|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Не зрадь, шайтан! IP: 81.31.42.--- 15.05.09 09:15
___Tryd
Гройсман иди лучше на завод к станку работать может от тебя больше пользы будет И посмотри на свои фотки НАРКОМАНИЩЕ!!!!!!!!!!!!
IP: 81.31.42.--- 15.05.09 09:05
___Tryd
Гройсман иди на завод за станок и рабой может больше пользы от тебя будет И посмотри на сфои фотки НАРКОМАНИЩЕ!!!!!!!!
IP: 194.29.62.--- 23.04.08 10:53
___Карлик
Пачка гречки в Києві та медаль у колонії ні до чого не зобов"язують,просто символічний подарунок.
IP: 193.138.134.--- 23.04.08 04:03
___MyxoMop
Цікаво, а в Німеччині, наприклад, є таке звання "Заслужений юрист Німеччини"? Або в інших країнах ЄС? Здається мені, що це совковий рудимент, оТАКа Євроінтеграція.
IP: 77.247.22.--- 23.04.08 00:15
___navaho
с меня хватит. Що за мінтовська привичка перекручувати зміст сказаного автором, він як раз і наголосив що в ВТК - 81процвітають катування та звірства, хоч по змісту статті необовязково було це робити, ця російська логіка реагування на слова а не на зміст таки правда.
IP: 77.122.234.--- 22.04.08 23:48
___с_меня_хватит
Дмитро Гройсман
У цій статті автор не буде описувати стан справ з дотриманням прав людини в колонії № 81, не згадуватиме про тамтешні катування та звірства Полный идиотизм! Координатор Вінницької правозахисної групы закрывает глаза на катування та звірства( !!!!! ) и на первый план выводит какие то приписки в протоколах на выборах которые уже давно превратились в фикцию для всей страны (тем более для колонии!!!). Наверное проблема номер два - это плохое содержание сторожевых овчарок? IP: 77.52.87.--- 22.04.08 21:31
___pvipvi
Автору РЕСПЕКТ!
IP: 77.122.15.--- 22.04.08 20:56
___Sonny
Велика подяка авторові!!! Ющенко - це найбільший зрадник. Навіть Мороз йому поступається. Бо зрадити довіру ТАКої кількості людей може тільки людини без совісті, честі і гідності.
IP: 194.88.152.--- 22.04.08 20:52
___уграїнець
Автор не правий. Ще далеко не всі кучмісти нагроджені президентом. Чому страждає від переслідувань Білоконь і його закарпатський підлеглий Варцаба? Замість того, аби отримати по медальці з поцілунком від Юща та Луценка, їдять гіркий хліб вигнанців у Росії (але пенсія, адекватна середній пенсій кількох десятків трударів, регулярно капає кожному з них , хоч це втішає).
А бідолага Іван Різак, екс-губернатор Закарпаття, ще й по судах микається. Де справедливість? Є, є ще резерви обділених президентською милістю... IP: 89.105.246.--- 22.04.08 20:17
___Філантроп
Автору РЕСПЕКТ! Ще одне підтвердження того, що 2004р. нас (народ України) розвели як останніх лохів, і ВАЮ вдає, що ми цього не зрозуміли. Але він дуже глибоко помиляється.
А через таких орків як 123, та ін. наволоч нам ще довго не бачити чистої України! IP: 77.52.68.--- 22.04.08 19:39
___e_1_off
123
Orko засоромився зайти під старим ніком IP: 83.170.201.--- 22.04.08 18:01
___123
Їдь додому, гройсман! Не воняй тут своєю еврейською фігньою!
IP: 212.26.155.--- 22.04.08 17:11
___999999
При чем здесь патриотизм? Президент наградил преступника, значит он сам преступник. Вот и весь смысл.
IP: 77.247.22.--- 22.04.08 16:26
___navaho
Як на мене то з-за таких сліпих патріотів Украіна і втрачає незалежність.
IP: 194.44.242.--- 22.04.08 15:51
___Nick_M
22.04.08 14:59 ___Orko
Ну, який же ви патрійот! Можливо, отой "іноземець" більший патріот України ,ніж ви.? Бо згадайте Мойсея Фішбейна та ін.тих "іноземців", які для України також дуже багато зробили. Суть не у цьому "іноземці". Суть у реакційній ідеології кучки представників цього народу. IP: 77.247.22.--- 22.04.08 15:40
___navaho
Orko-Питання до тебе,я живу на півдні, він і мій призидент, який окрім вступу Украіни до СОТ, не зробив більше ніяких реформ, а повертається на шлях Кучми, то що куди ти мене пошлеш, дякую за любу відповідь.
IP: 195.26.93.--- 22.04.08 15:38
___Vlad_iz_Kharkova
Из приведенных автором цифр слежует, что Магамаев теперь работает на БЮТ, т.к. результаты по БЮТ в его колонии значительно выше, чем в среднем по округу, а по НУ - не выше. Казалось бы и вывод надо делать, кто не отпускает Магомаева, если идти по логике автора. Он же все сводит к Ющенко. Хотя сама его логика ткже уязвима, ведь очевидно, что начальника колонии определяет максимум - начальник обл УВД, а никак не Президент, не Премьер и,думаю, даже не министр ВД.
Поэтому рассказ интересный, вывод IP: 77.247.18.--- 22.04.08 15:14
___snickers
___Orko - истый ариец?
IP: 77.122.43.--- 22.04.08 15:04
___Ольгин
Автор наивен. Ющенко сказал... Было выгодно мочить "ПАПУ" говорил так, а сейчас ему самому нужны проверенные в деле Магомаевы, награждает эдак.
IP: 81.31.42.--- 22.04.08 14:59
___Orko
Якийсь іноземець щось прощебетав про мого Президента, хай він і найнеправильніший у світі.
Іноземцю, пиши краще про пригоди Моше Кацава, це тобі більше до лиця і не звикай газдувати по чужих хатах. Чи ти вже звик? IP: 193.109.248.--- 22.04.08 14:46
___МЕХХ
Как сказал бы киса воробьянинов.... - " да уж..."
IP: 195.234.112.--- 22.04.08 14:32
___lyopik
МАРАЗМ. Или у Ющенко или у Балоги, хотя - это же одно и то же как сказал сам Ющенко:(
|
![]() ![]()
Кортеж Тимошенко потрапив у аварію
Кредит на квартиру: тепер ще далі за межами реального
Правила політичної реклами
Гривня йде до 9?
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |