європейської народної партії в Брюсселі 24 березня"
Уявляю, як біситься рИгіональська сволота, коли бачать, якою повагою користується Юлія Володимирівна, і як зневажають їхню дерьмократську клоаку.
IP: 93.79.130.---Франко Слава10.03.2011 10:03
kotik1015:думаю, что европейцы таки займутся ситуацией в Украине!
Та вже давно пора - в них є важелі, натиснувши на які, дерьмократи запищать. Думаю, це останній тест на залишки демократії в Україні.
IP: 93.79.130.---Стайса10.03.2011 10:01
"Впливові європеєць та американець просять випустити Тимошенко"
Тимошенко дуже поважають в Європі і хочуть бачити її в брюсселі, щоб підтвердити свою повагу і з перших вуст почути інформацію про справи в Україні. Ніяких ПРдунських пройдисвітів туди, звичайно, не запрошують.
IP: 93.79.75.---kotik101509.03.2011 21:59
И если после этого регионалы не отпустят Тимошенко в Брюссель, то думаю, что европейцы таки займутся ситуацией в Украине!
И понятно, что пострадать от этого могут только эти бандюги!
IP: 93.79.75.---kotik101509.03.2011 21:58
Может теперь эта шайка наконец таки поймет, что европейцы не дадут Тимошенко в обиду, и будут всегда её защищать, не смотря ни на что!!!
Ведь все ж понимают, что Юля - ни в чем не виновна!
IP: 93.79.75.---kotik101509.03.2011 21:56
Хотя, сейчас только можно представить какое состояние души у Янека, ведь он же и так от всей души ненавидит Тимошенко!!!
IP: 93.79.75.---kotik101509.03.2011 21:55
А самое главное то, что регионалы ведь никак не реагируют на то, что европейцы на стороне Тимошенко!
Хотя, они наверное просто не подают виду, что нервничают!
IP: 93.79.75.---kotik101509.03.2011 21:53
Думаю, что регионалы такого поворота событий не ожидали!
А мы, всегда были уверены в Тимошенко!!!
Хабар на мільйон. Чому заарештували одеського "короля контрабанди" Альперина
Річниця націоналізації Приватбанку. Що відбулося з банком за рік?
Знову разом: Меркель та Шульц рятують Німеччину від дострокових виборів
"Люди вірять у дива", або Святий Миколай насправді живе в Україні
Усі публікації