|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 195.138.74.--- 16.04.06 16:32
___Гарбуз
Якщо когось цікавить доля того мерса, то дізнатись про неї можна на саті http://provokator.com.ua/p/2006/04/16/122406.html
IP: 81.31.42.--- 15.04.06 11:16
___Wlodko
Наша бiда в тому, що такi "iвченки" iснували i iснують у ВСIХ ГIЛКАХ УКРАIНСЬКОI ВЛАДИ!ГОЛОВНА ПРИЧИНА ЦЬОГО, ЩО НЕ ВИКОНУЮТЬСЯ НЕ ТIЛЬКИ ЗАКОНИ УКРАIНИ,А ПРОСТI ДУХОВНI ЦIННОСТI ЛЮДСЬКОГО СПIВIСНУВАННЯ, ЯКI ЗА ЧАСIВ ПРАВЛIННЯ КРАВЧУКОВСЬКО-КУЧМIВСЬКОГО КЛАНОВО-ОЛIГАРХIЧНО-БАНДИТСЬКОГО РЕЖИМУ БУЛИ ЗНИЩЕНI I В БIЛЬШОСТI ПРЕДСТАВНИКIВ "НОВОI МАЙДАНIВСЬКОI" ВЛАДИ! ЩО О.IВЧЕНКУ ПОГАНО ЖИЛОСЯ ПРИ КРАВЧУКУ ЧИ КУЧМI?!НI!А ЮЩ ЯК СИН СВОГО "ПАПЫ"- КУЧМИ НАБРАВ СВОЮ КОМАНДУ З ЙОГО(КУЧМИ) "БАСТРУКIВ"!
IP: 217.117.76.--- 14.04.06 21:08
___Zusima
Просто удивительно, как нашему Президенту, удается окружать себя такими неприятными, непопулярными личностями.
IP: 217.117.76.--- 14.04.06 19:47
___Zusima
Наши люди умирают, не в состоянии приобрести необходимое лекарство. Матери не знают как накормить и вырастить своих детей. В общем, нищета тотальная. Какое он имел право, на народные денежки жировать, своло...!!!
IP: 85.202.153.--- 14.04.06 15:59
___ЖУК
10 крокІВ НА ЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ 1 ШАГ СДЕЛАН- +25%НА ГАЗ И ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЮ ДЛЯ НАСЕЛЕНИЯ
IP: 193.108.49.--- 14.04.06 15:05
___XXXX
http://main.obozrevatel.com/news/2005/8/11/33521.htm
IP: 193.108.49.--- 14.04.06 15:04
___XXXX
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 212.40.41.--- 14.04.06 14:54
___Обыватель13
"Я кожні два роки міняв останню модель "Мерседесу". І так протягом останніх 15-ти років. І своїм традиціям я зраджувати не буду. Я вважаю, що керівник такого підприємства, як "Нафтогаз України", повинен їздити на самій пристойній і самій дорогій машині", - пояснив Івченко... Начало достойное написанию басни. Звик кіт їсти "Віскас", а хазяїн ходе біля нього, та й вмовляє його: "Полови хоч трохи мишей, а то усі мішки погризли кляті". А кіт відповідає: "Мені "Віскас" давай...
IP: 212.40.41.--- 14.04.06 14:42
___Обыватель13
Для Арія. Критикуется не только конкретный случай, хотя случай можно рассматривать как частное от закономерности. Настораживают тенденции. Какие покупки - такие поступки.
IP: 213.227.210.--- 14.04.06 13:23
___Арій
Фігня це все! Відволікання громадської думки від справжніх проблем. Вини Івченко особисто ні в чому немає. Він купив авто не для себе, а для "Нафтогазу". Мав законне право. Це не заборонено. А у нас, як у нормальній країні (а не так як у кацапів), що не заборонено - то дозволено. Хай мені хтось із цих критиканів покаже закон, який в данному випадку порушив Івченко.
IP: 85.202.163.--- 14.04.06 13:02
____Сергей
УП молодцы. Нужно копать и показывать людям, как такие вот "руководители" управляют нашей страной. И своими поступками показывают, что они такая же ошибка как и предыдущая власть.
IP: 212.40.41.--- 14.04.06 12:54
___Обыватель13
Эксклюзивный продавец импортного газа Украине РосУкрЭнерго с 10 апреля на 50% снизил поставки газа в страну.
Официальной причиной ограничения послужили тотальные неплатежи со стороны "Нафтогаза України". А вот это что? IP: 195.135.197.--- 14.04.06 12:11
___GIMEM
Чому всі українці до цього часу сплачують податки? Для таких кумів нашого Президента та їхнього оточення? Так Ви погляньте на 90-95% населення України як вони живуть, а такі (Івченки і т.п.) прийшли до влади набити особисті кармани, щоб потім говорити, що ці доходи задекларовані і зароблені кошти чесно. Їм безкоштовно-авто, квартири, відпочинок, лікування, достойна зарплатня, а що має простий працівник? Подумайте держслужбовці тому, що люди (90-95%) живуть нижче середнього рівня проживання.
IP: 217.20.169.--- 14.04.06 12:01
___vova100
"як треба правильно реагувати на брехню міністра юстиції Романа
Зварича" Оскільки пам'ятаю, Президент тоді пояснив, що посада міністра політична і для неї законом вища освіта не вимагається. Як приклад міністра без вищої освіти здається наводився міністр освіти Німеччини. В чому ж Президент діяв невірно? Далі роздування журналістами абсолютно нікчемного приводу. Між іншим система наукових звань та ступенів у нас і у них справді різна. Зварич цілком міг просто помилитися без умису. IP: 212.40.41.--- 14.04.06 11:59
___Обыватель13
Интересно живем. Пора в стране организовывать политический тотализатор. Кто имеет опыт в данной области? К примеру уже можно делать ставки. Останется Ивченко или нет?
IP: 212.40.39.--- 14.04.06 11:49
___dima99
І за таких от рагулів-кумів ми мерзли на Майдані?!!
IP: 212.109.52.--- 14.04.06 11:20
___w201club
Как я понял из статьи, Мерседес купили не у официалов на Столичном шоссе 90, а у которы которая даже не является дилером Мерседес. Почему?
Я думаю, что Мерс это куплен в Германии и завезен в Украину без растаможки. А как же разница? в 50-80 тыс. дол. Явно пошли на откат. Если бы УП продолжила бы расследование, то возможно это предположение верно. Для справки. По базе МВ по номеру кузова можно узнать кто продал машину и в какой стране, а так же полную комплектацию со всеми опциями. IP: 62.221.55.--- 13.04.06 23:18
___SIM
Nestor
"Можете не сумніватися, найближчим часом Івченко самостійно подасть у відставку, або не буде затверджений за коаліційною угодою.Можемо посперечатися." Якщо подасть, то від образи - забрали машину і нову не дають. А якщо ще стануть контролювати всі його рішення (правда, може, вся інша діяльність кришталево чиста)... IP: 62.221.55.--- 13.04.06 22:52
___SIM
Нафтогаз - це ВАТ, але 100% його акцій належать державі.
А структуру власності ВАТ "Газпром" - див. http://www.gazprom.ru/articles/article2449.shtml Росія (держава) не має там навіть контрольного пакету. IP: 62.64.111.--- 13.04.06 22:42
___GVN
Якщо все написане правда, то це верх цінизму - КУПИВ ЗА ФАКТИЧНО ДЕРЖАВНІ (НАРОДНІ) КОШТИ, У СВОЇЙ ФІРМІ ТА ЩЕ І ДАВ ДЯДІ ПОКАТАТИСЯ. Може Бублик це псевдонім.
IP: 62.64.111.--- 13.04.06 22:34
___GVN
Привіт судовій гілці влади в Україні.Вони рішення про стягнення заборгованості з контори Бублика,а тому до одного місця.Може вже потрібно притягати до відповідальності тих, хто не виконує рішення суду.
І за скільки він продасть той Мерс, за стільки ж за скільки і купив?Сумніваюсь.А тому державна контора в мінусі, а значить і всі ми в мінусі. Коли вже Президент вибачиться перед людьми, які привели його до влади за той позор, який приходиться терпіти із-за його любих друзів. Уроди IP: 85.202.118.--- 13.04.06 22:21
___Обыватель13
Это точно известно? По аналогии Газпром тоже государству России принадлежит?
IP: 62.221.55.--- 13.04.06 22:00
___SIM
Обыватель13 13.04.06 21:47
Кто может вразумительно ответить. Кто Ивченко? Это чиновник или собственник? Власник ДЕРЖАВНОЇ компанії - держава. Всі держорганізації працюють від імені народу, а не є власниками народного майна. IP: 85.202.118.--- 13.04.06 21:47
___Обыватель13
Кто может вразумительно ответить. Кто Ивченко? Это чиновник или собственник?
IP: 85.202.168.--- 13.04.06 21:44
___ВВС
Если руководитель государственной компании,которая имеет миллиардные долги покупает за счет компании такие авто, да ещё нагло при этом даёт интервью,что не собирается изменять своих привычек, президент должен не советовать продать авто, а НЕМЕДЛЕННО УВОЛИТЬ Ивченко (уже давно пора). Ющенко действительно очень слабый президент.
IP: 62.221.55.--- 13.04.06 20:57
___SIM
(прод)
"Вот когда Премьер обещает кур по 11гр, а те из продажи исчезли - это было вранье" А Ви вважаєте, що м"ясо по 25-30 і цукор по 4 - нормальна ринкова ціна? Така особливо бандитська країна, де ціни вищі від закордонних, і це на чорноземах, при копійчаних зарплатах..... А знати мито Юлі не дозволили, і придавити (трохи знизити рентабельність) внутрішніх баронів також. Зробили дефіцит, яким СКОРИСТАВСЯ Ющенко. А за 2 тижні до того було "5 з плюсом". IP: 62.221.55.--- 13.04.06 20:53
___SIM
Vlad_iz_Kharkova
"В данном случае было нарушение, Президент его исправил." Юридично не було. "А с Зваричем ...Человек прихвастнул про успехи в учебе 30лет назад." А як він міністром без вищої освіти міг бути? "Прихвастнул" на всю країну, і впрямому відношенні до своєї посади. Це називається брехня. Чому така селективність, проти якої Ви самі виступаєте? (буде) IP: 62.221.55.--- 13.04.06 20:43
___SIM
Роост
Чесно, вже дістали. По порядку. "Нафтогаз - комерційна державна компанія. Тому Івченко мав право сідати за кермо будь-якого авто." Юридично мав. Морально - ні. Це так важко зрозуміти? "Чому можна держ.компаніям зберігати активи в золоті, цінних паперах, листовому залізі, а в якісних автомобілях - ні?" Це не зберігання, бо автомобіль "інтенсивно" експлуатується. "Яка кишеня"? Народна. Бо гроші держкомпанії - це гроші народу. І їх можна витратити на інші цілі. IP: 217.12.205.--- 13.04.06 18:17
___Правдун
Министр транспорта на Майбахе может и не ездит, а вот г-на Гладких я лично видал за рулем этой машины.Рассекал у нас в Харькове туда обратно по улице Сумской. Фары включены,весь из себя важный и плевать хотел на "общественное мнение".Наверное сверху "дали добро".Так что слухи о том,что Майбах законсервирован сильно преувеличены.
IP: 194.106.208.--- 13.04.06 17:55
___TIR
МАК
А как же. Оклевитать Президенто ему нужно, а если нечем, так кроме как врать - ничего не остаётся. IP: 194.106.208.--- 13.04.06 17:49
___МАК
anton77
Понятно, значит про не доведенные до конца обещания - это ваша фантазия :) Вот зачем тогда писать такое если аргументировать не можете? IP: 62.64.117.--- 13.04.06 17:42
___Yarik
ІО95,це точно!
IP: 194.44.221.--- 13.04.06 17:40
___IO95
Цікаво було б провести на УП чат з паном Івченком.
IP: 62.64.117.--- 13.04.06 17:37
___Yarik
Антон77,може і брєд але законодавчо закріпланий!
IP: 62.64.117.--- 13.04.06 17:36
___Yarik
Тиха, продається(кому і за яку суму?) - не кінець,а тільки початок,а про роботу над мароторієм Ви,що над ним працюєте,та й працювати не обов"язково вдало закінчити.Але вчинив ВАЮ покищо вірно,а джалі побачимо...
Та й цього мароторію не потрібно він уже існує почитайте хоча б поперелдні пости,удосконалити згоден,але придумувати велосипед,для чого? IP: 217.27.147.--- 13.04.06 17:33
___anton77
P.S. Больше всего в статье убивает тема
"Продати "Майбах" за балансовою вартістю неможливо, а робити знижки не можна, бо він є державним і має бути проданий за чітко встановленою ціною" Что за бред. Разделите рыночную цену на два и сделайте стартовой в открытом аукционе. IP: 194.106.208.--- 13.04.06 17:32
___Тиха
anton77
Ой, ненужно только раздувать. Дело во-первых итак до конца доведено - машина продаётся уже. А во-вторых, дело уже имеет продолжнение развития, причём не ввиде обещаний, а в виде работы над мараторием. IP: 194.106.208.--- 13.04.06 17:30
___МАК
anton77:
Например? IP: 217.27.147.--- 13.04.06 17:28
___anton77
Хочется надеяться, что хоть это дело будет доведено Президентом до конца.
А то список "бесконечных" дел и обещаний уже приближается к пределам солнечной системы... IP: 62.64.117.--- 13.04.06 17:24
___Yarik
Бентлі,не знаю,УП краще знати!
IP: 217.9.2.--- 13.04.06 17:24
___mmuk
Мені багато журналістів також не до вподоби але нашому гарантові треба все ж їх поважати..
IP: 194.106.208.--- 13.04.06 17:24
___ХР
Карамель
Юля когда выйдет из психлечебницы, премьерства ей будет мало. Придётся выделить пост повыше. Президентского, я думаю, будет достаточно (и всё в той же клинике - президентский кабинет). IP: 194.106.208.--- 13.04.06 17:23
___Аццкий
Yarik, да действительно... тут тема про машины. Вот например я уже спрашивал седня утром откуда у БЮТовца Бентли?
IP: 62.64.117.--- 13.04.06 17:23
___Yarik
Ммук, а при чому тут Ільченко,хто це такий?Дайте йому попрацювати!
IP: 62.64.117.--- 13.04.06 17:22
___Yarik
Аццкій, МОЛОДЕЦЬ. Вибачте,не зауважив.
IP: 217.9.2.--- 13.04.06 17:22
___mmuk
Загалом в правових державах, все би закінчилось відставкою Ільченка.
і все ж поведінка шановного президента з журналистами, мене особисто шокувала. Навіть попередник був стриманішим на людях. Мені багато журналістів не до вподоби. IP: 62.64.117.--- 13.04.06 17:21
___Yarik
Фро, тільки не треба дальше уже начиталися і наслухалися,тут тема трішки інша,якщо Ви звернули увагу.
IP: 194.106.208.--- 13.04.06 17:20
___Аццкий
Yarik:
"О щось давно про Юлю нічого не писали. ЯІ дивуюсь,як Ви ще не додумались написати,що це вона організувала,цей скандал." Аццкий 13.04.06 17:07 я писал, так что ненада :) IP: 213.159.225.--- 13.04.06 17:20
___Mike
Вниманию редакции
Вот еще один готовый материал на тему беспредела :http://www.peugeot-club.org/forum/viewtopic.php?t=7976&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=f972570536b59215d62199b1d7405044 IP: 194.106.208.--- 13.04.06 17:20
___Карамель
Юля- потенциальный клиент психлечебницы.
|
![]() ![]()
Кортеж Тимошенко потрапив у аварію
Кредит на квартиру: тепер ще далі за межами реального
Правила політичної реклами
Гривня йде до 9?
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |