Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

15.01.06 12:50 ___kommunist
(22) Сто разів гинула наша Вітчизна. Але сто разів вона поставала із попелу. Так було, так є, і так буде вовіки.

Хай вічно живуть православні Росія, Сербія та Білорусь!

Хай вічно живе Україна – колиска грядучої Імперії Світла і Добра!
15.01.06 12:49 ___kommunist
(21) І навіть коли нам, оточеним з усіх боків незліченними мечами, тевтонські “пси-рицарі” пропонували здатися, ми гордо відповідали: “Беріть наших коней, ми заведемо собі нових. Беріть наших жінок, ми знайдемо нових. Беріть наших дітей, ми народимо нових. Але землю нашу не чіпайте. Бо буде вам смерть!”

Ті ж самі слова ми кажемо і нинішнім послідовникам тевтонських псів-рицарів.

Ми кажемо тутешнім ставленикам заокеанських сатанинських сил: Землю нашу не чіпайте. А то горлянку перегриземо!
15.01.06 12:48 ___kommunist
(20) Наступне слово – до вас, православні.

Браття мої, ми є православні. Ми – ті, хто славить Правду. Ми – ті, хто править Славно.

Ми – споконвіку незламні, споконвіків – непереможні. Ми – ті, хто ніколи не лизав чобіт окупанта. Ми – ті, хто завжди бив і перемагав численних загарбників. І найбільшою честю для нас було, є і буде вовіки служіння Вітчизні і Правді.
15.01.06 12:48 ___kommunist
(19) Звертаюся і до вас, брати мусульмани: “Аллах Акбар!”

Воістину: Аллах Великий, а Мухамад – Його пророк.

Та невже горді мусульмани дозволять, щоб до влади в Україні прийшли тутешні маріонетки заокеанської країни, чиї зарізяки катують ваших побратимів, іракських партизанів, у зловісних застінках багдадської в’язниці “Абу Грейб”?
15.01.06 12:47 ___kommunist
(18) Так і в роки Великої війни вірні сини та доньки Ізраїлю йшли в крематорії Освенціму, під кулі бандерівців в Бабиному Яру та під танки в Варшавському гетто, але не зреклися своєї віри.

Ваші діди та бабусі обрали смерть, а не безчестя у нацистському ярмі.

Так невже ви, євреї, сьогодні відсторонено споглядатимете, як тутешні нацистські недобитки та палкі прихильники кривавих зарізяк із дивізії “СС-Галичина” рвуться до влади?!
15.01.06 12:47 ___kommunist
(17) Націоналісти, друзі мої!

Я не розумію, що ви робите у компанії продажних заокеанських Іуд, які за визначенням не можуть бути патріотами своєї землі?

Невже ви зрадили своїм патріотичним ідеалам?


“Шалом”, брати євреї!

Ви – гордий народ, який і донині свято береже пам’ять 960 героїв Масади, які 2000 літ тому спалили себе живцем (разом із своїми жінками та дітьми), але не здалися на милість римським окупантам.

15.01.06 12:46 ___kommunist
(16) Колишні Радянські солдати та офіцери!

Я вірю, що колишніми Радянські солдати і офіцери не бувають.

Ми – ті, хто за Радянських часів давав присягу на вірність своїй Вітчизні, вірно їй служимо і нині.

Ми – вічні солдати своєї Вітчизни.

Так не дозволимо ж, щоб нашу рідну землю топтав чобіт натівського окупанта!
15.01.06 12:45 ___kommunist
(15) Ветерани!

Зараз не час опускати руки. Сьогодні ви, як і раніше, потрібні нашій країні.

Потрібна ваша мудрість і досвід, ваш незламних дух та віра у Вітчизну, ваш приклад великої праці і Великої боротьби проти нацизму.

Невже ви допустите, щоб сьогодні до влади прийшли ідейні послідовники Гітлера та нацистів?
15.01.06 12:45 ___kommunist
(14) Так невже ми дозволимо тим, хто все своє життя служив лише Мамоні та Золотому Тільцю, тобто, брудним грошам та кровопивцям – лихварям, перетворити нас на примітивних звірів, які розумітимуть лише 3 рефлекси: жерти, пити та злигатись?

Хіба оце – життя? Та це – ганебне животіння! Але до цього йде. Послухайте, до чого апелюють помаранчеві вожді. До наповненості шлунку та до стану гаманця! І ці двовимірні істоти ще претендують на титул Батьків нації?!
15.01.06 12:44 ___kommunist
(13) Народе мій!

Ми є народжені літати. А народжений літати ніколи і нізащо не буде плазувати. Навіть заради кусня солодкого життя.

Ми є Творці, а не примітивні пожирачі заокеанської гидоти. Ми – Повелителі Небес, а не двовимірні споживачі, які здатні лише на нице потурання власному нутру.

Ми – діти Всесвіту!
15.01.06 12:44 ___kommunist
(12) ...У кожного покоління є свій Сталінград. Такий Сталінград скоро буде і у нас. Вже навесні цього року гряде велика битва.

Ми, комуністи, боремося за Велику Вітчизну і за достойного Вождя.

Вони, зловісні сатанинські сили, прагнуть спаплюжити усе, чим ми пишаємося і у що віримо. Вони хочуть знищити нашу землю і наш народ.

І тому зараз комуністи звертаються до кожного із вас:
15.01.06 12:43 ___kommunist
(11) Не вірте брехням новоявлених месій. Бо як казав Ісус: “Колись настануть ті часи, коли прийдуть лжемесії. Прийдуть ті, хто підбурюватиме та спокушатиме людей”.

А я вам кажу: ці часи уже прийшли. І сьогодні Україною правлять новоявлені месії, які спокушають народ солодкими речами. Але не вірте їм. Це – посланці Сатани.

А краще вірте у свою Вітчизну та у свій народ. Живіть з Вітчизною у серці. І тоді націонал-нашизм не пройде. Ми переможемо!
15.01.06 12:42 ___kommunist
(10) Наші ж діди та батьки творили велику ціль – Комунізм, Царство Небесне на Землі. Як у такій Великій справі було не обійтися без помилок?!

І якщо помарачеві вожді щось там белькочуть про міфічний західний досвід, не вірте їм, люди, бо вони вам безсоромно брешуть. Продажні заокеанські шавки брешуть, щоб спокусити вас оманливими міражами та завести вас у непролазні болотяні нетрі. Вони спокушають вас примарними болотяними вогниками, котрі ведуть не до світла, а до пекла.
15.01.06 12:42 ___kommunist
(9) Але щоб цього ніколи не трапилося, щоб знову з небуття не постали новітні концтабори та крематорії, сьогодні комуністи звертаються до усіх здорових сил суспільства за допомогою.

Насамперед, треба сказати наступне:

Комуністи визнають, що нині до них та Радянського минулого є багато претензій у людей. І багато в чому ці претензії обґрунтовані. Але будьмо реалістами: не помиляється лише той, хто нічого не робить.
15.01.06 12:41 ___kommunist
(8) І особисто я не дуже здивуюся, якщо з часом виявиться, що і нас з вами вони вже поділили між собою. Поділили як свої трофеї. Поділили як товар для свого сатанинського гендлярства.

Жінок вони продадуть у західні борделі, працездатних чоловіків – на плантації в європейські країни, а інших будуть здавати в оренду західним фармацевтичним фірмам як піддослідних пацюків для своїх сатанинських експериментів.
15.01.06 12:40 ___kommunist
(7) Саме такі грізні часи прийшли до нас зараз. Сьогодні фашизм знову піднімає голову. Сьогодні чорні сатанинські сили знову вирвалися з пекла і рвуться до повної влади в Україні та світі.

І тому сьогодні, точно так, як і в грізні липневі дні 1942 року, знову лунає великий заклик Вождя: “Слухай мій наказ: “Ні кроку назад!”


....Сьогодні зловісні сатанинські сили вже увірували у свою перемогу. Вони вже ділять майбутні трофеї. Вони поділили все, включно до найостанніших посад.
15.01.06 12:40 ___kommunist
(6) Там, під Сталінградом, наші діди навіки увінчали себе нетлінною Славою Переможців сатанинських сил.

Ми, онуки своїх дідів, присягаємо, що цю Славу збережемо навіки.

...Такі накази, як Наказ №227, віддаються вождями нечасто, не кожне десятиліття і навіть не кожне сторіччя. Такі накази віддаються лише у найскрутніші часи історії, коли постає питання про саме виживання нашого народу.
15.01.06 12:39 ___kommunist
(5) Він віддав нашим військам знаменитий наказ №227, який увійшов в історію під назвою Наказ “Ні кроку назад!”.

І саме цей, на перший погляд жорстокий наказ дозволив нашим військам здійснити Диво. Здійснити Великий Подвиг. Тоді, під Сталінградом, незважаючи на чисельну перевагу гітлерівців, наші діди таки вистояли і перемогли фашистську наволоч.

Там, під Сталінградом, наші діди зламали хребет фашистській гадині.
15.01.06 12:38 ___kommunist
(4) Цей свій ком. сонет присвячую другу coordinator-у:

Ні кроку назад!

У грізні липневі дні 1942 року, коли незліченні фашистські полчища рвалися до Сталінграду, і коли наші війська спливали кров’ю у нерівних боях з могутнім ворогом, на якого працювала уся об’єднана Європа, саме тоді, у той критичний для нашого народу момент, наш Верховний Головнокомандувач товариш Сталін був змушений вдатися до крайнього засобу.
15.01.06 12:36 ___kommunist
Капітон: "До речі, що Ви думаєте: спочатку була таки курка, чи яйце? :-)"

Друже капітон, спочатку був півень! :о)))
15.01.06 12:35 ___kommunist
(3) Цим Сталін зберіг би кілька сот тисяч життів “вільних індивідів”. Зберіг би пішаків, але Радянську Вітчизну Сталін би проср...в.

І тоді за умов гіпотетичної перемоги коричневого рейху в Другій світовій, ЗАГИНУЛО б набагато більше народу.

Саме тому КОМУНІСТ Сталін (на відміну від Вас – євро-ліберала) зробив інакше. А зробив він так.--->
15.01.06 12:34 ___капітон
До речі, що Ви думаєте: спочатку була таки курка, чи яйце? :-)
15.01.06 12:33 ___капітон
kommunist, вибачайте, що втручаюся у Вашу розмову з Coordinatorом, але вона схожа, на диспут, що було спочатку: курка, чи яйце.


Радянська школа вона, знаєте, приуспіла у розщеплені свідомості.

А, щодо Сталіна, то все пізнається в порівнянні. американці он перемогли у 2-й світовій, і гори трупів своїх не поклали.
15.01.06 12:25 ___kommunist
(2) Щоб Вам краще пояснити цю очевидну для усіх (але чомусь не для Вас) істину, уявіть собі таку картину.

Припустимо, Ви – Верховний Головнокомандувач Іосиф Сталін, який за умов катастрофи 1941-42-го років має здійснити ДИВО, щоб зупинити коричневу (за звичкою ледь не написав -помаранчеву) чуму.

Якби для Сталіна ГОЛОВНИМ пріоритетом були інтереси кожної ОКРЕМОЇ людини, він (Сталін), не вагаючись ані миті, капітулював би перед біснуватим Адольфом.
15.01.06 12:24 ___kommunist
(1) Coordinator: «Цікаво … з чого формуються інтереси колективу, народу, людства, як не з інтересів кожної вільної людини?»

Друже, мені соромно за ту школу, де Вас навчали!:о((

Це ТОЧНО була НЕрадянська, ба навіть АНТИрадянська школа.

Вас же не навчили найелементарнішим уявленням про світ!

НАСПРАВДІ, інтереси кожної людини формуються НА ПІДСТАВІ інтересів колективу – народу – людства і т.д. Саме в ТАКОМУ порядку, а не інакше.
15.01.06 11:58 ___капітон
Крайнощі, взагалі, - завжди погано.
15.01.06 11:57 ___капітон
Coordinator: «Джерелом щастя для думаючої людини є не набитий шлунок, а свобода».

kommunist: Важно не то, кто Вы есть ЛИЧНО для себя, а то, кто Вы есть ДЛЯ народа – Родины – Земли./

А ви не допускаєте, kommunist, що ці твердження зовсім не суперечать одне одному. Просто людина живе в багатьох рівнях буття.
А то, знаєте дуже спокусливо стати тим, хто визначає, "кто Вы есть ДЛЯ народа – Родины – Земли./" І дуже популярно, до речі, серед осіб комуністичного віросповідання
15.01.06 11:39 ___капітон
/Я задал два простых вопроса Тимошеко на чате, но их так и не увидел!
Но почему то на чате я их не вижу! Как Вы думаете почему?/

Напевне тому,TEN, що те, про що так жалкує Окара, на жаль, не відбулося.
Як сказав в апогеї Майдану один батюшка: « Я побачив образ світу, який міг би стати нашою реальністю, але не став. Я нічого не хочу цим сказати, це просто моє відчуття».
15.01.06 11:38 ___капітон
/Але, речі, які публікував А. Окара у "ЗН", були цікавіші на відміну від розглядуваної./

Ну понятно, PATRIOT_L, компліменти приємніше слухати.


/В прошлом году этот автор писал об оранжевом цвете очень даже положительно, а сейчас оказывается, что это какая-то деструктивная алхимия./

Да, ЗОСЯ, цікаве спостереження. Не колір наповнює життя, а життя наповнює колір.
15.01.06 11:37 ___капітон
/Все ж таки, якщо згадати історію, то після будь-яких зрушень справді наступав у нас бардак./

LUKA, Ви бачите якийсь бардак в суспільстві? Пінні буруни не завжди відображають підводні течії. Ну от скажіть, які є обєктивні причини для розколу містера і леді Ю, крім особистих моментів? У них що електорат розколовся?
15.01.06 11:37 ___капітон
/Не совсем революция была, а востание и освобождение от внешних сил/

Ви праві, ОLEXAS, більшою мірою це було повстання. Зауважте, перше успішне повстання за N-нну кількість років. Що для України вже само-по собі є революцією. Ломкою устоїв, т-зать :-)
15.01.06 11:36 ___капітон
/Окара заплутався давно і серйозно. Етнічно українець, москвич - за способом мислення, самовираження та самоствердження. /

Ну, ROО,не скажіть. На зіткненні різних наук якраз і робляться найцікавіші відкриття.

А щодо езотерики, то кожен описує світ своїм інструментарієм. В міру власної розпущеності, т-зать :-)
15.01.06 11:36 ___капітон
/Після цього не дивно, що в Україні 20% щасливих, а в Колумбії -70%./

Між іншим, СOORDINATOR, якби це опитування провели в Україні у 70-80-ті, то здогадайтеся з трьох раз, який би був результат?
А про кокаїн 5 балів :-) :-), kommunist!!!
Взагалі, багатознання одну печаль приносить.
15.01.06 11:35 ___капітон
/майдан "против всех" - это бред/

Головне, щоб «не всіх – проти всіх»:-( :-(
До речі, перший Майдан був по-суті «проти», то наступний за-логікою мав би бути «за» :-) :-)

/мы - не москали/

І чужому научайтесь :-)

/наша нация сгруппируется ради позитивной идеи/

LALI_PUNA, а що то має бути за ідея?
15.01.06 11:33 ___капітон
/Я что-то не помню вторго витка революции в Польше или Чехии. /

Ну це вже, AQ, схоже на оперу «оксамитові революції в Україні, Лівані та Іраку»
Не вловлюєте різниці?

/Когда говорил про "молодых и успешных", то почему не вспомнил, например, Гриценко, Луценко, Кириленко? 6. Окара слишком увлекся фантасмагорией.

Анатолій Гриценко і Юрій Луценко - інструменти, а Ярослав Ющенко і Владислав Каськів – гравці.
Хоча згоден з Вами, Окара – великий ідеаліст.
15.01.06 11:32 ___капітон
/А для того щоб зібрати натовп (або майдан), як і каже Окара, потрібні тільки великі гроші. /

Ну він, АХЕ, може і сам зібратись. За великого приводу.
15.01.06 11:32 ___капітон

/А вот господин нетакблямибютсдпуокпупыспус – просто лучший! Спасибо, порадовал, дай Бог Вам здоровья./
Приєднуюсь :-)

/Ну, а любители красных трусов Юлии – прозревайте. /

ДОКТОР_Ю, а Ющенку Ви теж у сподні, звиняйте, зазирали?


/Эх, не дают Роману покоя лавры кукловода-Медведчука…Дергает за нитки, а они рвутся/

Да, БЫВАЛЫЙ, кощіювата особа.
І хто скаже, що революція була зря?

15.01.06 11:30 ___капітон
/Не буде в Україні ніяких революцій проти всіх, і повномасштабного реваншу теж не буде./

Важко сказати,ПЕРЕХОЖИЙ, два роки тому вряд чи хто міг передбачити і першу революцію.
Українофілький авторитаризм Ющенка, соціалістичний імперіалізм Тимошенко, три центри влади а ля «рак, лебідь і щука». Все може бути. А можуть бути і зовсім несподівані повороти.
Єдине, що Ахметову, вже не світить бути ні Президентом, ні Прем’єром. Поезд ушел, т-зать :-)
15.01.06 11:29 ___капітон
/Или просто автор бунтовщик-романтик, поддерживающий Юлю (почему-то именно романтики поддерживают её больше всего, что странно, ведь сама она - верх прагматизма./

Цікаве спостереження :-) :-)
Може я не правий, УURA_NET,але чогось мені здається, що романтика як мета, і прагматизм як інструмент, трохи кращі, ніж романтека як інструмент, а прагматизм як мета.
15.01.06 11:29 ___капітон
/а лідера народ знайде сам/

Ох вже це протиставлення: погані лідери – хороший народ.

/Так спаскудити і втратити момент після революції міг дійсно тупий отшлепок/

Та що Ви, TEREN, вчепилися до Юща: чоловік ніколи не хотів і вмів володарювати. Хвиля винесла. Майдан був - момент істини. Він відбувся. Зараз в України є кілька шляхів розвитку. Не факт, що якийсь з них поганий. Просто всі вони – різні.
15.01.06 11:28 ___капітон
/…во вторых как таковой революции не было/

Революція, ГРАВИЦАП, це в першу чергу «потрясіння в головах» і «ломка устоєв», що якраз «имело место быть»
А держдеп – справа десята.


/От я не можу зрозуміти: Андрій Окара - він наш (за духом і позицією), чи він діяч Кремля на нашій території, що непогано маскується?/

Наш,CRITTER,наш.
15.01.06 11:28 ___kommunist
(2) Именно таким ВСЕЧЕЛОВЕЧЕСКИМ пониманием земной МИССИИ Человека, коммунисты и отличаются от эгоистов-либерастов, зацикленных на своем ЛИЧНОМ желудке, кошельке и свободах.

Воистину, рожденный ПОЛЗАТЬ либераст не состоянии понять коммунистического ВЗЛЕТА к звездам.

(Я не лично Вас имел в виду).
15.01.06 11:27 ___капітон
/Нам в который раз объясняют, что мы недонарод/

Та нічого такого, Окара не пояснює. Я б сказав, навіть, навпаки.
Просто тВи, MCLAUD, це так відчуваєте.

/Теперь мы верим в себя!!!!!!!!! /

В арабів є приказка « Слабка людина вірить в себе, сильна – в Аллаха»


/…ни одна революция не заканчивалась хорошо для ее вдохновителей и исполнителей/

Але не всі вони, БЫВАЛЫЙ,закінчувалися погано для цивілізації.
15.01.06 11:27 ___kommunist
(1) Coordinator: «Джерелом щастя для думаючої людини є не набитий шлунок, а свобода».

Пардон, за грубость, но кому на хр..н нужна Ваша ЛИЧНАЯ свобода?

Важно не то, кто Вы есть ЛИЧНО для себя, а то, кто Вы есть ДЛЯ народа – Родины – Земли.

Кому нужна Ваша, даже самая прекраснодушная душа и руки (ноги), которые никогда и ничего не крали?

Важно то, на что РЕАЛЬНО Вы способны РАДИ своего народа.
15.01.06 11:26 ___капітон
/…масове втручання в наші внутрішні діла кагебічників - це і є основна причина/

Насправді, PRESCIENT, скажу Вам по великому секрету: основна причина – це жиди. Завжди і всюди :-)
З московської дзвінниці наше зациклення на Росії мало б виглядати потішним.
До речі, у Львові від молодіжної «Нашої України» плакати порозвішували «Христос ся рождає! А Ірода московського за газ Бог покарає!»
Легка параноя косить наші лави :-(
15.01.06 11:25 ___капітон
/Переконаний, що Ющенко чинить правильно./

Дерево плодами пізнається


\…у меня была главная мысль, о которой даже боялся думать - только бы не занялись говорильней \

HOBBIT, скажіть, Ви себе відчуваєте маленькою людиною?



/В тексте отсутствует мысль.
К чему призывает автор.
Нету креатива./

SAVAGE, таке враження, що ви плутаєте думку з установкою.
15.01.06 11:22 ___капітон
/багато випробувань нас чекає ще попереду/

«…они будут тоже трудны» :-) Соррі, ІГОРК, «Собаче серце» пригадалось:-)


/…не чекати чуда і не зневірюватись. /

В цьому є якесь протиріччя
15.01.06 11:21 ___капітон
/…сформулированный Окарой критерий УКРИАНСКОЙ ПОЛИТИЧЕСКОЙ КУЛЬТУРЫ – это один из важнейших критериев демократий… /

Гадаєте, що Назарбаєв –найсильніший в своєму середовищі, а Буш – найслабший?


/Давайте будем брутальними німцями…На сьогодні ціль проста - не дати/

А може краще собою, ДЫМОК? А може краще якась позитивна ціль?
15.01.06 11:20 ___капітон
//Украинская политическая культура устроена так, что в украинской политике никогда не выигрывает сильнейший — сильнейшего просто нет. В украинской политике проигрывают слабейшие, поэтому победитель образуется как бы "по умолчанию".\\ Этим признавая - есть такая УКРИАНСКАЯ ПОЛИТИЧЕСКАЯ КУЛЬТУРА, которая явно отличается от Российской или другой.
Хвалитись, до речі, VANVAL,немає чим. А «Україна – не Росія» попахує нафталіновими комплексами
15.01.06 07:57 ___гравицап
коммунистическая - человеческоненавистническая идеология о классовом превосходстве
Сторінки:  
« 1 2 3 4 5 6 7 »


Краще за тиждень