Повернутись до публікації

В окрузі Гереги-Іллєнка перераховують голоси. Ключ архіву знайшовся

Вівторок, 30 жовтня 2012, 19:57
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 212.113.33.---Vlad 2930.10.2012 23:43
То всех работников епицентра забрали на митинг возле "Флоренции"
Около 20:00 работников епицентров, начальство " ПОПРОСИЛО " поддержать Галину Федоровну , кто был выходной им тоже позвонили и "попросили" !!!
Сейчас там толпа людей, что их дальше попросят непонятно
IP: 193.178.147.---Lipin Sergey30.10.2012 21:46
був у магазині, кажуть, що в гереги загорівся якийсь епіцентр - народ, хто знає, це правда чи ні? чи почали палити за фальсифікації?
IP: 193.178.147.---Orang201130.10.2012 21:43
215 проголосував за СВОБОДУ!!!!!!!!!!! Герегу геть!!!!!!!! В разi перемоги Г,,, пропоную бойкотувати покупки в ЕПIЦЕНТРI!!!!!!!БАНДУ ГЕТЬ!!!!!
IP: 212.113.33.---Valery Vituk30.10.2012 21:40
Киевляне! Защитите Свободу! На Донбассе от этого бело-голубого смрада уже дышать нечем. Начните освобождение Украины от хунты.
IP: 212.113.33.---Baля30.10.2012 21:26
В газеті Лівий берег LB.ua - новини
Пряма трансляція з 215 округу в Києві 17:05
Пряма трансляція з 215 округу в Києві
30 жовтня 2012, 17:05 LB.ua
Фальшують в прямому ефірі.
Голоси виборців за опозицію в прямому ефірі приписують провладним кандидатам, і визнають, як технічна помилка і ні шагу на зад.
Ховають справжні протоколи, і підсовують фальшиві.
При виявлені фальшу, сумніваються, при цьому є підозра, що хочуть сховати або знищити бюлетені,Є підозра на ймовірне незаконне проникнення в архіви невідомих, де зберігаються бюлетені. Свобода охороняє міліцію, коло архіву. Отримала на горіхи. Сховали ключ де зберігаються бюлетені. Рішення комісії про перерахунок бюлетенів заперечують.
Із власної "Технічної помилки" хочуть зробити дзеркально перевернуту картинку, або зірвати вибори.
Бюлетені збережені. Ото підрахунок. Перерахували. Далі...
Тепер зрозуміло, чому виключили пряму трансляцію після закінчення голосування перед підрахунком голосів на усіх виборчих дільницях України.
IP: 193.178.147.---Fedor K30.10.2012 21:12
Corw:
Samatron:
можешь не тужиться в мою сторону
эту новость можешь прочитать на сайте обозревателя
30 октября, вторник, 2012 19:41
Точно, чувак, подтверждаю! Та же информация, которую дает обозреватель, дублируется на моем рулоне туалетной бумаги. Слово в слово! Очевидно, один издатель!
IP: 193.178.147.---Corw30.10.2012 21:00
Samatron:
и тебе желаю того же.
IP: 193.178.147.---Samatron30.10.2012 20:57
Corw:
Samatron:
можешь не тужиться в мою сторону
эту новость можешь прочитать на сайте обозревателя
30 октября, вторник, 2012 19:41
на сайте обозревателя можно и не такое прочитать. главное не зубдьте матрас венето купить
IP: 193.178.147.---MrGTIdriverUA30.10.2012 20:54
"....двадцяти міліціонерів та прихильників свободи."

це хоч і описка журналіста, все одно відображає суть: або бути прихильником свободи, або бути рабом у зека і його банди.
IP: 212.113.33.---Michal Topov30.10.2012 20:47
СВОБОДІВЦІ тримайтесь .... скликайте людей , кожний депутат від оппозиції це ще один Український щит у Верховній Раді !!!
Гривня росте, облікова ставка росте, біткоїн, що ти робиш, припини
Борис Ґудзяк: У передріздвяний час важливо задуматися, як запобігти війні всіх проти всіх
Велосипедознавство, або Що пішло не так у системі освіти
Останні дні старої Польщі: як скандальна судова реформа штовхає країну далі від ЄС
Усі публікації