Повернутись до публікації

Опозиція об'єдналась проти диктатури

Понеділок, 8 серпня 2011, 11:34
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.133.5.---Кольчик09.08.2011 10:03
Не тільки опозиція об'єдналась проти диктатури, а обєднався весь український народ.
IP: 91.124.90.---ruvela09.08.2011 09:05
І не тільки опозиція обєдналась. обєднався весь український народ. Разом ми переможем. Слава Україні!!!!!!!!
IP: 178.94.22.---hp483409.08.2011 06:01
вот все необходимо было довести до такого вот состояния(финала),чтобы эти оппозиционные партии таки объединились.раньше необходимо было это делать,а теперь сушите сухари.юля сядет на 5-7 лет,ну а вы на поменьше.
IP: 46.203.152.---легінь_08.08.2011 22:47
Такого сорому із політичними судилищами світ ще не бачив!
IP: 46.247.254.---jatagan08.08.2011 20:31
Був в "таборі" виключеного із нардепів ПР, за побиття журналістки, претендента в нардепи Калашнікова.Стоять діти з прапорами квадратно-гніздовим способом, 1 хлопчина в квадраті 2/2м, щоб була видимість більшой маси.Все це огороджено щитами і кордоном із міліції.В це каре можливо зайти через 2 кордони.Діти періодично кричать гасла проти Юлії.Періодично виступає "претендент", чомусь українською.Все це розраховано на дурного лоха. Дітей жаль.Калашніков казав що він обличчя країни , ні він обличчя партії регіонів. Ну яка партія такі і лиця. Чаво на зеркало пенять коль рожа крива!
IP: 46.203.152.---легінь_08.08.2011 19:43
..."Армянскому радио задали вопрс: *Можно ли построить цирк в Киеве возле Печёрского суда?* Ответ: *Его уже открыли*...

цирк відкрили ПРдони ще кілька місяців тому і не біля печерського суду, а в печерському суді, причому головними клоунами в цьму цирку є судді і прокурори
IP: 212.15.157.---hiroshima08.08.2011 18:38
uu4juy. мені треба їхати до Британії, я у 1992 році повернулася до України з Британії, і на відміну від Вас знаю, що там реальна демократія, а те, що народ бидло, так це нажаль правда, бо бидло може голосували за лодину, яка цим людям робила багато зла. Для мене нормальні люди, це люди, які не голосували за цього донецького клоуна Януковича.
IP: 109.75.198.---slavinograd08.08.2011 18:29
Армянскому радио задали вопрс: *Можно ли построить цирк в Киеве возле Печёрского суда?* Ответ: *Его уже открыли*
IP: 93.88.54.---hiroshima08.08.2011 16:34
Odessa04, а Вам не соромно, у що європейській країні 21 століття, а не африканській тумбаюмбії на посаді президента дурник з Анною Ахметовою. великим українським поетом Чеховим, генеральним секретем США і то дого ж уголовник-рецидивіст з двома судимостями. Мені дуже соромно! А ще дуже неприємно, що в Україні народ таке бидло без почуття честі і гідності, щоб обрати уголовника-рецидивіста на посаду президента.
IP: 93.88.54.---hiroshima08.08.2011 16:29
karpus, а як лікарі можуть заробляти у державних лікарнях? Не смішіть!
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації