Повернутись до публікації

РЕГІОНАЛ МЕЛЬНИК НАКИНУВСЯ НА ГЕРАЩЕНКО НА ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ

Понеділок, 19 березня 2012, 12:20
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.254.21.---Тамара Никулина21.03.2012 16:47
Николай Иванович Басенко:Вот когда научитесь не брать,тогда и будете комментировать про схемы,про откаты.А то,сначала съедите подачку,а потом воете, какая плохая рука кормила.И не нам их судить-худеньких,щуплых,толстых,маленьких,больших,в своих взаимоотношениях они разберутся и сами,без наших подсказок.Разберитесь лучше в себе,чем давать советы другим,в которых они не нуждаются.
IP: 213.108.178.---Николай Иванович Басенко21.03.2012 12:15
Друзья. Может до Вас дойдет мое послание с фотографией в развитие темы по изнасилованию Ирины Геращенко регионалом. В нашем троллейбусе в г. Харцызске Донецкой области с удивлением увидел прикрепленное воззвание депутата Лукьянова. Этот «депик» уже два года "засевает" наш город миллионными подачками из бюджета для прохождения по мажоритарке. Когда финансистом Украины был наш Зугресовский земляк Ярошенко, (именем которого названа улица в г. Зугресе), то Лукьянов давал в город десятками миллионов. Другое дело, что они возвращались ему откатом через фиктивные работы фиктивных фирм. Сейчас меньше, но схема та же. Так вот. Если он пишет что за женщин "можно постоять", то предложите ему набить морду своему соратнику Мельнику, который применил насилие к такой хрупкой женщине как Ирина Геращенко. Т.е. попросите его буквально "ПОСТОЯТЬ" ЗА ЖЕНЩИНУ!!! Я бы с удовольствием распространил это фото в интернете на всю Украину, но не знаю как. С уважением Николай Иванович. 21.03.12г. Прошу сообщить
IP: 84.135.139.---Алоїзович21.03.2012 06:50
myhai:
Робінгут:
Загадка природи - За Фрейдом. Є жінки, яких тягають по кутках, а є - відносно яких не виникає навіть думки.
Ні, не так. Є чоловіки, у яких не виникає навіть думки образити жінку, а є - покидьки. А ви, шановний, з яких?
IP: 37.55.207.---aequitas20.03.2012 22:01
Мразь !
IP: 95.134.142.---myhai20.03.2012 21:27
Робінгут:
Загадка природи - За Фрейдом. Є жінки, яких тягають по кутках, а є - відносно яких не виникає навіть думки. Гадаю, проти Тимошенко, Герман, Богословської рука б не піднялась, бо заюшилась би кров'ю пика. Іра ж навіть плюнути не спромоглась.То ж, чи не краще було б піти їй туди, звідки прийшла, звільнивши дорогу більш рішучим, наприклад з Femen?
IP: 129.70.54.---Алоїзович20.03.2012 10:10
Мельник, гівно ти, а не депутат.
IP: 178.94.150.---melnik120.03.2012 08:06
На жінку руку підняв, це послідня тварина.
IP: 203.56.182.---Kanada20.03.2012 02:08
>>>"Як відомо, на виборах переміг регіонал Олександр Левченко"

Дякуємо житєлям Дон... Обухова, за...
А шо там місто? Все спокійно? В Миколаїві хоч трошки пошуміли, але, здається що вже все скінчилось....
IP: 31.40.212.---Робінгут20.03.2012 01:00
Ось так видаляють із виборчих комісій неугодних спостерігачів, канидатів на виборні посади, незалежних журналістів - "членами" цих виборчих комісій. "Як те стадо виконує вказівку пастуха!" Розпорядження тих хто їм платить за роботу в комісії і фальсифікують результати волевиявлення громадян на виборах.
IP: 31.40.212.---Робінгут20.03.2012 00:55
Нар.деп. від ПР - Мельник, продемонстрував свою зухвалу поведінку, зневагу до жінки. Прикриваючись нар.депівською недоторканістю, вчиняє неправомірні дії по відношенню до людей, які намагаються запобігти правопорушенню... "Я народний депутат, ви не маєте права мене трогати". Бере "за барки" людину і запитує "ти зрозумів?" Яке він мав право застосовувати фізичну силу до жінки, народного депутата України в даній ситуації?! Чи дадуть на це відповідь, відповідні органи?!
Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують у Німеччині
Змінити життя. Чому кожній людині треба хоча би раз піти в гори
Віртуальний Степан Бандера
Організовані Партійні Групи-4: "Відродження" з Хомутинніком і без
Усі публікації