Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 193.138.146.---
30.01.09 02:13 ___Томас_Портер
По поводу сырья и технологий, то еще в советское время отбивали у нас моду делать из страны "сырьевой придаток". По поводу политков... Тимошенко - делит людей на рабов и врагов. Ющенко - таки демократ - если такое выслушивает в свой адресс. Машиностроение - не совсем точная оценка - не владеет всей инфой. Неселение и земля - это действительно ценности нашего государства, которыми это же государство не умеет пользоваться. Но к Тимошенко у него личные симпатии :-).
IP: 77.52.247.---
20.01.09 22:59 ___Оливер
Вот еще один пример- очень умный,живет за границей, политку делает здесь-"кукловодит" в Украине.Значит наши коммунистические бабки,голосуя за Симоненко,претворяют в жизнь идеи Григоришина и лоббируют его интересы. "Ах ,до чего обидно,что хозяина не видно...".А вот он и появился.Бедная ты моя Украина!!!
IP: 91.194.88.---
02.01.09 16:36 ___slovjanin
Еще один из тех людей ,кто развеивает илюзию демократии Ющенка.
IP: 195.234.213.---
30.12.08 14:57 ___val_777
Зарегистрировался только из-за интервью с Григоришиным. Мне категорически он понравился. Из его уст наконец-то услышал программу развития страны и осознал речь человека, а не пустобреха. Настоящий самурай.Он мне близок по отношению к работе и людям. Подобное притягивается. Только, жаль, очень медленно.
IP: 194.44.188.---
28.12.08 18:20 ___Вась-Вась
На мою думку твереза розмова з компетентним мужиком! А от окремим ТУТ писакам хочеться сказати: - чого це Вам так на Тимошенко наїзжати закортіло через те, що вона хоче продавати державне майно на відкритих конкурсах по найвищій ціні? Інакше як агентами ФСБ я Вас назвати не можу! Не заслуговуєте Ви на повагу. Думку свою говоріть, але без всяких там необгрунтованих наїздів. Юля робить помилки і це знають усі! Але помилки роблять усі хто хоч щось старається робити. А це теж треба бачити Вам.
IP: 81.24.208.---
28.12.08 11:07 ___рабочийЗари
Признаюсь,я тоже поражен,какой умный и дальновидный человек К.Григоришин! Я работаю на украинском заводе "Заря"-"Машпроект" и нас очень много говорилось о том,что наш последний директор В.Хоменко является ставленником К.Григоришина и что в планы К.Григоришина входит банкротство нашего завода и что К.Григоришин чуть ли не криминальный авторитет! Очень готелось бы прочитать в вашей газете разъяснение данной ситуации из уст самого К.Григоришина !
IP: 77.121.203.---
23.12.08 20:05 ___X-Racer
Друзья! Судя по комментариям, мысли, высказанные Григоришиным в интервью, многих оставляют не равнодушными. Более того, как кто-то подметил в комментариях, все эти мысли много раз обговаривались "на кухнях". Поэтому предлагаю всем, кто хочет, чтобы Украина была не штатом, не субъектом федерации, а СТРАНОЙ, начинать объединяться. Ждать и отступать дальше некуда - если не мы, тогда нас... Все желающие пишите мне на адрес: rpodgorny@ukr.net
IP: 212.87.188.---
22.12.08 23:46 ___джоник
Да... Григоришин - голова! Очень интересный человек!
IP: 93.180.203.---
18.12.08 22:25 ___civa
Очень интересный человек!
IP: 213.227.210.---
17.12.08 14:56 ___Lfor
Несподівано цікаве інтерв'ю.
Але не в тих місцях, де справа доходить до особистих інтересів. Хоч Григоришин і намагається зробити вигляд, що він - сторонній споглядач.
IP: 93.73.145.---
16.12.08 23:55 ___pravochun
16.12.08 12:37 ___МАЮ_В_ДУПІ_ВСІХ_VIPів
Дійсно цікава людина. А те, про що він говорить, виглядає на правду (наприклад, про зажерливість Балоги). Крім того, в черговий раз почув підтвердження того, яку убогість і нікчемність являє собою Ющенко.
І ця убогість та нікчемність керує нашою державою, прикро!
IP: 217.112.209.---
16.12.08 21:27 ___corr
Снова меня порадовали отменным интервью, спасибо!
Григоришин - акула, хищник. Но какой ум! С уважением к Константину и его интеллекту: респект!
IP: 194.187.230.---
16.12.08 20:33 ___6genja9
Українська податковасистема - сама "важка" з систем европи. Висновок або єдиний податок - або тінь. Загальних податків вчисту і так ніхто платити не буде, а під час кризи подавно. Так що суперечка марна. Нам не потрібно воювати. Наш заклятий ворог - українська влада, яка засралася і хоче виїхати за наш рахунок. Чув по радіо: Нацбанк дав 7 000 000 000 Надба банку по 5,05 (власник Фірташ) при міжбанку 7 грн. А ви кажете правильно 300000 грн. е,п, Стельмаха на вила разом з прищавим і іншими Я Ю Н
IP: 77.239.179.---
16.12.08 19:08 ___кро
.
Шановний nepatriot

Не пересмикуйте.

Юльця вже вкотре намагається задушити малий бізнес взагалі.
Юльця із Пінзеником Видали вже указ, щоби зменшити ліміт Єдиного податку із 500 000 до 300 000.

Це не має відношення до тих категорій. про які Ви пишете.
Та й, чесно кажучи, нормальній людині до дупи, скільки сусід заробляє.
Нехай їм буде краще, якщо мені добре.
А у Вас підхід: "Щоби у сусіда корова здохла".
.


IP: 213.160.140.---
16.12.08 18:50 ___nepatriot
16.12.08 18:23___кро
.
Шановний МАЮ_В_ДУПІ_ВСІХ_VIPів

Пишете
"деякі власники *** заробляють в місяць більше 100 тис $, а платять податків 300 грн."

Я як платинк єдиного податку можу ТІЛЬКИ ПІТРИМАТИ усі ідеї ЮВТ, а головно Пинзеника про те, що цей податок МАЄ БУТИ диференційованим у залежності від доходів, ним НЕ ПОВИННІ користуватися адвокати, аудитори, фінконсультанти, нотаріуси і т.п. Зараз дійсно є люди, які мають по десять заправок і сплачують по 200 грн, це смішно.
IP: 77.239.179.---
16.12.08 18:23 ___кро
.
Шановний МАЮ_В_ДУПІ_ВСІХ_VIPів

Пишете
"деякі власники *** заробляють в місяць більше 100 тис $, а платять податків 300 грн."

Але в той же час мільйони (!) українців виживають і годують дітей завдяки Єдиному податку (Слава Кучмі!).

Не можна ж із-за кількох тисяч злочинців надягти кайдани на весь народ.

А Юльця-паскуда саме цього хоче.
.
IP: 193.43.222.---
16.12.08 17:36 ___МАЮ_В_ДУПІ_ВСІХ_VIPів
то кро:
Малий бізнес не завжди "малий". Наприклад, деякі власники маршруток, нічних клубів, салонів гральних автоматів і т.п. заробляють в місяць більше 100 тис $, а платять податків 300-500 грн. А то, що Юлька говорить інколи відверті дурниці, це факт!
IP: 77.239.179.---
16.12.08 15:38 ___кро
.
А ще Юльця вже кілька разів
намагалася задушити малий бізнес,
скасувавши Єдиний податок.
.
IP: 77.239.179.---
16.12.08 15:30 ___кро
.
Шановний НЛО

Ось тут стаття:
"Факты из жизни Тимошенко, которые суд не опроверг"
http://fraza.ua/news/26.09.07/42482.html

Щодо її невиліковної економічної дурості,
то про це свідчать не тільки іі нещодавні оптимістичні заяви:
"В Україні кризи не буде",
а і її дії,як прем"єрки
Типу дурнуватих наказів
"Іменем революціі м"ясу/цукру/бензину... (вибрати потрібне) негайно подешевшати!"
Або її обіцянка завозити нафту танкерами із Африки.
Або про газ за 50 доларів.

Смішная така мавпочка з косою
.
IP: 213.227.195.---
16.12.08 15:25 ___Gektor
Григоришин украл Укрречфлот, а на других обзывается :)
IP: 195.78.244.---
16.12.08 14:45 ___UKRAYINKA-Z-PIVDNIA
16.12.08 12:37 ___Auburn
Если Тимошенко - потенциальный демократ, то Янукович в душе - прокурор, а Ющенко - ярый русофил...

Размышления о том, что Ющенко ментально вовсе не украинец (судя по его взглядам на природу власти), а, скорее, русский, интересно было прочитать еще несколько месяцев тому назад на сайте Станислава Овчаренко "Свет и Тени". Жаль, что не помню названия этой статьи. Она была очень убедительной.
IP: 193.43.222.---
16.12.08 12:37 ___МАЮ_В_ДУПІ_ВСІХ_VIPів
Дійсно цікава людина. А те, про що він говорить, виглядає на правду (наприклад, про зажерливість Балоги). Крім того, в черговий раз почув підтвердження того, яку убогість і нікчемність являє собою Ющенко.
IP: 82.144.204.---
16.12.08 12:37 ___Auburn
Если Тимошенко - потенциальный демократ, то Янукович в душе - прокурор, а Ющенко - ярый русофил...
IP: 83.170.251.---
16.12.08 12:30 ___Seva1964
"– Бизнес – это все–таки один из моих интересов. Меня интересует значительно больше. Я не готов этим жертвовать ради бизнеса. "
---
"Бизнеc" - это единственный твой интерес.


2 15.12.08 19:23 ___diduhan
У мене враження від інтервью - 50х50. бо місцями була нестандартна брехня, як для наших багатіїв. а місцями було враження, що бреше цілком стандартно.

Всё это одна шайка-лейка. И дорога у неё одна.
IP: 195.68.203.---
16.12.08 12:00 ___Yark
Григоришин - умный мужик. Не ангел, понятно, там ангелов в принципе не бывает.
Но рациональный и трезвомыслящий.
IP: 77.123.158.---
16.12.08 10:55 ___НЛО
16.12.08 08:49 ___кро
Мені тільки одне цікавить - коли ви кидаєтеся звинуваченнями, то підкріплюте - ну наприклад подарувала шельф Ахметову, чи без конкурсу трубу - Коломойському, чи 7 мільярдів Надрам Фірташа, чи 2,8 через ПІБ Ахметову і К*.
Бо такі голі, як тут, схоже, можна безкоштовно отримати лише в Кислинського чи Ющенко.
IP: 77.239.179.---
16.12.08 08:49 ___кро
.
Друже НЛО

Якості цієї шахрайки Юльці всім і так відомі
Але. коли Григоришин раз за разом каже, яктая Юльця заснути не може-хоче чесні тендери на держвласність

Он почитайте гумореску про неї на сусідній гілці
http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/15/86128.htm

Соратники вваливаются в кабинет премьера разгоряченные и счастливые.
С криками:"Как мы их!",
"Мадам, это триумф!",
"Так я на Одесский припортовый могу рассчитывать?!"
и прочими возгласами, выражающими полнейшее удовлетворение политич
IP: 77.121.143.---
16.12.08 08:43 ___Jurdumm
Подивимось, що буде в продовженні...А поки цікаво. Для співпіставлення хотілось би почути ось такі ж відповіді "з ходу"
від інших олігархів, чи є в них вміння відповідати по суті, а не
"ростекаться мыслию по древу"
IP: 77.52.221.---
15.12.08 23:42 ___olechka
Мои откровенные размышления почему-то не прошли администратора.
Поэтому просто РЕСПЕКТ
IP: 77.123.158.---
15.12.08 23:21 ___НЛО
15.12.08 18:40 ___кро
Але Тимошенку він дуже помітно облизує.
Дуже помітно.

З одного боку, він не облизує, а ставить оцінку якостям.
З іншого, я думаю, ви б самі сміялися, якби він почав облизувати вчорчермет - гаранта.
IP: 77.123.154.---
15.12.08 22:15 ___AkMurza
Цікаво, наскільки менше грошей готовий заробити Григоришин, аби не "облизывать"? Власне, заголовок статті звучить як відверта бізнес, чи, краще просто - пропозиція. Тож, яка ціна питання?
IP: 77.122.22.---
15.12.08 21:25 ___Энтузиаст
15.12.08 18:40 ___кро
«Але Тимошенку він дуже помітно облизує»

То ты до галюников фантазируешь …
IP: 193.34.141.---
15.12.08 20:46 ___uni
Респект,- Григоришину,
ну а Ющенко -єто что то
IP: 77.122.216.---
15.12.08 20:28 ___milena
15.12.08 17:05 ___Vlad_iz_Kharkova На счет демократизма Тимошенко - напрасно он умные книжки читает. Не в коня корм, если он такие выводы делает.

А какие книжки умные вы читали, что так глубоко понимаете Тимошенко? Назовите хоть парочку, чтобы и нам, тёмным, просветиться. Конечно, до Григоришина не дотянемся и миллионов, как он (и вы, наверное?) не заимеем, но всё ж - приятно будет сознавать себя в одной компании с вами - таким начитанным и откормленным .
IP: 78.137.23.---
15.12.08 20:22 ___idiot313
Почти понравилось. Есть точные попадание - жадность Пинчука и "демократ" Ющенко. С Юлей он конечно слишком нежен, но ее Ющенко так свои чистые руками "гладит" ( один Интер чего стоит) что должен же быть противовес. По сути Тимошенко относительно Ющенко действительно демократ, а вот относительно Саркози диктатор. Основной закон природы - закон относительности, мы часто об этом забываем.
IP: 81.25.224.---
15.12.08 20:16 ___Борисович
Как говорил персонаж Мистера Фёрста: "Если философ стал гробовщиком, то почему бы гробовщику не стать критиком?" (х/ф "Человек с бульвара Капуцинов")

Думаю, в продолжении мы сможем узнать о любви Григоришина к футболу, к религии, к бизнесу, имеющему в названии слог "БиГ".

Или "потом, может быть, если захочет" (х/ф "Здравствуйте, я ваша тётя")
IP: 80.252.242.---
15.12.08 19:40 ___genpet
Меня интересуют и другие машиностроительные активы... Эта фраза Григоришина о николаевском турбинном заводе "Заря"-"Машпроект". Сейчас на заводе орудует человек Григоришина (Хоменко) и делает все для того ,чтобы развалить некогда знаменитое предприятие. Семимильными шагами завод готовят к приватизации. Наука свертывается. Конструкторы потянулись в Россию. Тысячи заводчан в тревоге за свою судьбу и наверняка будут вышвырнуты за ворота. Вот таков господин Григоришин.
IP: 77.121.127.---
15.12.08 19:39 ___zzzzz
Константин! Ну почему Вы- российский. Нашей и Вашей Украине не выжить, если эти м.. будут и дальше править страной. Почему лучшее, что было в Украине, сейчас живет в России, даже артисты. Возвращайтесь, помогите своей родине мозгами, с ними у нас очень плохо. Ну хотя бы консультируйте правительство. Читаешь и сердце болит за Украину и ее народ.
IP: 194.116.244.---
15.12.08 19:29 ___Call_me_Sergio
Инересная статья, спасибо!
Особенно приятно звучит про впихивание нашим олигархам заводов с нереальными инвестобязательствами!)))
IP: 93.73.159.---
15.12.08 19:28 ___vokl
15.12.08 19:23___diduhan
"думки, як для наших багатіїв"

А почему наших? Григоришин гражданин России, живет в России и прибыль от всех своих предприятий он переводит в Россию.
IP: 77.242.163.---
15.12.08 19:23 ___diduhan
враження від інтервью - 50х50. бо місцями були нестандартні думки, як для наших багатіїв. а місцями було враження, що бреше.
IP: 195.189.51.---
15.12.08 19:18 ___DON_VOVAN_
15.12.08 18:40 ___кро

А шо дєлать ))) "- жізнь длінная, гдє-то..." (с) )))
IP: 77.239.179.---
15.12.08 18:40 ___кро
.
Цікава людина.
Якщо він і дітей своїх зможе добре виховати, то нехай буде з них еліта.

Але Тимошенку він дуже помітно облизує.
Дуже помітно.
.
IP: 217.27.148.---
15.12.08 18:35 ___yury_108
Григоришин -цікава особистість. Перефразуючи тов. Сталіна можна сказати: "Ющенки прийшли і підуть, а Григоришин залишиться." Про Григоришина ми ще почуємо багато цікавого. І після нього в Україні щось залишиться і сам він залишиться в українській історії.
IP: 89.105.254.---
15.12.08 18:20 ___pavell
понравилось интервью с К.Григоришиным. И сам Григоришин очень толково без всяких словесных выкрутасов рассказал всё очень доступно и понятно.
Спасибо за интервью.
IP: 213.133.166.---
15.12.08 18:05 ___orth
100м - Где–то минута две секунды.
неплохо! это КМС!
Кто знает, куда счас Григоришин перенес свой Киевский офис после того, как Пинчук съехал с Horizon в Парус? Туда же?
IP: 93.73.159.---
15.12.08 17:56 ___gdfg
Что то как для далеко не самого влиятельного российского олигарха сильно много статей в последнее время на УП про Григоришина. И комментарии под ними только положительные все пишут. К чему бы это?)))
IP: 193.33.104.---
15.12.08 17:46 ___ктс
ради интереса давно слежу за его деятельностью. Как то непривычно умно , дальновидно и с перспективой все делает. Ну, прямо, как не в Украине родился.
IP: 195.135.197.---
15.12.08 17:37 ___allergia
Согласен с предыдущим оратором. Вполне вменяемый олигарх, даже как-то зауважал:)
IP: 80.91.179.---
15.12.08 17:36 ___qvaestor
Цікавий олігарх.....І стосовно бесперпективності ГМКашного розвитку нашої економіки цілком з ним згоден. Нехай купує цей "Турбоатом"....гірше точно не буде.
Сторінки:  
1 2 »


Краще за тиждень
Інтерв