|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Чужий проти хижака IP: 194.105.136.--- 16.01.07 16:54
___nepatriot
Жиє Бєларусь! Рано ховає її автор недолугої статті. А німці після цього на ДЕРЖАВНОМУ рівні (Ангели Меркель, не невідомо кого тепер Шредера) уже наплювали на СЕГ. І за це шана і повага Бацьке, і не факт, як кажуть москалі, що Мілінкевіч, наприклад, не виявився таким би російським прихвостнем, яким став Ющ 4 січня 2006 р., коли він продав незалежність України в галузі енергетики, заклавши підвалини, щоб ворожі рос. спецслужби контролювали його.
IP: 194.105.136.--- 16.01.07 16:49
___nepatriot
Ну, бакси в кищені пакував ВАЮ, і гаближені до нього. Саме Ющ, який заключив зрадницьку угоду з РосУкрЕнерго відповідальний за підвищення тарифів, а чому б за це не розплатитися Івченку, Плачкову, Бойку (адже не секрет, що від арешту Бойка врятували Ющ і Со влітку 2005 р.). ЮЩ -- найбільш проросійський президент України.
IP: 213.169.64.--- 16.01.07 13:46
___Mao_Ze_Dun
А мне кажется, что это игра была, а не война. Например, с целью активизировать немцев по отношению к СЕГ.
IP: 85.202.179.--- 16.01.07 12:40
___Vladyha
Замість того,щоб використати ситуацію(Між Росією та Білоруссю )на свою користь Українська влада мовчить і тупо стоїть в сторонці!мОВЧКИ СПОСТЕРІГАЮЧИ і чекаючи ,коли вже наша черга!І ця без діяльність обурює! Маючи частку в Укргазенерго депутати і владна верхівка пакують бакси в кишені і причому не захлинутся від жадібності,раби!!
IP: 194.105.136.--- 16.01.07 10:17
___nepatriot
Недолуга, без аналізу, логіка автора даної статті нагадує сентенції білоруської опозиції, або зовсім недалекоглядну поведінку американських республіканців (про "геній" Буша в Іраку усі вже мовчать), мовляв, добре, що Росія почала мочити "прогнилий режим" і от вони одне одного замочать. Визнаючи, що Лукашенко диктатор, тут треба не заговорюватися, а пам"ятати, що мова йде про дійсно братній для нас народ, із яким, хто б його не очолював, нам потрібно РАЗОМ боротися проти Росії. Стаття-тупість.
IP: 194.105.136.--- 16.01.07 10:10
___nepatriot
Дивує повне невігластво у висвітленні російсько-білоруського конфлікту в укр. ЗМІ, окрім певних винятків, такі, як коментарі Гончара радіо "Свобода" та укр. службі БіБіСі та його стаття в ЗН. Ця стаття є прикладом такого невігластва. Бацька не програв цю війну, він заключив тимчасове перемир"я на ВИГІДНИХ для Білорусі умовах, і псевдодемократу Ющу, який продався Росії під час підписання газових угод 4 січня 2006 р. треба серйозно задуматися. Жиє Бєларусь! Автор рано її поховав.
IP: 212.86.240.--- 16.01.07 09:50
___Boakonda
Вот бы и в жизни такой же финал, как в фильме - друг друга замочили " в сортире "
IP: 217.76.198.--- 16.01.07 09:11
___Santiago
Ну наконец-то хоть одна более-менее нормальная статья за последнее время...И почему наши горе-публикаторы так хорошо могут осветлять чужие проблемы, а относительно своих собственных не идёт далее сталкиванья лбами идейных противников
IP: 193.202.110.--- 16.01.07 01:39
___true
Такое ощущение, что форумом УП вплотную занялась ФСБ. Так что беру свои слова обратно-россия не перестанет финансировать ветрянку.
IP: 193.227.208.--- 15.01.07 23:31
___Yurij
Любі дрюзі!
Як я Вам і казав є диктаторсько-совковська Расєя, а є ми-НАЦІЯ. Нашу націю расєяні гнобили-гнобили, гнобили-гнобили, німців-європейців з рідної Неньки вигнали, їх прибічників УПА посаджали! Вже 15 років ми незалежні, але нас гноблять та рани не загоююються! Кляті москалі дали нам Крима де галасують за Яника, приєднали ЗУНР, побудували числені совдеповські заводи, які ми до сих пір розпродати не можем IP: 193.227.208.--- 15.01.07 23:30
___Yurij
Любі дрюзі!
Як я Вам і казав є диктаторсько-совковська Расєя, а є ми-НАЦІЯ. Нашу націю расєяні гнобили-гнобили, гнобили-гнобили, німців-європейців з рідної Неньки вигнали, їх прибічників УПА посаджали! Вже 15 років ми незалежні, але нас гноблять та рани не загоююються! Кляті москалі дали нам Крима де галасують за Яника, приєднали ЗУНР, побудували числені совдеповські заводи, які ми до сих пір розпродати не можем IP: 193.227.208.--- 15.01.07 23:30
___Yurij
2
Такаж любі дрюзі вони нас за газ платити змушують, не дають з нашої труби газ просто-так брати! Свалота! А ще вони цією гадючаю падлючаю моваю балакають, яку ми травимо-травимо і нічаго зрабить не можем. А також у них диктатура, коли в нас демократія. Ось за мене вся нація в кількості 13% народу, а у них над думкою 30% свідомих кацапів знущаються інші 70%, які за ВВП голосували! І взагалі дрюзі Хабаровськ та Владивосток це Лівобережна Україна, а Берлін та Париж - Правобережна IP: 77.122.136.--- 15.01.07 21:55
___RBMK
Россия играет в свою игру. Всех друзей - по боку. Особенно, когда речь идет о деньгах. Так быстрее друзья поймут, в чем сила. А сила, как известно - в правде. Недруги-то давно поняли, а вот друзья до сих пор думают, что им кто-то что-то должен давать задаром. Ну а тогда для чего был нужен 1991 год? Ведь помним, как кричали братья, что все кормят Россию задаром. А вот те оказывается как дело поворачивается. Оказываетсе не комят, потому что Россия-то развивается, а мы стоим на месте.
IP: 77.122.196.--- 15.01.07 21:04
___alkiev
P.S.
а в Неньке что? (стараниями в том числе подобных автору псевдопатриотов "свидомых"): - россия берет пошлину = 180 дол./т. (т.е. ровно на столько удорожаеться нефть для Неньки) - НПЗ наполовину простаивают (зарплаты для многих тысяч человек отрасли нет; налогов нет) - зато есть свидомые авторы подобных опусов :))) IP: 77.122.196.--- 15.01.07 21:01
___alkiev
Статья плохая, автор отягощен комплексами неполноценности.
В силу слабых аналитичевских и журналистских способностей автору слабо удаеться поссорить россию с белоруссией (в глазах читателей). Автор либо не знает, либо умалчивает о том, что стороны договорились: 1) на 6 млн. т. внутреннего потребления Беларуси ставка пошлины = 0 2) на остальные 20 млн. т. = 53 дол./тонна 3) дожоды от реэкспорта бензина/нефти = 85% россии; 15% Беларуси (при этом налоги от НПЗ остаються в Беларуси) IP: 195.234.61.--- 15.01.07 20:52
___servet
Все,что написано в статье правда.Это было видно еще до конфликта.Россия видит не присоединение союзного государства,а его поглощение.Для белоруссов только начинается "полный Донбасс".Россия полжила глаз на ее активы и так просто свое не упустит.Жалко белоруссов? А нас не жалко? Особенно в 90-е годы. Инфляция,безработица и т.д. Не забывайте,что кроме халявной нефти и газа 80% продукции Белорусь экспортирует в Россию. Скоро и в белорусских товарах найдут что-то непотребное и тогда будет вам "чудо"
IP: 81.31.42.--- 15.01.07 19:59
___jagivi
Как показала газовая война с Россией в прошлом году,количество сочувствующих в этом конфликте России только увеличилось.Рейтинг пророссийских политпроектов возрос,рейтинг Путина в Украине зашкаливает,на этой волне на выборах победили открыто и полуоткрыто поддержавшие Россию ПР и БЮТ.А ведь боролись за низкую цену газа именно для ихних предприятий и заключили очень выгодный контракт не здав внеш и внут политику и нефтегаз с ГТС,что делается уже сейчас.Цена 95 была уравновешена повышениемтранзит
IP: 80.78.35.--- 15.01.07 19:20
___Деревня
Слабкий поверхневий, навіть не аналіз а спробуа. Щось про імідж, апеляція до логіки. Автор забув, що електорат КПУ, ПСПУ, частково ПР і деяких інших політсил в тій чи іншій мірі:
а) не вміє читати, або читає чи дивиться лише те що перше попадеться під руку; б) не вміє критично ставитися до буль-якої інформації на предмет відсіювання локшини; в) не сприймає аргументи і не дружить з логікою, вірить лише в те, в що хоче вірити; г) іноді зовсім не може адекватно оцінювати дійсність. IP: 195.137.203.--- 15.01.07 19:05
___true
Давайте проведём правильный анализ ситуации. Очевидно, что в России победила партия, которая решила окончательно уничтожить все мифы старого имперского прошлого (славянское братство, угроза запада и т.п.) Теперь они неэффективны. Только так можно объяснить противостояние с Белорусью. Россия сейчас будет заниматься неоколониализмом, а для этого явления мифы не нужны. Что касаемо Витренко, то она обречена просто потому, что очень скоро никакого финансирования из России получать не будет. Посмотрим
IP: 81.31.42.--- 15.01.07 18:54
___егорий
ГРАЖДАНЕ!!!Нам всем стоит задуматься над этим конфликтом. России нужны васалы, а не братья и сёстры. Лукаш понял, что равенства не будет, и марионеткой быть отказался.. А вот наши донецкие вожди это не видят и продолжают в том же духе.
Тому доказательство цена на газ для УКРАИНЫ до парламентских выборов и лозунгах партии регионов и новых ценах на газ, которые увеличились уже при Янеке.Выводы напрашиваются - ПОКРАЩАННЯ НАШОГО ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ IP: 81.31.42.--- 15.01.07 18:31
___Jugend
КГ/АМ. Стаття конкретно смердить ідеологічним фанатизмом і злорадством. Прям як інший релігійний фанатик король Іспанії Філіп ІІ:" Краще, хай голандці вмруть від нашого меча добрими католиками, аніж будуть жити у скверні єресі і протестантизму". Аффтар відверто очікує, що у Білорусі також скоро "усьо будет Донбасс". От не пощастило булорусам, що в них нема ліберастів і пасічників. Аффтару: відрубай собі пальці і випий полонія! Залишається сподіватися, що Європа зіграє з РФ за РБ "на підбір".
IP: 212.90.163.--- 15.01.07 18:12
___читателль
михайле, не зовсім згоден. мені здається, кремль навмисно руйнує міф про "братерство" - звісно, насамперед в душах росіян. бо, що не кажи, з рудиментами радянської свідомості важко будувати "прагматичні стосунки", такі любі газпутіну :)
ну та на форумах особливо не подискутуєш. дасть бог, побачимось - все-таки маємо спільну знайому в особі твоєї сестри - то поговоримо на цю тему. цікаво має бути. IP: 195.137.193.--- 15.01.07 17:51
___Viper
Kuchma
Переговорный процесс России и Белоруссии - пример для Украины В смысле чего пример? Как оттрахать славянского младшего брата или как охаять славянского старшего брата? Очень жаль белорусский народ. Ведь у нас были 15 лет, за которые экономика хоть криво, хоть боком но начала адаптироваться к рынку. А если сейчас начнут рвать Белоруссию - ее народу не позавидуеш. Русские превратят их в рабов. IP: 195.137.203.--- 15.01.07 17:48
___true
И даже анализ политических перспектив Наталии Витренко после этой истории-тот тоже сделан неправильно. Потому как за Наталию Витренко голосуют психически неадекватные люди, на них всё это будет действовать в весьма малой мере...
Так что УП-ищите более профессиональных журналистов! IP: 195.137.203.--- 15.01.07 17:42
___true
Автор мыслит слишком плоско, тупо и прямолинейно. "Белорусское экономическое чудо" выросло не только из дешёвых энергоносителей, но и из отсутствия в стране реального грабежа, олигархов и т.п. личностей, характерных, например, для кучмовского капитализма. Белорусь никогда не объединится с Россией - это очевидно, т.к. не может объединиться советский социализм с олигархически-коррупционным капитализмом. А чего же хочет Путин и Ко? Это-понятно. Путин-он не политик, он-бизнесмен. Статья глупая...
IP: 194.79.21.--- 15.01.07 17:01
___Taran
Cтаття прекрасна. Чітко і акцентовано висвітлено домінуючу тенденцію в російській політиці - поставити на коліна всіх слабких сусідів. Дякую автору.
Слід відзначити реакцію в ЗМІ Росії - вони святкують перемогу над білорусами, наче над гітлерівською Німеччиною. Висновок - щоб існувати поряд з імперією і не перетворитися на колонію - УКРАЇНА ПОВИННА БУТИ СИЛЬНОЮ! IP: 213.159.243.--- 15.01.07 16:46
___dunduk
Так, в нас кров не закинає, ні від хохлів, ні від Малоросії. Меншовартість подолана внаслідок роботи закордоном. Так сказати, після погляду на неньку під іншим кутом. :-)))) IP: 195.128.16.--- 15.01.07 16:44
___Kuchma
Переговорный процесс России и Белоруссии - пример для Украины, которая отправляла КУНовца с переводчиком в Москву вместо того, чтобы договариваться.
IP: 195.128.16.--- 15.01.07 16:42
___Kuchma
Почему-то белорусское диво не повторилось в соседней Украини при дешевых энергоносителях. там люди не знают, что такое сидеть без пенсии и зарплаты. Очевидно, в Белоруссии действительно диво.
IP: 77.123.176.--- 15.01.07 16:28
___Відверто
dunduk,
вам, хохлам, видніше. IP: 213.159.242.--- 15.01.07 16:24
___dunduk
Думаю, Путин с Лукашенко определяться друг с другом гораздо быстрее, чем Украина сама с собой. Почему никто из аналитиков не говорит о том, что у России пропали имперские амбиции и появился здоровый прагматизм? Мы, ж хохлы, им одним и жили :-))))) А защищать свои интнресы - это вообще не про нас. IP: 85.202.181.--- 15.01.07 16:20
___Али
Бацко хоть не выиграл полностью эту драчку, но полностью и не проиграл!
А за то что он "опустил" Путина в глазах так любящей его Европы - большое ему спасибо! Если Пасечник даст Луке Мудищеву орден - будет правильно и справедливо. |
![]() ![]()
Зірковий колгосп для Тимошенко
Тимошенко "освободила" Интер
Побитый "Мерседес" премьера пытаются "повесить" на стоматолога?
Юлія Тимошенко пішла за голосами на село
З життя прокурорської еліти: маєток Олександра Медведька
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |