|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Чому потрібні нові вибори? IP: 213.169.70.--- 25.10.08 11:56
___zhumak
Стаття - супер!
Дякую! IP: 194.44.128.--- 08.10.08 17:24
___Ізя
керівники країни - дитячий садочок, не керують, а граються в свої ігри, ламаючи долі багатьох людей, держави, народу, нації. Розумними були наші пращурі: вони зрозуміли, що керівників нашої держави потрібно не обирати (тому що це може затягнутися на довго:)), а запрошувати з чужих країн.
IP: 212.90.163.--- 07.10.08 12:53
___Silskiy_diadko
Головне у демократії це воля народу. Народ висловив свою волю на виборах щодо створення Демократичної коаліції. Народ свою волю не міняв, тому проти нових виборів. Формально два Кириленка спотворюють волю народу, яка повторюю, полягає у Демократичній коаліції. Міняти теба депутатів-партійців а не витрачати народні кошти на вибори. Як? А замінити склад фракцій на наступних по-списку. Треба в кожній партії обирати 5 комплектів депутатів 5*450. На кожен рік-комплект. Тоді зникне проблема оновлення.
IP: 195.114.97.--- 07.10.08 12:19
___ukrreferat
Хтось на верху (САМОМУ ВЕРХУ) мав би виконати свою священну місію - зробити собі харакірі.
IP: 77.122.44.--- 07.10.08 11:52
___mmks
Володимире, твоя ангажованість Ющем аж занадто помітна. Є межі пристойності навіть у ріммінгу.
IP: 193.43.222.--- 07.10.08 10:29
___ukrua
За мажоритарку виступають невдахи. Вони не попадають у ВР через свою тупість, яка при пропорційній системі очевидна. Як правило це - політики невдахи: Вітренко, Мороз, Тягнибок, Волга і інші їм подібні. А останнім часом заговорили про відкриті списки і мажоритарку тільки з причини того, що ЄЦНУті також пролетять на цих виборах. Така ж доля чекає і Литвина, особливо, якщо його два брати не будуть керувати великими військовими колективами, що голосують строєм.
Хто любе Ющенка голосуйте за ЄЦНУ. IP: 194.29.62.--- 07.10.08 10:07
___Карлик
У нас мало політиків,що пройшли випробування владою.Майже нема.Усі спокусилися і відкрито брешуть своєму народові виправдовуючи свої інтереси або інтереси лідера(як син-Янукович назвав свого татка-Януковича).
IP: 212.3.111.--- 07.10.08 09:50
____vps
1 Наши политики это средний статистический срез общества. Убрать их невозможно пока уровень культуры (ценности жизни) общества не изменится. А это вопрс времени 20-30 лет
2 Ющь ничего не зделал? А кто в данных услових может, что-то сделаль? Яник? заплевали опоненты, не дали бы и года пожить спокойно, да и интелектом слабоват. Юля? В своих искрених порывах все забрать и переделить, забыла бы про народ нажила бы врагов, да и нынешних президенских полномочий для реформ не хватило. Заплевали IP: 212.90.169.--- 07.10.08 08:58
___Peresich
06.10.08 20:19 ___Sergii Не могу не среагировать на Гарднера, но и с Вами не могу согласиться - автор наш, как по мне, в освоении литературы наряшлив и слишком самонадеян, Гарднер его только разозлит. Мой рецепт куда проще - Донцов и Донцова в равных пропорциях:-).
IP: 79.124.236.--- 07.10.08 00:16
___Жеглова
ВЫБОРЫ! ВЫБОРЫ! КАНДИДАТЫ ПИДОРЫ!
IP: 77.123.86.--- 07.10.08 00:04
___vvv
"Будучи свого часу ефективним руйнівником попереднього політичного режиму"
Где живет автор? Да "высокоинициативного "гаранта" за уши в "руйнывництво" тащили. Касательно миссии то он ее уже выполнил – просрал ловерие избирателей. А вот касательно выборов … за новые "лица" все равно проплатят "старые". Лучше ввести эффективную систему отзыва депутата. Хотя и здесь можно смухлевать. IP: 77.122.35.--- 06.10.08 23:32
___MEPC
Можливість для виборця розставити по порядку кандидатів однієї політсили, за яку ратують Горбач та Гурчик - це смішна химера. ГАК на виборах в Києві таке інсценував, і що, перестав бути брехливим технологічним проектом? Зараз у владі випадкові люди. Найбільш чесно було б обирати керівні органи за лотереєю з бажаючих при мінімальному біографічному фільтруванні.
IP: 77.122.71.--- 06.10.08 22:47
___Владіс
Про цю проблему та її нерозуміння з боку діючого прем'єра писав ще 2.10.08 народний журналіст Ігор Гурчик - http://narodna.pravda.com.ua/politics/48e49defb524a/
Приєднуюсь до думок Гурчика і Горбача. Доки не буде ПРС - пропорційно-рейтингової системи і прозорої системи фінансування партій (включно з бюджетним), доти ніякої демократії в Україні не буде. IP: 77.122.71.--- 06.10.08 22:46
___Владіс
Про цю проблему та її нерозуміння з боку діючого прем'єра писав ще 2.10.08 народний журналіст Ігор Гурчик - http://narodna.pravda.com.ua/politics/48e49defb524a/
Приєднуюсь до думок Гурчика і Горбача. Доки не буде ПРС - пропорційно-рейтингової системи і прозорої системи фінансування партій (включно з бюджетним), доти ніякої демократії в Україні не буде. IP: 81.31.42.--- 06.10.08 22:29
___bumbyk
06.10.08 18:14 ___Мафка
Нові вибори це не чиясь забаганка, а можлива вимушена необхідність, адже незважаючи на всю готовність до створення коаліції, про яку повідомляв БЮТ, результатів так і немає. НУНС немає ні результатів, ні бажання для поновлення коаліції. І не будемо забувати, що саме вони з неї і вийшли! IP: 62.221.55.--- 06.10.08 21:47
___SIM
15:30 ___NELLI
"Я давно об этом писала - уйти, забрав вместе с собою Тимошенко и Януковича, расчистив место новым, незаплеванным лицам " Да, только эти лица не должны даже отдалённо с Ним ассоциироваться, потому что сразу появляется ощущение их заплеванности (или происхождения с помойки). И где ж такие лица взять? Может, Тягнибок или Волга? Врял ли. У него (не знаю как у Вас) надежда на старых бандюков - ныне типа цивилизованных бизнесменов. А зайцы - у них на подтанцовке. IP: 77.120.197.--- 06.10.08 21:43
___yasilda
Мажоритарна чи пропорційна?.. Дуже вдалою, на мій погляд, є виборча система Німеччини. І партіна відповідальність, і особиста одночасно присутні.
IP: 62.221.55.--- 06.10.08 21:37
___SIM
Всё бы хорошо... Но я, хотя почти каждый день участвую в форуме, не готов распределить региональных представителей любой политсилы так, как было бы правильно (я их слишком плохо знаю). Можно, конечно, неделю специально покопаться в Интернете, сходить на десяток встреч - и то трудно будет отделить зерна от плевел. Кто это будет делать? Разве что по ток-шоу выбирать..
IP: 194.187.131.--- 06.10.08 20:19
___Sergii
А автору я настоятельно рекомендую книгу Гарднер "Математические досуги" - как замечательное лекарство, создающие и развивающее причинно-следственные связи даже в девственном гуманитарном мозге. И ничего зазорного в этом нет, просто перед сном вместо книжки Кирпы. Начните с секунд 30. Через год, я абсолютно уверен, Вы будете другим.
IP: 194.187.131.--- 06.10.08 20:14
___Sergii
Боже мой, судя по всему гуманитарное образование в Украине наконец достигло своего интеллектуального дна. Совсем молодой человек, а рассуждения пожилого маразматика, полностью оторванного от жизни.
В молодости у меня был один славный момент, когда я вступился за девушку в вагоне метро и немного попинал ногами и локтем двух уродов. Это страшно возмутило придурка-пенсионера (я наверно тоже когда-нибудь таким буду..) - "Совсем совесть потеряли -драться в метро!! Выйди из метро там и дерись!" IP: 194.106.208.--- 06.10.08 18:14
___Мафка
Нові вибори це не чиясь забаганка, а можлива вимушена необхідність, адже незважаючи на всю готовність до створення коаліції, про яку повідомляв БЮТ, результатів так і немає.
IP: 195.135.197.--- 06.10.08 17:52
___Просто
06.10.08 17:23___Ф-Всеволод
Осталось определиться с гранью, которая разделяет заигрывание от аппеляции к нуждам народа. Вот здесь и появляется граница между ПР и БЮТ. Янукович откровенно заигрывает, поднимая темы, остро эмоциональные. но отнюдь не самые жизненно важные. БЮТ как раз говорит и РЕАЛЬНО действует в интересах избирателей. IP: 79.124.192.--- 06.10.08 17:40
___Джиджула
У 21 столітті вибори розглядаються в соціальному та політичному контексті як такі, що мають забезпечити вільне волевиявлення народу та бути результатом відповідальної та представницької демократії. Чим більше ми буде демонструвати свідоме волевиявлення громадян, тим відповідальнішою перед своїм виборцем буде влада
IP: 81.31.42.--- 06.10.08 17:32
___kukla
06.10.08 16:36 ___Сарацин
А в Ющенка який по Вашому популізм ? Абсолютно безрезультатний, який не має логіки! IP: 195.93.190.--- 06.10.08 17:28
___Ф-Всеволод
06.10.08 17:10 ___Pavel_G
Ф-Всеволод: Кажется, идолица Вашего фан-клуба под приведенное мною определение подходит вполне? А твой божок-Мессийка не то же самое делает? Мозги прочисти и вспомни "10 крокив назустрич людям". Еще раз повторяю для ЕЦнутого Pavel_G, верующего в его святость Витька Чисторукого, - ВСЕ НАШИ ПОЛИТИКИ ПОПУЛИСТЫ. А самый большой популист - Ющерко Чисторукий, который свои обещания тотально не выполняет. IP: 81.31.42.--- 06.10.08 17:25
___wertyui
06.10.08 17:00 ___Вітька-голодомор
Любі друзі! Рецепт дуже простий! Якомога скоріше виметіть, відповідною мітлою, мене разом з моїм "балоганом" і все буде добре!!! А без цього будуть одні балачки! Швидше б вже цей барлоганівський, любий друг, йшов на відпочинок! IP: 195.93.190.--- 06.10.08 17:23
___Ф-Всеволод
Тебя послать? Я могу. Причем вместе с твоим рагульским Мессийкой.
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Популі́зм - (лат. populus - народ) - політична позиція або стиль риторики, який апелює до широких народних мас. За сенсом найближчий аналог українською - народник. В Україні термін популізм найчастіше вживається, на означення політики загравання влади з народом для забезпечення популярності... IP: 81.31.42.--- 06.10.08 17:21
___funat
06.10.08 16:00 ___TPP
А если ющенко еще раз омолодится, будет ли он считаться молодым подающим надежды политиком? Україна ще не розглеблася з попереднім його омолодженням, краще не треба більше! IP: 194.44.242.--- 06.10.08 17:17
___АлисА
"У хорошего хозяина и петух будет нестись".
А потому именно сейчас абсолютно не имеет смысла ломать копья о модель выборности. Любая из предложенных моделей при нынешнем раскладе на нашем политическом Олимпе будет неважной. Нам прежде всего нужно пройти более грубые формы очистки и определиться с верными приоритетами самосознания нации, консолидироваться вокруг них. Но кто будет вырабатывать эти приоритеты? - Те, которые путают понятие "отечество" с понятием "Ваше превосходительство"? Посмотрите на все существующие орбиты власти, - там же сплошной мрак. И кроме маразма этот мрак более ничего не может генерировать, что в общем-то и подтверждается последними событиями. IP: 195.200.91.--- 06.10.08 17:10
___Pavel_G
Ф-Всеволод:
Кажется, идолица Вашего фан-клуба под приведенное мною определение подходит вполне? IP: 195.200.91.--- 06.10.08 17:07
___Pavel_G
Ф-Всеволод:
Вам, энциклопедистам: Популизм - (фр. populisme, от лат. populus - народ) - идеологически-спекулятивная ориентация субъектов политики на политические идеи широких масс, испытывающих неудовлетворенность своей жизнью. IP: 93.74.170.--- 06.10.08 17:03
___Прохожий2008
Если выборы назначаются так часто, то они превращаются в фарс!
Уйдет ли Ющенко самостоятельно и досрочно в отставку, если его партия НУ вовсе не попадет в Раду в этот раз? Или опять начнет всех поучать и читать морали? Уже тошнит от вида этого надутого индюка Кириленко, который ведет себя, как наглый мажорный сынок жирного папика! IP: 62.80.163.--- 06.10.08 17:00
___Вітька-голодомор
Любі друзі! Рецепт дуже простий! Якомога скоріше виметіть, відповідною мітлою, мене разом з моїм "балоганом" і все буде добре!!! А без цього будуть одні балачки!
IP: 212.90.124.--- 06.10.08 16:57
___Сарацин
06.10.08 16:53 ___Ф-Всеволод
Не можу з тобою сперечатися. Ти видно людина вчона. А вам вчоним, ми не вчоні кажемся такимі маленькіми шо песец :) IP: 195.93.190.--- 06.10.08 16:53
___Ф-Всеволод
06.10.08 16:36 ___Сарацин
Любезный, вы пошарьтесь по разным энциклопедиям, узнайте как умные люди определяют значение слова популизм, а потом уже и лепите его куда надо и не надо. А то кажется, что вам это слово нравится потому, что оно похоже на слово попа. А вот когда вы станете более грамотным, то до вас дойдет, что ВСЕ ПОЛИТИКИ БЕЗ ИСКЛЮЧЕНИЯ ПОПУЛИСТЫ. IP: 195.93.190.--- 06.10.08 16:49
___Ф-Всеволод
И автор дебил и статья дебильная.
Ничего плохого в пропорциональной системе нет, если голосуют разумные люди, а не тупой совковый элехтурат-биомасса. Почему-то в большинстве европейских стран эта система работает и работает неплохо. А совковым дуракам за что не давай голосовать, так они всегда будут за колбасу из туалетной бумаги и дешевую водку. Не с избирательными системами надо суетиться, а образовывать избирателя, приучать его думать, а не продаваться за "гречку". IP: 195.135.197.--- 06.10.08 16:48
___Просто
06.10.08 16:36 ___Сарацин
Правильно! Даешь популизм дорогой! Мистецкий арсенал! Батурин! Памятник Голодомору за 150 миллионов! 1,6 миллиардов на содержание балогана! На шельф студенткам! На материальную поддержку фирташей! Браво! Вы сделали правильный выбор за ОЧЕНЬ ДОРОГОЙ популизм. Что там тратиться на всяких учителей да пенсионеров. IP: 212.90.124.--- 06.10.08 16:36
___Сарацин
06.10.08 16:33 ___Juxym
У статті все логічно висловлено. Не знаю як хто, а я голосував (і буду, мабуть, голосувати, коли не побачу реальної перспективи) за Ющенка саме з тієї причини, яку вказав автор статті. Дешевий популізм набрид. А в Ющенка який по Вашому популізм ? IP: 83.170.237.--- 06.10.08 16:33
___Juxym
У статті все логічно висловлено. Не знаю як хто, а я голосував (і буду, мабуть, голосувати, коли не побачу реальної перспективи) за Ющенка саме з тієї причини, яку вказав автор статті. Дешевий популізм набрид.
І шановні, не плутайте відкритиі списки із мажоритарною системою. До речі, пропозиція авторам - поясність людям в окремій статі, в чому полягає суть відкритих списків і чим вони відрізняються від мажоритарки. На жаль, наше суспільство все ще перебуває в лабетах вітантійщини. IP: 79.124.192.--- 06.10.08 16:32
___Вілс
Дострокові вибори можуть стати перспективним шансом для партій другого ешелону. Можливо хоч прихід до парламенту нових політичних сил, дасть можливість уникнути партійно-кланової поляризації, що притаманна ВР останнього скликання
http://www.dt.ua/1000/1550/64132/ IP: 193.43.222.--- 06.10.08 16:26
___ukrua
Значит, игра в выборы — это блеф. Разгон парламента — да. Но новый, действующий парламент — это не цель.
Значит, цель совершенно другая. И если он рвет к этой цели со скоростью пидора, по ошибке узнавшего, чем отличается вазелин от скипидара, то кто-что придало такое ускорение? http://durdom.in.ua/site/bulletin/id/421.phtml#comments ПРОЧИТАВ ОЦЕ і вам пропоную. Узнаєте, на чию мельницю ллє воду продажний В. Горбач, падло. Щоб заробити - Сусаніним підрядився до Барлогану ЄЦНУтого. IP: 81.30.160.--- 06.10.08 16:25
___vpc
Партийные списки-это хоть какая то ответственность. Ребята, ведь мы это уже проходили-все мажоритарщики приходя в парламент ложатся под президента. Была бы мажоритарка-Мороз(и мн. др.) 100% был бы депутатом. И где же ответственность? А так избиратель НАКАЗЫВАЕТ политсилы неголосованием за них, и ни на какой другой округ соскочить не удасться(что при мажоритарке было сплошь и рядом).
IP: 81.30.160.--- 06.10.08 16:05
___vpc
МЕНЯ РАЗБАНИЛИ!!! УРА!
IP: 81.30.160.--- 06.10.08 16:03
___vpc
Проверка на бан
IP: 92.112.110.--- 06.10.08 16:00
___TPP
А если ющенко еще раз омолодится, будет ли он считаться молодым подающим надежды политиком?
IP: 85.223.255.--- 06.10.08 15:51
___ДобродійZ
Автот статьи - ДЕБИЛ. Без комментариев, могу только напомнить старый анекдот: Объявление не столбе: "ПРОПАЛА СОБАКА, СЕНБЕРНАР, ЧЕРНОГО ЦВЕТА, СУКА, БЛ..ДЬ, КАК ЗА...БАЛА ЭТА СТРАНА...." и добавлю от себя - если в ней живут такие дебылы, как этот писака.
IP: 79.124.192.--- 06.10.08 15:47
___Джиджула
Вибори до ВР дадуть можливість пройти до ВР або ж новим партіям, або тим, що в останні роки трішки не добирали до 3% бар'єру. Чому так? Гадаю це буде логічною реакцією населення на ті амбіційні конкурування, що присутні і в парламенті і в Уряді між провідними політичними гравцями
IP: 77.123.111.--- 06.10.08 15:34
___NELLI
06.10.08 14:32 ___Просто
Не рисуйте из рвущейся к власти базарной женщины политика высокого ранга или просто человека. Нет у нынешних политиков НИЧЕГО человеческого. Конечно так обманывать может только Тимошенко, но ведь взрослые люди, а словно дети на фантики засматриваетесь. Она с премьерской должностью не может справиться, так чисто по советски - на повышение. На свалку и дорогу другим. IP: 77.123.111.--- 06.10.08 15:30
___NELLI
Я давно об этом писала - уйти, забрав вместе с собою Тимошенко и Януковича, расчистив место новым, незаплеванным лицам и не отягащенным, как некоторые воровским прошлым.
IP: 212.90.169.--- 06.10.08 15:23
___Peresich
06.10.08 15:03 ___msh Наверное, слепить персонажей из двух шекспировских пьес - это такая забавная и незатейливая агитация за евроинтеграцию.
|
![]() ![]()
Зірковий колгосп для Тимошенко
Тимошенко "освободила" Интер
Побитый "Мерседес" премьера пытаются "повесить" на стоматолога?
Юлія Тимошенко пішла за голосами на село
З життя прокурорської еліти: маєток Олександра Медведька
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |