Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 194.44.242.---
01.10.07 21:11 ___Nick_M
___Olexandr_Kyiv

" ...з кабінки для голосування.... нього такий вигляд, наче він там потайки видудлив "з горла" пляшку оковитої потайки від дружини... "
----Істинно, істинно!

_________________
Дуже сильний коментарій ,а також і його оцінка ___Леонідом_Київ! Браво!
IP: 83.170.227.---
01.10.07 13:36 ___nevibori
Найсвіжіші НОВИНИ.АНЕКДОТИ.ФОТО.ВІДЕО.( www.nevibori.org.ua )
IP: 212.90.169.---
01.10.07 13:15 ___Peresich
01.10.07 12:52 ___Tessa Да была, была она за слесарем. Автомехаником, завгаром... Только он на "черту оседлости" плюнул и попёр... как отец Федор за стульями...Понесла его нелегкая... Так что тут принцип относительности движения - она вроде на месте, а электричка прет и прет... мелькают за окном полустанки... Т.е. баба готова-то просидеть всю жисть пригорюнившись со своим старым корытом, а старик все бросает невод и бросает... такая вот модификация. Что ей делать? А кто знает... На её месте...
IP: 212.82.212.---
01.10.07 12:52 ___Tessa
По-человечески, очень жаль эту бедную женщину, которую так "угораздило" стать женой премьера. Оно ей надо??? Ее забыли, ею не занимаются. Забитая, несчастная женщина с затравленным взглядом. Думаю, она бы была более счастливой замужем за фермером или слесарем. Дай Бог ей терпения и женского счастья, на сколько это возможно в ее ситуации.
IP: 195.43.43.---
01.10.07 11:40 ___AdamO
Да, во истину страна должна знать своих героев!
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=764394
IP: 212.90.169.---
01.10.07 10:11 ___Peresich
30.09.07 17:32 ___heislife
все ,как в кино : "....всех развел, сказочник..." (к/ф "Мама, не горюй!")

А про хомячков из того же фильма помните?
IP: 81.21.1.---
01.10.07 09:18 ___Fragonar
НЕ ВСЕРЕМОСЬ!
Заборонений український художник Коляда.
www.kolyada.com
(Запрещенное украинское искусство)

IP: 217.24.161.---
30.09.07 18:48 ____S_
А жену его зря обижают, она не при делах...
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
IP: 77.121.181.---
30.09.07 18:44 ___Леонід_Київ
___Olexandr_Kyiv

" ...з кабінки для голосування.... нього такий вигляд, наче він там потайки видудлив "з горла" пляшку оковитої потайки від дружини... "

----Ісинно, істинно!
IP: 77.121.187.---
30.09.07 17:32 ___heislife
все ,как в кино : "....всех развел, сказочник..." (к/ф "Мама, не горюй!")
IP: 77.122.79.---
30.09.07 16:47 ___киевлянин33
Не-а, ПроФФесор просто рад, что сумел разобраться в беллютене.
IP: 213.133.167.---
30.09.07 16:27 ___славомир
SlavaRuss, чому б і ні? Для таких висококультурних людей, як Ви і як проФФесор Янукович, це було б цілком природньо.
IP: 193.41.62.---
30.09.07 15:37 ___SlavaRuss
Нее-ааа. Я думаю, что он высморкался на дупу или морду (а они не отличаются) Ющенко
IP: 81.31.42.---
30.09.07 15:35 ___Бомбей
Ти розумієш по-українськи? – запитала Герман.

– Да, - відповів за неї Льовочкін.

– Не-е-е, - сказала дівчина.

Для таких поліглотів і хочуть зробити державну-російську. Інтелектуали мля.:(
IP: 81.31.42.---
30.09.07 15:13 ___Komissar64
Эти падлы в пятницу заставили все налоговые инспекции обвешать все стены "рекламой" своего грёбаного "Вісника..." с харей Янука!!!
IP: 77.123.93.---
30.09.07 15:02 ___Olexandr_Kyiv
На світлині, де Янукович виходить з кабінки для голосування, у нього такий вигляд, наче він там потайки видудлив "з горла" пляшку оковитої потайки від дружини... Може тому й затримався в кабінці? :)))


Краще за тиждень
Інтерв