Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

13.05.08 23:29 ___paulsokol
___ГаврилоRU "... Кличко стане мером???? наївні люди....
Але добре. що й не стане. Бо за ним таке волочиться.
Грузинські бандити, болгарські цигани. І ця наволочон збирається доїти киян... "
А последние несколько лет вы знаете, кто "доит" киевлян? Евреи с чужим гражданством.Поинтересуйтесь,кто получает деньги за "черную" аренду "Метрограда","Глобуса" и т.п. Так какая вам разница,какая национальная группировка вас будет "доить"? :)
13.05.08 22:17 ___rodina
За Кличком стоит балога и ющ.
И вор Плачиков!
Черный оборотень врет все время!
Думайте люди или вас задавят машинами и домами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Голосуйте только за Турчинова!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13.05.08 17:40 ___Avantyrist
Главное, что Кличко поддреживает народ, а все остальное по барабану....
13.05.08 17:29 ___NemoNemo
Луценко врывается в кабинет киевского мэра и привычно бьет столичного градоначальника по физиономии. Вдруг до министра доходит, что перед ним Кличко-старший.

В случае избрания Луценко мэром Киева в АП планируется назначение Виталия Кличко министром внутренних дел.
13.05.08 17:25 ___МГТУ
Кличка, крім його "команди" у списку Блоку, підтримують Катерина Ющенко, Балога, Фірташ. Просто "сім"я" Ющенка розложила яйця в дві корзини : Космоса і Кличка. Тому всі вони не дадуть Кличку знятися з виборів на користь Турчинова :-(
13.05.08 17:23 ___Yashka_1
А давайте проголосуем за Леню, а он приведет к власти дружную такую компанию:
малолеток, торговок....
13.05.08 17:07 ___ГаврилоRU
За Кличка-мера не треба голосувати. Бо та наловоч, яку він веде за собою буде вимагати з нього розрахунку. В нього вже ж вгепали мільйони цигани, грузини і інші бандити з парижу.
13.05.08 17:00 ___player
Блок у Кличка и вправду ужасный. Но можно голосовать за него как за мэра, а за блок - другой.
13.05.08 16:56 ___МГТУ
to 13.05.08 16:35 _Nikoletta "...а з Кличком йдуть професіонали". Звичайно проФФесіонали, по "относительно честному отъёму денег у населения":-))
13.05.08 16:35 ___Nikoletta
13.05.08 16:32 ___ГаврилоRU


Волочиться за Черновецьким, а з Кличком йдуть професіонали
13.05.08 16:32 ___ГаврилоRU
Кличко стане мером???? наївні люди....
Але добре. що й не стане. Бо за ним таке волочиться.
Грузинські бандити, болгарські цигани. І ця наволочон збирається доїти киян
13.05.08 16:20 ___max_f
Конечно, зачем ему секретарем быть - если он и мэром может стать!
13.05.08 16:18 ___Filin
Кличко наконец-то указал место Турчинову....
13.05.08 16:09 ___Yashka_1
http://upload.com.ua/get/900234854 - новый хит про Космоса
13.05.08 16:09 ___Avantyrist
Турчинов вообще не имеет никаких шансов выиграть эти выборы. Соглашался бы уже на предложение Кличко, чтобы вообще не опозориться...
13.05.08 15:55 ___Nikoletta
Звісно, що Кличко стане мером. Кличко - наш мер!!!!!!!!!!
13.05.08 15:54 ___Vaka
"Адже саме від консолідації всіх демократичних сил залежить, що буде з Києвом"

Хто має вуха - той почує. А чи має їх Турчинов? Ні. Нащо вони йому, він і без них красивий. На плакатах. Там і залишиться. Бідні кияни...


Краще за тиждень