|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 194.44.170.--- 04.01.06 22:06
___kw
Мар'ян я щось не збагнув що спільного з вашив откровенням що ви написали на дешевому сайтику і тією істарикою що ви тут розвели, поясніть прошу.
тоді,Ющенко,бездарний,безхребетний зрадливий боягуз(при всіх фактах в нашу користь),посібник бандюковичів,невірних,сектантів за ці слова потрібно відповідати! перед народом і Господом! прихильником якого ви себе назвали. Довідповіді Мар'яне! IP: 194.44.198.--- 04.01.06 19:06
___МГоверла
Прочитайте стенограмму!Удар был расчитан на Миттал!Но об этом молчат.Надо было России заплатить больше на торгах, тогда мы все пошли бы и в Карпаты на лесоповал.И пусть некоторые подбирают выражения!Я-то пойду на лесоповал, но пусть потом никто не жалуется!И на майдане России надо было предложить каждому больше 100 долларов и дело было бы в шляпе!Господа "товар-ищи"пока ещё мало потеряли!Впереди будет компенсация за геноцид украинского народа в сибирских лагерях.Тут будет работа для горлопанов!
IP: 194.44.198.--- 04.01.06 16:15
___Maryan
www.svidoctvo.lviv.ua,svidoctvo@ukr.net Якщо це правда,-95$/тис.куб,-тоді,Ющенко,бездарний,безхребетний зрадливий боягуз(при всіх фактах в нашу користь),посібник бандюковичів,невірних,сектантів-Геть у відставку,позорище!!! Верхола Мар”ян,учасник революції,з першого дня до останнього.Забери Господи Боже,всіх їх-холуїв,капітулянтів,-від влади,впливу,багатства ! Дай когось Тобою вибраного,чи з неба чи з землі!!!Амінь.
http://www.google.com/search?hl=en&q=svidoctvo@ukr.net IP: 193.28.85.--- 03.01.06 17:47
___Орлов
Империя. Торгашество. Труба.
IP: 193.28.85.--- 03.01.06 17:47
___Орлов
Империя. Торгашество. Труба.
IP: 80.254.5.--- 03.01.06 16:33
___Жириновский
Во власти одни падонки! Это однозначно! и Я падонок!
а Вы хахлы еще к газу кроме урана прикрутите и ветряные мельницы с голландии! И где Вы только таких кретинов в Нафтогаз набрали? их навеное вырашивают на хахлофабриках?! Ивченко - гнать в шею! падонок бля! однозанчно, нехай в карпаты валит, на лесопил, енергоносители добывать. И индусов тоже на лесозаготовки ! Сталь пусть на дровах льют! IP: 193.227.206.--- 03.01.06 14:54
___LARA
Кацапский питон обвился вокруг Украины.
IP: 62.64.120.--- 03.01.06 00:44
___Jony
Навіть ринкова економіка повинна бути плановою. На підтримку цитую ВВП: "вы просто создали реальный кризис, и не только в энергетической сфере. Этот кризис похож на кризис между двумя странами. Это очень плохо."
IP: 85.202.137.--- 02.01.06 21:47
___zzzzz
Ніякого скиглення, ніяких сліз ! Тримаймося і підтримуємо нашого Президента.
IP: 62.221.45.--- 02.01.06 20:57
___SIM
Для Ten - продовження.
На 2007 між Р. і Т. існує хоч і рамкова, але угода на 60-70 млрд. Не чути, щоб хтось говорив про її порушення. Росія може перекупити будь-які об"єми туркм газу, і чому б навіть не по 120. Чим погано для Т-баші? Щодо купівлі газу на кордоні Росія-Україна, думаю, що саме це Росії і потрібно. Можна виставити для всіх єдину ціну (не 80 і не 100), і хто тоді захоче і зможе щось говорити на захист України? За транзит буде платити Європа, Росія ж ні при чому. IP: 62.221.45.--- 02.01.06 20:51
___SIM
Вітаю всіх, сподіваюсь, у доброму здоров"ї.
Ten, тобто питання стоїть так: є все-таки контракт на 40 млрд на 2006 р., чи щось тут не так. До того ж, Ви чудово розумієте, що між наміром розширити труби і їх готовністю досить велика дистанція. І чому тоді ми не відбираємо свій газ, а знову скаржимось? Вихід Ющенко бачить в залученні міжнар. експертів і мораторії на 50 та 1.09. Тобто, з одного боку, наче щось є, а з другого - нічого не хочемо знати. Експерти - це час, і які саме експерти?.. IP: 213.159.241.--- 02.01.06 02:00
___1VAL
Я був в Москві в той час і слухав по РТР звіт про ці переговори - повністю показали т.Путіна, а наших хлопців тільки пару фраз. Красиво, все таки, ВВ "переживав та страждав" за народ України на екрані. Важкувато з цим солдатом буде, але думаю ми вистоємо! Маленькі, по своїм принципам і суті, лідери Великої країни - ніколи самі не стануть ВЕЛИКИМИ ! "Ростом не вышел"!
IP: 193.19.152.--- 01.01.06 13:45
___cavaua
Krap`у Крім того, "щоб ціна була по 50 баксів", нам треба, щоб Росія від нас відчепилась зі своїм "слов`янським братством" назавжди. Якщо за це нам треба платити світові ціни - немає питань! Є енергозберігаючі технології, є альтернативна енергетика, є, зрештою, ціни на базування Чорноморського флоту - не ті жалюгідні $189 за гектар, які Росія "как бы" нам платить, а світові - 20 тісяч доларів! IP: 193.19.152.--- 01.01.06 13:34
___cavaua
Філіпу
Білорусію "тімчасово пожаліли", не тому, що вона мало бере газу, а тому, що Лукашенко її, Білорусію, здав Путіну з потрохами за обіцянку підтримки на майбутніх виборах. Лукашенко хоче бути довічним президентом, як Туркменбаші, і Росію такий кишеньковий диктатор влаштовує - вона ж бо ще сподівається на "об`єднання трьох слов`янських народів" у новітній російській імперії. Янукович здав би все і зразу, - це тому його Путін тричі вітав з обранням! IP: 62.64.118.--- 01.01.06 12:09
___Antykom
Тупі кацапи не розуміють, що газу найбільше споживають підприємства, підконтрольні янучарським олігархам. А для обігріву квартир його вистачить і без смердючого путінського непотрібу. Підклали свиню своїм же маріонеткам, то нехай собі тішаться. А наш Президент заслуговує поваги свого народу, що не віддав його в кабалу, як це зробив би зек, керований з ФСБ.
IP: 212.90.124.--- 01.01.06 08:27
___Krap
Взагали нам від Росії нічого не треба - а ні їхнього СНД, а ні ЄЕП, а ні газового консорціуму!
Єдине що нам потрібно - це газ і щоб ціна була по 50 баксів! Ось так, знай наших! IP: 81.31.42.--- 01.01.06 07:28
___гравицап
срали мы на твоего путина и на все его предложения.
IP: 85.202.140.--- 01.01.06 01:51
___ФІЛІП
УКРАЇНЦЯМ ТРЕБА БРАТИ ПРИКЛАД З РОСІЯН-БУТИ ПАТРІОТАМИ СВОЄЇ КРАЇНИ А НЕ РОСІЇ. І ПОТРІБНО ЕКОНОМИТИ ТЕПЛО УСЮДИ, ЯК ЦЕ РОБЛЯТЬ У ЄВРОПІ, А НЕ НАГРІВАТИ НЕБО. ХТОБ НЕ ПЕРЕМІГ НА ВИБОРАХ , ПЛАТИТИ ЗА ГАЗ ПРИЙДЕТЬСЯ БІЛЬШЕ. БІЛОРУСІЮ ТИМЧАСОВО ПОЖАЛІЛИ, БО ВОНА МАЛО БЕРЕ ГАЗ.
IP: 81.31.42.--- 31.12.05 22:25
___Минский
Что и говорить, хитрое предложение выставил сегодня вам Путин. С одной стороны, Киев вроде как выиграл. С другой -- прямой намек: если 26 марта проголосуете за "нужных людей" -- Партию регионов и иже с ними -- рыночные цены со второго квартала можно и снизить, причем намного. Расчет на желудки, а не на умы. Впрочем, осенью 2004-го нечто подобное уже было.
IP: 194.44.170.--- 31.12.05 21:34
___kw
Усіх з Новим роком! Щастя, вдачі, впевненості у свої сили, модрості тим від рішеннь яких залежить життя мільйонів людей у всьому світі! Політичної мудрості моєму народу в березні місяці цього року!
Побажання Партії Регіонів і персонально Януковичу - набрати як най...МЕНЬШЕ мандатів до ВР! Усім всього і до зустрічі в 2006! З повагою Олександр (KW) IP: 213.227.241.--- 31.12.05 20:35
___Nationalist
А також вітаю Fozi і всіх патріотично настроєних українців.
IP: 213.227.241.--- 31.12.05 20:34
___Nationalist
kw
Sim Ten Trinity Вітаю Вас всіх з Новим 2006 Роком! Бажаю всім здоров`я, сімейного благополуччя, матеріального процвітання, душевного спокою, зовнішньої зваженості і щоб Ви завжди залишалися такими ж патріотами України якими Ви і є! IP: 80.84.181.--- 31.12.05 19:52
___Ten
Я думаю 1-го Россия ограничит подачу газа, но Украина выдержит и мы этого особенно не заметим, но больше 5-6 дней Россия не вытерпит, иначе убытки у них огромные, придется скважины глушить. А потом будут суды, разбоки и надолго, или Россия пойдет на попятную. Я надеюсь все-таки на второй вариант, или вообще договорятся продлить с международными экспертами и продолжить в следующем году. Всех С Новым Годом! SIM специально Вам удачи и счастья! Пошел накрывать на стол!!!
IP: 80.84.181.--- 31.12.05 19:44
___Ten
Для SIM. Насчет Грузинских 30 дол. это конечно сгоряча, но я думаю это совместные действия стран ГУАМ. Вы обратите внимание, Молдова тоже пока не подписала с Россией новых цен. Я думаю они будут тянуть пока Украина не подпишет свои, а потом предложит покупать по Украинской цене на границе Украниа-Россия. И таким образом может быть сломана схема поставок Россия- Конечный потребитель. При этом Молдова может выиграть от 30-10 дол. События этого дня подтверждают то о чем я говорил раньше.
IP: 80.84.181.--- 31.12.05 19:36
___Ten
Для SIM. Соглашение о котором Вы говорите, оно рамочное и там нет конкретных объемов и цен, это вроде протокола о намерениях. Делалось это под РосУкрЭнерго(РУЭ), но эта схема ведь рухнула, и туркмены это понимают! Насчет альтернативных видов топлива Вы правы, но ведь Россия берет цены только на мазут и на дизтопливо и в Германии и Франции. А вот по тем ценам которые Вы говорите и получится около 80 дол. Я думаю что сойдутся где-то на 90, может 100. Не зря наши хотят междунар. экспертов привлечь.
IP: 213.227.241.--- 31.12.05 16:30
___Nationalist
Gregory,
Я не знаю як прослухати або подивитись інтерв`ю але це інтерв`ю, що було о 20:30 30 ГРУДНЯ 2005, можна прочитати. Ось, подивись цей лінк: http://ww8.president.gov.ua/news/data/17_5277.html IP: 213.159.242.--- 31.12.05 11:34
___Gregory
Кто подскажет, где посмотреть вчерашнее интервью Президента.
Спасибо! С наступающим новым годом, господа. IP: 62.221.45.--- 31.12.05 09:45
___SIM
Все, маю йти. Ще раз всіх з Новим роком, по побачення.
IP: 62.221.45.--- 31.12.05 09:43
___SIM
2 Fozi
Так це "виставила". В Грузії теж хлопці гарячі. Спитайте Ten'a, що він думає про $30. Можна і ціну на газ для них підняти. Чи в Грузії також дешеві альтернативні види палива? А якщо Грузія давить на Росію, користуючись монопольним положенням, за рахунок Вірменії, це як називається? IP: 62.221.45.--- 31.12.05 09:32
___SIM
Доброго ранку. Зайшов ще на хвилинку.
Ten, об"єм для Росії в 2007 60-70 млрд (Соглашение между Россией и Туркменистаном о сотрудничестве в газовой отрасли, Москва, Кремль, 10 апреля 2003 года). Щодо ціноутворення на базі цін альтрнативних видів палива. Ядерне паливо у нас російське, тобто не дешевше. Порівняйте наші шахти з рос. кар"єрами - де вугілля дорожче? Сто раз казали, що навіть з Польщею ми неконкурентоспроможні по вугіллю. Мазут знов російський. Як ціна на газ вийшла менше? IP: 81.31.42.--- 31.12.05 07:13
___гравицап
чекистский газ в крови чеченских детей.
IP: 217.24.174.--- 31.12.05 03:12
___Fozi
http://www.regnum.ru/news/563466.html
вот почитай,Грузия выставила России цену за транзит 30 баксов за 100 км:)Россия согласна только на 10 (10% от цены газа в 2005 году при цене 64$ за 1000 кубоа Грузия получала 6,4$) IP: 80.84.181.--- 31.12.05 02:54
___Ten
Для SIM. Так ведь в том то все и дело, что теперь будет подписываться совершенно друга правовая база по газу с Россией. А с Туркменами на 2007 год у России нет цены, и нет объема. Об этом сам Туркменбаши говорил сто раз. Он просто хочет чтоб мы с Россией договорились сами, а он с нами подпишет. Но России надо в этом году 110 млрд. прокачивать, а нам всего 8 млрд. газа. Перевес на нашей стороне!!! Кроме того, туркмения хочет расширить трубы к нам. А вот это и есть консорциум с Росс. и Европой!!!
IP: 62.221.45.--- 31.12.05 02:48
___SIM
Хотілося б вірити, що все так і є. Але поживемо - побачимо. Я не дуже високо ціную наших професіоналів, а якимось пішаком можна і пожертвувати. Може, виявиться, що хтось когось знову не так зрозумів... Якщо Узбекістан може пропустити 40 млрд, один із двох контрактів не може існувати. Хай покажуть наш контракт і що він раніше за газпромівський - тоді можна спати спокійно і з гордістю. З цим остаточно на добраніч.
IP: 80.84.181.--- 31.12.05 02:42
___Ten
Добрый вечер(или ночь) SIM. Насчет 40 млрд. по 50 дол. это сегодня из интервью нашего президента по ТВ. Я надеюсь Вы понимаете что он не может так шутить по телевизору. Кроме того Туркменбаши подтвердил насчет контракта с Украиной на 40 млрд. ( сообщало куча информ агенств, даже Итарр-Тасс). Насчет 30 млрд. Российских Туркменистан пока не подтвердил, но все равно это более поздний контракт, наш раньше. А Узбекские трубы смогут пропустить всего 40 млрд.
IP: 213.159.243.--- 31.12.05 02:37
___Gregory
Уверен, что заявление президента по поводу туркменского газа - блеф. И скоро мы об этом узнаем. По косвенным признакам.
IP: 62.221.45.--- 31.12.05 02:33
___SIM
Ten,
будь ласка - звідки інформація? Про міждержавну угоду в базі законів ВР - це, я розумію, Ви казали про транзит? IP: 62.221.45.--- 31.12.05 02:29
___SIM
Ten,
до речі, а що буде з 2007 р.? IP: 213.159.243.--- 31.12.05 02:27
___Gregory
Kw, не надо усложнять про цифры с восьмью нулями, тем более, что таких цифр не существует (1.2.3.4.5.6.7.8.9.0). Все глобальное состоит из множества элементарного. Не занимайся наукообразием.
IP: 80.84.181.--- 31.12.05 02:26
___Ten
Я думаю поэтому наши и тянули с переговорами пока не был подписан договор с тУркменистаном! Насчет цены на газ для Украины, по европейским принцыпам считают цены на местном рынке на альтернативные источники с учетом коэфициентов использования. Для нас действительно это уголь, мазут, газ, ядерное топливо ( это основные). Берут цены на них на Украинском рынке и высчитывают цену на газ. Вот это и есть европейский рыночный принцип. А вариант 230 и как хочешь - это в условиях монополии не рынок!!!
IP: 80.84.181.--- 31.12.05 02:19
___Ten
Продолж. Вот теперь мы имеем полное право отбирать с трубы Туркменский газ, даже если Россия ограничит объем прокачки за вычетом Украинского газа. Если не хватит Европе, обвинят Россию мы ведь брали свой Туркменский газ. А я посмотрю после этого на цену акций Газпрома, на его кредитный рейтинг. Но расслаблятся все равно рано, надо быть на стороже. Тем кто спрашивал о межправительственном соглашении, оно есть в базе законов на сайте верховного совета www.rada.gov.ua
IP: 62.221.45.--- 31.12.05 02:16
___SIM
Поки не вийшло і у мене піти спати..
Ten, добрий вечір. Дуже радий за Україну, якщо це надійна інформація. Знаю, що Ви маєте звичку оперувати перевіреними даними, але навколо цього питання стільки спекуляцій, що хотілось би самому побачити цей контракт. Дивно те, що Росія купує 30 млрд по 65, а ми по 50. Чому нам дешевше, і чи буде у Туркменії буде 70 млрд видобутку в 2006 р.? В цьому буде близько 62. І ще одне. Не знаю, але хіба Туркменія продає газ тільки РОсії і Україні? IP: 80.84.181.--- 31.12.05 02:10
___Ten
Продолж. При таком раскладе им не видать нашей трубы как своих ушей. И все эти отключения подачи газа, ПУК в воздух. Если они не будут нам пропускать Туркменский газ, а договора есть, то это огромный скандал, и Газпрому не поздоровится. 4 января незря собирется Еврокомиссия по энергетике. Короче Путин проиграл!!! Молодци наши, вместо пиара занимались делом! Нам от России надо минимум 8 млрд, максимум 14 млрд. А им от нас прокачать минимум 110 млрд. Вот теперь посмотрим кто кого!
IP: 62.221.45.--- 31.12.05 02:03
___SIM
kw
Майже дійшли консенсусу. Нема грошей на помідори - треба купувати сало. Газ у Росії (може, на жаль) не згниє - Європі його потрібно все більше. Диверсифікація джерел газу потрібна, але ж дешево все одно ніхто не продасть. Усім доброї ночі і з Новим роком, бо завтра не зможу бути присутнім на форумі. IP: 80.84.181.--- 31.12.05 02:01
___Ten
Продолж. Теперь нам допсоглашение не надо, оно уже невыгодно. У нас на первый квартал есть почти 12 млрд. Туркменского газа. Украине для собственных нужд надо 76 млрд. 60 уже есть ( 40 + 20 своих). 8 млрд, это технический газ, и по европейским правилам его обеспечивает продавец газа, а не транзитер, поэтому раз по европейским правила Украина будет настаивать ( что мы и видем из стенограмы) чтоб это было за счет России. Итого нам не хватает 8 млрд. кубов. Помоему России уже нечем давить!!!
IP: 80.84.181.--- 31.12.05 01:52
___Ten
А всетаки Украина молодец. Россия устроила визг в масмедиа, а Украина молча делала свое дело. Пока не подписала с Туркменией договор на 40 млрд. по 50 дол. говорила что у нас допсоглашение 4 где 50 и 1,09 ( что в общем то правда). Правда там и РосУкрЭнерго, что плохо для Украины. Теперь когда подписан договор с Туркменами, нет необходимости настаивать на 50 и 1,09. Так как теперь весь Туркменский газ который физически можно к нам прокачать наш и РосУкрЭнерго в пролете!
IP: 194.44.170.--- 31.12.05 01:47
___kw
Ну не дадуть піти відпочивати...
Жоржику ну не рівняй економіку базарів з глобальною економікою тим більше на рівні держав навіть колись дружніх. Ну не має в мене грошей на помідори по 15 грн обійдусь, куплю сало по 18 насмажу яєць по 4 грн дес. а помідори за 20 у продавця з часом згниють і ти це рівняєш з глобальними економічними відносинами де цифри з восьми нулями. Це не серйозно Жорж Зри в корень. IP: 194.44.170.--- 31.12.05 01:41
___kw
Націоналісту. Згадайте про нашу з тобою розмову відносно реакції на провокативні пости. Спокій аргумент і ніякої хамської відповіді. Не провоку. Згадай чим вирізнявся майдан - хорошим настроєм, взаємоповагою та повною врівноважністю Це вибиває грунт з-під ніг наших оппонентів серед яких переважно неврівноважені особи
А своє ставлення до України варто показувати своїми діями а не показушною бравадою. Добраніч! IP: 213.159.243.--- 31.12.05 01:40
___Gregory
Так и я об этом. Спрос - предложение вот и весь рынок. Пойди ,kw, на базар и спроси сколько стоят сейчас помидоры и вспомни сколько они стоили летом. А ты о каких-то курвиметрах; меряешь километры и считаешь чужую себестоимость. Умненький взрослый дядя...
IP: 213.227.241.--- 31.12.05 01:37
___Nationalist
kw
добраніч! |
![]() ![]()
Кортеж Тимошенко потрапив у аварію
Кредит на квартиру: тепер ще далі за межами реального
Правила політичної реклами
Гривня йде до 9?
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |