Повернутись до публікації

Чумак іде з БПП і не працюватиме в НАЗК

Четвер, 28 січня 2016, 16:23
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.74.23.---discomfort29.01.2016 05:33
Дискомфорт, нардеп подъезды не красит!!! он законы писать должен и голосовать за них!
обещания конечно выполнять, только на уровне не подъезда, а государства!

не потрібен мені такий писака, який за свої слова не відповідає! Цілий генерал, а абідєлся! Ми бєдниє, но гордиє! Легше всього грюкнути дверима: мєня абідєлі і в знак пратєста я ухажу! То хай покладе і мандат! А балакучих і критиканів і без нього ой-ой-йой... дуже вигадна позиція: стояти на горі і зверху всіх повчати як жити А вниз спуститися в саме гівно, то ні. Критиканів повна хата! Працювати нікому!!
IP: 93.74.11.---meua28.01.2016 23:09
FLAG:
Если будут новые выборы в ВР(а они - не за горами),то в список пороха,вместо таких - более менее АДЕКВАТНЫХ депутатов как Чумак,войдут десятки-сотни рыговских воров-бандитов.

Да уже и в текущей фракции БПП (Бизнес-Проект Порошенко) 80% регионалов и его бизнес-партнеров! Он по-другому не умеет.
IP: 93.74.11.---meua28.01.2016 23:05
Молодец, правильно сделал! Эти квазиреформаторы и антикоррупционеры работают только на пиар и МВФ. С таким премьером и генпрокурором - все цирк и спектакль! Порошенко скоро пожалеет о своей короне, которая выросла не по делам!
IP: 95.158.49.---oleg_k28.01.2016 20:42
FLAG:
Если будут новые выборы в ВР(а они - не за горами),то в список пороха,вместо таких - более менее АДЕКВАТНЫХ депутатов как Чумак,войдут десятки-сотни рыговских воров-бандитов.
Вот это и будет новое-старое ВОЗРОЖДЕНИЕ пророссийской воровско-бандитской власти.
"За что боролись - на то и напоролись !" : народная мудрость.
А на это и надежда, что адекватные (надеюсь) депутаты и деятели соберутся в свою, отдельную партию - и нах эти бпп и Нфы....
IP: 95.158.49.---oleg_k28.01.2016 20:40
Maryan Toshek:
Якщо депутат виходить з фракції, тоді його повноваження припиняються. Звідси висновок, що Чумак не виходив з фракції.
Он может выйти из фракции и войти в другую фракцию. вроде так. ибо выходцев полно. Деревянко, Суслова, Добродомов и т.д.
IP: 95.158.49.---oleg_k28.01.2016 20:38
Дискомфорт, нардеп подъезды не красит!!! он законы писать должен и голосовать за них!
обещания конечно выполнять, только на уровне не подъезда, а государства!
А депутат района в горсовете - да, должен покращуваты условия жизни своих избирателей.
IP: 178.94.22.---FLAG28.01.2016 19:56
Если будут новые выборы в ВР(а они - не за горами),то в список пороха,вместо таких - более менее АДЕКВАТНЫХ депутатов как Чумак,войдут десятки-сотни рыговских воров-бандитов.
Вот это и будет новое-старое ВОЗРОЖДЕНИЕ пророссийской воровско-бандитской власти.
"За что боролись - на то и напоролись !" : народная мудрость.
IP: 178.95.14.---Maryan Toshek28.01.2016 18:05
Якщо депутат виходить з фракції, тоді його повноваження припиняються. Звідси висновок, що Чумак не виходив з фракції.
IP: 93.74.23.---discomfort28.01.2016 17:35
а что он тебе должен был сделать? подъезд покрасить? лавочку вкопать?

А реально - никакого покращення у нас не настанет, пока не сменится полностью вся система власти, а это возможно, увы, только революционным путем, теперь.


А для чого обіцяти? Треба сказати було чесно: нічого не обіцяю, а іду боротися...! До речі, а от за допомогою депутат МІСЬКОЇ ради від нашого округу " под"єзди билі покрашєни, лавочкі вкопани і замєнєни!" Мало того, облагороджена половина нашого бульвара! Іншу половину обіцяє в цьому році"! У всякому разі його приймальня працює і сидять там його помічники, які ,здається, поки що совість не втратили! Поки було тепло, то раз на місяць збирали мешканців і питали про проблеми! До речі, конкретно говорили, що вдасться зробити, а що ні! А від чумака ні слуху , ні духу! Нєхрен було обіцяти!
IP: 95.158.49.---oleg_k28.01.2016 17:21
discomfort:
абідєлся! Депутат з мого округу і за якого я голосував! Це бульвар верховної ради в м.Києві! Шановні читачі! Скажу відразу: він і тут нічого не робив!!!!!! Коли треба було йти на вибори, то якісь збори влаштовував, обіцяв ( хоча було зрозуміло, що навіть з об"єктивних причин не все вдасть виконати)! Після виборів не зробив НІЧОГО! Так що хай іде і гуляє! Невелика потєря!
а что он тебе должен был сделать? подъезд покрасить? лавочку вкопать?
А реально - никакого покращення у нас не настанет, пока не сменится полностью вся система власти, а это возможно, увы, только революционным путем, теперь.
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації