Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 62.80.175.---
18.11.05 19:29 ___Серго
Хорошо статья написана, живо: ни добавить, ни убавить...
IP: 193.111.126.---
18.11.05 16:07 ___БАРА
Я рада,что вышла из НСНУ до того,как главные лицедеи "Оранжевой революции" сняли с себя маски!Показательными были действия, вернее, бездействия руководства Партии во время раскола Крымской организации.Соболезную Н.Д.Катеринчуку,вынужденному по-волчьи выть в этой стае!
IP: 85.202.142.---
18.11.05 02:38 ___troll
Нечистый на руку еще советский банкир-Резидент который очень любит шоколад от Рошен, газовый вентиль на который сел вместо предыдущей власти и гонки Формула-1 в Крыму... каких поступков вы хотите от этого человечка?
IP: 195.24.137.---
17.11.05 11:18 ___Oskar
Dear colleagues,
all of those people, including so called “new team” are made in SOVOK. So Russian SOVOK has been changed to Ukrainian SOVOK. My congratulation and regards to Lviv. Pay and pray, cry and die, and teach the same way your children.

Leader MUST always be CLEAN.

Regards
IP: 213.186.198.---
16.11.05 15:34 ___задумчивый
2Oles
а можно привести примеры "змін"?

именно потому, что я уважаю и себя, и свою страну, я полностью согласен с тем, что Ющенко - слабая личность, неумеющая и неспособная на Поступок. болтовня - его стихия. но Президент избирается не для слов, а для Дел.
IP: 195.140.160.---
15.11.05 18:41 ___Vasia
Из этого роя' невыйдет ничего
IP: 213.186.216.---
15.11.05 17:28 ___Oles
(до попередньго) Нас почали поважати навіть в Росії, а ми все посипаємо голову попелом.
IP: 213.186.216.---
15.11.05 17:24 ___Oles
Львів:
шановний, те, що Вам з бабусею здається нерішучістю, насправді краще за все попереднє. Без Ющенко не можливі були б зміни останньго року. А вони справді є! Юшенко наробив помилок, але він людина, а не термінатор. Шануйте себе та свою країну.
IP: 193.27.234.---
15.11.05 15:15 ___Color_RED
ЧЕ раскудахтались.
"не вырю проголосую проти Всіх" - патякалы, достали со своим Ю. который не берет взяток
IP: 217.65.242.---
15.11.05 14:59 ___Львів
Стосовно Ющенка скажу простими словами моєї бабусі - "слабонький". Абсолютна неспроможність вчинити будь-який конкретний поступок. Стидно і сумно ...
IP: 217.27.145.---
15.11.05 14:33 ___Olijnyk
Галина
Ви цілком праві у тій частині, що завжди слід пам'ятати ВСЕ, а не лише останнє, як в анекдотах про Штірлиця. А от все пробачати - це вже окрема тема.
kommunist
В Ваших коментарях дедалі більше гумору і взагалі оптимізму. Це дуже тішить.
IP: 193.111.8.---
15.11.05 12:22 ___Dekart
Наскільки відомо людині, яка хоть трішки цікавиться, гроші на виборчу кампанію ні Порошенко, ні Червоненко не дають. На мій погляд без такого "топ-менеджера" як Червоненко можна було обійтись. Червоненко відверто розсмішив.
IP: 193.227.209.---
15.11.05 11:49 ___Eugene
Коли Ющенко обирався президентом, в нього, в Порошенка тема
"в усьому цивілізованому світі, поки твою вину не доведено судом, ти чистий перед законом" була зовсім не популярна. Звинувачували Кучму, Януковича в чому завгодно, хоча досі ніяким судом і не пахне.
А зараз як співають...
IP: 80.91.160.---
15.11.05 11:44 ___samson
Карпатцю. Вже вкотре звучить Ющенка підставили (то друзі, то політрада, то Тимошенко, то Березовський і т.д.). Вибачте, то що ж то за президент, що тільки лінивий його не підставляє (не крутить ним). І мимо волі спливає думка, то може це на краще.
IP: 213.186.216.---
15.11.05 11:41 ___Oles
Не довіряю з моменту як на Майдані перед Народом порошенко жував жвачку. Можливо, це важливіше за судові рішення. Тим більше що судової системи в нас ще немає.
IP: 213.186.216.---
15.11.05 11:27 ___Oles
Від себе особисто... Я підтримую Ющенко. Але якщо нічого змінено не буде - проголосую проти всіх. Якщо прогрес буде - можливо НСНУ. Я ні в чому не звинувачую Порошенко і ко. Просто НЕ ВЫРЮ, НЕ БАЧУ ПЕРСПЕКТИВИ, НЕ ХОЧУ. Ну не потрібні вони моїй країні. Хай краще варять шоколад.
IP: 193.111.0.---
15.11.05 11:16 ___Апіладо
Здаєть, що план дискредитувати та "вибити" з оточення Ющенка самих дійових та вірних прихильників було розроблено в Москві. Тому наступ на них (починаючи з виступу Зінченка) ведеться з різних сторін.
IP: 195.38.17.---
15.11.05 10:45 ___samurai
Не має принципової різниці, кого саме обрали у керівні органи. Тому скандальчик не тягне на масштаби. Навіть не так важливо, кого саме зроблять "обличчям партії", делегувавши у першу п'ятірку. Їм нема чого казати, крім того, що вони підтримують Ющенка. А це вже повне "deja-vu" і калька з виборів РФ
IP: 194.242.59.---
15.11.05 09:43 ___Пересічний
Цей з"їзд - не початок кінця НСНУ і Ющенка. Це - точка неповернення.
IP: 212.35.186.---
15.11.05 08:59 ___RSh
Знову пишу і наголошую на цьому - все в Україні прогнило до кісток, президент мав стати тим ідеалом, який би вніс зміни в цілому, а став ким - другом окремого кола людей, які символізують порок душі, моралі, честь і гідність для них ніщо. Ким відчуває себе простий українець - суботній з*їзд на цьому наголосив, що тільки використаним бидлом, незважаючи на виступ В. Ющенка.
Ганьба і сором президенту і його партії!
IP: 129.237.203.---
15.11.05 01:54 ___Police
Про яку демократію в партійному житті ви плетете!? Залізна партійна дисципліна, ось вся партійна демократія. Те, що відбулось на з"їзді, то для пресічного громадянина виглядало як якийсь "плюралізм думок та ідей". Насправді там відбувся глибокий розкол, який заведе НСНУ в яму ЗаЄдупців. імхо
IP: 194.44.216.---
15.11.05 01:49 ___Лесь_Молоток
От Жванія падлюко. Ющенко ж заборонив курити в громадських місцях.
IP: 213.162.66.---
15.11.05 01:31 ___Bern
Спостерігаю за подіями в Україні з-за кордону і згадую лат.-американські серіали. Коли б не зайшов в інтернет, а змін не відбувається. Змінюються посади, лозунги,а герої одні й ті самі. Потрібно писати новий сценарій(блокбастер, а не серіал) і змінювати героїв. Може вже досить годувати людей "мило"?
IP: 211.90.241.---
15.11.05 00:39 ___Кoзак
/А ніхто не знає чому в усіх провідних нашоукраїнців (порошко, третяков, мартиненко і компані) такі широкі пики? /

Попухли від голоду. :)
IP: 217.65.250.---
15.11.05 00:31 ___Влад
Дорогі українці! До яких пір нас будуть дурити? Подивіться, чим займаються всі, що сидять в уряді, Верховній Раді, в оточенні президента і ті, що хочуть приблизитись до них. Одні інтриги. Про народ ніхто не думає. Створюють видимість роботи, щоб зайняти разом з 3-ма процентами тепле місце.
IP: 80.91.166.---
14.11.05 23:24 ___Карпатець
Це не з"їзд НСНУ - це ,можливо, початок кінця НСНУ... Відкрито співчуваю Віктору Ющенку, що попав у Сад Гетсиманський... Вони (ударна гоп-компанія із плітради) зробили все, щоб дискретизувати Президента в очах народу і заради збережання вкрадених мільйонів підуть на ВСЕ...
IP: 85.202.142.---
14.11.05 22:36 ___Галина
Ну правильно! 5 канал, который создал Порох, зародил и решил судьбу революции, а теперь, раз его обо...., бездоказательно, надо его гнать. Свинство! Где бы были эти инициативные ребята, если бы не Порох и ряд таких, как он?! За то, что он сделал, прощают все .
IP: 195.234.68.---
14.11.05 21:02 ___НЕТАК
На шару предлагаю проект.
Тотализатор.
Кто будет стоять возле Юща 22 ноября. В порядке близости.
Ехануров, Порох, Червон, Третьяк ...
или
Еханур, Юля, Зинченко....
или
Катя и всякая неизвестная шушера....
Вариантов много.
IP: 209.233.105.---
14.11.05 21:01 ___Kolokol
ФГС объявляет конкурс на финансироване гражданских инициатив, связанных с предстоящими парламентскими выборами на Украине. К участию в конкурсе допускаются зарегистрированные негосударсвенные некоммерческие организации а также электронные СМИ. Размер грантов – от $5000. Зайдите на Kolokol.org
IP: 213.130.19.---
14.11.05 20:45 ___Nestor
Стаття цікава.Думаю, що відбувся нормальний демократичний процес.В партіях, яким сприяв Кучма нічого подібного не було. Ми просто не звикли до демократичних процесів і вілкритої конкуренції.
IP: 64.78.84.---
14.11.05 20:30 ___docvit
шенні з НСНУ відповіді будуть позитивними до виборів.
Слава нашій ненці Україні!
Єднаймося брати з Президентом України, щоб дати йому можливість виконати те, для чого його нам Господь послав.
IP: 64.78.84.---
14.11.05 20:28 ___docvit
тів, то це йому було не цікаво. Тільки одна заслуга в цього вічного революціонера- він голосніше за всіх кричав"Ющенко".
Але насправді цінне те, що всі ці питання піднімаються, що свобода слова є і що кожен розумний відповіді на питання хто є хто якщо не зразу, то з часом знайде.
Надіюся, що у від
IP: 64.78.84.---
14.11.05 20:22 ___docvit
тів, то це йому було не цікаво. Тільки одна заслуга в цього вічного революціонера- він голосніше за всіх кричав"Ющенко"
IP: 64.78.84.---
14.11.05 20:21 ___docvit
лотити. Професійний зрадник і комсомольське тріпло Зінченко- народний герой. Я того Зінченка зустрів в Вашингтоні- типовий комсомольський зазивала- "Хлопці, повертайтеся додому! Що ви тут забули?", а коли я почав питати про інвестиціі, про упорядкування питань з візами, про візити іноземних спеціалі
IP: 64.78.84.---
14.11.05 20:15 ___docvit
Політичні партії в Україні- відображення самих українців. Ви такі які є.
Слово відповідальність сприймається як щось таке що стосується тільки не мене, а минулої чи сьогоднішньої влади.
Бідного (не матеріально) Порошенка цькують бувші соратники, професійні революціонери, шо можуть тільки язиком мо
IP: 212.1.94.---
14.11.05 20:04 ___kommunist
Прекрасна стаття!
Оце я розумію – справжня, зубата журналістика. Їй Богу, коли відновимо Радянську владу, “Українську Правду” закривати не будемо ! :)
Нам такі журналісти потрібні!
IP: 209.171.251.---
14.11.05 19:50 ___Matilda
После прочтения вопрос один - куда уйдёт Ехануров с профессионалами, чтобы за них проголосовать весной. С Рошеном "запачкается шоколадом".
После такого съезда Медведчук с Януковичем могут и по чарочке пропустить за успех своего дела.
IP: 213.180.61.---
14.11.05 19:25 ___AlexFV
Цитата "...умовна група Єханурова протистоїть умовній групі Порошенка."
Ещё недавно Порошенко противостоял Тимошенко (или наоборот). Да когда ума наберётесь, когда цевилизованными хоть на грамм станете? Сколько это цирк будет продолжаться? Стыдно за нацию, за Украину.
IP: 217.77.210.---
14.11.05 18:23 ___kurs601
В свете проколов Еханурова, вполне понятна причина "победы" Порошенковцев. Ибо "понимание того, почему немецкие женщины хотели ребенка от фюрера" некоторыми трактуется как "голубизна" премьера по отношению к Лукашенко...
IP: 71.192.220.---
14.11.05 17:58 ___Оглядач
Згідний з дилетантом. Порошенко - фігура з відємним рейтингом, тому якщо він хоче добра партії - хай сам піде. Про рейтинг зараз треба думати! Надіюсь він не потрапить в верхівку виборчого списку.
IP: 212.9.242.---
14.11.05 17:55 ___Mike
После того как этих товарищей оставили в партии, и надеются с таким грузом пройти в парламент, я бы рекомендовал Юле задуматся..
Народ не дайте себя разводить, неужели не видно что вся эта история с исключением из партии, всего лиш симуляция порки
IP: 217.117.72.---
14.11.05 17:48 ___Дилетант
если эти люди не покинут верхушку списка НСНУ, то партия не наберет и 5%. Если Порошенко говорит, что готов в райкоме работать, то пусть тогда не льет крокодиловы слезы перед съездом, а подумает о НСНУ. С ним в списке - хана! А если партия будет формировать правительство - тогда другое дело.
IP: 195.66.192.---
14.11.05 17:47 ___Blackman
Червоненко так впевнено каже про зраду, бо сам є зрадником. Він зрадив нас усіх. Я працюю на транспорті (в Іллічівському порту) і своїми очами бачу, як він "дєрібаніт" з росіянами те, що не докрали до нього... Чи це не зрада людей, що голосували за Ющенка?!
IP: 71.192.220.---
14.11.05 17:47 ___Іванович
Треба було провести рейтингове голосування по кожному кандидату а не голосувати за пакет в цілому. Тоді би було повністю демократично і не було б ніяких інтриг та образ. За кого проголосували - той попав.
IP: 212.82.223.---
14.11.05 17:42 ___primax
Ув. Orest Вы забыли о судьбе местных выборов там и 1% может и не быть
IP: 217.117.72.---
14.11.05 17:39 ___Дилетант
Увольняют потому что они "подпортили" рейтинг! Не важно виноват или нет! На выборах избирателю неважно чист ты или нет! Важно какой у тебя имидж! Если ты "убил" свой рейтинг, то не думай, что тебе позволят портить имидж партии твоей персоной! Ждите продолжения - на следующем съезде от них избавятся!
IP: 217.117.72.---
14.11.05 17:35 ___Дилетант
Дело не в том кто виноват, а кто - нет. Дело в рейтинге! Почему г-н Порощенко сделал все для того чтобы его уничтожили? Он думал, что его заслуги перед партией непоколебимы? Это раньше все втихраря можно было замять, а на выборах нужный рейтинг тебе "подкинут". Почему на западе чиновников увольняют?
IP: 217.27.145.---
14.11.05 17:32 ___Olijnyk
<-"Ви не уявляєте, що за покидьки зараз лізуть до нас, а таких, як Ви - обмаль". Звісно, від того, що вона увійшла до партії, небагато змінилося. І це лише на загальному рівні, а уявіть собі поверхню, де за законами фізики мають бути не найкращі речі :) Партія влади - це за визначенням потворна сила
IP: 217.27.145.---
14.11.05 17:30 ___Olijnyk
Це не коментар, лише привід для роздумів. Моя найближча родичка - учасник місцевого майдану в такому регіоні, де НСНУ мала(і має) мінімум сприйняття в масах. Так от, вона гадки не мала входити згодом до НУ, але дехто, до кого вона мала довіру внаслідок спільної діяльності, переконав її наст.чином:->
IP: 193.109.80.---
14.11.05 17:26 ___Анатоль
Та вони не можуть навести у себе порядку, а вже хочуть в державі керувати. Дурень буде той хто проголосує за них на виборах. Не дай Боже щоб вони стали більшістю в парламенті бо знову почнуть гризти одне одному горлянки за ласі шматки а при цьому буде страдати народ.
Сторінки:  
1 2 »


Краще за тиждень
Інтерв