Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

12.05.08 18:31 ___YLIANA
Відставка Тимошенко не цікавить Балогу, адже якщо їй дати зараз піти, то вона стане Президентом, але якщо й дати залишитися то вона зробить собі Парламентську республіку і тоді так як і першому варіанті буде деребанити.
12.05.08 15:43 ___boklan
12.05.08 14:38 ___Волинець__
___Санич Ти з якої планети звалився. подивись, що сьогодні за день. вийди на вулицю і послухай, що говорять люди
А інших слів ніяк не знаходиться? Не вистачає фантазії? Так, саме фантазії!! А по суті нічого конкретного, а саме головне не зрозуміло по яким вулицям бродите! Це всі слова, які просто ідеально підходять до характеристики Ющенка, згоден! Обрали на свою голову, такого зрадника!!
12.05.08 14:38 ___Волинець__
___Санич Ти з якої планети звалився. подивись, що сьогодні за день. вийди на вулицю і послухай, що говорять люди. Вони не можуть уже дочекати, коли вона піде. Обрали на свою голову. вірили, слухали, а вона взяла і зрадила. Після такого які такм рейтиги, скоро й не згадуватимуть хто це така - клоунеса-аферистка Юля
12.05.08 14:29 ____ПАПАЙ_
Опозиція у питанні полдолання інфляці дійсно може допомогти набагато більше, ніж наші любі друзі на чолі з своїм "тузом" та бараном у його Секретаріаті
12.05.08 14:25 ___Санич
Не в рівну війну Балога вв"язався. За Тимошенко народ стоїть, а за Балогою тільки зграйка підлабузників. Так, що дивись, шановний, розтопчать як букашку
12.05.08 14:23 ___Волинець__
___Бег, ___Авдей Здорової критики завжди не завадить нікому. тим більше, якщо ця критика йде від професіоналів, що сидять в секретаріаті. Якщо Тимошенко забула, то я нагадаю, що критика - це ще один прояв демократії, свободи. Звичайно ж без неї краще. Все добре, над всім працюють. але тоді - це просто радянський совок. думаю ми не за те стояли на майдані. Так що молодець Балога
12.05.08 14:20 ___Авдей
Балога пусть смотрит за собой, а то кресло зашатается под ним в любой момент
12.05.08 14:16 ___Бег
Как бы Балога не хотел занять место Тимошенко - ему никогда не удастся, ума мало. А критиковать и делать на зло он умеет хорошо. В этом он конечно профессионал.
12.05.08 14:11 ___Khate
___Волинець__
Таке враження, що під цим ніком пише сам Балога, бо окрім нього самого його ніхто не хвалить. Ну хіба ще Кріль.
12.05.08 13:40 ___Волинець__
Щоб там не говорили та Балога класний мужик. він знає свою справу. Не дарма ж його до Києва перевили. Розумний чоловік, професіонал. Таких зараз потрібно нам. Треба ж хоч комусь свіжим поглядом дивитись на ту ситуацію, що складається з Тимошенко. може хоч він знає як вивести країну із цієї Бюляцької дупи
12.05.08 13:37 ______Rrr
А бюльці що, їй яка різниця кого брудом поливати. Головне, щоб вона була тільки біла і пушиста, а решта її не цікавить. Аж верне мене від неї.
12.05.08 13:31 ___waldemarchik
Істерія стосовно Балоги (одразу зауважу, що не є його симпатиком), дуже нагадує створення в уяві електорату політичного антагоніста-редіски-нехарошега-челавега на кштал Порошенка у 2005. Треба буде когось звинуватити у всіх своїх і чужих гріхах...
Потім пилюка розвіється, дивишся й Порошенко наче нормальний дядько й тієї всієї бридоти що було озвучено Зінченком ніхто й не думав доводити. Чорний ПіАр одним словом.
А людям простіше повірити у демонів ніж у те, що їх обранець ніц не вартий...
12.05.08 13:26 ___waldemarchik
Відправити ЮВТ у відставку буде помилкою - це їй фактично індульгенція за всі прорахунки.
Хоча не варто все на неї валити - багато світових трендів працюють на інфляцію насліддя від ВФЯ, прота роздача грошових слонів у такій ситуації - недолугість що межує з саботажем. Зараз чуємо нову тему " 30%" бюджетникам, що знову підгодує інфляцію (і як ЮВТ сподівається - її електоральний потенціал).
У політиків іде боротьба за маргіналів. Середній клас не цікавиться "халявною гречкою"...
12.05.08 13:24 ___YLIANA
Тимошенко планує захопити разом з ПР в Україні владу і встановити новий політичний режим, який влаштує її і ПР, бо їх ціль - грабування України, а реалізація цього плану Парламентська республіка.
12.05.08 13:09 ______Rrr
Стабілізацію. Та втебе совість є, ти лиса БЮТовська шавка. Подивись, що робиться на вулицях, в магазинах. Яка там економічна стабалізація. Це швидше і краще назвати деградація. Звалюємось в яму чи обрив як він там у вас називався. Одним словом у ще більшу дупу ніж було до цього. З а Яника і то кращі мали шанси
12.05.08 13:08 ___tgv
"Ми вважаємо, що якраз пан Балога є рупором саботажу. Мета таких як Балога - якомога скоріше звалити уряд, але це залишиться тільки їхньою мрією. Цього не відбудеться", - запевнив перший віце-прем'єр.

Баложка є справжнім рупором, котрий крім галасу нічого корисного не вносить. Сіра кардинальність давно вже мріє про відставку уряду, та його мета нездійсненна! Для Тимошенко Балога взагалі не заслуговує особливої уваги, нехай голосить!
12.05.08 13:01 ___nunu
Ніколи не було від Тимошенко заяв, що вона піде у відставку, тому не треба виголошувати погрози типу "Відставка Тимошенко залишиться мрією Тимошенко"! Вона впевнена в своїх силах і готова прикладати максимальних зусиль для подолання інфляції! А саботаж навколо Юлі, говорить лише про безсильність сабпотажників!

12.05.08 12:52 ____azarov
"Турчинов запевняє, що уряд подолає інфляцію і забезпечить економічну і політичну стабілізацію в країні"
-----------------
Результати діяльності уряду вражають інфляція досягла рекординих показників за останні час, газ, бензин дорожає. Ось вся робота даного уряду.
12.05.08 12:44 ___Віталій_У
Тут ще питання хто мріє про відставку Тимошенко весь БЮТ чи Балога(за їх словами)!
БЮТу вигідна відставка Тимошенко адже вона тоді піде "біла і пушиста", як і в 2005р, коли сама спровокувала весь конфлікт за допомогою Зінченка, який доречі, зараз працює в КМ. А Балогі і Ющенку відставка Тимошенко не вигідна тому, що вона сама себе "поховає" і їй в цьому потрібно просто допомогти.
12.05.08 12:40 ___Т150
Відставка Тимошенко залишиться мрією Тимошенко, адже вона буде відповідати за свої вчинки!


Краще за тиждень