|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 77.123.3.--- 13.03.07 13:38
___Outlaw
senior
з 30 до 12 за 8 місяців - нормальний результат - звідки дані? IP: 212.82.193.--- 13.03.07 12:32
___senior
На жаль в Україні таких понад 30 відсотків
Цим і користуються Путіни-Януковичі-Шуфричі _____ На счастье таких недолугих только 12%. IP: 81.31.42.--- 13.03.07 08:05
___Зух
12.03.07 15:52 ___всв
Не читай я цього інтерв"ю, моя думка про Нестора Шуфрича залишалася б негативною. Тепер бачу, що це людина, яка достойно представляє команду Ви типовий психотип що легко піддається гіпнозу-зомбуванню На жаль в Україні таких понад 30 відсотків Цим і користуються Путіни-Януковичі-Шуфричі IP: 193.41.62.--- 13.03.07 07:36
___ГУЦУЛКА
балогу в примєри чи краще в президенти ,призидент і так нічого невартий ним же керує балога -красавец, між нацоналістичним заходом та проросійським сходом треба поставити русинське ЗАКАРПАТТЯ
IP: 77.123.3.--- 13.03.07 00:44
___Outlaw
KOLAY
... і не лише він. Правда, ждєт іх всєх - Звіздєц:))) IP: 194.44.18.--- 12.03.07 23:00
___KOLAY
Шуфрич - молодец!
IP: 194.88.218.--- 12.03.07 20:15
___Gbf
Шуфрич - парень с большой дороги!
IP: 193.239.238.--- 12.03.07 19:32
___ASP
Цей "інтелектуал" був одним із авторів змін до Конституції?!???!!!!???!!! Тепер я розумію, чому ті зміни такі недолугі! Які автори, така й робота!!!
IP: 77.123.3.--- 12.03.07 18:14
___Outlaw
senior
не в Україні. IP: 212.82.193.--- 12.03.07 17:43
___senior
Шуфрич - парень с большим будущим.
IP: 77.122.251.--- 12.03.07 17:14
___Однако
Сюрчик у Балоги не вырос до премьера
IP: 213.227.210.--- 12.03.07 16:55
___Арій
12.03.07 15:13 ___alkiev
Шуфрич умный мужик Капець... IP: 194.44.240.--- 12.03.07 16:12
___gwer
А ще нехай би Несторко розказав, чого його не любили в Регіонах за часів Кучми, і яким гінекологічним терміном називали через звязки з ЮВТ
IP: 212.1.118.--- 12.03.07 15:52
___всв
Не читай я цього інтерв"ю, моя думка про Нестора Шуфрича залишалася б негативною. Тепер бачу, що це людина, яка достойно представляє команду і будь там що, він залишиться вірним послідовником політичних інтересів своєї політичної сили. Цього не скажешь про членів НУ на будь якому рівні. Вчиться шановні... але кому там вчитися і навіть такий "класовод" як ЮВТ не впорається з цим болотом бо букварі в мить зкурюються, а неуки дивляться деб ще хапнути собі побільше з чужих кишень у роздягальн
IP: 195.38.17.--- 12.03.07 15:33
___bolex
скромничает пацанчик ... "бело-синий шуфрич" .... не надо стесняться, несторушка, не синий ты, а голубой ....
IP: 77.122.67.--- 12.03.07 15:13
___alkiev
Шуфрич умный мужик, не может не радовать наличие оных среди коалиции.
В том числе и потому, как точно сформулировал суть очередного -надцатого обьединения оранжевых: @.... Тому, якщо зараз вони (НУ) не будуть діяти так, як хоче Тимошенко, вона матиме право їх звинуватити в черговій зраді та знову піти своїм шляхом і ще більше нищити їх рейтинг.@ А причин неудовлетворенности лисы Юли действиями НУ можно насчитать с десяток уже сейчас :) Так что это объединение просто отложенный кидок :))) IP: 195.189.51.--- 12.03.07 15:12
___DON_VОVAN_2
Нестор о Тимошенко - ути-пути-пути. Что нестор жареным пахнет?
IP: 81.31.42.--- 12.03.07 15:00
___Зух
Нестор Шуфрич
однозначно не Нестор Махно Махно був екзальтованим персонажем але одночасно особистістю Шуфрич екзальтований персонаж але не особистість як кажуть у нього на батьківщині - дітвак(дитина) одночасно грубіян і беззахисний виховувався в досить інтелігентній сімї але повадки має вуличні - циганські партія СДПУ(о) це була його партія будь якою ціною дорватися до влади і утриматися у ній питання честі совісті це не до нього і не про нього одним словом ганьба для земляків IP: 217.146.246.--- 12.03.07 14:13
___Olivia_
"Виктор Владимирович, был такой разговор?" - "Я пока не даю интервью." Ну и шуты!
IP: 81.30.165.--- 12.03.07 14:02
___kabyki
У Нестора всі такі пагані, всі так хочуть влади, лише він один білий і пухнастий, захисник від надзвичайностей. А щодо Юлії Тимошенко, є якісь недомовки. Каже, що важко любити Тимошенко, але ж любить.
|
![]() ![]()
Зірковий колгосп для Тимошенко
Тимошенко "освободила" Интер
Побитый "Мерседес" премьера пытаются "повесить" на стоматолога?
Юлія Тимошенко пішла за голосами на село
З життя прокурорської еліти: маєток Олександра Медведька
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |