|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Перекур під парламентським туалетом, або Як депутатка ледь не побила фотографа "Української правди" IP: 194.44.32.--- 17.11.06 22:05
___Unique
Анту : були, були, і саме дворянської крові, а тому унікальна нешляхетність діячів публічних - бісить. Бидлом бути не заборонено, але не на поверхні суспільства, не на виду громади, - тобто, без права на кар'єру. А саме це право вони й взяли в 17-тому...
IP: 193.108.162.--- 15.11.06 19:52
___Rrr
Надо было этой Инге по голове фотиком заехать или в окно ее выкинуть, тварь отмороженная! Вот и вся война с этой шантрапой!
IP: 213.227.210.--- 15.11.06 14:15
___Арій
Наталья
" А ось-ось й Луценко підключеться руками тими ж бютівців при голосуванні за його відставку... Й зашевелиться болото автоитарного БЮТ, ще все попереду,а Ви кажете кінець. " Та Ви прямо Нострадамус:-) Може напррочите яка вартість одного кв. метра житла в Києві буде через рік?:-) IP: 194.44.198.--- 15.11.06 12:19
___KU-KU-KU
Дурацкий закон, дурацкий результат. Неужели на Украине нет дел пожажнее, например некомпетентность президента.
IP: 194.44.198.--- 15.11.06 12:16
___kuku
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 194.29.184.--- 15.11.06 09:42
___ko3ak
Наталья
// . А ось-ось й Луценко підключеться руками тими ж бютівців при голосуванні за його відставку... А ось-ось й Луценко підключеться руками тими ж бютівців при голосуванні за його відставку... // Юрася практически полная копия своего лидера - Мороза-иуды, сам же говорил, что с яныком работать не будет, и не фиг лить грязь без последующих доказательств в суде. IP: 195.248.186.--- 15.11.06 08:41
___Наталья
ko3ak 14.11.06 22:54
учимся читать до конца "(вона входить до фракції БЮТ, але є членом антикризової коаліції)" І це ще не кінець - ось Томенко вийшов з ролі замісника ЮВТ,не хоче бути з Губським та Абдуліним. Таки Бродський робить свою справу вихователя ,як би не пручались тимошенківці... А ось-ось й Луценко підключеться руками тими ж бютівців при голосуванні за його відставку... Й зашевелиться болото автоитарного БЮТ, ще все попереду,а Ви кажете кінець. IP: 87.118.104.--- 14.11.06 22:54
___ko3ak
Долли
//P.S. Симптоматично, что Вершинина - в БЮТ. Что-то молчат защитники Юли// учимся читать до конца "(вона входить до фракції БЮТ, але є членом антикризової коаліції)" IP: 83.218.238.--- 14.11.06 20:15
___Добрий_Грубіян
to Долли.
Ну, що ж, я не лише симпатик БЮТ, а переконаний, що на даний момент це - єдина сила, що може протистояти знахабнілому бандитизму в політиці, який сповідують регіонали і "примкнувшие к ним". З іншої сторони, в кожній фракції свого гівна вистачає, і Вершиніна не єдина в цьому. Такі зухвалі вчинки викликають огиду і повинні негайно каратись. На жаль, не мною. І те, що Вершиніна - стерво, говорить і факт участі в псевдо"антикризовій" коаліції. Жирной бареньке незручно в опозиції. Сволоч! IP: 195.66.153.--- 14.11.06 19:14
___Журналістка
Щодо коментаря "Однако".
Вершиніна те саме сказала Анє у той день, коли було зроблено цю фотографію. Тими самими словами. Дивний збіг....... Навіть на певну мить виникла думка, що Інга сама цей коментар написала :) Втім, якщо це так, соромно має бути, пані Інго.... IP: 193.109.80.--- 14.11.06 18:38
___ЦеговГороховский
Вона смердить попільничкою.
IP: 213.130.24.--- 14.11.06 18:11
___Тая
А вы все всегда придерживались правил, и в том числе курили только в специально отведенных местах.
IP: 217.76.198.--- 14.11.06 17:06
___leo13
http://magegame.ru/?rf=41736c616e - всі сюди!!!!
IP: 85.202.19.--- 14.11.06 16:29
___Долли
МУРИК "Мороз врёт что он бросил курить"
А что, только в этом Мороз врет? Однако "УП становится "желтой", а жаль." Да при чем тут туалет? Важно, что это предельно простой и наочный пример, как депутаты относятся к тем законам, которые сами же и голосуют. Прав тот, у кого больше прав. Им можно и курить, и воровать, и врать. Они - ДЕПУТАТЫ. А мы - быдло, раз таких козлов выбираем. Ведь голосовали за них мы, избиратели. P.S. Симптоматично, что Вершинина - в БЮТ. Что-то молчат защитники Юли IP: 213.227.210.--- 14.11.06 16:24
___Арій
russkij
Дякую, цікава інфа, я частину її вже десь читав. Висновки можуть бути різні, адже ми не знаємо деяких моментів. Проте один висновок (і одночасно черговий тривожний дзвінок для БЮТ) є - це хибна кадрова політика, на яку великий вплив мають Турчинов, Білорус, Федорчук. IP: 194.44.213.--- 14.11.06 15:53
___Юрій_Дубленич
Вони вже давно звикли до того, що закони, які вони видають, самих їх не стосуються.
IP: 213.227.210.--- 14.11.06 14:55
___Арій
"А на тих депутатів, хто порушує закон, можна просто дивитися засудливим поглядом і писати про це обурливі статті. "
Іудо, давай я дам тобі по морді, а ти на мене за це подивишся "осудливим поглядом"? IP: 195.64.254.--- 14.11.06 14:40
___mokr
IO95
/За все треба платити. І за свободу слова в Мережі також/ Чем платить? Общественным спокойствием? Национальной терпимостью? Что будет отдано в оплату? Между свободой и вседозволенностью - целая пропасть. И УК у нас никто не отменял (это камушек в огород УП) IP: 194.44.244.--- 14.11.06 14:33
___IO95
2mokr
За все треба платити. І за свободу слова в Мережі також. IP: 195.64.254.--- 14.11.06 14:07
___mokr
УП - позор. Народ помните наши споры по поводу Новосибирска-2 и свободе слова в сети. Нравится ?
IP: 213.227.214.--- 14.11.06 14:02
___Лев
Танками погрожувати всі майстри. Базари не розводіть, а спробуйте. А то все фуфло російське. Де там той танкіст сраний ?
Сидить, напевно, ужратий москаль і в інтернеті невпізнаний героєм себе виставляє. Ти виспись, танкіст, бо в танк не залізеш. IP: 195.64.254.--- 14.11.06 13:59
___mokr
Алекс7
Э нет, здается это "чудо" местного разлива. Как стимулятор для пополнение русофобских рядов. Вот Вы повелись на него ("кацапское" животное) , и чувствует парень что день прошел не зря. Предлагаю его просто игнорировать. IP: 194.44.244.--- 14.11.06 13:50
___IO95
"Мороз пригрозив вигнати депутатів за паління."
Ну-ну. Виганяємо депутатів, депутатів виганяємо... вибачне маленька технічна насправність. IP: 194.44.244.--- 14.11.06 13:48
___IO95
2Vlad_Russia
Самоствердження збоченця. То психоаналітика звернись. IP: 195.64.255.--- 14.11.06 13:35
___Ятрань
Kolyan! Повністю з Вами згідний!
IP: 80.91.172.--- 14.11.06 13:31
___Ant_
а "біле братство", і ЮВТ цікавить не стільки її партія а свій власний імідж
IP: 80.91.172.--- 14.11.06 13:30
___Ant_
2 Ятрань
Юля винна чи ні - се справа прокурора, а в даному випадку, вона вина в підборі кадрів і "друзів-співцеховиків", і якщо вона звичайно не в змозі контролювати кожного партійця, то може контролювати своїх найближчих "однодумців", гадаю подібні питання - про постанову на прохідне місце партії - повинно контролюватися певним "колоквіумом" партії за її участі також. І певної інформаціїї ЮВТ не могла б не знати про сю фіфу, аби лишень тіки б захтіла. А якщо ні - то се не партія, а IP: 195.64.255.--- 14.11.06 13:28
___Ятрань
Kolyan! Повністю з Вами в згоді!
