Повернутись до публікації

Українці оновили Раду на 56%

П'ятниця, 31 жовтня 2014, 14:05
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 144.76.166.---imo31.10.2014 22:03
ну і що а після голодомору оновили б на , в нас же мудрий і гідний народ!!!((( правда барани?
IP: 212.90.60.---Севастополь-ua31.10.2014 16:26
Украинцы обновили Раду на 56%-значит получается 56 процентов в Раде евреи????
IP: 144.76.166.---formalin31.10.2014 15:54
Є чудовий спосіб посилити довіру до влади: заарештувати цих злочинців у сесійній залі у перший день роботи!
IP: 109.251.226.---Частый Гость31.10.2014 15:17
УП
а где статистика по ВР предыдущих созывов для сравнения.
вы когда работать начнете?
или только перепечатывать новости от Тымчука умеете?
IP: 194.31.248.---Slava Zagidko31.10.2014 15:15
Снять "недоторканость", реформировать МВД, прокуратуру, суды и парламент обновится на 80%
IP: 144.76.166.---ya-ya7931.10.2014 15:09
Світлана Михалюк:
Шановна Світлана, подивіться будь-ласка своїми очима на результати голосів по окургам, розберіться що відбувається.
Я теж голосував за Свободу. Теж хотів аби вона пройшла.
Але не склалося. Щось пішло не так.
Скиглити не потрібно, потрібно працювати і довести хоча б на місцевих виборах весною, що нам довіряють люди....
А якщо вони не довіряють - то значить справа не в них.
Пора вирости від регіональної партії (партії західного регіону) до всеукраїнської. Але наші керманичі чомусь вважають, що легше звалити вину за програш на Путіна, олігархів і решту.
Аніж подумати: а чому орлиця пролетіла? А де Махніцький, що зробив Швайка і Мохник на постах міністрів?
IP: 93.77.120.---Anton Varnava31.10.2014 14:33
А мій рідний Харків як був ватно-совковим так і залишився. Ганьба !
IP: 178.93.144.---Ivan Maystrenko31.10.2014 14:31
Вот теперь и посмотрим как закон о люстрации работает!
IP: 78.159.63.---Світлана Михалюк31.10.2014 14:31
Найбільше вражає та пригнічує зрада "Свободи" їхніми союзниками по Майдану Яценюком та Кличко. Адже вони ні словом не обмовилися на підтримку, більше того своїм мовчанням вони дають свою згоду на "злиття" своїх союзників з партії "Свобода", яким всі 4 екзитполи показали від 5,8 до 6,6% тобто стопроцентне подолання до ВРУ. Це знак тим продажними членами дільничних та окружних виборчих комісій, яких після фальсифікацій 2012 року нікого не притягнули до відповідальності, що можна і далі творити беззаконня. Але ж саме проти цієї повзучої кримінально-кремлівської окупації України у виконанні колишніх ригів та комуністів і постав Майдан, головними рушійними силами якого були члени Свободи, УНА-УНСО, Правого сектора, тобто найбільш радикальні - в здоровому сенсі цього слова представники патріотичних сил України! Тому, той хто має очі -той побачить, у кого слова не розходяться з ділом і чиї представники зараз воюють проти путіна і його холуїв за нашу і вашу свободу.
Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують у Німеччині
Змінити життя. Чому кожній людині треба хоча би раз піти в гори
Віртуальний Степан Бандера
Організовані Партійні Групи-4: "Відродження" з Хомутинніком і без
Усі публікації