Повернутись до публікації

Сікорські: Сам Бог схвалив цю угоду

П'ятниця, 21 лютого 2014, 18:06
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 94.244.175.---Victoriya Rublyova21.02.2014 22:17
Так долго общаться с Януковичем вредно - заразились немножко шизофренией.
IP: 144.76.166.---trebuchet21.02.2014 21:15
При подписании Мюнхенского соглашения в 1938 тоже было сказано много красивых слов. И тоже, кстати говоря, Великобритания и Германия в нем участвовали
IP: 95.215.36.---Михась Михалыч21.02.2014 21:04
сергей Фареник:
точно сказано
IP: 95.215.36.---Михась Михалыч21.02.2014 21:03
"Сікорські: Сам Бог схвалив цю угоду" Сикорськи -- богохульник
IP: 93.180.232.---Ostap Max21.02.2014 20:51
Янукович як шахрай і злочинець "кинув" народ в 2010г.і узурпував владу в країні!
Опозиція ганебно пішла на домовленості по- ющенківськи з Януковичем!
Тепер народ повинен "кинути " Януковича та провести його усунення повністю від влади. Ні яких домовленостей з диким звіром Януковічем.Банда регіоналів блефує, Тігіпко сволота!
Заборонити бандитську терористичну " Партію Регіонів"! В Україні не повинна існувати партія ОЗУ " Люкс", Народу не потрібна данецкая погода від злодія Бориса Колесникова!

Янукович залиже рани, включить пропаганду серед тітушек Південного Сходу, скупить знову депутатів і піде з Рінатом в наступ встановлювати " данецкую погоду " – дикий рабовласницький лад.
IP: 193.106.81.---самдурак21.02.2014 20:24
сергей Фареник:
100 % закончатся олимпийские игры и дай БОГ чтобы вован питерский оо же путлер хотябы вернул потраченное,а если учесть что в кацапурийском кремле признают что 30% это были откаты то теперьэто станет прибылью -то может у этого не высокого росточка с харрактерными ушками и формой носика гремлина ибудет "хорошее" настроение а покачто все только начинается....
IP: 144.76.166.---сергей Фареник21.02.2014 20:00
Это соглашение - развод чистой воды! Пацаны рулят... Спрячут деньги, перегруппируются, подождут пока т.н. оппозиция начнет топить друг друга... и снова к власти! Можно крушить памятники Ленину, но нужно учиться у него как получать и удерживать власть!
IP: 144.76.166.---Hajdy Do Bajdy21.02.2014 19:59
Як стало відомо, вони й вбили подалі!
А тому, що Росія більше не змогла дати гроші, то Україна на змогла сьогодні взяти позику на 2 мільярди долярів.

Януковичу не стало грошей, аби подалі вбити українців. А тепер, виникає загроза, що хочуть вихитруватися як за подвійного прим'єрства Тимошенко, коли по мозолі Тимошенко ці розбишаки збагатіли, увівши потому своє душманство / свою диктатуру!

Про цю обставину повідомило сьогодні відоме видання "Frankfurter Allgemeine Zeitung", що Україна сьогодні не змогла отримати по ринках позику на 2 мільярди.
IP: 95.135.103.---aratan21.02.2014 19:55
Sergey Bober:
Sergey Bober:
І на додаток, бо мій коммент не помістився весь: А на наступних виборах добре поміркуйте, чи варті 30 "срібренеків" того імені, яке ви виділите у бюлетені, перед тим, як вкинути його в скриньку для голосування.
Потрібно контролювати усіх депутатів.
IP: 37.54.65.---Volodymyr Harbuzyuk21.02.2014 19:41
Hajdy Do Bajdy:
Ти, довбаний бот. Навчися писати, наволоч!
Навіщо воскресла Nokia?
Хто є хто
Make NATO great again: як Трамп домовлявся в Брюсселі про військовий бюджет для Альянсу
Скарби "Хрещатика". Як київська влада "закопала" 370 мільйонів у "Парковому містечку"
Усі публікації