Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

13.05.08 11:20 ___lover
Турчинов дурак, адже хто може заявляти, що 300голосів по новій Конституцій буде в них! Адже Литвин заявив, що не буде голосувати за Проект Конституції від Медведчука, а ПР - не купиш, бо вони скоріш за все куплять.
13.05.08 11:17 ___Т150
Як кажуть мріяти не заборонено, тому і про БЮТ так само можна сказати.
12.05.08 22:13 ___калиманджар
Чего то тухлой кролятиной опять потянуло
12.05.08 22:10 ___МАТ_13
Пусть только Балогу снимут и у БЮТ будут все голоса НУНС.
12.05.08 22:09 ___Санич
Кролику, ти ж не в НУНСі, так нехай тебе це не обходить. А те, що буде 300 і навіть більше я повністю переконаний
12.05.08 21:15 ___val_lav
tamburin

Вони не з світу ілюзій, а з світу 30 срібляників. Інакше це хворі люди.

А у Кріля розуму як у кріля. І його захисники йому під стать.
12.05.08 20:33 _____Ольга
Скільки ж їй треба влади щоб насититися? Чим більше має тим більшого хочеться. Вона ж просто одержима
12.05.08 19:36 ___valentun
БЮТ зараз не має 300голосів, а після чергових виборів до ВР, не буде мати й того, що зараз має.
12.05.08 19:01 ___Т150
___tamburin
Все що проти спонсора(ЮВТ) - дурня, так вас навчають в БЮТ?
12.05.08 18:24 ___tamburin
Опять ведется писанина без оглядки на содержание. Один ___lover обвиняет Юлю в том, в чем фактически замешана ПР. Другой ___Зоя_Ж обвиняет Юлю в канцлерских замашках. Перестаньте самих себя дурить! Нельзя выдавать желаемое за действительное! Вертитесь из мира иллюзий в реальный мир, вернитесь к людям! И тогда, может быть, увидите реальную жизнь, а не бред сивой кобыли, который озвучивает секретут Юща - простое, бородатое чмо!
12.05.08 18:20 ___Т150
Як Турчинову не бачити крісла мера, так і БЮТ не бачити 300 голосів.
12.05.08 18:16 ___bobik50
"Великий и гениальный " Криль все знает и все предвидит. Криль всех разоблачит. Про всех все знает. О себе только молчит - скромничает. А ведь мог бы похвастаться связями и влиянием. Захотел - нагнул Минюст и купил партию, захотел - сделал эту партию парламентской. Фокусник высшей категории. Смотри, Криль, это при Ющенко не замечают, потом "загремишь под фанфары"! А вообще, позорище на весь мир - партия прыватных пидрыемцив в выборах не участвовала а в парламент прошла. Хохма и скотство!
12.05.08 18:05 ___bobik50
Криль, ну кто ты такой? Лидер партии прыватных пидпрыемцив (ЕЦ). Неужели кого то интересует мнение жулика и проходимца. Вначале Криль должен сдать мандат депутата, потом дождаться выборов, участвовать в них со своей "полит" шайкой, набрать 3% а потом голос подавать. Вот так , Криль. Да видно, кишка тонка. Все хочешь на шару! Не выйдет. Ты - политический шулер. В нормальном обществе получил бы по наглой морде! Еще получишь ... на выборах.
12.05.08 17:58 ___Зоя_Ж
Мрія Тимошенко стати Канцлером Парламентської республіки ім.Тимошенко залишиться так і далі мрією, адже регіонали вже навчені 300голосів і більше не підуть на таку авантюру, а без них ну ніяк не буде 2/3.
12.05.08 17:55 ___lover
ПР не погодиться на ідею нової Конституції, адже вона прийшла до влади не так, як Тимошенківці з ціллю дерибани і здачі інтересів Росії.


Краще за тиждень