Повернутись до публікації

Фракція БПП поскандалила і не вимагатиме від Кононенка складання мандату

Четвер, 4 лютого 2016, 13:48
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 176.241.106.---Alex Melnik05.02.2016 15:08
Оля ти чітко віповідаєш своєму призвиську
IP: 176.241.106.---Alex Melnik05.02.2016 15:06
тільки 10 нормальних депутатів на всю фракцію
IP: 46.200.185.---Шлакоблок05.02.2016 11:51
Очень странная позиция: не требовать сложить мандат, чтобы не компрометировать фракцию!!!!!! А факты, относящиеся к ......, не компрометируют фракцию?????? Интересно, все члены ф-ции так думают?
Да, всё таки корыто, близость к корыто важнее порядочности, чести и того, что написано относительно депутата в соответствующем Законе.
IP: 128.74.210.---Vitor Severjanin04.02.2016 20:51
Геннадий Тюнин:
Браво! В точку!
IP: 176.102.26.---Popl Kpop04.02.2016 17:13
"не дасть публічну оцінку обом учасникам конфлікту, всіх депутатів БПП вважатимуть корупціонерами" - это уже и так всем понятно, что Петя одних воров вокруг себя насобирал.
IP: 178.92.47.---Геннадий Тюнин04.02.2016 16:53
Olia Kozyak: "Так, ми помилилися,.."
Дуже дорого для народу України обійшлися ваші помилки, яких безліч. І головна з них - майдан.
IP: 31.134.105.---Nick Tivonyuk04.02.2016 15:46
Хроман Силь
АБРАМОВічюс такий же литовець, як і вся команда Вальцмана - українці.
IP: 194.44.198.---VLv04.02.2016 15:42
Партію Саакашвілі обрати треба. Сьогоднішні депутати за вийнятком Наєма, Лещенка та ще кількох не здатна ні на що крім корупції. ГЕТЬ!
IP: 213.111.87.---Василь Барвінок04.02.2016 15:34
Олег Швидун:
литовцу нужно быстро сваливать а то еще возбудят против него уголовное дело за кражу ручки и посадят..
Це було б смішно, якби не було так сумно...
IP: 176.117.171.---Міша Ворошилов04.02.2016 15:22
та було б дивно, якби президентська фракція пішла проти бізнес партнера президента та ще й вигнала його з парламенту. Нам просто потрібен новий парламент, без бпп, нф ригів - ось єдине вирішення
Справа наліво
Девід Лінч: Ми маємо бути, як цуценята – посміхатися і радісно помахувати хвостами
Перекази зменшуються, безробіття знижується, дотації ростуть
Що насправді думає громадянське суспільство в Україні про перспективу миру на сході?
Усі публікації