Повернутись до публікації

Ляшко виторговує собі крісло спікера - джерело

П'ятниця, 19 лютого 2016, 12:51
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 84.149.90.---Місько Степан19.02.2016 15:07
корпорація "Богдан", співвласником котрої раніше був Порошенко.
...а зараз не є :-) :-) :-)
IP: 176.37.239.---Yura Kotlyar19.02.2016 14:33
скотыняка ляшко у меня в киеве около 1000 знакомых и на выборах голосовали за тебя теперь после твоего предательства и вступления назад в коалицию с предателем украинского народа рошен ты такой же как и они твой рейтинг после этого меньше 2% а будет еще ниже .за время правления рошен никого непосадили нелюстрировали у власти одни холуи и жополизы и ты теперь один из них
IP: 188.163.12.---Віктор Совщак19.02.2016 14:27
Кожен щось хоче. І можливості у всії різні. То чого тут дивного, що Ляшко хоче. А двічі судимого за крадіжки в президенти слабо. А авантюстку газову в премєри. І т д. і т. п. Да подуріли, але всі ми разом.
IP: 93.73.105.---Yadren Baton19.02.2016 14:10
Тільки засідання треба проводити увечорі, у прайм тайм
IP: 93.73.105.---Yadren Baton19.02.2016 14:09
Це все задля підвищення рейтингу каналу Рада. З таким ведучим вони обставлять 5, 1+1 та інтер легко.
IP: 213.111.84.---kilovka19.02.2016 14:02
Naim:
Zachary:
Партия Шляшка сейчас вместо коммунистов! Народ научитесь уже думать на выборах, ну как можно голосовать за тех кто был всегда при власти, может ее не возглавлял но был! Нужны новые молодые политики, патриоты Украины, если 19 летние жизнь отдали за страну то управлять они ее уж точно смогут лучше чем это стадо что сейчас! И не ведитесь на Оппо блоки, БЮТы и т.п. они все за одно так как деньги им дают те же люди!
Ну да, видели уже
молодых патриотов из Свободы, которая привела Махницкого, Мохныка и Швайку и все схемы возглавили!
Так їх і не вибрали...
IP: 195.78.69.---Naim19.02.2016 13:57
Zachary:
Партия Шляшка сейчас вместо коммунистов! Народ научитесь уже думать на выборах, ну как можно голосовать за тех кто был всегда при власти, может ее не возглавлял но был! Нужны новые молодые политики, патриоты Украины, если 19 летние жизнь отдали за страну то управлять они ее уж точно смогут лучше чем это стадо что сейчас! И не ведитесь на Оппо блоки, БЮТы и т.п. они все за одно так как деньги им дают те же люди!
Ну да, видели уже молодых патриотов из Свободы, которая привела Махницкого, Мохныка и Швайку и все схемы возглавили!
IP: 46.164.128.---Михаил Онищенко19.02.2016 13:54
А Минэкологии нужно Ляшку, чтобы защищать права его избирателей на чистую окружающую среду, а не потому, что оно выдает лицензии на пользование недрами, ага?
IP: 176.36.19.---kkk201419.02.2016 13:45
)))) а вы говорите он гей. Он настоящий п..с!)))
IP: 212.22.219.---Zachary19.02.2016 13:40
Партия Шляшка сейчас вместо коммунистов! Народ научитесь уже думать на выборах, ну как можно голосовать за тех кто был всегда при власти, может ее не возглавлял но был! Нужны новые молодые политики, патриоты Украины, если 19 летние жизнь отдали за страну то управлять они ее уж точно смогут лучше чем это стадо что сейчас! И не ведитесь на Оппо блоки, БЮТы и т.п. они все за одно так как деньги им дают те же люди!
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації