Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 193.178.34.---
08.04.08 13:10 ___ulker666
В поддержку yez-а. В самом деле зачем рассказывать сказки о демократии в Росии с 1991 по 1999. Режим Ельцина - такое же дерьмо как Кучма в украине. Любопытный момент. ВСЕ оранжоиды наверняка осенью 1999 года болели за Путина - он тогда был типа последней надеждой демократии по сравнению с коммунистом Зюгановым и КГБ-шником Примаковым. Даже дома он взрывал и не верили. Зато в 2004 Путин уже стал дьяволом, вселенским злом, отравившим урода и поддерживающем бандита, и теперь они верят всякой чуши
IP: 212.109.39.---
08.04.08 12:24 ___yez
2 ___Бууу-га-га :
Уточнюю - другий період відносної демократії в Росії закінчився в 1993 році розстрілом Білого Дому. Далі було загвинчавання гайок та цілеспрямоване споювання росіян дешевою горілкою. Не всі росіяни - кацапи і москалі, так же як не всі узбеки - чурки, а кавказці - абреки. Просто гнила московська влада підтримує жлобство по обидва боки Хутора Михайлівського, морально і матеріально. Флудери на форумі - звідти. Не піддавайтесь на провокації, не тратьте казьонний трафік!
IP: 193.178.34.---
08.04.08 11:47 ___ulker666
Даже сами американцы не знают каокй они крови, и какой у них государственный язык, но ВЕЛИЧИЕ свое воздвигли не задумываясь об этом. И Нью-Йорк и Лос-Анджелес, Чикаго нисколько не комплексуют что Лондону - 2000 лет, а Киеву - 1500
IP: 193.178.34.---
08.04.08 11:45 ___ulker666
вопят об угрозах целостности, независимости и т.п. Год назад все тупорезы вопили (да и сейчас), что у нас НЕТ парламента, НЕТ судов, НЕТ милиции, НЕТ власти, зато есть свобода слова (хотя никто из вас не знает даже что это такое). А что касается России, так пусть там хоть вообще нет русской крови, пусть хоть это будет бывшая колония Руси (но не украины, украина такой же осколок Руси как россия), они сохранили независимость и культуру, восстановили и расширили Русь. Похожий пример - США-Англия
IP: 193.178.34.---
08.04.08 11:40 ___ulker666
Ковальов-у - Если ты нормальный. Приведи недебильный аргумент, что Украина БЫЛА. Т.е. с точки зрения международного права напиши годы существования Украины как государства, ну например Римская империя (30-476). Украина ЕСТЬ, т.е вроде бы с 1991 года - но как!!! Не в результате борьбы, не в результате революции - а так, собрались коммунисты, которые решили, что им выгоднее жить врозь и все. По поводу коммунистов, так и ТВОЙ президент - тоже коммунист. А то ЧТО БУДЕТ - так такие как ты каждый день
IP: 194.50.169.---
08.04.08 11:27 ___Бууу-га-га
Все ж таки в історії Росії були два короткі проміжки, коли вона намагалася йти "по путі дємократіі" - з лютого по жовтень 1917-го і з 1991-го по 1999 -й. На жаль нічого путнього з того не вийшло. Чи вийде у нас? Поки що теж велике запитання!
IP: 194.29.62.---
08.04.08 10:39 ___Карлик
Солженицын пишет,что угодно России.Ющенко говорит,что угодно Украине.Только в России другого не напишут,а в Украине пишут все что угодно.Это демократия?
IP: 195.85.219.---
08.04.08 10:28 ___Ковальов
"Росія, Росія - прєвише всєго", "Украіни нєт, нєбило і бить нє может" - ось і всі дебільні "аргументи".
Ніколи Росія не визнає голодомор. Це значить кінець мареву московської величі.

Прочитайте, будь-ласка, у Совєтскій енциклопедії про історіка-марксиста Покровського.
Це того, хто писав: " У нас вєлікоросов тєчот 80% фінской крові".
У чому, його провина? Виявляється проповідував національний нігілізм!
А як же Марксівське: "у робітників немає вітчизни"?
IP: 213.159.246.---
08.04.08 04:36 ___ulker666
"Своим" коментаторам - Без комментариев-- Хотя как химик, могу сказать что вы мне интересны как анализ кала - ничего другого у вас кроме мозгов нет----------------- НЕЗДОЛАНА ВЕЛИЧ украины
IP: 194.44.7.---
08.04.08 00:20 ___немаксель
СУПЕР СТАТТЯ ! Прочитайте! "Думаю, читача також розсмішить реакція простих роботяг на цю статтю та наступне "партійне на. Пан Мирослав розповідає про це так:

"Біжить із рознарядки вся шоферня до мене в токарку. Кричать: "Дед, ...твою мать, ты почему всех коммунистов не поубивал? Смотри, сколько их, бл...й, еще ходит!" Одні кидаються цілувати мене, другі... Бо до тих пір вони не знали, хто я. Після того ставилися до мене, як до рідного тата".

Розкажіть, шановний читачу, цей курйоз
IP: 194.44.7.---
08.04.08 00:08 ___немаксель
А в дєдушкі Солженіцина чого хотіти ? "Как нам обустроить Рассєю" - це йому діагноз , ще коли не зовсім змаразмілим був.Пише як юний кореспондент - дурню ,але "с запалом". Та й хто його читає в Европі крім кгбістів "под прікрітієм". І не бабушка підмахнула статєйку , це в них натура така - до самої смерті гадити і не розкаятись . Москалі ,одним словом .....
IP: 193.84.90.---
07.04.08 23:55 ___Ares
Вопрос к /ulker666 /

666- ты что сионист в Украине? Почему не строишь стену от арабов, не служишь в армии своего народа? Или ты не патриот своего народа? Или с тебя уже песок сыплится? Или ты носишь украинскую фамилию и выхрещенный?
Твоя харя видна за этой вывеской 666. Приметивный , ростовщик, паразит.
IP: 194.44.7.---
07.04.08 23:55 ___немаксель
ОГО ! Вперше бачу як свідомі дружно заткали писка "брюзжащім"!Супер! Гандонтришістьори ніколи не асимілюються бо то виродки , їм тільки в говні і комфортно. А порядок у нас буде ,а в кацапії буде Китай ! Москва - столиця Великого Гонконгу .
IP: 80.93.118.---
07.04.08 22:30 ___EvA_Дзвінка
ulker666 , Гапон
Не треба так за нас хвилюватися, ми дамо собі раду і без таких "коментаторів". А щодо "брызгающего говна" - то скоріш про вас, бо зверніть уваги на коментарі людей свідомих і на ваші, пробачте, але так і кортить назвати вас свинями, на більше ви не заслуговуєте.
Щодо статті, то можу лише виявити велику повагу до автора.
IP: 77.247.26.---
07.04.08 22:28 ___navaho
Ви розумієте тільки аргумент кулака таке гімно треба вимітать на Історічєскую родіну от до чого я веду,ми дуже добрі до вас, але це слово вам не знайоме,.нам треба в прибалтійців повчитися. а твоі суждєнія коли настане час я запхаю тобі в те місце яким ти думаєш,цей час не так уже і далеко.
IP: 77.247.26.---
07.04.08 22:08 ___navaho
Гапон,ulker666 Три шестірки кажуть самі за себе,повторюю для тих хто на ,,паровозє,,.Свою неспроможність ховаєте за агресивністю ,.а коли це стає всім зрозуміло замість того щоб щось змінити в собі в кращу сторону , змінити світ на краще навколо себе ви ще більше скаженієте,на більше вас нехватає, кругом тільки гадити навчились від батьків,гадите там де живете,плюєте в криницю звідкіля воду пьєте,а чому,тому що це не ваше бо ви вища раса,колонізатори,украінців людьми не вважаєте,хохли,холопи.
IP: 213.159.246.---
07.04.08 21:25 ___ulker666
Ares, Arthurius
Прогноз о брызгающем говне из ваших уст подтвердился. Вы правда проживете и превратитесь в прах позже чем сольют украину
IP: 77.121.113.---
07.04.08 21:23 ___Гапон
Читая коменты свидомой состовляющей местного "електората" эту смесь "комплекса неполноценности" с "манией величия", приходится делать вывод : это в самом деле глубоко ущербные существа - "герои" анекдотов про хохлов; и к сожалению именно по ним окружающие судят про украинцев...
IP: 77.247.26.---
07.04.08 20:57 ___navaho
Чому вони себе так поводять вони що не розуміють що серед цивилізованих людей виглядають по меньшій мірі свинями.,,Слабка мозгова система у росіян,,по академіку І. Павлову. Другого пояснення я не бачу. Мозгів недостатнйо жити по другому . А свою неспроможність ховають за агресивністю. І коли це смає всім зрозуміло замість того щоб щось змінити в собі та навколо себе вони ще більше починають казиця. Да це діагноз ось про що хотів попередити світ великий вчений.
IP: 77.247.26.---
07.04.08 20:53 ___navaho
Чому вони себе так поводять вони що не розуміють що серед цивилізованих людей виглядають по меньшій мірі свинями.,,Слабка мозгова система у росіян,,по академіку І. Павлову. Другого пояснення я не бачу. Мозгів недостатнйо жити по другому . А свою неспроможність ховають за агресивністю. І коли це смає всім зрозуміло замість того щоб щось змінити в собі та навколо себе вони ще більше починають казиця. Да це діагноз ось про що хотів попередити світ великий вчений.
IP: 193.19.242.---
07.04.08 20:23 ___krist
Виважена позиція автора та патріотів-коментаторів підкреслює унікальність нації.
IP: 77.52.93.---
07.04.08 20:06 ___e_1_off
Він пише, що голодали усі, а що це булопроти українців, це "шовіністський агітпроп". Не знаю, моя прабабка з Чернігівської області пішки ходила бо Білорусії, щоб на речи виміняти їжу. Тобто там не голодали. Нехай пояснить оце.
IP: 88.81.226.---
07.04.08 19:26 ___-Oleksa-
Солженіцин - (якщо він дійсно виступив проти голодомору в Україні) смирдючий старий козел.
IP: 193.151.57.---
07.04.08 19:25 ___Діонісійка
Щодо виступу Солженіцина-нічого дивного, він завжди відзначався такими ж імперськими поглядами, як і всі "рассиянє". Взяти хоча б його пресловутий опус "Как нам обустроить Россию", де Україні відведене місце провінції "великой и неделимой",де так щиро обурювався автор з державницьких амбіцій "братской" рєспублікі". Хто в Росії сповідує справжні демократичні принципи життя, підтримує право нації на самовизначення оголошений юродивим. Їх одиниці, серед них - Валерія Новодворська.
IP: 77.47.128.---
07.04.08 18:25 ___Bri
Від названих європейських держав ми все ж таки чекали іншого.
========

Нічого такого не чекали. Після виступу Меркель було зрозуміло, що не підтримають - цікавим був лише формат "відмови". А от "відмова" дійсно вийшла гарна. Якщо українська і грузинська дипломатія постараються - цю відмову можна переплавити у згоду.

Крім того, давно вже пора позбутися гуманістичних поглядів на спільноти. Європейські політики продадуть мати, якщо за це добре заплатити. І Україна не мати, і РФ платить добре
IP: 193.84.90.---
07.04.08 17:55 ___Ares
Москвичи прописываются в Калининградской обл., и всякие кацапюги, чтобы получить возможность мотаться на приработки в Европу. Как говорят это мост с азиив европу у кацапов. С литовцами боятся дёргаться, те могут перекрыть транзит в Кёнинзберг.
А таких как ты( ___ulker666) мы рано или поздно выдавим, или асимилируем твоё потомство.Ты и не узнаешь, что они стали Дорошенками, Петренками. И будут они защищать Украину от всякой нечести. Поэтому если ты патриот своего народа, поезжай на род. предков
IP: 193.84.90.---
07.04.08 17:48 ___Ares
К ___ulker666

Кацапская рожа с имперским набекрень. Да казёл, после твоих высказываний в каждом кацапе мы будем видеть врага. Посмотри везде где кацап срач. Начнём с Крыма, как его загадили москали, везде совок, убогость, живут бля за счёт приезжих, комнаты прибирают. В ресторанах обслуживаание совдеповское, чаво хатите. Калининград вообще в грязи утопает, куда пришёл кацап везде помойка. Сам лично разговаривал с нармальным русским, приехал он туда в 1947, засрали говорит всё после немцев
IP: 92.49.199.---
07.04.08 17:46 ___зеро
Автору велика шана. Дякую.
IP: 77.121.13.---
07.04.08 17:32 ___Безработный7
...Саркозі – не Де-Голь і фрау Меркель – не Аденауер...

а автор, типа барыга.
IP: 77.122.43.---
07.04.08 17:32 ___айк
Солженицын типичный советский мудак, который все, что сделало его солженицыным украл у Шаламова, Гиндзбург и т. п. Черносотенец, умеющий создавать видимость псевдозначительности
IP: 194.44.91.---
07.04.08 16:56 ___yuta
"Відомо, що 90-річний письменник протягом останніх років не втручався в політику, спокійно доживаючи свого віку у підмосковному замку."
Я, например, очень сильно сомневаюсь, что сей старец вообще в курсе, что он там что -то написал про Украину. Лагеря, эмиграция, 90-то лет...
Подмахнула жена или детишки бумажку за плюгавые коврижки... :-(((

IP: 193.239.143.---
07.04.08 16:42 ___LeoKa
Солженицын никогда не признавал Украины. И в начале 90-х с пеной у рта он доказывал, что национальности "украинец" не существует. Почему? Потому что знает историю и Украины-Руси и Московии.... никому не хочется быть азиопом...кацапы за 300 лет европеезировались... по-крайней мере в Москве и Питере.
IP: 212.90.178.---
07.04.08 15:51 ___cannavaro
Если бы Россия была демократичной.... Если бы Украина не была такой заглядывающей в рот дяде Сэму-Бушу, то и отношение в Европе было бы другим. Или мы хотели, чтобы крпунейшие европейские игроки открыли еще один вашингтонский фронт на континенте и получили еще одну Польшу, только еще больше? Только не надо истерик - ну понятно же, кто больше всех лоббировал наше вступление в НАТО, и зачем.
IP: 194.30.172.---
07.04.08 15:00 ___Arthurius
>то ulker666

Украина только потому так выглядит, что в ней живут такие , как ты - воняющие, загнивающие самодовольные кретины.

Что касается Украины, то тут все очень и очень оптимистично. Будем очень надеятся, что станем "Эвропой". Мы докажем Меркель и Саркози, что мы окончательно и бесповоротно избавляемся от дикарей Азии. Грязь, вонь , клопы и тараканы, и надо всем хозяйский кнут - и это русские болваны , святым отечеством зовут (песенка матросов революционеров в России начала столетия)
IP: 193.178.34.---
07.04.08 14:29 ___ulker666
Я вообще не понял автора и гавноедов, которые начнут брызгать в комментах. Вы же победили - вы "эвропа". Смешно, что оранжоидные субъекты тявкают только на Германию и ФРанцию. Почему-то забывают о Италии, Испании, Бенилюксе. Все перечисленные страны включают в себя 80% территории европейских стран в НАТО, 75% населения, 90% экономического потенциала---- К слову Саркози обоснованно считается "проамериканским" президентом во Франции, а Меркель лучше "пророссийского" Шредера. Просто украина - говно
IP: 193.84.90.---
07.04.08 13:38 ___Ares
Ъъъ
про галаганов новых-яныковичей, симона, витренко и компанию.

Когда даже их демократы-либералы начинают вести разговор об Украине.
У них лицо сводит судорга, так они воспринимают действительность.
Имперские людишки-холопы кремля. А лженицын под конец жизни обгадил себя.
IP: 77.121.14.---
07.04.08 12:52 ___Ъъъ
Россия конечно дикая страна, которая успешно использует дикие элементы в соседних странах для продвижения своей дикости "до самых до окраин".

На лицо ужасные - "добрые" внутри......ПРО КОГО ЭТО ????


Краще за тиждень
Інтерв