IP: 212.40.33.--- 14.11.06 13:23
___Kolyan
Ятрань
Згоден з Вами в тому, що Юля не повинна вібповідати в даному випадку за дії цієї нахаби. До того ж ця пані вже показала своє обличчя і приєдналася до коаліції. Однак суті проблеми це не міняє. Виборець голосує за обличчя партії, а більшу частину людей у виборчих списках не знає. От і приходить всяке чмо у владу. За тих, кого називаєш своєю командою, треба відповідати. Думаю Ви не будете сперечатися, що у всіх списках є люди не гідні людської довіри. Я не проти БЮТ, але бидло і в них є. IP: 62.80.161.--- 14.11.06 13:19
___Dana
Banderlog
Но что же делать, если это быдло везде, в каждом списке? Когда была мажоритарка, мы могли хоть на что-то повлиять, проголосовать за кого-то, кому доверяешь... А что делать сейчас, когда такое г.... в проходных местах каждой партии. Так что тут умней, не умней, не поможет IP: 195.64.255.--- 14.11.06 13:14
___Ятрань
Бууу-га-га 11.15.
Слухай ти точно Бугай! Я з тобою згідний, що лайно дійсно є лайно, але воно (Андрієвська)успішно влилось у ваше більш "кріпше" лайно-"когаліцію та ще і антикризову"!!! А до Юлі тобі , до її сердечка, як в зігнутій позі від Чорного моря до Києва!!! Юля уже стала винуватою, що ця "манда" палить у ВР не відведенному місці?!!! IP: 194.44.242.--- 14.11.06 13:07
___Banderlog
Цей факт є ще ожим доазом того, що нами керує виключно бидло. Але ми мало відрізняємося від нього, якщо вибираємо таке бидло до влади і дозволяємо йому робити з нгами все, що завгодно. Люди, порозумнішайте і майте волю боронити себе!
IP: 212.40.33.--- 14.11.06 13:06
___Kolyan
mokr
:) IP: 193.19.229.--- 14.11.06 13:05
___трістан
mokr 14.11.06 12:43
Бууу-га-га /Вы ничего не поняли. Большинство здесь присутствующих возмутились не фактом курения в общественном месте новоиспеченного законодателя, а ее вызывающей реакцией на факт обнаружения/ Перечитайте комменты - где возмущение её реакцией? =============== перечитав коменти - 90% обурені її реакцією (рівнем культури, неповагою до людини, т.п.) IP: 195.64.254.--- 14.11.06 13:00
___mokr
Kolyan
/Мені здалося, що форумчани обурилися саме хамською поведінкою/ Поведение действительно хамское. А вот это: "Дєвочка, сєйчас ти отдаш мнє свою камєру і я тєбє расскажу, что тєбє можно дєлать и что нєльзя! Со мной воєвать очєнь опасно!!" можно было бы повесить на здании ВРУ как их лозунг заменив при этом "девочку" на "народ", а камеру на "голос":))))))))) IP: 195.64.254.--- 14.11.06 12:53
___mokr
Kolyan
Да я с Вами согласен насчет курения в общ местах (тем более что сам не курю:)))) Меня удивило двуличие ругающих - ведь уверен что они сами курят и на остановках, и в переходах и в електричках и думать не думать за этот закон. А тут вдруг такая реакция. Люди ,Вас что , тренируют по команде голос подавать? По малозначимому поводу исходить слюной - это ненормально. Первая ассоциация воникла с собаками Павлова: лампочка-желудочный сок, здесь статья-слюни. IP: 212.40.33.--- 14.11.06 12:51
___Kolyan
mokr
Мені здалося, що форумчани обурилися саме хамською поведінкою. Дивно тільки, що, здається, ніхто не згадав про чоловіків депутатів, про яких згадувалося на початку статті, вони вчинили не менш хамсько. Можливо річ у тім, що були наведені слова депутатки, які свідчать про її зверхність, вона має всіх інших за бидло, і прийшла в парламент точно не наше життя покращувати. IP: 195.64.254.--- 14.11.06 12:43
___mokr
Бууу-га-га
/Вы ничего не поняли. Большинство здесь присутствующих возмутились не фактом курения в общественном месте новоиспеченного законодателя, а ее вызывающей реакцией на факт обнаружения/ Перечитайте комменты - где возмущение её реакцией?Возмущаются именно КУРЕНИЕМ.Причем перешли на личность, говорять про "передок".Несерьезно все это как то, на чепуху среагировали. IP: 212.40.33.--- 14.11.06 12:38
___Kolyan
mokr
Мені здається цілком обгрунтованою заборона куріння в публічних місцях, чому нормальна людина повинна стояти і дихати тим, від чого вона свідомо відмовляється. А щодо тої депутатки, то критика справедлива, такі як вона думають, що вони понад законом, і це стосується не тільки куріння, впевнений, що вона так себе зажди поводить, вказує іншим на те, що вона велике цабе, а всі інші ніхто. Хамло, а не людина. Автор правий, починати треба з малого. IP: 194.50.169.--- 14.11.06 12:23
___Бууу-га-га
mokr 14.11.06 12:18
Вы ничего не поняли. Большинство здесь присутствующих возмутились не фактом курения в общественном месте новоиспеченного законодателя, а ее вызывающей реакцией на факт обнаружения. IP: 212.40.33.--- 14.11.06 12:23
___Kolyan
IO95
Згоден, виходить замкнуте коло, але так воно і є: ті, хто достатньо розумні - небідні, і їм не важливо скільки коштує ковбаса, вони думають і їм було б цікаво подивитися на цих політиків в робочому середовищі, якщо звичайно в них є на це час, а ні - то за них це зроблять журналісти та інші активісти, а вони потім будуть вижимки читати; ті, хто бідний - тому ковбаса ближче, але вони за деякими виключеннями не такі вже і розумні, та навіть їм клепки стане зрозуміти хто є хто, тільки з часом IP: 213.186.204.--- 14.11.06 12:21
___Lex67
mokr! еще одна такая писулька и под огонь попадешь ты.
IP: 195.64.254.--- 14.11.06 12:18
___mokr
Все так дружно принялись поливать женщину грязью из-за сигареты (ну пусть из за нарушения закона, пусть). А многие ли из ругающих выполняют этот самый закон? В зеркало посмотрите сначала. Форумное сообщество начинает напоминать свору псов которым дай только погрызть кого нибудь: неважно за дело или за чепуху.
IP: 62.221.47.--- 14.11.06 12:17
___Anatoliy1
Я, як член оргкомітету конференції "Буття українців", яка проводилася в Укр. Дому 11 листопада, прийшов до зали, задля її оформлення, після того, як там святкували свої 100 днів янучари. Людоньки, ви б побачили той срач! Пляшки, папери, стаканчики, шкаралупа від насіння, тобто гори сміття по всій залі. Я та персонал Дому жахнувся. А акустики було - як у Пінк Флойд - мабуть хотіли, щоб їх почули у самому Донецьку...
Вибачайте, панове, але такого свинства у залах я за свої 50 років ще не бачив. IP: 194.44.244.--- 14.11.06 12:14
___IO95
2Kolyan
Чого бідні? - Бо дурні. А чого дурні? - Бо бідні. IP: 213.186.204.--- 14.11.06 12:04
___Lex67
Да... жлобиху видно из далека. Наверное и сигарета Морэ - как говорят селяне "іностраная".
IP: 212.40.33.--- 14.11.06 12:04
___Kolyan
IO95
З цим нічого не поробиш, поки ми бідні, то дешева ковбаса для нас буде бажанішою IP: 195.64.254.--- 14.11.06 12:04
___mokr
IO95
/А слабо вебкамери в кулуарах понаставляти і онлайн транслювати?/ Ага и микрофоны поставить - о чем они там в кулуарах шушукаются? :)))))))) Да ... такое реалити-шоу побило бы все рейтинги :)))))) IP: 194.50.169.--- 14.11.06 12:02
___Впірьодъ
- його єдиної надії!
IP: 217.27.146.--- 14.11.06 12:00
___copyr
Стыдоба депутатская.
|
![]() ![]()
Кортеж Тимошенко потрапив у аварію
Кредит на квартиру: тепер ще далі за межами реального
Правила політичної реклами
Гривня йде до 9?
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |