|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 193.23.225.--- 06.07.09 10:53
___Kuro
Негарний будинок і при цьому дорогий. Ну ЮЩ навіть будинок сбудувати не може, як бездарь у політиці так і бездарь у всьому іншому.
IP: 195.78.244.--- 23.06.09 00:38
___Dolento
Их пример, другим наука.... Еду за песком. Стану генералом песчаных карьеров !
IP: 217.146.246.--- 19.10.07 11:28
___парча
њT]kЫ0}v яAхCн,8rЦFlҐt%°Цuk¶=ЩRbmІdd%Yэп»тGJ»0ЖЋdйкЬsЏОuZШRО‡ѓґа”№сГby…Ю-—wСвУ—›ЇДїЦКreЈеѕв>єюx»\Ь.‰oщO‹Эбе55·д›PLпкhъъbк;,ЬѓfљнЭИД F‚Њ*ЕM Кm„Э“`Гkmч’“`+j‘ ліB0ЖURйZXЎХЊfµ–
IP: 77.122.149.--- 30.08.07 19:58
___VIL100
Залишається загадкою, звідки в колишнього державного службовця Ляшка виявилися гроші на машину ціною принаймні триста тисяч євро?
Хочете знати? Є пропозиція – яйця в двері, і отримаєте всі відповіді! Давно пора це зробити. Хай щастить. IP: 77.123.220.--- 15.08.07 11:51
___zaza
Дякую за інформацію.
IP: 194.183.170.--- 10.07.07 11:54
___sem5206
Текст коментаря набирайте тут
IP: 195.64.255.--- 27.06.07 09:57
___Ятрань
VNC! Ти така ж сука і злодюга, як і оточення Президента, або гандони на зразок Діми Табачника!
Тому ти зі своєю ЖАБОЮ залазь у свою багнюку, і сиди там і не висовуйся! Але май на увазі , що скоро каральна рука народу до вас ідіотов добереться, ох як жарко буде...!!! Ми приведем вас, уркаганів, до почуття відповідальності і відповісти за скоєнє!!! На все є початок і кінець, до вашого кінця небагато залишилось! IP: 194.50.169.--- 23.05.06 09:53
___KVD
"Залишається загадкою, звідки в колишнього державного службовця Ляшка виявилися гроші на машину ціною принаймні триста тисяч євро?"
Мабуть звідти ж, звідки і в колишніх та теперішніх держслужбовців Плачкова, Івченка, Ющенка та "скромного головного редактора" "України молодої" Миші Дорошенка з'явилися грошенята на земельку та палаци вартістю в декілька мільйонів євро. А також залишається загадкою, навіщо Ющенку і Плачкову стільки житлової площі? IP: 217.20.169.--- 22.05.06 17:25
___vova100
Цей краєзнавчий довідник волає про продовження. З багатьма іншими політиками
поступили вкрай НЕСПРАВЕДЛИВО, оскільки їх в ньому не репрезентували. Сподіваюсь (щиро, без іронії), що продовження буде. Інакше все виглядатиме так, наче одне дуже правдиве і незалежне інтернет відання дуже серйозно обкалялось. IP: 83.218.236.--- 22.05.06 15:07
___Noser
Не треба заздрити. І скажіть мені - якби ви, хто залишив свої повідомлення на форумі, були високопосадовцем, хіба б ви не "заробляли" б гроші. І справа не в банальних хабарях. Люди, коли йдуть до влади, то серед іншого, мають на меті і розвиток свого бізнесу. То хай собі люди живуть та радуються життю. Дасть Бог і Вас все буде гаразд.
IP: 212.26.157.--- 22.05.06 12:14
___addy
Добрий_Грубіян: addy, залиш Юлю в спокої. Ти її підметки не вартий...
DIS2006: addy правильно - все тупые, надоело... *** Я уже писал в посте от 19.05.06 13:31 про общую черту бютков: "Нечего сказать - лезет с тупыми оскорблениями" так это про вас обоих. IP: 195.140.247.--- 22.05.06 10:47
___Sasho
Це добре, що вони так живуть, але потрібно, щоб приблизно так жило і більшість населення України. А поки ми (жителі України) так не живемо, требо добиватися, щоб ці найчесніші із найчесніших,найпрацьовитіші із найпрацьовитіших (по іншому де б вони взяли стільки грошей?), найрозумніші, найнайнай... жили б як і більшість населення. А якби поділилися награбованим з народом тоді б і він багатострадальний зажив би біль-менш достойно.
IP: 194.153.128.--- 21.05.06 10:24
___ОГОГО
Цитирую Zerg77:
"Біодизель виробляють з ріпака. Ріпак запилюють бджоли. Площі засіву ріпака збільшуються кожного року в кілька разів. Кількість бджіл(вуликів, пасік) росте значно повільніше. Отже для того щоб виробляти біодизель на експорт потрібно розводити бджіл. Любі друзі розводьте бджіл - бджоли це не тільки мед, прополіс, пилок і вулики а й заміна російській нафті." Это самое смешное, что мне довелось читать за последние 10 лет. IP: 193.41.62.--- 20.05.06 15:32
___lenin
Це саме звичайне свинство, яке характерне нашим можновладцям протягом останього десятириччя
IP: 194.44.221.--- 19.05.06 18:52
___Prosto
Про все це награбоване добро можна сказати лише одне -- на той світ вони його з собою не візьмуть...
IP: 195.64.225.--- 19.05.06 18:39
___illreal
Все достаточно просто..мафия безсмерна...лицемерие во главу всего у всех наших "чільників і високопосадовців"...
IP: 195.234.220.--- 19.05.06 17:23
___VNC
-->Zerg77: "Це моє зауваження нагадує анекдот, але воно справедливе".
Цілком слушна думка. Але в світі так і є, одні щось роблять добре з душою і для себе і майже завжди це щось даета для інших людей. А другі їм заздрять, занепащуючи своє життя та печінку, а потім волають які вони нещасні. IP: 195.160.232.--- 19.05.06 17:17
___Zerg77
До речі стосовно меду
Біодизель виробляють з ріпака. Ріпак запилюють бджоли. Площі засіву ріпака збільшуються кожного року в кілька разів. Кількість бджіл(вуликів, пасік) росте значно повільніше. Отже для того щоб виробляти біодизель на експорт потрібно розводити бджіл. Любі друзі розводьте бджіл - бджоли це не тільки мед, прополіс, пилок і вулики а й заміна російській нафті. Це моє зауваження нагадує анекдот, але воно справедливе. IP: 195.234.220.--- 19.05.06 16:56
___VNC
-->Disel
Жаба, вона жаба й є. І як Ви її не виряджайте в царівну Вашими "благими призівами", вона жабою усе одно залишиться. IP: 194.44.240.--- 19.05.06 16:37
___Disel
VNC Співчуваю, весь час носити з собою таку велику жабу дуже важко.
Помиляєтесь. Жаба - це заздрість до законно нажитого добра. А коли злодія називають злодієм, то ніяка це не жаба, а елементарне бажання законності і порядку. Якщо державний чиновник живе не по своїх статках, значить він є злодієм і вкрав ці гроші в своїх співгромадян. Президент і вся його свита - звичайні державні чиновники, а не падишахи. IP: 195.234.220.--- 19.05.06 16:04
___VNC
-->СТАНКО.
Співчуваю, весь час носити з собою таку велику жабу дуже важко. IP: 195.234.220.--- 19.05.06 16:02
___VNC
Банзай-->"как относитесь к репутации властьпредержащих и тех, кто их окружает в настоящее время"
Давайте конкретніше, моє ставлення до кого Вас цікавить? Бо такий термін як "те что их окружают" я погано розумію. IP: 195.78.58.--- 19.05.06 15:54
___Станко
... и бриллиант мелкий не у тех, кто это заработал, а у тех, кто имел доступ к определенным ресурсам, при этом не являясь умнее. сообразительнее или трудолюбивее других. Те, у кого были деньги стали нотариусами. А вот охранник Кучмы - сколько имел официальную зарплату, чтобы отстроить такой дом? А остальное - ворованное?? так о каких Швондерах желающих поделить их праведно нажитое шипят наши нувориши-Шариковы??? Господа, вы-то в курсе, что вы Шариковы. Ну, не стесняйтесь...:)
IP: 195.78.58.--- 19.05.06 15:47
___Станко
Антошка - "Я - руководитель среднего ранга большого и успешного акционерного товарищества, и мой дом гора-а-аздо больше (семья большая) дома президента. Я могу себе с женой-нотариусом это позволить".
а те у кого нет жены-нотариуса могут позволить? а может твоя жена-нотариус драть три шкуры с, например, обычного менеджера по продажам твоего АО? а может твоя жена-нотариус платит не 100 долларов помощнику, а больше? Нет?? Потому что на виллу не хватит? У кого борщ жидкий, а у кого бриллиант мелкий IP: 81.31.42.--- 19.05.06 15:41
___Банзай
VNC, а как относитесь к репутации властьпредержащих и тех, кто их окружает в настоящее время???
IP: 195.234.220.--- 19.05.06 14:51
___VNC
--> Банзай: "Репутация - краеугольный камень власти"
В світі багато мудрих думок. Хочется звернути увагу, що репутація також не остання річ що до редакції, конкретного автора, та також кожного. хто бере участь у форумі. Як про мене, то автор конкретно цієї статті вже давно опустив свою репутацію "ниже плинтуса". IP: 81.31.42.--- 19.05.06 14:37
___Банзай
Репутация - краеугольный камень власти. С ее помощью можно внушать страх или вселять беспредельную любовь и уважение. Стоит, однако, ей пошатнуться, как власть становится уязвимой, подвергается нападкам, насмешкам, унижению. Цена репутации - это цена политической жизни.
Легче справиться с нечистой совестью, чем с запачканной репутацией. (Фридрих Ницше) IP: 193.41.128.--- 19.05.06 14:31
___Добрий_Грубіян
addy, залиш Юлю в спокої. Ти її підметки не вартий. Вчепився, як та гнида, та й мусолить.. Тут Україну всяка комуно-регіональна шваль дере на шматки, а воно, бач, ворога серед своїх ніяк не знайде. Я знаю багато як про НУ, так і про БЮТ, і бачу, що тільки на ці дві сили треба покладатись. Зараз вони приречені бути разом, щоб хоча би Україну в Україні зберегти. А що там грішників вистачає - то вже так склалось. Іншого варіанту нема.
Юлефани-антиющенківці=Юлефоби-ющенківці=Барани-або-ВорогиУкраїн IP: 213.227.195.--- 19.05.06 14:24
___DIS2006
Доброму Грубіяну
это кто сказал, что Вашингтон ненавистный?! А ну подать сюда его IP дресок! IP: 213.227.195.--- 19.05.06 14:21
___DIS2006
addy
правильно - все тупые, надоело, мутят все хотят справедливости! Им только деньги платят, чтоб революции делать, а вот аддя, тот алигатрофренов защищает бесплатно, по велению сердца! Никаких революций, все уже правильно разделено, а "чтоб построить такие домики, нужно просто хорошо работать" (Павло Лазаренко в интерьвью Интеру, 1999 год) IP: 193.41.128.--- 19.05.06 14:16
___Добрий_Грубіян
DIS2006 19.05.06 12:49
Странная, однако, у тебя ирония. Нехорошая. Тебе же давали замечание, пристыдили. Умный человек как-то среагоровал бы адекватно критике, а ты прешь в том же стиле. Может, еще и на велосипед пересадить Президента? Зачем ему автомобиль, самолет? Кстати, серьезный вопрос к тебе согласно твоему соображению. Как ты думаешь, за сколько времени Ющенко сделает визит в Москву на велосипеде? Очень долго? Зато в этот ненавистный Вашингтон ему никогда не попасть! IP: 212.26.157.--- 19.05.06 14:12
___addy
А уж если не твоё, украденное то под суд! Но проблема "а судди кто"- да теж самые ворюги!!! Вот вопрос???!!!
*** Вот, вот, поэтому без суда их нужно, всех, в ямку, под пулеметы... Вот когда всех богачей постреляем, будем жить счастливо! Достали вы уже, тупостью своей. Мы ведь все это уже проходили, и к чему это привело? IP: 195.234.220.--- 19.05.06 14:06
___VNC
-->NETTO: "вам нужны факты???......
Здесь конечно мне крыть нечем"...":Поэтому мне ничего не остается, как согласиться на то, что-бы вы "змушені були цЕнічно вважати мене..." Радий, що прийшли до порозуміння. Невеличке зауваження на тему "ни по одному кричащему делу касаемо президетских выборов не заведено ни одного дела." Нагадую Вам, що розслідування по цим справам вели підлеглі Турчинова (БЮТ) та Піскуна (ПР), так що ці претензіі трохи не по адресу. З повагою. IP: 195.64.255.--- 19.05.06 14:01
___Ятрань
glovm 19/05 11.06 В том-то и дело, что денежки у них чужие т.е. нашие и в конце- концов спрос с них будет не сомневайся!
А уж если не твоё, украденное то под суд! Но проблема "а судди кто"- да теж самые ворюги!!! Вот вопрос???!!! СТАНКО 19.05 10.34 Повністю підтримуємо!!! Знедоленний, обкраденний український народ, який піднімається з колін... і горе тім буде хто з ним не рахується. Господь БОГ все бачить і він нам поможе!!! IP: 213.227.195.--- 19.05.06 13:59
___DIS2006
а мне лично нравятся барышни на открытых мерсах и ролсах, что неспешно катят киевскими улицами, видно что барышни гордятся, что их отцы - славно поработалит на благо Украины!
IP: 213.227.195.--- 19.05.06 13:57
___DIS2006
Добрий_Грубіян
правильно, нечего завидывать тем, кто стоит первыми у корыта! IP: 193.41.128.--- 19.05.06 13:53
___Добрий_Грубіян
То Станко 19.05.06 10:34
Я живу з сі"єю 4 чоловік в 2-кімн. квартирі будинку кінця 70-х років. Маю хатку в селі, далеченько від Києва, що залишилась від померлих родичів. Але коли ми оформлювали цю спадщину, то прокляли все на світі, бо за ті гроші, що заплатили за переоформлення, мабудь, купили б в тому районі не гіршу хату. І УСЬО! Працюю як інженер і науковець. Біля корита стою в останніх рядах. Але це не дає мені морального права бути шариковим та заздрити статкам президента. IP: 81.31.42.--- 19.05.06 13:50
___NETTO
VNC
вам нужны факты???...... Здесь конечно мне крыть нечем: за все время оранжевой власти ни один "бандыт не сив у тюрму", ни по одному кричащему делу касаемо президетских выборов не заведено ни одного дела. Так что уж говорить про "героев нашего времени", - они оказались девственней самой девы Марии (как кстати и предполагал президент в начале самих расследований). Поэтому мне ничего не остается, как согласиться на то, что-бы вы "змушені були цЕнічно вважати мене..." ну и т.д. по тексту IP: 194.44.213.--- 19.05.06 13:44
___Юрій_Дубленич
А жінкам можновладців та жінкам-політикам порадив би: аморально й непристойно красуватися перед телеекранами в неймовірно дорогих нарядах та прикрасах, коли народ живе у злиднях. Та для того аби то відчути й зрозуміти треба мати розум і велике серце, а не твердий камінчик замість нього.
IP: 194.44.213.--- 19.05.06 13:43
___Юрій_Дубленич
Можна ще згадати Сковороду, якого «світ ловив та не впіймав», а також неймовірного Махатму Ганді, що жив ще скромніше, аніж монах, сам пряв для себе пов’язки на стегна і вирощував кіз. Ото були Люди! Отаким людям можна позаздрити! А не тим, що всякими правдами й неправдами, злочинами та вбивствами збивають казкові багатства. Гидота в розкішній оправі!
IP: 194.44.213.--- 19.05.06 13:41
___Юрій_Дубленич
Укр. любителі розкішного життя, казкових палаців, дорожнющих авто, шуб зі стриженої норки і т. д. наводять на думку про графа Шептицького. Будучи сином полячки і ополяченого укр. шляхтича, він присвятив своє життя українському народові і Церкві, жив скромно, як і належить монахові, ходив у полатаній рясі. Спадає також на думку покійний о. Андріїшин, який продав свій маєток у Парижі, організував на ті гроші пральні у Львові і за прибутки від тих пралень платив стипендії студентам семінарії.
IP: 212.26.157.--- 19.05.06 13:31
___addy
Прокуратор: Я не винен, що ви не похмелилися
*** Вот за что я люблю бютков, так это за предсказуемость. Нечего сказать - лезет с тупыми оскорблениями. Это у них какая-то общая черта, или штабная технология, фиг знает. Как на скользкую тему заговоришь - сводят беседу к босяцкой ругани. Наверное потому, что на большее не способны. IP: 195.234.220.--- 19.05.06 13:18
___VNC
-->DIS2006
Цікаво, а як Ви самі вважаєте, те що Ви написали повинно викликати посмішку(бо Ви іронізуєте), чи навпаки сльози (бо пишете про наших злидених пенсіонерів)? Щось мені ні того ні другого робити не хочеться. Бо трошки не по темі. Звичайну спекуляцію гагадує. А якщо хочете про пенсіонерів, то давайте краще про пенсирнерів депутатів, з їх "маленькою" пенсією в 15000 грн (цей розмір ім нараховується на підставі іми прийнятого закону у 2005 р, який ніхто не відміняв). IP: 85.202.226.--- 19.05.06 13:18
___ПРОКУРАТОР
addy
Я не винен, що ви не похмелилися. IP: 212.26.157.--- 19.05.06 13:00
___addy
Прокуратор: О, хлопці накралися... Коли ж у наших людей терпець увірветься?
*** Хорошо работает штаб бют, изучает матчасть - творчество великого ленина - заимствует наиболее удачные лозунги, идеи и тупо их повторяет. Когда до "земля крестьянам" дойдем, пламенные вы наши бютки-революционеры, мать вашу! Валите в 1917-30 года и там кулаков раскулачивайте и делите все поровну! IP: 213.227.195.--- 19.05.06 12:57
___DIS2006
особенно наглеют неблагодарные пенсионеры, нет чтобы радоваться, что им и так советским выкормышам платят бесплатно ежемесячно деньги, так нет, говорят, что мы работали-работали, а все это прихватили буржуи!
Как они лентяи не понимают, что наши вити, юли и пети -ежедневно трудятся на благо народа и именно за успехи им и положены фабрики и заводы, машины и пароходы, ведь именно они все это спасли и схоронили! Кто им завидует - тот - пятая колонна, предатели родины IP: 212.26.157.--- 19.05.06 12:52
___addy
Это больше похоже не на свободу слова, а на неплохие капиталовложения БЮТа в УП
*** Потому и противно. Был бы Лукашенко на месте Ющенко - тимошонку бы за такую статью в тюрьму, суток на 15, формальный повод не проблема. А тимошонка знает, что Ющенко не лука, беспредела творить не будет - он ведь закон уважает. Вот и гавкает она на него, как моська поганая на слона. IP: 85.202.226.--- 19.05.06 12:52
___ПРОКУРАТОР
А про Дорошенка точно знаю, що всі ті гроші, які він вибивав ніби-то для своєї газети "Україна молода", ішли на будівництво його триповерхової дачі та купівлі квартир для своїх родичів у Києві, а в цей час зарплати в "УМ" чи не найнижчі з-поміж такого штибу видань. Це - типовий "любий друзь". Хай горять вони синім полум"ям!
IP: 213.227.195.--- 19.05.06 12:49
___DIS2006
ну что вы пристали к нашим славным руководителям. Ведь их машинки и домики - хуже чем у бушей и блееров. Ведь они - настоящие патриоты, и детей так воспитывают- учат не только английскому, но и украинскому, ведь и детишкам будут нужны машинки и домики не только в эвропах и штатах, но и в наших безрадичах!
А остальной народ, неблагодарно живущий все веселее и веселее, должен не завидовать счастью, а понимать, что руководители не должныударять в грязь лицом, быть на уровне.... IP: 195.234.220.--- 19.05.06 12:46
___VNC
-->NETTO: "..Не понимаю при чем тут Юля, Ахметов, Янукович... Они на сегодня НИКТО и звать их пока НИКАК. Будут они во власти-тогда и спросим.."
Це Ви дуже цікаво наисали, мабуть тут Ваш "радикализм" проявився. Тоді я Вам нагадаю, що "Юля, Ахметов, Янукович" це депутати нової ВР. Двоє з них були депутатами й минулих скликань, більш того, вони курівники фракцій та блоків. Більш того - вони колишні прем"єри. А Ви кажєте "НИКТО". Цікава логіка, вірніше "приоритеты критериев мышления". |
![]() ![]()
Кортеж Тимошенко потрапив у аварію
Кредит на квартиру: тепер ще далі за межами реального
Правила політичної реклами
Гривня йде до 9?
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |