Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 84.19.181.---
27.03.06 14:01 ___verbicky
Сегодня, 27.06 в 13.00 пришёл знакомій с избирательного участка поесть. Сидят больше суток голодные. Они уже после трёх часов подсёта не могли найти и правильно определить галочки на простынях. Ориентировались на экзит-пулы. А там ведь прасхождение в 5% норма! Во Львове побеждает Юля, недаром перед выборами выступала при пассиве НСНУ. Но здесь у регионов меньше 3%. Здесь прошли бы Костенко,Пора,Виче,УНА.Позор Ключковскому, предложитвшему такой закон о выборах!
IP: 194.106.208.---
27.03.06 13:58 ___Крит
Kiev2006
А кто не раскол? Может Юля? Не НСНУ не БЮТ по ихним словам не собираются обединятся с ПР. Раскол это Янэк. А учитывая количество набранных голосов у ПР, мы имеем очень проблематичную ситуацию.
IP: 81.25.224.---
27.03.06 13:34 ___Борисович
И проведение экзит-полов (опросов проголосовавших), и оглашение их результатов 26.03.06 является ПРЕСТУПЛЕНИЕМ, предусмотренным ст.159 УК Украины. Даю адресок в Интернете закона, который Ющенко подписал 25.03.06: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3504-15

Предлагаю ВСЕМ органам прокуратуры Украины, где проводился опрос проголосовавших граждан и где оглашались его результаты, сделать по 1-му кварталу 2006 года хорошие показатели раскрываемости...
IP: 213.186.201.---
27.03.06 13:27 ___Kiev2006
U.$hенко = раскол страны
IP: 213.156.69.---
27.03.06 12:05 ___Revolver
Меня "радует" количество людей в Украине, проголосовавших за Витренко... интересно, сколько клинически больных в стране :((
IP: 194.106.208.---
27.03.06 12:03 ___TIR
Лев
Не стыда не совисти нет у вас. В то время, как НСНУ работала, БЮТ и ПР занимались саморекламой. Вжарили в это немеряно денег. И что мы вытоге получили? Как правильно подметил Тодёс, народ у нас удивительный. Такое чувство, что полная страна эксперементаторов - всем интересно, а что будет, если этих выбрать, а потом этих, а потом этих... В любой нормальной стране, после таких президентских выборов, какие были год назад, ПР и 1% ненабрала бы. А у нас лидирует...
IP: 194.106.208.---
27.03.06 11:56 ___Тодэс
Disel
Дивные вещи говорите. Треть голосов у ПР, а вы говорите что они злодеи. Так с ваших слов получается, что "таки сами злодії" преимущественно среди изберателей?
IP: 213.227.209.---
27.03.06 10:41 ___Лев
Все дуже просто. Якщо кажеш: "Бандитам- тюрми !" і бандитів не чіпаєш, то вони тобі влаштують "вирваниє годи". Ющенко і його хлопці отримали в пах. І добре. Так їм і треба. Що, вже зовсім у них розуму немає ? Ось помилки ( Ха ! помилки !? Ні ! Тупість,
Жлобство ! Імпотенція ! ) блоку НСНУ ( любих друзів ).
1. Самі по собі зганьбилися
2. Зганьбилися перед Тимошенко
3. Зганьбилися перед Майданом
4. Саме вони підняли тим самим процент Регіонів,
які нічого не робили взагалі.

IP: 194.44.240.---
27.03.06 10:29 ___Disel
kw Ющенко президент всієї України. Протилежне кажуть люди, які хочуть роз'єднати країну.

Протилежне кажуть мудаки, які кричали: "Голосуй за Ющенка, голосуй за "Нашу Україну"

Keymone

Якщо він їх не пожене, то взагалі себе доб"є і усугубить і без того своє плачевне становище. Альтернатива тільки одна - об"єднання з такими самим злодіями з ПР. Побачимо що переважить: здоровий глузд чи бажання красти
IP: 194.44.243.---
27.03.06 10:11 ___Keymone
kw
> Можливо варто почекати офіційних результатів
не сперечаюся. але подумки потішитися можна вже :) я сумніваюся що офіційні результати будуть кардинально відрізнятися а за уточненими даними екзит полу помаранчеві мають 255 місць

Disel
якщо досі не погнав то сумнівно що взагалі пожене.
IP: 213.159.242.---
27.03.06 10:02 ___RoStaxmetov
ах пиздюки мудаки только попадитесь-убью
IP: 217.20.171.---
27.03.06 08:53 ___Юрий15
Народ, чем Кличко не угодил? Он за вас лицом страдал, а вы ему 1,5%, не солидно...Да и кому теперь у требуны махаться один против всех?
IP: 82.193.96.---
27.03.06 07:52 ___Olexandr_Kyiv
dotNET-ам і Disel-ям:
Горе Україні! Торгаші, люмпмени, злодії і олігархи набрали більшість. Радійте, недоумки...
IP: 194.44.170.---
27.03.06 02:20 ___kw
Вибачте, Disel, я з вами не згоден. Ющенко президент всієї України. Протилежне кажуть люди, які хочуть роз'єднати країну. Якщо ви такий, то наші шляхи не співпадають...
IP: 194.44.240.---
27.03.06 01:24 ___Disel
kw

Безумовним є те, що Ющенко з Президента України перетворився на Президента п"яти західних областей.

Завдяки геніальності Безсмертного і Порошенка :-) Якщо Ющенко не повний ідіот, то він негайно дасть їм ногою під зад. А заодно і іншим "любим друзям", які тягнуть Президента на дно
IP: 82.193.101.---
27.03.06 01:18 ___toshka
Все одно залишається небезпека того, що НУ піде не союз із ПР. Мовляв, задля єдності України. Але крім, мабуть, якогось мінкультури вони явно не отримають тоді, зате злодії повернуться до влади і знову стануть схилятися перед Кремлем.
IP: 212.26.128.---
27.03.06 01:10 ___Alexander_II
2 dotNET
На все є свої пояснення. Бувають т.зв. «політичні моменти» з якими важко виходити в люди. Вони є у всіх без винятку. Але я не хочу сьогодні полеміки – зараз особливий час.

Згоден з kw: «Безумовним є лише те, що пропрезидентські сили перемогли. Проект з розмежуванням помаранчевих на два потужних блоки дав свої прекрасні результати».
IP: 194.44.170.---
27.03.06 00:53 ___kw
Можливо варто почекати офіційних результатів, а вже потім розкладати політичний пас'янс. Безумовним є лише те, що пропрезидентські сили перемогли. Проект з розмежуванням помаранчевих на два потужних блоки дала свої прекрасні результати. Залишилось чекати їх примирення та створення монолітної парламентської каоліції.
IP: 194.44.243.---
27.03.06 00:33 ___Keymone
згідно з даними екзит полу можна зробити певні припущення про склад парламенту:

ПР - 175
БЮТ - 128
НСНУ - 80
СПУ - 31
КПУ - 19
БВ - 17

теоретично можлива коаліція БЮТ + НСНУ + СПУ - 239 місць

вітаю панове :)
IP: 82.193.101.---
27.03.06 00:32 ___toshka
Нехай тепер Юля потрясе за дупу мафію (особливо східну). Сподіваюсь Ющенко здогадається не піти на угоду з ПР. P.S. молюся, щоб ця зрадниця України Вітренко не пройшла - у нас і так багато дебілів, а вона - їхнє уособлення
IP: 212.90.124.---
27.03.06 00:27 ___dotNET
Але, все таки не можу добрати, в чому позиція Президента є ближчою? В тому, щоб домовлятися з бандюками і закривати проти них кримінальні справи?
IP: 212.90.124.---
27.03.06 00:24 ___dotNET
To Alexander_II

Мої взаємні вітання !!!
IP: 193.201.83.---
27.03.06 00:21 ___Alexander_II
Щодо мене, то юлененависником не був ніколи, про що свідчать усі мої репліки і на «УП», і не тільки. Але позиція Президента мені була (і є) ближчою. Тепер хочу поздоровити усю оранжеву коаліцію з перемогою: нас – найбільше! Також поздоровляю усіх юліанівців: вас більше, ніж ющенківців, і голосування це довело. Мушу поздоровити і регіоналів: ви набрали найбільшу кількість голосів серед усіх партій.
Але найбільше хочу поздоровити усіх українців з першими в історії країни дійсно чесними виборами!
IP: 193.27.209.---
27.03.06 00:20 ___PRom
Ей, адмін, чого спиш? Форум впав!!! Як банити, то всьо чотко, а тепер дупою не можна шивдше рухати?
IP: 212.90.124.---
27.03.06 00:18 ___dotNET
Якби трохи менше гонору, і блок ПРП+Пора&Костенко+Плющ створили, то мали б ще 3% і 100% гарантії помаранчевої коаліції
IP: 62.64.70.---
27.03.06 00:10 ___S_Dredd
Я думав Пора ПРП Пройде :-(
З Вітренко я в шоці....
IP: 212.90.124.---
26.03.06 23:57 ___dotNET
Порошенко і Ко зараз давляться певно, зі злості. Впевнений, що вони з готовністю пішли б на коаліцію з ригіонами, тільки з теперішнім мізерним результатом, вони будуть хіба що хлопчиками на побігеньках в Ахметова. Так що хоч не хоч а прийдеться прогнутися перед Юлею. А-у-у, де ви, ненависники Юлі. Чому "не ізригаєте" потоки отрути і бруду? Невже з вами вже дійсно розрахувалися?
IP: 212.90.124.---
26.03.06 23:50 ___dotNET
А до речі, де прихильники "чукчі", які ще вчора з піною у рота доказували, що НУ випереджає БЮТ? Чи ви вже получили "розсчотні"?
IP: 212.90.124.---
26.03.06 23:48 ___dotNET
Я таки до кінця не вірю, що НУ утримається від фальсифікацій на свою користь. Мабуть, саме цим пояснюється їх небажання підписувати угоду прямо зараз на умовах Тимошенко.
IP: 193.201.83.---
26.03.06 23:42 ___Alexander_II
Любителям називати український народ мудрим для роздумів:
Регіони 33,3% + КПУ 3,5% + Вітренко 3,4% + Не Так! 1,2% = 41,4% !!!!!!

Тепер запам’ятайте, які ми мудрі і не повторяйте чиїхось дурниць.
IP: 195.123.249.---
26.03.06 23:37 ___Математик
А я радий, що хоч Нетаки не пройшли, та, сподіваюсь, Блок Литвина також не пройде. От якби ще й Конотопська відьма вітренко не пройшла, було б зовсім чудово.
IP: 194.126.182.---
26.03.06 23:27 ___que
2 УП: Поясніть, будь ласка, якого біса у вас реклама партії віче крутиться в день виборів ?
IP: 194.44.215.---
26.03.06 23:04 ___LvivLviv
Вітренко …чому ж ти бля!!! не любиш Україну!. Тепер Юля вас навчить любити нашу батьківщину
IP: 195.68.202.---
26.03.06 22:56 ___RSh
СУДЯЧИ З РЕЗУЛЬТАТІВ ОПИТУВАННЯ - УКРАЇНУ ЧЕКАЮТЬ СЕРЙОЗНІ ВИПРОБУВАННЯ, ПРЕЗИДЕНТ "ЗІРВАВ ДЖЕК-ПОТ" - ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ЙОГО ПОЛІТИКО-МОРАЛЬНОЇ УБОГОСТІ.
БУДУТЬ СУДИ, БУДЕ РОЗПУСК ПАРЛАМЕНТУ, БУДЕ, МОЖЛИВО, ПРЯМЕ ПАРЛАМЕНТСЬКЕ ПРАВЛІННЯ НА ЧОЛІ ЛИТВИНА, ІМПІЧМЕНТ ЮЩЕНКА, БОЙКОТИ НА СХОДІ УКРАЇНИ...
БОЖЕ, БЕРЕЖИ УКРАЇНУ!
IP: 193.138.144.---
26.03.06 22:35 ___Wavebreaker
Усе це дуже сумно. Економіка тільки-тільки змогла відновитися. Доведеться міняти власні очікування з обережно оптимістичних на песимістичні.
IP: 85.202.161.---
26.03.06 22:35 ___boriss
Герасимюк у шустера выступает!!! жлобьё говорить не умеет. позорно. Витренко не пройдёт и будет громче всех кричать!!!
IP: 85.202.161.---
26.03.06 22:33 ___boriss
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 217.9.0.---
26.03.06 22:28 ___Nazro
Юля вперед! супер!
Вітренко - і за шизофреників голосують, бл!!!!
IP: 213.179.238.---
26.03.06 22:26 ___Vugi
Ну не можу я повірити що Вітренко проходить,
Невже настільки удрні люди ще є на Україні ?
IP: 217.27.157.---
26.03.06 22:17 ___NoS
Цікаво порівняти, те, що зараз співає Рибачук на 1+1 с тим, що він співав сьогодні вдень...
IP: 194.44.233.---
26.03.06 22:16 ___nep4uk
Сука-тимошенко, вкрала голоси в Пори і Костенка-Плюща
IP: 194.126.182.---
26.03.06 22:14 ___que
додам: не може Україна без психічно хворих у парламенті: шуфрич out - вітренко in
IP: 213.179.239.---
26.03.06 22:13 ___graff
Це всьо туфта
IP: 194.126.182.---
26.03.06 22:11 ___que
Блок Вітренко - 3,4%
не всіх дурних війна забрала :(
IP: 195.24.147.---
26.03.06 22:11 ___sysos
Ну що, значить будемо жити з прем"єром Тимошенко :(
IP: 212.42.76.---
26.03.06 22:08 ___DON_VOVAN_2

Есс!!!! ТИМОШЕНКО ПРЕМЬЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 62.221.50.---
26.03.06 22:08 ___DESPERADO
Боже щож це діється
БРАТВА РВЕТЬСЯ ДО ВЛАДИ


Краще за тиждень
Інтерв