Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 212.82.194.---
30.08.06 09:15 ___Mahmud
http://signs-logger.livejournal.com/34277.html - тут фотка з Монте-Карло, де мій колега зфотографувався з паном Суркісом. :)
IP: 212.90.164.---
28.08.06 13:04 ___Senya
Живут бояре очень неплохо. Дружат семьями, едят вареники. Наверное, стоит им предложить оставаться там навсегда. Глупо делать перерывы в этом празднике жизни.
IP: 62.64.81.---
28.08.06 02:40 ___Давік_Жванія
Прєвєт народ. А ми тут с Суркісом тока шо в казіно спустілі всю шахтьорскую зарплату за 2007 і 2008 года... Так шо нє обєссудьтє, рєбята... Кстаті, я сєбє хачу новий Бєнтлі, так шо мєдікі і учітєля месяцок другой бєз получкі как-то пєрєживут. :))
IP: 85.202.215.---
26.08.06 00:18 ___Відверто
ЗаВолю,

до речі, на запитання в мейлі Ви так і не відповіли. В чому справа?
IP: 85.202.215.---
26.08.06 00:16 ___Відверто
ЗаВолю,

це дійсно я і звати мене Ілля. Ну, то що ж далі, може Вам ще й листівку почтою відіслати? Не питання - давайте адресу. Чи як там ще з Вами "контактіроваться"?
IP: 81.31.42.---
25.08.06 23:49 ___ЗаВолю

Слушай "Ilia"
Я просил жидов не беспокоиться...
Конечно если "Ilia" это Відверто, это другое дело.

Ну что Відверто может тебе еще что нибудь мешает сконтактироваться со мной
IP: 212.42.75.---
25.08.06 22:25 ___ravens
совсем мало миллионеров и миллиардеров в таких развитиых европейских странах как австрия ,швеция, норвегия и даже англия.а вот уровень социальной защиты населения там очень высокий.а вот в страны с низким уровнем жизни образования просто кишат подобными рыбами.даже в украине самые богатые люди из самых бедных областей-закон сохранения.так что не жалейте бедных олигархов украины им живется куда легче, чем их коллегам в европе-воруй и налоговая не беспокоит-лафа
IP: 212.42.75.---
25.08.06 22:04 ___ravens
самое интересное-это реакция вызванная статьей.рассказ об отдыхе украинских-свиней олигархов из обоих лагерей вызвал конфликт среди участников форума.так ,что пока мы будем ругаться, они там будут отдыхать.чем сильнее мы будем ругаться, тем лучше они будут отдыхать.а для защитников бедных олигархов скажу одно-чем более высокий уровень жизни в стране, тем меньше там миллионеров, а большое количество этих особей в самых неразвитых и бедных странах.с чего бы это?
IP: 194.44.79.---
25.08.06 19:27 ___zamok
Обидно не за то, что они там, а за то, что мы еще здесь, в ж.... И виноваты в этом в большей степени они, а не мы. Поэтому душить этих котов надо, душить.
IP: 212.90.172.---
25.08.06 12:11 ___mykolap
У Жванії тєльняшка якась жлобська
IP: 85.202.215.---
25.08.06 10:50 ___Відверто
Chubaka,

скоріше, атака клоУнів:)
IP: 85.202.215.---
25.08.06 10:50 ___Відверто
ЗаВолю,

дивна якась у Вас адреса - мабуть, щойно придумали. І сайт прикольний - граємось в приватних детектів? Повідомите результат розслідування, коли завершите, ок?
IP: 194.44.221.---
25.08.06 00:37 ___Mephisto
До Відверто 24ю08 00:08
Так Україна не США і не Росія... нашій владі глибоко плювати на загиблих шахтарів (адже це власність наближених до влади осіб), проте настільки сумно за російськими громадянами... Про загиблих недавно в Луганську шахтарів багато говорили? Траур оголошували? Чим ці люди, що працювали для УКРАЇНИ менш важливі за пасажирів Ту-154? І чомусь я впевнений, що будь літак британським, австрійським, німецьким, польським чи ще якимсь такої жалоби б не було.
IP: 81.31.42.---
24.08.06 23:11 ___ЗаВолю

Відверто
>лише залиште свій e-mail<

Sure, this will speed things up.
Here you go
7jr659w02@sneakemail.com

Остальных прошу не беспокоиться....
IP: 81.31.42.---
24.08.06 22:29 ___Chubaka
Обговорення вдалося. Вітаю Відверто, за мужнє протистояння атаці клонів.
IP: 85.202.154.---
24.08.06 21:25 ___traxoeb
Groshi e i se vse shto treba narod pishov geti v nix we nemae groshei
IP: 85.202.154.---
24.08.06 21:23 ___traxoeb
Lesha surikis vnuk Grishi surikisa roskazuvav dushe ne pristoini veshi v monaco ya sam s nim drushiv kolisya nu a zaras NI!!!!! vin zostovliav menne bitisya golovou op stinku i mennia se bulo dushe ne priemno ale ya siogo ne robiv
IP: 85.202.154.---
24.08.06 21:21 ___traxoeb
VORI ETA VSE SHTO YA MOGU SKOSASTI!!!!!!!
IP: 85.202.154.---
24.08.06 21:21 ___traxoeb
Ani vse na zosilushevaut tokix deneg vse denigi zorobotoni ne chessno
IP: 85.202.154.---
24.08.06 21:17 ___traxoeb
I eti vse Surikisi zorobatevaut denigi ne chessno podoniki vignati is Ukraine ix kazlov poganix
IP: 85.202.154.---
24.08.06 21:15 ___traxoeb
Ya shetau to shto Lesha Surkies vnuk Grishi Surikisa polinui kazeli otipusheneya on zastavliaet bitsa golovoi op steniku mlachix evo i govoriti na sebe ne normativinui lekciki
IP: 194.44.64.---
24.08.06 17:58 ___zemlekop
Нехай ще трохи "побалдєють" наші "слуги народу". Бабло є, здоровья є, блат є , раби є , поки що все класно...
Тільки хай не "лізуть" в ТВ ,не ллють "крокодилячі сльози" і не виламують собі руки , як вони страждають і переживають за свій народ. Вже народ прозрів - досить "людям з голубою кров'ю" корчити перед "бидлом"(так вони нас називають) з себе целок-недотрог!
IP: 81.31.42.---
24.08.06 13:21 ___Wlodko
А ЧОМУ ВИ ДИВУЭТИСЯ??!! ВСЕ ЛИШИЛОСЯ, В Т. ЧИСЛ1 1 БОГАТСТВО НА СВО1Х М1СЦЯХ,- В БАНДИТСЬКО1 "ЕЛ1ТИ"!!! 1М,- ВСЕ, А НАРОДУ, В 1ХНЬОМУ РОЗУМ1НН1, ЦЕ Э БЕЗМОЗГЛЕ БИДЛО, - ПОВ1ЛЬНО ЗДИХАТИ 1 ПРАЦЮЮЧИ НА НИХ, ГОЛОСУВАТИ "ПО-ПОНЯТ1ЯХ"!!!
IP: 85.202.215.---
24.08.06 10:20 ___Відверто
ЗаВолю,

можу Вам полегшити завдання - лише залиште свій e-mail. Було б дуже приємно поспілкуватись з такою інтелігентною людиною...
IP: 85.202.208.---
24.08.06 07:39 ___Vaka
Якобы ЗаВолю
Читая твои писания понимаю отдельные слова"
Очень лестно, что кто-то читает мои "статьи" под микроскопом и даже понимает отдельные слова. Да, мой стиль несовершенен, как и Ваши манеры. Если не хватает образования, чтобы сложить слова в предложения, то мои ли это проблемы? Когда повзраслеете, подУчитесь т.е. когда подростковые матюки перестанут обуревать Вас - возвращайтесь, поговорим.
IP: 212.86.248.---
24.08.06 07:34 ___ТРЕМБІТА
Народ УКРАЇНИ! Всім --Медведчукам,Суркісам,Кравчукам,Симонен-
кам,Ахметам,Табачникам,Азаровим,Януковичам та всіх не перерахуєш,ми всі до одного місця.На чергових виборах НЕ можна
допустити їх до Влади. Вони живують,крадуть і дбають тільки про себе. Немає їм віри Народу УКРАЇНИ
IP: 212.86.248.---
24.08.06 07:33 ___ТРЕМБІТА
IP: 81.31.42.---
24.08.06 01:44 ___ЗаВолю

Відверто

Если сломать несколько незамысловатых пассвордов на этом сервере, который кстати находиться на Флориде, не представляет большого труда, то достать твой ISP в вонючем Кееве тем более.
Я тебя вычислю сука.


IP: 194.44.243.---
24.08.06 01:23 ___Провінційний_пасічник
Погоджуюсь. Людей шкода, але вони не мають НІЧОГО СПІЛЬНОГО з цією державою, якою тепер керують руки пасічника. Він просто, мабуть, надто дурний і безхребетний щоб сказати рішуче "НI". І, як хтось писав нижче, кожен сам має вирішити чи йти святкувати, чи єднатись у співчутті з іншими. А леді Ю. вирішила сама за мільйони людей... :(
Вітаю усіх щирих і добрих людей із 15 роками існування!!!
А взагалі тут питання трауру - це offтоп.
IP: 81.31.42.---
24.08.06 01:20 ___ЗаВолю
Vaka=Popoff

>Ви піддаєтеся на маніпулювання жовтої статейки для гламурних часописів<

А твоя статейка полна глубоких анализов достойных гиганта мысли, нэспа?
Читая твои писания понимаю отдельные слова, но смысл и содержание целого никак не компутируется. Была бы кнопка игнор, нажал бы не задумываясь, а так только матюки чешуться на языке.
IP: 85.202.215.---
24.08.06 00:48 ___Відверто
ЗаВолю,

досить вже користуватись чужим ніком. До речі, дозвольте поцікавитись - скільки часу Ви мені відміряли? Договорюйте вже до кінця, бо погрози якісь завуальовані, неконкретні - так не годиться. А інет додає мужності, правда? Але у Вашому випадку він ще й позбавляє здорового глузду.

Та все ж - з Днем Незалежності, таємничий та войовничий погрожувач!
IP: 81.31.42.---
24.08.06 00:35 ___ЗаВолю
Відверто

>хто дав Вам право робити такі категоричні висновки за 25 млн. українців. але не потрібно розписуватись замість мене<

25 млн проголосовали за программу действий правительства которую Ющ похерил. Это делает его изменником.
Ты подонок, поддерживая Юща, сделал свой выбор и ответишь не перед Богом, а перед народом. И в не очень отдаленном будущем. Резвись пока есть время.
IP: 83.170.255.---
24.08.06 00:21 ___ОЦ
прочитала. нот бэд)
IP: 62.149.0.---
24.08.06 00:15 ___taras33
пидарасы - суки.. спасибо презик тебе, что ты был на майдане- и за то, что твои чушки в монако- ты так платишь нам, жравшим с асфальта той зимой!
IP: 85.202.215.---
24.08.06 00:08 ___Відверто
Mephisto,

Україна - не США, тим більше не Росія.
IP: 194.44.221.---
23.08.06 22:54 ___Mephisto
Щодо триденного трауру: цікаво якби на території США 2 чи 3го липня впав канадський літак, то чи відміняв би президент феєрверки, концерти, масові забави з нагоди Дня Незалежності? Це саме стосується будь якої іншої держави, котра святкує свій День Незалежності. Та й я особисто впевнений, що якби, не дай Бог звісно, Україна та Росія помінялись місцями, то Російський президент не відміняв би військового концерту та святкового феєрверку в Москві.
IP: 193.93.110.---
23.08.06 20:34 ___Bog
Так, імпотенти, харе тут дрочити. Купіть квіти дружині. Поцілуйте її. Зробіть їй кунілінгус, якщо поки що не можете х... щось робити. І так потроху, потроху і вам теж дасть Бог можливість поїхати в Королівство Монако.
IP: 213.159.244.---
23.08.06 19:34 ___d21
Лещенко, ты деградант. Пойди поцелуй свою Юльцю в дупу.
Идиот турчиоФФский.
IP: 213.159.243.---
23.08.06 19:12 ___Darkelf
Сьогодні – день трауру по державному прапору України.
Завтра – день жалоби по Незалежності Держави.
Все.
Абзац.
Завіса.
IP: 85.202.182.---
23.08.06 18:53 ___ЕРЕТИК
ВЛАСТЬ.
Терроризм рождается от бесправия.
История учит - недостаточно любить праведность, необходимо очень сильно ненавидеть беззаконие. Слава Президенту!!!
IP: 85.202.182.---
23.08.06 18:47 ___ЕРЕТИК
Текст повідомлення набирайте тут
IP: 85.202.208.---
23.08.06 18:39 ___Vaka
ЗаВолю чи як його там?
Помянем Россиян и отметим как следует день Независимости."
Геніальне резюме. Нарешті - спокійно й з гідністю. Мій респект. Вчиться, панове. Вся ваша тривала, бурхлива й безрезультатна дискусія мала б уміститися в оці кілька слів. Підписуйтесь та ставте крапку, нарешті. Краще не скажете.
IP: 85.202.208.---
23.08.06 18:25 ___Vaka
ЗаВолю чи як його там?
Помянем Россиян и отметим как следует день Независимости."
Геніальне резюме. Нарешті - спокійно й з гідністю. Мій респект. Вчиться, панове.
IP: 85.202.208.---
23.08.06 18:17 ___Vaka
Є такий старий радянський анекдот. Їдуть два трамваї, один зелений, а другий - у депо. Це про дискусію тут деяків панів.
IP: 83.170.252.---
23.08.06 17:42 ___ЗаВолю
клон

Гумор ціную

Щасти
IP: 213.159.237.---
23.08.06 17:42 ___Эрмизиний
Вот читаю рассуждения о труаре. Можно,конечно, чисто теоретически поразмышлять на эту тему. Но, мне кажется, именно в эти дни такие диспуты не совсем уместными. Да и, положа руку на сердце, неужто это самая больная тема на предмет независимости от Москвы. Логика в рассуждениях есть, но веет от нее таким холодом...
IP: 213.133.160.---
23.08.06 17:41 ___Будф
ЗаВолю
Просто поразительно откуда у вас в голове столько мусора? Или по темникам работаете?
Расклонировались и радуетесь. Хотя микробам и всякой плесени свойственно размножаться путем деления.
IP: 62.80.186.---
23.08.06 17:40 ___ЗаВолю
Так это я вчера прикалывался. Ты САМ дал свой пароль и просил писать всякую ахинею ну я и писал.

але давай все-таки свої тексти на затвердження...
дякую за слухняність

Думаю это больше не понадобится. Придумаю свой ник. Может Клон как тебе?

С наступающим праздником.

P.S. Помянем Россиян и отметим как следует день Независимости.

С уважением,
твой Клон.
IP: 83.170.252.---
23.08.06 17:38 ___ЗаВолю
А моральний Ющ гарно вписує себе в інтер"єр св.Софії
Послідовно

Був у нас Ярослав Мудрий..
Був Володимир Великий..

Тепер готують Віктора Блаженного (може Морального)

та й місце ще є..... РосУкрЕнерго викупить
IP: 213.133.160.---
23.08.06 17:30 ___Teti
ЗаВолю
Обгадить ЮЩа так там гадить уже некуда.
---
Так я вижу, что зря только деньги платят. Ну не получается, так уже отстаньте. Как тут писалось, найдите рукам другое занятие. Флагом хотябы помашите, моралисты.
Сторінки:  
1 2 3 4 5 6 »


Краще за тиждень
Інтерв