|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Янукович забив гол у ворота донецьких IP: 194.44.198.--- 20.02.07 18:14
___Vovac
почитайте Орвел- "1984" і ви зрозумієте куди тягнуть нас ахметові і інші януковичі
IP: 195.38.18.--- 20.02.07 15:23
___Волинець
А ви б бачили які заходи безпеки були в Херсоні, навіть людей через пішохідний перехід не пускали. Таке враження, що не Янучара до Херсона приїхав, а Буш до логова Аль-Каіди. А як же, а ну як хтось яйцем знову поцілить , що знову штани прати? Отакий він крутий, як яйце - зверху вроді тверде , а трохи придави, то враз щось жовте хлюпне. Як був "бакланом", що шапки тирив так ним і лишився. Соромно за тих, що за нього голосував, і нині аж пупа рве який він їм зечара добрий.
IP: 77.122.99.--- 20.02.07 14:07
___посланець
Судні Часи настали.
посланець. ..................................... P.S. Це не жарт. IP: 62.244.22.--- 19.02.07 13:02
___Sanya
в рухах яких вгадувалося бажання успішно скласти майбутню екзаменаційну сесію.
і таких бліх купа! - несерйозно! IP: 194.44.220.--- 19.02.07 12:39
___Иван
Каждый, кто видел кварталы трущеб в славном Донбассе (который, чтобы там не говорили в Галичине - таки вкалывает в забоях и цехах) понимает, что донецких малых украинцев давно и успешно обворовывают янеки, ахметы и колесники. И если этот народ выйдет из зомбированного состояния и поинтересуется откуда у этих бандюков такое бабло образовалось, тогда многим придется бежать в Ниццу вместе со своими дорогостоящими черножепыми футбольными куклами.
IP: 81.31.42.--- 19.02.07 12:24
___critic
ТА ХЕРНЯ ТО ВСЬО! 250 млн. - охрініти від таких сум, де ж стільки бубла той Рінат нарив... то просто піз...ець якийсь! я про такі ґроші хіба шо в кінах чув!!! хай дасть отвєт - звідки стілько бубликів, і чому "вітчизняний" інвєстор так низько цінить власний народ (ублюдок), а якійсь там турки-цигани з понтом виграли тендер, - пора їх самих виграти, понастроювали тут по україні усякого, шо і строку нормального не вистоїть!!! то тепер у нас країна ху...тболістів чи шо, всі на стадіон панти ганяти!
IP: 194.29.184.--- 19.02.07 11:55
___ko3ak
Патриоты своего края:)
Своих меньше еще и 2 раза получают меньше чем турки. IP: 194.44.211.--- 19.02.07 09:45
___sslonn
to hdan: Ага, начувайся, зараз партія регіонів дасть правову оцінку дій свого "фінінсового директора".
IP: 81.31.42.--- 18.02.07 23:52
___hdan
a jakyj to ukrainskij zakon dozvoljuje praciuvaty sim dniv na tyzhden', tilky fazhysta mozhe proponuvaty taki umovy praci
Chekajemo xaj verxovna rada dast ciomu korporacyjnomu fashystovi pravovu ocinku. IP: 89.251.18.--- 18.02.07 21:05
___yvs
"Їхня середня зарплата – 750 доларів" - це неправда. Enka не сама бідна будівельна компанія. Знаю, що середня заробітня платня некваліфікованого турецького будівельника (по Дніпропетровську) 1500USD. Хіба дійсно працюють робітники з Середньої Азії.
IP: 77.122.126.--- 18.02.07 18:27
___che
Я можу повірити, що донецькі будівельники за 2 тис. грв. готові працювати без вихідних, але те, що турки без вихідних та живучи в донецьких гуртожитках "пашуть" за 750 дол. не можу повірити.
Адже громадяни Туреччини, на відміну від нас, мають набагато кращі можливості на отримання ЗАКОННИМ шляхом роботи в країнах ЄС (лише в Німеччині їх за різними данними 3--5 млн). То якого біса за такі копійки як негри працювати на Ахметова ?! IP: 81.31.42.--- 18.02.07 14:16
___hdan
korporacijni fashysty typu Axmetova budujut' svoji palacy na krovi prostych ljudej zmushujuchy ix do nevilnychoji praci cim dniv na tyzhden', navit' Hitler takoji polityky ne provadyv. Uzhe nedovh narod bude vishaty tyx krovavyx korporacyjnyx fashystiv i maju nadiju shcho te tezh bude sim dniv na tyzhden'. IP: 77.122.240.--- 18.02.07 02:36
___Olexandr_Kyiv
Під одну з фотографій, а саме під http://www.pravda.com.ua/files/4/_Picture_file_path_4368.jpg, так і проситься напис "Донецька мафія радиться".
IP: 217.24.165.--- 17.02.07 19:54
___alexKir
Братки пошепки вирішують свої питання на проводах до аеропортів? А Любі друзі, не вирішують? Точніше, не вирішували?
Здаеться, треба трошки втамувати свої хижі звички. В кожній країні світу, великий бізнес править політикої цієї країни. Звикли до загального і нічого свого? тоді вам в СССР.Тобто в нікуди... IP: 77.123.146.--- 17.02.07 16:41
___Дідусь
Гидко дивитися на ці обличчя, а те що кажуть хочеться не чути. Братки пошепки вирішують свої питання на проводах до аеропортів - проФФесор з путіним, АХмєтов з проФФесором - у державних автомобілях куплених на наші кошти.
IP: 195.72.144.--- 17.02.07 16:30
___бадьор
За Конфуцієм: "Дали Дорогу Дуракам" (три Д). А самим щирим українцем серед них лишається Міколка Азаров. Чув, що він скоро навчиться говорити:" Слава Україні".
Тепер про Вільні економічні зони. Вони вільні від українських законів, від піклування про простих людей. У них курячі стегенця від Буша більше ціняться від здоров"я нації. Це - спосіб пограбування українського платника податків і уберегти від них привладних бандюків. Порядні люди проти них. Навіть Ахметову соромно за ВЕЗ. IP: 213.130.11.--- 17.02.07 15:58
___пригоди
Когда Украина избавиться от этой кризовой коалиции? Во главе которой стоят зэки. Какой премьер-зэк и проффессор,такое и правительство.Одним миром мазаны.
ИРА ОДЕССА IP: 77.122.176.--- 17.02.07 14:18
___RMax
СЭЗ-это очевидное зло,т.к.предоставляет преференции для избранных,нарушая единую конкурентную среду, которую поддерживать и есть основное назаначение государства,наряду с защитой граждан и государственности. Относительно визита янука в Донецк,то чем больше хамства он продемонстрирует там,тем меньше иллюзий будет у электората. Так что бог в помощь.Ахметову надо бы напомнить,что то же самое относительно штанишек ранее говорил и Медведчук.Где он теперь?
IP: 82.193.98.--- 17.02.07 09:08
___vitasyk
фотки прикольні :) на останній - ахметов на окуня схожий.
IP: 213.159.244.--- 16.02.07 20:22
___Папай
Повіяло совєцькою гнилизною... Кінець беззаперечно цій системці і її вождям буде той самий, але, дай Господи, щоб не через аж 70 років.
IP: 213.130.20.--- 16.02.07 18:34
___Евген-01
А элита наша. Украинская, на Колыме, на Магадане, на Урале, на Соловках. А вместо ее агенты москвы!!!
IP: 194.44.198.--- 16.02.07 18:09
___Maryan
повідомте іншим.
Верхола Мар”ян,учасник революції,з пер-о дня до ост-о. http://www.google.com/search?hl=en&q=svidoctvo@ukr.net IP: 194.44.198.--- 16.02.07 18:08
___Maryan
Слава Ісусу Христу!-як кажуть у нас,на Заході.Колись,до 17-го,напевне й на східній...
Колись при їхньому Сталіні,чи нашому Бандері,сепаратисти-розкольники,хапуги з каламутним минулим не усміхалися б,а ударно ліс валили десь "на просторах"...Як мінімум! Та й при Путіних,Ходорковські також там,за ще менші діла. А в нас?! А в нас,Ю-ще-нко!Ю-ще-нко!Ю-ще-нко!- як ми кричали на революції... Не дай Боже,комусь таку "еліту"... Слава Україні ! www.svidoctvo.lviv.ua(www.verkhola.narod.ru)-проч., IP: 195.114.133.--- 16.02.07 17:01
___Артур
Ферзь
Основна відмінність "блакитних" від "помаранчевих" в тому, що в них є внутрішня дисципліна - як у збройному формуванні. Така собі бригада, тільки в українському масштабі. Можу навести приклад із футболу: є збірна Німеччини, яка не має яскравих зірок, але працює на полі як машина і дуже часто досягає успіху - принаймі, майже завжди у пів-фіналі будь-яких змагань. Тому не очікуйте, що самі будуть сипатись. Перемога за тим, в кого крім мізків є чітка спрямованість та згуртованість... IP: 195.114.96.--- 16.02.07 16:39
___Ig0R
За гроші мізків не купити
IP: 194.242.53.--- 16.02.07 15:59
___Ферзь
Клоуни. Не знають самі чого хочуть конкретно (для себе - бабла, зрозуміло. А для країни, економіки???). Ще більше незнают - ЯК. Не дуже довго залишилося почекати, коли вони самі почнуть "сипатися", як і "помаранчеві" у 2005-му.
|
![]() ![]()
Зірковий колгосп для Тимошенко
Тимошенко "освободила" Интер
Побитый "Мерседес" премьера пытаются "повесить" на стоматолога?
Юлія Тимошенко пішла за голосами на село
З життя прокурорської еліти: маєток Олександра Медведька
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |