Повернутись до публікації

У центрі Києва офіс Ахметова закидали бруківкою

Субота, 20 лютого 2016, 11:43
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.188.246.---Баир Кимыч20.02.2016 18:02
Епа"ь УПА и Бандеру! Хэй-хэй!
IP: 46.33.43.---gayduk20.02.2016 16:32
Азиаты однако!
IP: 109.243.140.---Stoick20.02.2016 13:14
Потім Ахметов, чи Коломойський, чи хтось другий поставить собі вікна за бюджетний рахунок, це як забивати цвяхи в свою труну. Майте голову громадяни.
IP: 95.158.53.---debitor20.02.2016 13:11
Как-то все обошлось без коктейлей молотова
IP: 109.243.140.---Stoick20.02.2016 12:58
Stoick:

ВРУ у відставку, Президента, які не виконують обіцянок??
IP: 109.243.140.---Stoick20.02.2016 12:52
Шокований співгромадянами, може ЯЦЕНЮКА У ВІДСТАВКУ, а не приватну власність руйнувати?
IP: 80.64.83.---Orest Asgard20.02.2016 12:46
Зачем же, он же "Ответственный"!.
Ахметов, как "смотрящий" за кремлевским криминальным капиталом, заявлял в 2006 в Донецком драмтеатре, что он не олигарх, а он- ответственный:"«Я не олигарх. Я человек, который взял на себя ответственность перед обществом".
Ответственный рабовладелец Ахметов отвечает за войну на Донбассе.
Олигарх Ахметов отвечает за грабительские тарифы в "Киевэнерго", отвечает за поддержание коррупции в Украине, за грабеж гос. бюджета, отвечает за правительство "ДНР".
IP: 37.214.26.---Sergey Grekov20.02.2016 12:39
"Для обеспечения порядка на месте акции присутствовали несколько десятков правоохранителей." Так я не понял, порядок обеспечили эти десятки правоохоронцев?
IP: 91.246.6.---левко20.02.2016 12:33
Щура рудого не впіймали?
IP: 94.178.121.---sensor+220.02.2016 12:07
Некрасиво.

Хотя моральное право наверное имеют. Если бы не ахметовы, которые создали государство в государстве, то не было бы того что сейчас происходит на Донбассе.

Но не стОит уподобляться донецким.
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації