|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 194.44.19.--- 21.12.07 19:42
___shop4u
http://shop4u.com.ua - Интернет Магазин Электроники в Донецке
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 12:18
___Reader_
Почуму не хотели, денег за это не платили, а вся жизнь под колпаком.
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 12:05
___Reader_
Если мне не изменяет память, подобные допуски, для сторонних лиц, требовали подписи первого зампреда КГБ СССР и многие просто не хотели их получать.
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 11:54
___Reader_
Ну коль пошла такая каша, то хочу заметить: исполнитель заявил, что визуально, помещение к защищаемым не относится, это абсолютно конкретные данные и обладая такой информацией, он должен был заявить, что режим помещения этого не требует, а не ссылаться на наличие журналистов, телекамер и т.д. Для того чтобы приступить к разработке такой системы, для начала нужно иметь допуск к информации по режиму безопасности, что на порядок выше, чем требуется для нахождения и работы в помещении.
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 10:57
___Reader_
Чому можна зробити такі висновки, система вперше публічно випробувана у граничному режимі критичної точності і вперше публічно розголошено технічні подробиці. До політичних симпатій та антипатій прошу це не відносити.
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 10:45
___Reader_
...І ще наївне запитання, як може у приміщенні захищеному державною таємницею, знаходитись обладнання, яке не перевірене на відповідність ній же? Читайте протокол.
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 10:42
___Reader_
Можливий варіант здачі системи "під ключ", але тоді потрібна сертифікація самого виконавця, саме з права такої діяльності, сертифікація виробництва і т.д. У цьому випадку, виконавець несе повну відповідальність за роботу системи і може не надавати замовнику технічну документацію, але він несе судову відповідальність за відповідність технічним та іншим вимогам. От у світлі цього, запитання, система захисту серверу, звичайно, державна таємниця, але ж це потребує наявності купи паперів?...
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 10:26
___Reader_
...будь які заміни системних блоків, чи їх компонентів, або елементів програмного забезпечення потребують узгодження. Повинен вестись ПАПЕРОВИЙ журналь ремонтів, змін у системі, чи перекомутацій, повинна бути розписана кожна пара дротів. Повинен бути журналь прийому та здачі зміни технічним персоналом, або прийому з під охорони, або здачі під охорону. Це тільки суто технічні моменти... Що за фігня, яка потрібна експертиза? До чого тут регламент? Як депутат може стверджувати, що система справна?
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 10:14
___Reader_
...деталей та компонентів. Чи є висновок пожежотехнічної експертизи про можливість використання системи у місцях скупчення людей? Та якщо будь який пункт не виконаний, а тим більш неможливий для виконання, система рубається на п'ятаки. А от коли це все виконане, тільки тоді можна ставити питання про будь яку сертифікацію, чи актування. На все це і давали гроші. Яка різниця калькулятор це чи що інше є конкретні технічні умови. При цьому, будь які зміни у системі повинні узгоджуватись...
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 10:08
___Reader_
...Що там можна аналізувати, які спеціалісти потрібні? У таких випадках досить, для початку направити комплект технічної документації направити на експертизу, після позитивної експертизи перевіряється відповідність системи технічній документації, а вже після цього, проводяться технічні випробування. Де акт прийомки системи у експлуатацію, ким він затверджений. Мовчу вже про неможливість використання будь яких компонентів "no name" і обов'язкову наявність накладних на придбання ...
IP: 80.91.186.--- 14.12.07 10:01
___Reader_
По тій же "Раді", розробник каже, що такі системи НЕ СЕРТИФІКУЮТЬСЯ. Що це означає, грубо, це відомий принцип "freeware", який означає, що продукт можна використовувати вільно на свій страх і ризик і відповідальности розробник не несе ні за яку шкоду, заподіяну його продуктом. Каже також, що все відповідає технічному завданню, можливо, але, чи мав компетенцію той хто давав таке завдання, з ким воно було узгоджене? Де комплект документаціії: принципові, структурні, монтажні схеми, специфікації...
IP: 212.86.250.--- 14.12.07 02:57
___agevik
Шановні журналісти УП!
Трансляцію "провального" засідання ВР вело багато телеканалів, а якщо я не помиляюсь, на табло так званими "квадратиками" відображено голосування пульта депутата.... Якщо це так то дуже легко відновити по записах скільки голосів було подано при цьому голосуванні.... IP: 89.200.234.--- 13.12.07 18:13
___Sergb
Текст коментаря набирайте тут
IP: 194.44.195.--- 13.12.07 15:07
___ПетроН
«Система «Рада» запрограмована так, що депутат повинен тримати кнопку натиснутою дві секунди, - сказав Зварич. (http://www.4post.com.ua/main/54562.html)
Як в такому разі зараховувались голоси "піаністів"? Адже 2 секунди вони аж ніяк не витримували. Чи це є регульовний параметр і на час виборів прем'єра його відповідним чином підкоригували, а іншими засобами сповільнили проходження сигналу від терміналів з тим, щоб по тайм-ауту вилучити зайву кількість голосів... IP: 194.44.213.--- 13.12.07 11:13
___Юрій_Дубленич
І я не маю ніяких симпатій до Юлєчкі, але, як і Ви, у цій ситуації бажаю їй перемоги над ригіанальною худобою. Не даром народ їх назвав бандюковичами. Бидло бидлом і здохне.
IP: 193.239.143.--- 13.12.07 05:41
___andel2
такое решений обязано быть легитимным и законным. Не может быть система Рада фактором обязательности. как и место принятия решений народными депутатами.
IP: 193.239.143.--- 13.12.07 05:40
___andel2
не может быть система Рада выше чем депутатский голос - это нонсенс и бред. Точно также не должно быть важно где депутаты соберутся на голосование - в зале Рады или на вокзале - главное - задокументировать как и добровольно ли они голосуют. Если бы регламент был такой - не было бы смысла блокировать трибуну - потому как депутаты просто собрались бы в любом другом помещении, проголосовали, записали все на видео, лично пославили подписи под протоколом голосования - и такое решений обязано быть ле
IP: 193.239.143.--- 13.12.07 05:32
___andel2
Не может быть электроника выше голоса живого человека и попытка выдать это за заботу об чистоте голосования - это тоже самое что происходило в 2004м году, когда изза такой подмены народ вышел на майданы. Я терпеть не могу Тимошенко, но в этой ситуации желаю ей только одного - мужества и выдержки, чтобы побороть этих вандалов и зекообразных - еще раз убедился - горбатых только могила исправит, но с половиной страны за них голосующих на это к сожалению надежда сильно удалена во времени.
IP: 193.239.143.--- 13.12.07 05:28
___andel2
виноват тот - кто писал этот тупорылый регламент и эти идиотские правила, когда суть заменяется глупой бумажкой и получается как в совке - без бумажки ты какашка. Если из депутатов делают какашку - представьте что же они из нас сделают! Должна быть простая, элементарная процедура - достаточно сразу после любого голосования депутату лино заявить, даже не письменно, а устно, что он голосовал ЗА а не Проттив и спикер просто обязан внести иправления в лог голосования. Не может быть электроника выше
IP: 193.239.143.--- 13.12.07 05:23
___andel2
смысл системы Рада не в том чтоб машина защитила голос депутата, а тупо в убыстрении подсчета - не более того. Регионалы же пытаются все поставить в очередной раз с ног на голову - Рада мол - это электронная защита от фальсификаций при голосовании и типа по регламенту только через нее. Хотя регламент разрешает голосовать руками. Т.е. эти уркаганы снова хотят украсть голоса, заявляя при этом что они пекутся об электронной защите депутатов. - Это не просто смешно - это трагично! А виноват тот туп
IP: 193.239.143.--- 13.12.07 05:18
___andel2
...скорее всего следы уже успели замести. Короче поймать такой баг и так сложно, а уж при условии заинтересованности хацкера в непоимке и при условии хлипкости процедуротслеживания вмешательства в саму систему - логи замены exeмодуля, старта-останова всей системы, копирования удаления малейших файлов - вообще превращается в нуль. Но здесь ведь проблема еще в другом - в очередной раз, синяки пытаются подменить суть бумажкой и буквой закона, хотя и буква разрешает голосовать руками.Смысл Рады не в
IP: 193.239.143.--- 13.12.07 05:12
___andel2
как программист могу заявить - этой филькиной грамотой можно подтереться. Может быть действительно омельченко и компания неправильно жали кнопки - в чем сильно сомневаюсь - всетаки очень важное голосование - проблема в другом. Тестировать надо ситуацию, проблему , саму багу а не кнопки. Знаю это как человек профессионально сталкивавшийся со сложными системами. т.е. надо было зарегистрировать 227 карточек, на всех нажать за и поглядеть что будет. Хотя если софт был взломан, то скорее всего
IP: 213.227.196.--- 13.12.07 03:55
___Лора
Є такий народний вислів: хто всравсь - невістка! Цікаво, хто (зі слів Ю.Т.) заважав їй працювати прем’єром у 2005р.? Тобто Третьяков, Мартиненко, Жванія… А тепер що? Вони не будуть заважати? А може ніхто й не заважав, просто Ю.Т. збрехала? Бо знову з ними. А хто тепер буде заважати? Звісно, ПР.
IP: 80.91.186.--- 13.12.07 01:43
___Reader_
13.12.07 01:04___SIM Что касательно меня, то я не вхож в ВР, а вот не прокомментировать поступившую информацию просто грех. Один зам. пред. СБУ распинался, что нужно контролировать интернет, ибо через него идут агентурные сообщения и пытался что-то рассказывать о необходимости съёма информации у провайдеров. Хай прокомментирует этот протокол и проанализирует что куда могло свистеть в течении 10 лет.
IP: 62.221.55.--- 13.12.07 01:04
___SIM
___Reader_
"после этого аппаратная опечатывается и до побачення. Это же явная система реального времени, на фига на ней админ и прочее." А как же тогда блокировать карточку выбранного депутата?:) Такая возможность есть и нет лога. Система просто идеально приспособлена для нашей Рады. Думаю, так и замышлялось. И вроде бы никто раньше не разбирался и не возражал. У кого-то ума нет, у кого-то на уме другое, а нормальных нету. IP: 80.91.186.--- 13.12.07 00:46
___Reader_
13.12.07 00:32 ___Лесь_Молоток Ні такі статі, та рефлексіїї на базі них без мене, без образ.
IP: 194.44.247.--- 13.12.07 00:32
___Лесь_Молоток
___Reader_ Доречі підтверджуючі мої здогадки, пан Бродський статтею "Гусари грошей не беруть..." почав операцію прикриття для Шуфрича щодо втручання в систему "Рада". Хоча стаття і брутальна, але розрахунок достатньо тонкий.
IP: 80.91.186.--- 13.12.07 00:21
___Reader_
Лесь_Молоток Що вона буде халтурна я не сумліваюсь, але, протокол показує, що з великою долею вірогідності її просто демонтують. Побачимо.
IP: 194.44.247.--- 13.12.07 00:12
___Лесь_Молоток
___Reader_ Якщо сертифікація буде такю самою халтурою як і нічна перевірка системи"Рада", то в цому не буде ніякого сенсу. Але це не головне. Головне, як мені здалося, обізнаність Шуфрича у цій справі.
IP: 80.91.186.--- 12.12.07 23:58
___Reader_
Лесь_Молоток Та що завгодно, було вже безліч варіантів. Правильно сказав Турчинов СИСТЕМА НЕ СЕРТИФІКОВАНА БАСТА.
IP: 194.44.247.--- 12.12.07 23:39
___Лесь_Молоток
А ви помітили що збій системи Рада не став несподіванкою тільки для Шуфрича? Він явно цього очікував !!
Ну і друге, які там сервери? які компьютери? Достатньо сірника під кнопук або папірця підсунути, а потім в суматосі висмикнути. В кінці кінців питання в тому щоб закоротити на землю единий дріт у жгуті по дорозі до контролера на сервері. А зробити це можна і в коридорі за допомогою металевої булавки(!) , якщо через нього проходить шина з дротами. IP: 80.91.186.--- 12.12.07 21:24
___Reader_
Такие навороты, а что делает система? Подсчитывает голоса, отоборажает на мониторчиках пультов пиктограмки и табло в зале, уровня стадиона средней руки ну плюс протоколирование заседаний с распечаткой. Гм да это всё можно сделать на стандартном компе с помощью небольшой приставки и системы распознаваниея речи. Это свистец. Можно конечно это оправдать затратами на прецезионность системы, но ведь система просто шаровая.
IP: 80.91.186.--- 12.12.07 21:16
___Reader_
Посмотрел по Интеру, репортаж, увидел этого бегающего непуганного идиота, который заявил, что пульты опрашиваются 500 раз в минуту, али секунду, а как же иначе, клавиатура на компе тоже опрашивается, но от залипания клавиш это не гарантирует, . А как вам помещение с полупустыми стеллажами и открытыми системниками, где в слотах торчат платы с установленными в панельки микросхемами а-ля 561 серия. А скучающие парни в ДИПЛОМАТИЧЕСКОЙ ЛОЖЕ контролирующие систему!!!!
IP: 77.109.12.--- 12.12.07 20:22
___micka
далі таке. регіонали дали проголосувати, помаранчеві проголосували - звісно нічого з того не вийшло ні першого разу, ні другого. оголосили перерву і... систему також вимкнули і вона ЗНОВУ СТАЛА ДОСТУПНА ДЛЯ ВТРУЧАННЯ! в перерві відновили усі установки системи - і тому ніяких пошкоджень звичайно немає - це ж смішно, хто ж буде щонебудь шкодити аби сховати всі сліди!!! а після перерви, коли регіонали вже знали, що система знову в нормі - вони просто не допустили до жодних голосувань! ясно як день
IP: 77.109.12.--- 12.12.07 20:16
___micka
якого милого вночі треба було перевіряти систему?? що в сбу також повний дитячий садочок???
зі слів розробника системи (що в неї мовляв не можна втрутитись під час засідань, а тільки коли засідання закривають) ясно випливає, що ВТРУЧАННЯ В СИСТЕМУ ВІДБУЛОСЯ ВНОЧІ-ЗРАНКУ НАПЕРЕДОДНІ РАНКОВОГО ЗАСІДАННЯ! тож, перед засіданням система цілком доступна до втручання - встановили максимальну вибірку 225 і... включили систему і розпочали засідання - все, як має бути. IP: 88.214.71.--- 12.12.07 20:13
___EmOm
"Вы ведь знаете, что сильный человек признаётся в своих ошибках, а слабак ищет виновных на стороне."
======= Забрал карточку у слабака - ты силен! Пусть слабак ищет виновных на стороне. IP: 80.91.186.--- 12.12.07 20:06
___Reader_
Да, а элементную базу покупают не на базаре, а там где гарантируют соотв. требования, а после изготовления всё поступает на сертифицирование, разное. А вот тому, кто будет раздалбываться с системой, если конечно вопрос не замнут, я не завидую.
IP: 80.91.186.--- 12.12.07 19:58
___Reader_
Какой мутели строит такую систему на программных средствах. Такие вопросы, как подсчёт голосов РЕШАЮТСЯ ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО АППАРАТНЫМИ СРЕДСТВАМИ, за это и деньги платят.
IP: 80.91.186.--- 12.12.07 19:53
___Reader_
Хай тот профессор, который клялся, что он математик, сдаёт купленные корочки и диплом тоже. Это обычная КОММЕРЧЕСКАЯ система, где, в каких сетях, на сервере нужно постоянное присутствие персонала, да проектировщика гнать надо поганой метлой. За 4,5 млн. грн. при затратах на оборудование в 3,5 млн. кажись, подсунуть такое фуфло.
IP: 80.91.186.--- 12.12.07 19:49
___Reader_
12.12.07 18:59 ___bagua
Лишнее это всё, в таких системах, НИКАКОГО ПЕРСОНАЛА БЫТЬ НЕ ДОЛЖНО по определению. Платформа и операционка тестируются на устойчивость работы скажем в течении 24 часов, после этого пишется пакетный файл загрузки, устанавливается бесперебойник с мозгами, в помещении поддерживается постоянная оптимальная температура и всё, после этого аппаратная опечатывается и до побачення. Это же явная система реального времени, на фига на ней админ и прочее. IP: 77.123.201.--- 12.12.07 18:59
___bagua
А після перезавантаження системи в ній не залишається ЖОДНИХ слідів від тої програми, що була в пам'яті до того часу.
IP: 77.123.201.--- 12.12.07 18:54
___bagua
3. Знищити сліди елементарно: під виглядом намагання розтрощити сервер регіони йдуть до персоналу. Для них це сигнал, „пароль”. Натомість персонал пропонує просто вимкнути систему, що означає „відповідь” і що сигнал прийнято до виконання.
4. Так званий «звіт» СБУ – то є фількіна грамота. З нього не випливає ЖОДНИХ пояснень щодо того, чому у протоколі замість 0 або 1 стоять крапки, ніби були вилучені картки регіоналів (яких НЕ БУЛО) з терміналів. IP: 77.123.201.--- 12.12.07 18:54
___bagua
1. SoRoS правий. Тут
http://www.kpunews.com/main_topic11_4602.html добре видно, що світилися усі клітинки під час голосування. Тобто сигнал „за” був, система спрацювала, але підсумок відкоректувала. 2. Таке можливо зробити за умови, коли система загружується з тимчасового носія (а я переконаний, що вона має таку можливість. Тоді програмно можна робити усе, що завгодно. IP: 77.123.56.--- 12.12.07 18:13
___НМЗ
12.12.07 17:56 ___Воланд
_НМЗ "А вот по поводу радара - это неправда. Я сам требовал показать поверку и она была! причем не просроченная."- Ну, значить, вам повезло! IP: 80.91.186.--- 12.12.07 18:12
___Reader_
12.12.07 17:56___Воланд
И где её делали? Глянули бы. В следующий раз поинтересуйтесь, пожалуйста. IP: 87.238.152.--- 12.12.07 17:56
___Воланд
_НМЗ
А вот по поводу радара - это неправда. Я сам требовал показать поверку и она была! причем не просроченная. IP: 77.123.56.--- 12.12.07 17:35
___НМЗ
12.12.07 17:18 ___Reader_
"Ой, расскажу страшную тайну о ГАИ, один доцент очень легко расправлялся с радарами и их показаниями, требованием показать клеймо госповерки и паспорт с датой очередной поверки. Так вот РАДАРЫ ГАИ госповерку НЕ ПРОХОДИЛИ НИКОГДА, а следовательно, измерительными приборами считаться не могли." УМНІЧКА _ Reader_ !!! МИ ДАВНО ЦИМ СПОСОБОМ КОРИСТУЄМОСЯ!!! IP: 77.123.56.--- 12.12.07 17:30
___НМЗ
Протокол... зовнішнього огляду ! Твердження розробника...про недоторканість! Маніпуляція з карткою Яценюка! (цікаво, а він знав, чи його теж використали) Рєбяти, ви що, всіх за ІДІОТІВ МАЄТЕ!
IP: 80.91.186.--- 12.12.07 17:28
___Reader_
12.12.07 17:10 ___Vovick
Уже никто ничего не ищет, того, что в протоколе, более чем, причём к Тимошенко и демкоалиции тема отношения, практически, не имеет. Голосование по премьеру, по ставнению с публикацией вообще мелочь, переголосуют руками, посмотрим. IP: 80.91.186.--- 12.12.07 17:18
___Reader_
Ой, расскажу страшную тайну о ГАИ, один доцент очень легко расправлялся с радарами и их показаниями, требованием показать клеймо госповерки и паспорт с датой очередной поверки. Так вот РАДАРЫ ГАИ госповерку НЕ ПРОХОДИЛИ НИКОГДА, а следовательно, измерительными приборами считаться не могли. Никто, никогда не признает результаты на такой системе как "Рада".
|
![]() ![]()
Кортеж Тимошенко потрапив у аварію
Кредит на квартиру: тепер ще далі за межами реального
Правила політичної реклами
Гривня йде до 9?
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |