Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 84.19.181.---
30.09.07 13:50 ___Kung
30.09.07 12:41 ___paraselsus
Поздно бвтенька! Прокомпостировали!
IP: 88.214.110.---
30.09.07 12:41 ___paraselsus
участь американських консультантів у передвиборчих перегонах - це комплекс неповноцінності українських політтехнологів. нічого нового і супер геніального в передвиборчих стратегіях НУНС і ПР я не помічаю. халтура за 12$ у місяць. гроші потрібно платити за нові ідеї, а ні за second hend по-американські. біле братсво ЮТ на фоні цього виглядає революцією. прикро за таку непрофесійність секретаріату!
IP: 193.108.128.---
30.09.07 11:17 ___донецкий_бухач
СЕНСАЦИОННАЯ НОВОСТЬ!
Янукович назвал Донбасс - купленными подземными крысами!!!!
Ждите скоро в новостях!
IP: 213.186.214.---
30.09.07 11:17 ___masta
амеры сто процентов знают чего хотят и точно знают какую задачу им поставили в адмимнистрации президента! тут можно увидеть подготовку не только к прежстоящим президентским выборам, но и то что скореее всего команда президента может сойтись во многих интересах после парламентских выборов с командой Ахметова.
IP: 85.90.196.---
30.09.07 07:27 ___Istina-Ira
Діонісійка, не понимаю иронии. Она здесь не уместна. Что значит "вытянут из кармана"? Если вы не в курсе - данная статья - это журналистское расследование, результат встреч и разговоров с людьми, выуживания по крупицам секретной информации, плод работы ума и таланта, на мой взгляд, очень интересный. С удовольствием читаю то, о чем люди без таких материалов могут только догадываться. Но на мой взгляд, лучше украинских политтехнологов для Украины нет. Нужна специфика своя и ощущение менталитета!
IP: 193.151.254.---
29.09.07 22:07 ___Круйзер
___Bot
Так я ж как раз и говорю, что выгоды от БЮТ Регионам никогда не было (хотя от Юща в 2005-2006 году была и нехилая), нет, и уж тем более не предвидится :)))
Но сочувствовать Вам в этом не собираюсь :)
Удачи (но не завтра).
IP: 77.122.51.---
29.09.07 20:19 ___Bot
___Круйзер
Ну ладно - я понял, что Вы хотите сказать, но говорить, что ПР от существования БЮТ - прямая выгода, я все равно не стал бы.
IP: 77.122.51.---
29.09.07 20:17 ___Bot
___Круйзер
Ну, допустим, откусит БЮТ от НУНС и от ПР поровну (условно)- это повод говорить, шо БЮТ ослабляет НУНС, и не обращать внимания на то, что ПР от этого не только выгода, но и ущерб?
IP: 194.44.91.---
29.09.07 19:17 ___Dedik
Я взагалі не можу зрозуміти, як америкоси шось зможуть там виправити в рейтингах нанайців чи бандюків. Це просте збивалово бабла. Вони самі свої рейтинги своєю злочинною діяльністю обісрали, а тепер думають, що якщо знімуть пару роликів - то все стане на місце. Ідіоти.
IP: 193.151.254.---
29.09.07 19:16 ___Круйзер
___Bot
"Выходит, Тимошенко на ПР работает, что-ли?"
При чем тут отмазка. Эт самая шо ни на есть объективная реальность. Не на ПР, а конкурирует с НУНС - вам от этого ниче не перепадает - чиста внутриоранжевые разборки. Но не переживай - если таки станет премьером (да еще и продержится там 2,5 года - а Ющ слишком сильно будет зависеть от нее, чтобы выкинуть нечто подобное тому сентябрю) - то активно пойдет пастись и по ПР-скому электорату.
IP: 77.122.35.---
29.09.07 17:50 ___Орися
Меморандуми з універсалами не треба підписувати. А тепер хоч із Гондураса викликай... Наш народ брехнею ситий по горло. Юля нам не брехала, ось і має рейтинг.
IP: 91.145.221.---
29.09.07 17:33 ___Kung
Не ту срану назвали Гондурасом! Дело Кэтрин Клэр живет!
IP: 91.145.221.---
29.09.07 17:33 ___Kung
Не ту срану назвали Гондурасом! Дело Кэтрин Клэр живет!
IP: 77.122.35.---
29.09.07 16:06 ___Bot
___Круйзер
Никому не пожелаешь такого конкурента на своем электоральном поле как ЮВТ. У ПР таких нет."
Оригинальная отмазка. Выходит, Тимошенко на ПР работает, что-ли?
IP: 193.151.254.---
29.09.07 13:40 ___Круйзер
___Смарта
"анархия и компанейщина"

Ну, упомянутое царило как раз в стане коалиции со 2 апреля. К Банковой же, после прихода Балоги и еще некоторых вполне успешных аппаратчиков это относится куда меньше. В любом случае сейчас коалиция месяц-за месяцем проигрывает абсолютно все, за что ни берется. Осталось 30 сентября вбить последний гвоздь в крышку ее гроба.
Ну а насчет "бездарна во всем". Никому не пожелаешь такого конкурента на своем электоральном поле как ЮВТ. У ПР таких нет.
IP: 83.170.244.---
29.09.07 13:09 ___Смарта
последнего президента Гондураса, :) Хороший намек для Юща. Можно сделать вывод, что команда Президента бездарана во всем, даже выборы толком провести не могут. Команды нет - царит анархия и компанейщина
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:18 ___Prescience
РОЗМОВА ДВОХ ВИБОРЦІВ ЧАСТИНА 1

- Ох знову ці вибори.

- А Ви не знаєте: хто може зосередити увагу на вирішенні суспільних проблем, проявити волю щоб вплинути на них.

- Звісно: Це - найвище політичне керівництво.

- А чи пробувало воно вплинути на ситуацію ?
-
- А як же пробувало…

- А чому в нього це не виходить необхідним (відповідним) чином?

- Через некомпетентність та відсутність волі а то і бажання.

IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:17 ___Prescience
- Через некомпетентність та відсутність волі а то і бажання.


Ч.2
- І чи можна вплинути на це ?

- Так можна, але при певних обставинах – наявності
компетенції, ізнову - волі.

- А хто може вплинути вже на цьому високому рівні ?

- Виходить що знову вище політичне керівництво.

- А може воно це зробити ?

- Ні !.. Бо воно не зробило цього як свою повинність на попередніх етапах і себе само, як показує практика, пізнати - не спроможне.
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:16 ___Prescience
Ч,3
А хто може зробити це?

- ???

- Виходить що ми маємо справу з порочним колом а способу щоб вийти з нього, окрім, як розірвати його, не існує.

- А хто може зробити хоча би це?

- Знову повертаємося на круг - вище політичне керівництво, але воно, як ми сказали, не може.

- А де шукати відповідь ?

- В креативності і інтелекті.
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:15 ___Prescience
Ч.4

А чому він такий аморфний і недолугий в цьому?

- Неправда якщо він правдивий то таким бути не може.

- Тоді це може стосується тільки керівництва та його дорадчого рівня.

- Ви вгадали так воно і є. Згадайте як вони (політичні сили) формувалися - інтелект був замінений на спритність залагоджувати корупційні потреби. А щоб не скучно було вони взяли з собою родичів і друзів та радяться з ними.
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:15 ___Prescience
Ч5
- А чому вище політичне керівництво терпить це?

- Його це влаштовує і дає можливість, хоча і тимчасово, займатися своїми справами. І як показала практика навіть фаталізм їх політичної долі (я маю на увазі практику перебування «помаранчевих при владі») не давав шансу іншому результату. Бо не відмовитися ж їм від привичних справ !

- А чому їх влаштовує це?

Текст коментаря набирайте тут
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:14 ___Prescience
Ч.6
Цьому відповідає їх інтелектуальний а тут ще й компетенція співпала тай патріотичні складові підходять.

А як же вплинути на це?

- ???

- А чи можуть політичні сили вплинути на таку не відповідну ситуацію так щоб її не тільки стабілізувати, але і почати міняти?

- Жодна …

- А чому ?
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:13 ___Prescience
- Ч.7

- А тому що їх політичні розробки декларативні в формі радянських штампів, або в кращому випадку, - періоду перебудови.

- А як же демократичні сили? Адже вони мають серйозні наміри ?

- Їх чекає аналогічна участь,

IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:13 ___Prescience
- Ч.8.

- Розробки їх такі же та відсутня - ідеологія про яку дуже хотілося б поговорити, але замало місця. Приреченість їх обумовлена залишенням якісного стану команди періоду їх невдач що неспроможний пізнати себе і змінитися. Так не буває.

- Чи можна врятувати їх від такої участі ?

- Трудно. - Але можна. І зробити це можна ізнову при присутності волі та компетенції.

- Але ж ми повертаємось на початок нашого логічного ряду де діє «злощасне» «порочне коло»
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:12 ___Prescience
- Ч.9

- Виходить так що вони мають його розірвати.

- Це обов’язкова норма для їх же порятунку.

- А що ж для цього потрібно?

- Креативність і інтелект ?

- Де його віднайти?

- Можливо на аспірантській лавці … .

- Але цього не станеться …

- А чому?

- Знову через присутність волі і компетенції.
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:12 ___Prescience

- Ч.10

- Адже щоб шукати треба на початок визначитися кого і що шукати, тай ще й заставити себе.

- А хто може допомогти в цьому?

- ???

- І що ми в такій ситуації будемо вічно?

- Не думаю за недовго, може через рік суспільство змете це все.

- А що політики не переживають про свою політичну долю?

IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:11 ___Prescience
Ч11
Приклад. Я знаю одну особу що має відповідну освіту володіє вільно кількома іноземними мовами, має не одинарне мислення, відповідне покликання і присвятила пізнанню українських проблем тисячі годин добровільно. І в 2005 році, щоб допомогти «демократам» в реформуванні та утриматися при владі - була направлена в Адміністрацію Президента. - філософія - почати виводи суспільство з прірви.А вони навіть не а подякували а прислали на пам'ять картону картку.

- А що це за така філософія?
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:08 ___Prescience
- Ч.12
- Це ціла «Система» - сприйняття її може зірвати «інтелектуальний потенціал» суспільства його щоб догнати «тихо океанських «тигрів». Включившись вона через живучість і прагматизм в підході не тільки знесе все що нам заважає а також дасть відповідь на будь-яке питання що стоїть чи буде стояти перед суспільством.

- Так зачекайте і ця особа їм не потрібна ?

- Та що Ви коли матеріали свої про о тую «Систему» посилав та й заяву написав на ім’я Президента що хоче помогти їм.
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:04 ___Prescience
- Ч.13

- Так вони йому прислали…: він - кипу паперів, а вони картку з картонна за номером №22/142735-07 від 22.08.2005, та й не подякували.

- Їм мабуть гонор не дозволяє дякувати тим що не мають рангу. Так вони ж і слухати не бажають. Та кажуть що вони ото так поступають зі всіма хто їм «незручний».

- І що це було цілком добровільно?

- Так, – відомо покликання.

- А чи є ще хтось і займається подібним образом?
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:03 ___Prescience
- Ч.15.

- Щоб так в глобальному виразі – ні, не думаю, це титанічний труд. Так він ото не зупинився та працюю з тим далі.

- А може знає … ще й згадуваний аспірант, який збирається виїхати та на паспорт не має грошей.

- Зачекайте! А може вони його зупинять?

- А він їм не потрібний, бо його знання – загроза для них.
І ще: А як бути з друзями та родичами ?

А може попросять пробачення в того що їм писав.
IP: 195.138.193.---
29.09.07 12:03 ___Prescience
Ч.16
Та що ви вони в нікого не просять навіть в народу по-наобіцяли і тільки боязнь - не потрапити назад зупинила їх обман? .

А може вони зміняться?

- Ні вони як хамі льони они вони мінялися, по кілька раз і ось побачити - незадовго нові вибори… щоб замінити їх самих.
-

- Ти … ба …коли б ото у них був розум як в людей: «Я виходив з "порочного кола", що i хотів розірвати експериментом. Для цього потрібні мотиви, "надзадача"».
(М.Амосов)

IP: 195.64.235.---
29.09.07 11:58 ___nepatriot
Тут треба сказати, що ми все-таки європейська країна, і тому американські технології, які базуються на простому (для середнього Джона з Айови, який читає тільки місцеву газету і не знає, де знаходиться Бірма, скажемо, який ніде не був далі свого місцевого бару) "месиджі", НІКОЛИ НЕ СПРАЦЮЮТЬ. По-друге, ніякі технології НІКОЛИ не відмінять фактор особистої харизми, яка або є, або її нема. Можна видресирувати робота (Юща, Литвина), а хитрий українець тільки поміхатиметься.
IP: 195.64.235.---
29.09.07 11:46 ___nepatriot
Тут є одне "але". Усі політики, з якими працювали ці політтехнологи, є людьми "артовими" і екстречними харизматикими (Клінтон, який по суті, став фігурою поп-арту, так само і Блер, який не боявся жартувати із журналістками жовтих британських медіа про свої спроможності як чоловіка, не боявся відкрито обнімати й цілувати дружину), а Ющ не може бути таким апріорі, бо він затиснутий, закомплексований український "боров", що не вміє показувати позитивних емоцій, окрім роздратування.
IP: 195.138.193.---
29.09.07 11:15 ___Prescience
Безмозгі і безвольні типи вони не можуть організувати власний суспільний інтелект і звертаються до осіб що не розуміють ні нашої ментальності. А наш власний інтелект їм не потрібний бо вони х ним просто не рахуються. Та в свою чергу справжній він серед вовків бути не може.
IP: 212.115.224.---
29.09.07 11:09 ___krist
"В принципе, и зайца можно научить курить" (с)
IP: 193.110.113.---
29.09.07 10:37 ___Мое_Мнение
Опять ляпсус. Не могут американцы разобраться в том, что происходит в Украине. Сами украинцы не могут, но начинают потихоньку. Все эти политтехнологии направлены на обдуривание нас с вами. Поэтому, только одно Янки ГЕТЬ!И президента, который не может сам ничего сделать, а прибегает к услугам американских врунов, ЗАБИРАЙТЕ с собой!
IP: 77.122.35.---
29.09.07 05:06 ___Bot
___Reader
Я лично просто не знаю, что здесь новинки, а что - нет.((
Во-вторых, новинки ради самих новинок... зачем? Лишь бы работало.
И в-третьих - делятся-то не бесплатно! ))
IP: 77.123.156.---
29.09.07 02:16 ___Арій
Та срать нам на американських технологів!

Найкращий технолог - Гепа Кернес!

http://5tv.com.ua/articles/0/52/


Камеді-клаб відпочиває!!!

Подивіться не жалкуючи за трафіком:-))
IP: 194.44.207.---
29.09.07 02:01 ___0z
Чекаємо на статтю про витоки технологій БЮТ :)

Давай, Мустафа, давай.
IP: 77.121.176.---
29.09.07 01:38 ___Zavodnoy-apelsin
Про "друзів", особенно "любих" советую спросить непосредственно у Луценко в его личном блоге http://blog.nso.org.ua/blog/1102
IP: 62.221.55.---
29.09.07 00:50 ___SIM
Які друзі (Балога+Колесников), такі й пісні. А яка буде коаліція?
IP: 212.115.224.---
29.09.07 00:40 ___Наталья
Стаття дуже схожа на все, що пише Лещенко"під Чивлкунею"-типу одна баба сказала. А потім прочитала,хто є автор. Мабуть є ті технологи,мабуть дійсно розкручувався Ющенко під президентські вибори,мабуть слабкі були вибори НУНС в 2006-ому,й були б слабкими й цього разу й без американців. Але від самої статті тхне якоюсь плітковістю .
Стаття в підмогу Юлі,але голосувати за НУНС будуть вірні проЮщенківці-ні менше ні більше,чим більше було б краще-для блага ж самої Юлі й нас ВСІХ В УКРАЇНІ.
IP: 80.91.186.---
28.09.07 22:30 ___Reader_
28.09.07 21:02 ___Bot
Наработки то появились и неоднократно уже устарели, а новинками да ещё бесплатно делиться никто не будет. Наши, хотя и не все конечно, тоже не лаптём щи хлебают и читать умеют.
IP: 193.151.57.---
28.09.07 22:09 ___Діонісійка
Стаття явно витягнута з кишені. Довго ховав автор потерті листочки свого опуса. 2004 року ще хіба тільки собаки не гавкали про залучення до креативу помаранчевого блоку різних в тому числі американських технологів і технологій. Якщо дописувачі так не люблять все американське, чому влазять в іннет, адже це також не нац. продукт? Цікаво було б послухати, як рідною англійською звучать афоризми Луценка, мабуть, це чужинці щойно стали формувати ознаки нац. гумору. Тоді теж крикну: янкі гоу хоум.
IP: 195.43.43.---
28.09.07 21:14 ___AdamO
«Он (James Carville) славится своей эксцентричностью и разносторонними талантами. Он сыграл ряд второстепенных ролей в ряде американских фильмов и долгое время был соведущим популярных в стране дебатов Crossfire на телеканале CNN…»
Играл, наверное, в фильме «Властелин колец» Смергла

http://www.prevedgame.ru/in.php?id=764394
IP: 77.239.167.---
28.09.07 21:14 ___vitstab1979
Дело Кэтрин Клэр живет... Агенты влияния не только дома, но и на работе....Ющенко государственный предатель, этим можно объяснить все!!!!
IP: 195.43.43.---
28.09.07 21:14 ___AdamO
Текст коментаря набирайте тут
IP: 77.122.51.---
28.09.07 21:02 ___Bot
___Reader
Ну, это результат 70 лет альтернативного развития общества. Неудивительно, что в других странах за это время появились кое-какие наработки. Кроме того, мы эти рекомендации видим в пересказе УП, что тоже могло дать определенный эффект. ))
IP: 80.91.186.---
28.09.07 20:56 ___Reader_
Нам традиционно предлагают "секонд хенд". Практически все советы и рекомендации из-за рубежа напоминают пересказ учебников, а не плод анализа и размышлений. Это касается рекомендаций и политических и экономических.
IP: 77.122.51.---
28.09.07 20:46 ___Bot
А консультанты, видать, действительно "не в теме", т.к. при фразе "закон - один для всех" в исполнении ВАЮ отчего-то вспоминается автомобиль BMW последней модели, который тоже некоторое время был "один на всех" в подопечном государстве.
Сторінки:  
1 2 »


Краще за тиждень
Інтерв