|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 62.80.169.--- 28.03.08 14:40
___McFun
___shelya
Вообще, я не говорил о том, что что-то было заказано, приплачено и т.д. И имел ввиду то, что журналист получает деньги за свою работу. Так что не надо фантазировать (извиняюсь за каламбур), что если в адрес журналиста говорится что-то про деньги, то его обязательно обвиняют в заказном материале! Просто не нужно повторять без конца типа "мы слуги общества"... Журналисты отвечают за формирование общественного мнения. Есть несколько версий и каждый сам решает, какая правдивая. IP: 62.80.170.--- 28.03.08 13:48
___OgirokM
Справа у тому, що позиція КМДА до "своїх" журналістів виглядає як ставлення плантаторів до негрів. Щоб Шкурін сказав відкрито: так мене разом з іншими відштовхнули горіли мера, то це був би нонсенс. Люди, не звинувачуйте хлопця, адже, його робота (нехай пробачить)-лизати зад мерській тусовці, а якщо цього не робити...хоча апріорі це роблять усі, хто пов"язаний з "марсіанами". Пересуні-респект! Так тримати!
IP: 212.82.217.--- 28.03.08 13:07
___Вованелло
Дуже Ви всі слабі, у вашій УП. Треба було написати: "Горили Черновецького по звірячому побили журналіста прес-служби "Фонду допомоги сліпим-глухим та вбогим". Фотоматеріали надані редакцією газети "Хрещатик", у якій нам підтвердили, що фоні відредаговані на фотошопі. Під час редагування з великими труднощями вдалося приховати калюжі крові та численні каліцтва, завдані журналісту"
IP: 77.122.35.--- 28.03.08 12:07
___shelya
McFun, гроші, які журналіст отримує за роботу, є оплатою його праці, зокрема по задоволенню інтересів суспільства. І не треба фантазувати, начебто відбулася якась проплачена провокація. За себе я ручаюсь - ніхто мені грошей не давав за похід на ту пресуху, фотографувати я почав просто з цікавості та навіть не одразу зрозумів, які цікаві кадри зафіксувалися. Команда ТОНІСа діяли як журналісти - підійти, спитати, зняти. Як провокатор діяв Шкурін. Цікаво, йому платять за "допомогу" бодігардам?
IP: 62.80.169.--- 28.03.08 10:43
___McFun
А то получается - "ругаем политиков, а сами делаем точно также. То же людям мозги компасируем, а сами на этом деньги зарабатываем"!!!!
IP: 62.80.169.--- 28.03.08 10:41
___McFun
___shelya
Это не вопросы оющественности, а вопросы задаваемые отдельными людми с определённым меркантильным интересом - заработать денег. Каккие же интересно вопросы "к его работе" пытались задать журналисты? - про кортежи??? Это про его работу? Если говорить откровенно, хотели сделать с кандальный репортаж - сделали, заработали денег, молодцы. Никто не говорит что это ужасно. Но прикрыватся высокой моралью и сознательностью, когда дело в деньгах.. не клицу. IP: 77.122.47.--- 28.03.08 10:25
___Этафсеана
Эта фсе ана винавата. Ат её палитики прастые люди стали загаваривацца. Сами на сибя кливещщют.
IP: 193.151.13.--- 28.03.08 07:05
___zilber
Цей Черновецький точно з космосу. Так бояться до нього допустити людей. Сесій київради не веде, інтервью не веде, нагло бреше і сміється в очі. З ним і кільчицькою все ясно, якби не Ющ, то сиділи б вони в каталажці. А от куди той Довгий лізе. Якщо Кличко стане мером,
п....... їхньому бізнесу. Я б не простив IP: 77.122.35.--- 28.03.08 00:48
___shelya
Підтверджую, я чув питання про кортежі та якусь коротку нерозбірливу відповідь перед втечею Черновецького від журналістів.
McFun, Будучи публічною особою на виборній посаді, Леонід Михайлович не має права отак відверто ігнорувати питання громадськості до його роботи. IP: 62.80.170.--- 27.03.08 20:41
___Roman_Peresunko
Я все бачив. На першій фотографії найближче до Черновецького стою я з мікрофоном ТОНІСа. Шкурін намагався завадити мені записати Черновецького і як останній підлиза допомагав охоронцям розчищати дорогу. На іншій фотографії, де хлопця тримає охоронець видно, як Шкурін проривається до мене. Пізніше у штовханині він знову намагався відштовхнути мене від мера. Я посунув його і запитав Леню про котрежі високопосадовців. На що той відповів: "Власть имущие дождутся от меня еще больших проблем" і пішов
IP: 213.186.195.--- 27.03.08 18:53
___lavyna
27.03.08 17:30 ___КМДА
Знаю цю людину (і всі його якості) особисто IP: 212.26.157.--- 27.03.08 18:06
___зараза
"Я поспішив до виходу, на шляху до якого мене штовхнули в спину колеги-журналісти, але начальник прес-служби Олександр Івахнюк і особистий охоронець мера Києва підтримали, не давши впасти".
На фотці чітко видно, що в той момент, коли йому "допомагали не впасти" біля нього взагалі НІКОГО З ЖУРНАЛІСТІВ НЕМАЄ (спереду охоронець, позаду Івахнюк з прес-служби) Чи правильно, що УП далі розкручує цю тему? Так - тому що їх звинуватили в брехні ті, хто самі брешуть. Прокололися хлопці :-) IP: 62.80.169.--- 27.03.08 17:58
___McFun
___shelya Тільки в постсовку така дуболомська поведінка владоможців не тільки є безкарною, але й зустрічає підтримку піпла (переважно того, що хаває пайки та брехню від команди Бектурсунова).
Так интересно.. А почему Вы считаете что то что тут написано это 100% прада? И как интерестно по Вашему должен быть наказан человек который нехочет отвечать на чеё-то вопрос? IP: 77.122.35.--- 27.03.08 17:51
___shelya
Вибачте, Amer, але неповага до журналістів - це не "нічого".
Черновецький по-хамськи проігнорував питання від учасників прес-конференції та дозволив охороні розштовхати представників ЗМІ на своєму шляху до втечі від незручних питань. Тільки в постсовку така дуболомська поведінка владоможців не тільки є безкарною, але й зустрічає підтримку піпла (переважно того, що хаває пайки та брехню від команди Бектурсунова). IP: 212.82.195.--- 27.03.08 17:46
___Amer
Якась дурня просто. Штовхнув-не штовхнув, яка різниця? Навіщо було взагалі про це писати? Черновецький дуже часто не відповідає на питання журналістів, отак йдучи з залу, а якщо відповідає, то ці відповіді зводяться до чергової проповіді, які всі казли. Навіщо робити з нічого новину?
IP: 62.80.169.--- 27.03.08 17:40
___McFun
УП уже не знает, как же Черновецкого утопить в говне! Автомобиль Винского обсуждался и то меньше чем инцидент с журналистами в мэрии. Все наши политики неоднократно, то убегали от журналистов, то не отвечали на вопросы, то игнорировали, то прятались, примеров куча!!! Но тут Черновецкий - главный враг УП!!! Когда все уже забыли о том, что там было или не было, УП всё равно пытается «переливать из пустого в порожнее». Может, обратите внимание на более важные проблемы в нашей стране?!
IP: 195.64.251.--- 27.03.08 17:30
___КМДА
Ви що знаєте, хто такий Шкурін, що його звинувачуєте??
Можливо людина дійсно оступилась, або його штовхнули в спину доброзичливі колеги?!! Судите про людину по його прізвищу! НЕДОНОСКИ! IP: 213.186.195.--- 27.03.08 17:27
___правдматик
Шкурин Миша - герой нашего времени. Горой за Черновецкого! Вот такая у нас молодежь! Смелая!
IP: 77.122.218.--- 27.03.08 17:16
___Орися
Це ж треба, щоб призвіще так відповідало людині! :)
IP: 213.186.195.--- 27.03.08 17:07
___lavyna
треба було б його і справді штовхнути. щоб не обмовляв людей.
IP: 213.186.195.--- 27.03.08 17:03
___lavyna
27.03.08 16:48 ___покращення
погоджуюся. прізвище цілком відповідає характеру. і поведінка - неадекватна. IP: 194.242.118.--- 27.03.08 17:00
___imk
во кияни вляпалися в лайно з цим мером (чи циммером, може так вірніше)
IP: 212.82.211.--- 27.03.08 16:48
___покращення
прізвище красномовне.
шкура продана за борги :) |
![]() ![]()
Зірковий колгосп для Тимошенко
Тимошенко "освободила" Интер
Побитый "Мерседес" премьера пытаются "повесить" на стоматолога?
Юлія Тимошенко пішла за голосами на село
З життя прокурорської еліти: маєток Олександра Медведька
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |