Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 195.138.160.---
21.04.07 12:15 ___Наля
Не падайте духом, не треба казати, що всі вже заморилися від політики.
Останній шанс, який дає нам життя, щоб ми жили по-людські.
Я не звертаю увагу на той присловутий ВВП (зараз що? 8%?).
А скажіть мені, будь ласка, коли вчитель чи робітникик, чи військовослужбовець зможе придбати собі житло взагалі, маючи мізерний доход? При чому тут ВВП? Житло зараз коштує від 50000$ в райцентрах, не кажучи вже про великі міста.
Це катастрофа для країни. Та ніякі кредити не допоможуть, бо дуже дорогі.
IP: 62.64.73.---
21.04.07 09:34 ___vitasyk
Морозе, іди на пенсію не позор нас перед Європою!!!!
IP: 77.123.172.---
21.04.07 02:12 ___Olexandr_Kyiv
Розмовляв з деякими з "ряжених" в синенькі манішки в центрі Києва. Є просто тупуваті, які зовсім не орієнтуються в тому, за що ж вони там мовчки відсиджують на тротуарах - гроші платять і добре, є гумористи, які кажуть, що навмисне "януковичів" фінансово "опускають", а голосувати за них і не збираються, є просто пітекантропи кримінального гатунку, які спілкуються тільки матюками і погрозами, є й наївні, які вважають, що від "земляка" при владі і їм щось перепаде :), але більшість - байдужі...
IP: 195.245.194.---
20.04.07 16:49 ___Bri
юрис: перепрошую, а хіба у вас немає по 3 млн. доларів, щоб щорічно вивозити за межі України. А легалізувати своє майно за 3% хіба вам не хочеться. А їздити на чудових нових автівках і щоб старі не заважали.
Користь є.
Просто ми не ті громадяни (а вже громадянину Кучмі як підфартило - усі пільгоньки, нажиті непосильною працею проффесор повернув - покращення життя вже сьогодні).
IP: 193.238.96.---
20.04.07 16:25 ___юрис_
Шановні, зверніть увагу за весь час діяльності мороза спікером ВРУ, жодного повторюю жодного законодавчого акту, який би приніс хоч якусь користь громадянам - прийнято не було. Ви прослідкуйте чим вони там у зРаді займаються, приймають нахрін нікому не потрібні постанови і т.д. і т.п. від яких народу ніякої користі. Тому нафіг нам така зРада!!!
IP: 217.24.165.---
20.04.07 15:28 ___лоліта
Призываю всех порядочных людей на досрочные выборы, чтобы там проголосовать против всех кандидатов (партий)! Это единственный шанс народа Украины законным способом добиться от властей и политиков изменения избирательного законодательства, которое сейчас не даёт права народу выдвигать действительно своих кандадатов и реально контролировать их работу. Иметь возможность отзывать депутатов в случае нарушения ними своих обязательств. Все партии - это лишь 2% от населения страны!!!
IP: 77.123.23.---
20.04.07 14:13 ___bodia
to 19.04.07 23:33 ___Безработный2
"мне самому Мороз не по нраву, но, справедливости ради, ведь умный дядька - собака."

Как зовут собаку Мороза? Сан Саныч.
IP: 213.227.210.---
20.04.07 13:16 ___Арій
Наталья


"КОСТЕНКО,ТОДІ ОБ"ЄДНУЙСЯ З ТЯГНИБОКОМ... ВИ НАВІТЬ НЕ ЗМОГЛИ З РУХОМ ОБ"ЄДНАТИСЬ_ГЕТЬМАНИ НЕДОЛУГІ!!!"

Тягнибок йому пропонував спочатку, причому у співвідношенні 2/1 УНП - Спвобода.
Але тепер я навіть радий - рано чи пізно Костенко зі своїм лібаралізмом/м"якотілістю став би для Тягнибока негативним фактором.

http://www.tiahnybok.info/dokumenty_zayava/dokument000705.html
IP: 195.66.213.---
20.04.07 13:10 ___ALSO

Мороз ..."почувствовал себя "отцом украинской демократии". Отец украинской демагогии :)

У "януковичей" админресурс - часть имиджа. Никто не любит, но все "слушаются". Мороз, Симоненко, и все "советского типа" вожди во главе все еще "советского" народа. У наших "демократов" слова правильные, только говориящих больше, чем слушающих. И совсем не видно "виконавцiв". Неудачный имижд. Страсбургские ребята сказали осторожно, но всем понятно и уж точно сделают. Учитесь дети.
IP: 213.227.210.---
20.04.07 13:06 ___Арій
Наталья

"Така в тих,що КОНАЄ біда-звозили людей кричали їм в Києві про Европейські цінності ,та все на державній,та під українські пісні."

Не знають вони, що з вогнем граються - я все частіше від голубих мову чую - це ж буде їхня ментальна смерть:-)

IP: 213.227.210.---
20.04.07 13:00 ___Арій
20.04.07 12:26 ___Парижанин
Арий, если вы с друзьми в основном по пиву, да по гулькам выступаете,
так может вы не однодумци, а просто собутильники и так, полулять вышедшие..


Думай як хочеш.
Тільки не потрібно приписувати те, чого я не писав.

Слів "В ОСНОВНОМУ ПО ПИВУ І ГУЛЬКАМ" там не було.
Але ж ми теж живі люди і після роботи краще відпочить ніж йти морди бити (чи хто його зна, що там сьогодні буде) голубим.
IP: 195.248.186.---
20.04.07 12:55 ___Наталья
Как сообщили в пресс-службе партии, Костенко отметил: «После создания блока «Рух – Украинская правица» Украинская народная партия рассматривает как субъект переговоров «Правицу» и не будет вести переговоров о вхождении в тот или другой блок отдельно от «Правицы». Эту позицию я сообщил руководству «Нашей Украины».

КОСТЕНКО,ТОДІ ОБ"ЄДНУЙСЯ З ТЯГНИБОКОМ... ВИ НАВІТЬ НЕ ЗМОГЛИ З РУХОМ ОБ"ЄДНАТИСЬ_ГЕТЬМАНИ НЕДОЛУГІ!!!
IP: 213.227.210.---
20.04.07 12:55 ___Арій
20.04.07 12:01 ___Понятийный
"Кстати, насчет паханов. По данным милиции сейчас в Киев
съехались короли криминального мира. Количество заказных
убийств за последний месяц резко возрасло."

Кількість злочинів в Києві зросла на 70%.

http://maidan.org.ua/static/news/2007/1177006259.html
IP: 195.46.37.---
20.04.07 12:53 ___bvdvovik
для ___senior
ой це напевно пинзеник, ющенко і тимошенко повернули кучмі усі пільги сьогодні? чи яник це зробив з глибокої ненависті до нього?
вони ж є батько і син!регіонали ж при кучмі робили що хотіли і "імелі всех в віду" - і мене і тебе senior теж - повір мені.
IP: 213.227.210.---
20.04.07 12:50 ___Арій
20.04.07 11:19 ___cadger

Надіюсь, Ви розумієте, що підтримували всих тих тільки, як альтернативу ще гіршим.
Тобто це - результат дії політтехнологій, коли до 2-го туру (з допомогою антукраїнських ЗМІ) доводять двох кандидатів, які ЇМ потрібні, а нам - "голосуйте, як хочете - це ваш вибір" кажуть.

ЦЕ ви РОЗУМІЄТЕ?
IP: 195.46.37.---
20.04.07 12:48 ___bvdvovik
Для ___senior:
чомусь не бачу пинзеника в списках найбагатших людей? зате донецьких - повно. то хто навідь не розікрав, а загарбав, нагріб собі властність України? і ще мало? хто зустрічав російських депутатів в аеропорту? хто з ними цілувався? може вони і віддали наші збереження (за відповідний відкат)? а в цей час в москві і пітері менти товкли людей, які думають не так як вол.вол-ч. таку україну ви і нам хочете? я такої України для своїх сина й дочки не хочу!!!
IP: 213.227.210.---
20.04.07 12:44 ___Арій
Безработный2
"Не могли бы то же самое, только на мове"

Ти що - не вздумай - "присядеш" - і тоді за твою душу ніхто й ломаного гроша не дасть, адже мова була спеціально розроблена амер політтехнологами для знищення слов"ян.
Я порадив би нічого на мові не читати і навіть, коли вона звучить - затуляти вуха.
Ця зброя тому й небезпечна така, що повністю переформатовує "славяніна" в "бендеравца".
IP: 195.248.186.---
20.04.07 12:44 ___Наталья
20.04.07 12:35 ___Арій
Така в тих,що КОНАЄ біда-звозили людей кричали їм в Києві про Европейські цінності ,та все на державній,та під українські пісні..А а ось прийдуть вибори,а треба ж буде кричати своєму електорату про ЄЕП, та Росію,ото й виходить,що привозили агітувати за опозицію.Сміх та й годі!!!
IP: 213.227.210.---
20.04.07 12:35 ___Арій
20.04.07 10:03 ___Безработный2
20.04.07 09:41 ___БезПонятийный
Нам Евросоюз надо, система европейской коллективной безопасности надо,


Щось я тебе перестав розуміти.
А якже ЄЕП-нутає прастранства?
Туди ж ЕС-ників не приймають.
IP: 77.123.62.---
20.04.07 12:33 ___Томаш
зі стратегічною метою діяльності ПО "Закон і Справедливість" . Давайте разом будувати країну і більше не допускати аби так принизливо виглядала наша матір Україна - Русь. тут лунають коментарі, що ми такі ж самі, як і всі і не потрібно нічого міняти, потрібно по - перше зробити крок щоб змінити, а потім робити висновки. Наша електрона адреса: PaZIS@ukr.net

IP: 77.123.62.---
20.04.07 12:32 ___Томаш
Мені, як громадянину неприємно, коли хтось вирішує питання моєї держави. Мені, як громадянину неприємно, коли український народ не спромігся дійти до таких висновків, як Асамблея Ради Європи. Я спостерігав за роботою Асамблеї і мені сподобався виступ депутата Хенкока він сказав: "Президент заслуговує повагу премєра, а премєр заслуговує повагу Президента. Та обидва не заслуговують повагу від українського народу". З висновками Асамблеї цілком погоджуюся, тим паче вони ідентичні зі стратегічною мет
IP: 213.227.210.---
20.04.07 12:28 ___Арій
20.04.07 09:15 ___непомєранч
" Вчера зять Кучмы Пинчук был кучмистом"

Не розумію - що ти маєш проти Кучми?
Он твій же ж бог йому державне забезпечення збільшив з учора.
IP: 83.170.233.---
20.04.07 12:26 ___Парижанин
Арий, если вы с друзьми в основном по пиву, да по гулькам выступаете,
так может вы не однодумци, а просто собутильники и так, полулять вышедшие..
IP: 213.227.210.---
20.04.07 12:20 ___Арій
20.04.07 02:27 ___Karsash
В року 1985 я чув вислів - демонстрація затягує, хочеться ходити туди знову і знову.

Єрунда все це!

Мені (і моїм друзям і однодумцям) НЕ хочеться ходити туди - краще на природу поїхати чи просто пива попити, сходити кудись погуляти.
Таке міг написати тільки невіглас.
IP: 83.170.233.---
20.04.07 12:19 ___Станік
Людоньки, йдіть, допомогайте, підтримайте. Бо ж хочуть
і у вас і у мене все непосильною працею зароблене забрати.
Нам підтримка будь-яка потрібна - й безробітних, і бомжів і іншої
шурари...Ой, вибачте, іншого електорату...
IP: 213.227.210.---
20.04.07 12:14 ___Арій
Безработный2
"а я вообще УП не читаю. Уже месяца 4. Прикалываюсь"

Правда ж - форум (тобто коменти) - краще?:-)

"Хотя Ушенко терпеть не могу. Как говорит моя тетя - манжетник. Это когда он манжеты подтягивает"

Якісь зовнішні ознаки, звички політиків - не вважаю що це головне.
Ось коли нема лідерського вогню в очах, харизми, патріотизму - то є набагато гірше.



"Пошел спать. Завтра в Кировоград"

А що ж - своїх біля КС не підримаєш?:-)
IP: 195.248.186.---
20.04.07 12:10 ___Наталья
20.04.07 12:05 ___Наталья
Додам. Впевнена,що розумом вже більше будуть голосувати й на Донбасі
IP: 195.248.186.---
20.04.07 12:05 ___Наталья

Мороз: ПАСЕ поддержала продолжение политреформы

та додав-" й мене вилікують й політреформу продовжать..."

20.04.07 11:54 ___michado

Для Дніпра третина не піде-то вже пограш для донів, але ще немає виборів. Та й це говорить про те,що "оголтєлих "пеерівців вже не побільшає,бо "оголтєлі " вони своїх поглядів не змінюють,як от наприклад у Юлі- приблизно 20% "оголтєлих" стабільні, а останні ,якщо наберуться-то наслідки розумової діяльності,а не пориву душі.
IP: 212.82.193.---
20.04.07 12:02 ___senior
20.04.07 11:39 ___Атлантика
От читаю тут пости синіх голубців та й думаю собі, якою ж нечистю треба бути, щоб так ненавидіти Украиїну та українців.
________
А я вот удивляюсь убогим оранжевым "патриотам" и "любителям народа", которые голосуют за пинзеников и терехиных, которые, будучи советниками Кучмы обобрали все украину, сделали нищими всех, кто хоть что-то имел на сберкнижках, сдал без лишних разговоров России всю недвижимость за границей, принял на себя все долги Внешторгбанка СССР.
IP: 83.170.233.---
20.04.07 12:01 ___Понятийный
Кстати, насчет паханов. По данным милиции сейчас в Киев
съехались короли криминального мира. Количество заказных
убийств за последний месяц резко возрасло. Значит Янык почву уже
достаточно подготовил. Пора новый передел проводить..
IP: 213.154.193.---
20.04.07 11:57 ___cadger
Наталья, АлисА
Я обратил внимание на закономерность. Вы еще вспомните меня через десять лет и скажете, что прав был cadger.
IP: 194.29.184.---
20.04.07 11:55 ___Пендаль
Безработные Клаусы и прочая шныреватая братва!
Как жаль, что в 90-е не всех вас, пещерных урок покрошили.
IP: 195.58.242.---
20.04.07 11:54 ___michado
Наталья
Народу дійсно остогидлі політики усіх кольорів. Але підсумком цього буде лише те, що більшість громадян України на вибори не піде. Тобто вони будуть недійсними. І що далі?
IP: 195.248.186.---
20.04.07 11:50 ___Наталья
20.04.07 11:39 ___michado imk
Ви вже так забрехалися, що вже самі вірите у свою брехню про Янека-пахана.

ПІДТРИМУЮ,чула,що пахани досить розумоворозвинені люди.
IP: 83.170.233.---
20.04.07 11:50 ___Понятийный
20.04.07 11:01 ___Безработный2
20.04.07 10:32 ___БезПонятийный
Украину в ЕС не возьмут, пока она в НАТО на вступит.

Надо дописывать "я так думаю". Или честно подписываться: Блэр, Меркель, Ширак...

Я так думаю.. Очевидно, по опыту всех восточноевропейских стран, которые сейчас в ЕС.
А твоя лютая ненависть к НАТО русским душком попахивает. Это не ты в Феодосии на
антинатовском митинге рядом с истерически орущими тетками стоял с плакатом "Я безработный только потому, что есть НАТО"?
IP: 195.248.186.---
20.04.07 11:44 ___Наталья
20.04.07 11:19 ___cadger
Ещё пару дней бутафорного Майдана от той самой коалиции по имени КОНАЕ,и Вам не только в Киеве голосов не дадут,а даже в моём родном Днепре-счёт УЖЕ 30% против 30% и 30%сомневающихся.А Вы плачете по западной Украине. В самый массовый митинговый прорыв КОНАЕщей , во время прямых эфиров на Европейской, в Днепре вышло АЖ 500человек (вместе с коммунистами и братчиками). Ну а в Киеве можете уже сейчас сворачивать агитационные палаточки от ПР,это факт.
УСПЕХОВ!!
IP: 194.44.242.---
20.04.07 11:41 ___АлисА
20.04.07 11:19 ___cadger
"Заметьте, что всегда Киев и Зап. Украина голосуют за каких-то недостойных людей.."

Не хочу предвосхищать событий, но, судя по тому направлению, в кот. двигают экономику и внешнюю политику нынешние рулевые, ничего существенно улучшающегося для большей части народа в обозримом будущем я не вижу. А уж те прилипалы. кот. прибились к мощному телу (им. ввиду коммуняк с отморозками) ситуацию только усугубляют.
IP: 91.192.136.---
20.04.07 11:39 ___Атлантика
От читаю тут пости синіх голубців та й думаю собі, якою ж нечистю треба бути, щоб так ненавидіти Украиїну та українців. Та вас, негідників, треба зневажати тільки за те, що ви голосуєте за такого недолюдка, як економіст-аматор, а по покликанню гестапівець, Азаров-Пахло.
Рекомендую статтю http://obozrevatel.com/news/2007/4/19/166800.htm#add про цю тварюку та особливо коментарі читачів Оглядача до цієї статті.
IP: 195.58.242.---
20.04.07 11:39 ___michado
imk
Ви вже так забрехалися, що вже самі вірите у свою брехню про Янека-пахана.
IP: 217.196.167.---
20.04.07 11:35 ___ppll
Голосували не за Кравчука чи Кучму і ви це прекрасно розумієте, але я прекрасно розумію Вас, а голосували проти тих хто був і є набагато гіршими.
IP: 194.242.118.---
20.04.07 11:33 ___imk
Президент ПАРЄ наривається на неприємності, він ,схоже, забув про долю Гонгадзе, мороз таке не пробачає, спитайте у Януковича (не скаже, пацани таких як самі не здають... просто прибирають;-).
IP: 80.91.170.---
20.04.07 11:31 ___FVZ
2 cadger
"Заметьте, что всегда Киев и Зап. Украина голосуют за каких-то недостойных людей"
Да не будьте клоунами, мы-ж знаем за кого голосуют некоторые регионы Украины.
IP: 194.44.242.---
20.04.07 11:30 ___ДДТ
20.04.07 11:09 ___Безработный2
Надо подтягиваться к уровню своего бога. Он и то уже более-менее на человеческом языке ботает, а ты опять норовишь спокусить благородных граждан на феню.
Выползай из своей землянки и больше общайся с такими, как Наталья. Мож и переформатируешь свой птичий умишко на челоовеческий лад со временем. Инерционность масс, скажу тебе, - сильная штука!
IP: 212.82.193.---
20.04.07 11:23 ___senior
20.04.07 11:09 ___Безработный2
Наталья, нихрена не понял.
_______
Думаешь ты один?
Видно приняла сутреца, и слог помутился.
IP: 213.154.193.---
20.04.07 11:19 ___cadger
АлисА
"он подвел под монастырь миллионы поверивших в справедливость людей."

Заметьте, что всегда Киев и Зап. Украина голосуют за каких-то недостойных людей. В 1994 г рьяно поддерживали во время през. выборов Кравчука, несмотря на то что при нем произошло массовое обнищание народа, в 1999 года они же поддержали Кучму, в 2004 году Ющенко - и опять разочарование. Следующей будет у вас Тимошенко, Уверен, что через 10 лет ее ждет та же участь. Сходящие от нее с ума будут ее проклинать
IP: 195.58.242.---
20.04.07 11:19 ___michado
20.04.07 10:32 ___БезПонятийный
Украину в ЕС не возьмут, пока она в НАТО на вступит.

До речі, Фінляндія та Швеція - у ЄС, але вони не є членами НАТО, і навпаки, Норвегія - член НАТО, але вона не в ЄС. Так само і Ісландія.

IP: 77.122.110.---
20.04.07 11:09 ___Безработный2
Наталья,
таки, как я и предполагал, вы заканчивали институт благородных девиц, потому что ваш высокопарный штиль моему рассудку не доступен. Типа, нихрена не понял. Не могли бы то же самое, только на мове.
IP: 77.122.110.---
20.04.07 11:01 ___Безработный2
20.04.07 10:32 ___БезПонятийный
Украину в ЕС не возьмут, пока она в НАТО на вступит.

Надо дописывать "я так думаю". Или честно подписываться: Блэр, Меркель, Ширак...
IP: 195.248.186.---
20.04.07 10:58 ___Наталья
20.04.07 10:52 ___galo Виходить, що "шпаргалка" і "ТУХЛІ" з страусиної кожі не допомогли

Та ні-саме ця фраза була дописана в резолюції після історії зі шпорою
IP: 195.248.186.---
20.04.07 10:56 ___Наталья
Рімейк бородатого совкового анекдоту.
Пішов киянин по Майдану погуляти. Стукає в намет з написом "Майно деп.Симоненоко"-"пане Петре,давайте поговоримо про вашу програму",а йому майданники--"то бутафорія." Стукає в намет з написом "Майно деп. Бокія"-давайте про програму СПУ поговоримо,а йому майданники-"то бутафорія". Пішов розчарований з Майдану, а на квітничку розляглися майданники пиво смокчуть ,тримаючи плакат-"ЯНУКОВИЧ НАШ БОГ!" А киянин до них- "ти диви!, ну прямо як справжні!"
Сторінки:  
1 2 3 »


Краще за тиждень
Інтерв