|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Партії: минуле без майбутнього IP: 195.78.244.--- 26.06.08 17:25
___UKRAYINKA-Z-PIVDNIA
Для Модерна.
Так ведь Кураж и не утверждает, что Тимошенко - идеальный вариант. Он лишь указывает на то, что из того, что мы имеем на данном отрезке времени только поддержка нами Тимошенко дает хоть какой-то шанс на то, что со временем мы сможем увидеть новых лидеров. Поддержать Ющенко или(+) ПР - согласиться с нашим с Вами окончательным поражением. IP: 193.17.46.--- 25.06.08 13:22
___Modern
__КУРАЖ
Надо иметь могучую экономику, эффективную разведку, боеспособную армию, ядерное оружие наготове, чёткое осознание своих интересов, хитрожопых дипломатов, агентов влияния внутри стран вероятного противника и ещё по мелочам. Если чего-то из этого нет, страной просто будут пользоваться. У нонешних лидеров нет никакого стремления к созданию чего-либо подобного. Включая Тимошенко, которая вещает о побежденной инфляции, а цены в магазинах вещают обратное. IP: 77.239.176.--- 22.06.08 12:54
___mmks
КУРАЖУ. Насправді на народній шиї облаштувалися не абстрактні партії, а конкретні політики. Згадайте: Ющенко, Янукович, Головатий, Турчінов, Матвієнко, Табачник і т.д. - всі до 91 року були комуністами. Потім порозбігалися до різних партій. Часто "непримеренно" воювали одне з одним, але завжди у позиції належності до влади. Міняли партії на діаметрально протилежні за ідеологією (випадок: Лавриновича, Чорновола - мол., Головатого, Порошенка іт.д), але всі ці "війни" лише у корисливих інтересах.
IP: 77.52.225.--- 21.06.08 15:20
___КУРАЖ
21.06.08 13:38 ___mmks
Согласен. К тому же люди по своей природе очень консервативны, а тут еще власть такая привлекательная, сладкая, доходная и главное безопасная и безответственная… Устроились мерзавцы на народной шее плотно… IP: 77.123.120.--- 21.06.08 13:38
___mmks
КУРАЖУ. Владу на позапартійній основі нам заважають формувати самі партії, які ЗАКОНОДАВЧО примусили виборця обирати лише поміж тих осіб, яких вони - партії, висувають кандидатами у депутати.:(
IP: 77.52.249.--- 20.06.08 21:39
___КУРАЖ
20.06.08 14:51 ___Modern
В любом другом случае – Тимошенко, даже если она вам не нравится (вариантов пока ведь нет) потерпите немного ее и неизбежно появятся совершенно новые лидеры. Начнется новый, по настоящему демократический период в развитии Государства… В противном случае латиноамериканское полу-рабство… IP: 77.52.249.--- 20.06.08 21:38
___КУРАЖ
20.06.08 14:51 ___Modern
4. Вот за нее и развернулась ожесточенная борьба. Янукович олицетворял старую власть. Ющенко, Тимошенко и прочие олицетворяли новую демократическую волну. Их лозунги убеждали народ в том, что они за справедливое общество европейского типа. Народ поверил. 5. Но Ющенко-президент резко изменил ( а точнее – предал) идеалы Майдана да и философию развития страны. Произошел раскол. Президент сделал резкий крен в сторону ПР, а Тимошенко возглавила движение за верность майдановским идеалам и обещаниям. Именно так будет записано в новейшей истории. 6. А сегодня президент делает все для того, что бы власть перешла в руки крупного капитала который сосредоточен в ПР. Для этого необходимо дискредитировать правительство и лично Тимошенко (как конкурента) любой ценой, что он и делает. Борьба за крупные деньги не отягощена моральными нормами и заботой о народе. Что делать? Если вы очень богатый или олигарх, естественно поддерживайте Ющенко и ПР. В любом другом случае – Тим IP: 77.52.249.--- 20.06.08 21:36
___КУРАЖ
20.06.08 14:51 ___Modern
Особой работы для головы ведь нет. Все ясно и понятно без особых размышлений... 1. Судьба (без наших усилий) распорядилась так, что нам досталась мощнейшая и богатейшая страна. Кравчук ситуацию не удержал, управление было утеряно, порядки начали устанавливать паханы, братки и прочие бандюки. Экономика разваливалась. Начался робкий грабеж общенародного добра. 2. Кучма овладел ситуацией, управленческая вертикаль была установлена… Весь админ ресурс был подчинен ему. И начался настоящий, массовый дерибан собственности. Паханы, братки, бандиты, родственники, друганы, партийные и комсомольские вожаки, чиновники за бесценок забирали предприятия в собственность и ….становились «уважаемыми» бизнесменами. 3. Шло успешное накопление первичного капитала, многие начали задумываться о легитимности наворованного. Пора было становиться добропорядочными гражданами. Для этого необходимо было узаконивать беспредел. Нужна была власть. Вот за нее и развернулась ожесто IP: 193.22.84.--- 20.06.08 15:49
___stan65
Сталін,як і Лєнін,патріотами Росії не були,вони були лише патріотами своєї влади,а коли влада була не в їхніх руках,були ворогами тієї ж Росії: згадаймо,що основними лєнінськими гаслами,підтримуваними і Сталіном(він був кооптований до ЦК наприкінці 12-го),були ПОРАЗКИ москалів у 2-х війнах: з японцями й із німцями,цього факту не приховувалося навіть у т.зв."історії КПСС".І чим би це не виправдовували,якою б негуманністю царя,у сто разів гуманнішого за комуняк,це є явним запереченням патріотизму
IP: 193.17.46.--- 20.06.08 14:56
___Modern
___Ковальов
Возможно, это будет новостью, но в советское время считалось СССР = Россия. И это однозначно. А особенно темные и пещерные представители националистических движений до сих пор пытаются протянуть цепочку "говоришь на русском языке = коммунист = москаль = пятая колонна". Делить людей по сортам, как сугубо в демократической Литве или Эстонии, где есть граждане и неграждане. "Тому і голодомор він зробив для нас (обов"язкова політика імперії)." -- Вы - эксперт в политике империй? IP: 193.17.46.--- 20.06.08 14:51
___Modern
___КУРАЖ
"Кроме Сталина никто другой на ум не приходит?" Кто еще нужен? Федя Кастро подойдет? или господин Шикльгрубер? "Нет идеи, нет людей, ее исповедующих. Самое печальное, что -- и не предвидится." Я предлагаю задуматься над тем, почему так. Кто в этом заинтересован. Какие методы используются для того, что бы ситуация не улучшалась. Что нужно, абы так не было. В общем, поработать головой. IP: 195.85.219.--- 20.06.08 14:17
___Ковальов
Сталін був патріотом, тільки не псевдо "союзу", а росії.
Тому і голодомор він зробив для нас (обов"язкова політика імперії). Війни у парламенті, перевибори це набагато краще справжніх війн та кланової "стабільності" у "суверенній демократії". Або демократія, або тиранія - третього не буде. Партійна боротьба, парламенські кризи це "хиби" демократії, альтернатива їм це рабство, технологічна відсталість та деградація. А коли "воно" у голові не преварилось, то це набагато гірше пане _кро. IP: 77.52.224.--- 20.06.08 14:10
___КУРАЖ
20.06.08 13:33 ___Modern
Кроме Сталина никто другой на ум не приходит? А что можете предложить Вы, если по вашему меткому выражению: « Нет идеи, нет людей, ее исповедующих. Самое печальное, что -- и не предвидится». IP: 193.17.46.--- 20.06.08 13:33
___Modern
___КУРАЖ
"Так как цветы цветут лишь летом, так и демократия возможна лишь в законодательной среде, которую обеспечивает авторитарным методом лидер-патриот." Прям Сталин Иосиф Виссарионович первым приходит на ум. Был он патриотом своей страны? Да, безусловно. Были ли его методы авторитарными? Конечно. А вот с демократией его периода дела обстояли несколько необычно. До сих пор единого мнения нет ни о его методах, ни о достигнутых результатах. IP: 77.239.179.--- 20.06.08 13:17
___кро
.
Ох, шановний Ковальов Доки воно всередині у щось не зварилося, краще Вам його назовні не випускати. . IP: 195.85.219.--- 20.06.08 12:54
___Ковальов
- Чому я повинен допомагати бідним, платити податки?
- Ну і що, що вони українці? А я космополіт! - Чому я не маю права продавати наркотики? Грабувати людей? Цеж легше ніж важко працювати і не брати хабарі! - Чому я повинен захищати свою країну? Мене ж можуть вбити! - Чи продам я своїх дітей у рабство за гроші?! Що за дурні питання! - Чи продам я Україну? А чому б і ні? Якщо добре заплатять! - Чи продам я росію Кітаю? А до чого тут росія?? - Я в УКРАЇНІ живу!!! IP: 195.85.219.--- 20.06.08 12:37
___Ковальов
Політичні партії - або національні, або кримінальні.
Політика це або кримінал (продаж державних таємниць, корупція, крадіжки з держбюджету, сумнівні тендери), або відповідальність перед народом та його майбутнім. Або це МОЯ ДЕРЖАВА, або "ЕТО ГОСУДАРСТВО, здєся усьо схвачєно, нєча рипатіся". У жодній країні, і НІКОЛИ у майбутньому - партії, їх лідери та увесь держапарат НІЧОГО НЕ ДАЄ І НЕ БУДЕ ДАВАТИ народу. Навпаки, народ створює багатства, і повинен контролювати владу (адміністрацію). IP: 62.149.4.--- 20.06.08 12:26
___Chocolate
за статтю "2". Раніше Дацюк пробував прорватися в незвідане, тому писав складно про незрозуміле, до того недискутоване. Цього разу написано незрозуміло про банальне. Сподобалося про Ахмєтова: тіньове лідерство продиктоване фінансово-корпоративним забезпеченням пкартії з недиверсифікованого джерела.
IP: 77.52.224.--- 20.06.08 12:21
___КУРАЖ
20.06.08 12:00 ___mmks
Зачем нам вообще нужны партии? Что нам мешает формировать власть на вне партийной основе? IP: 195.85.219.--- 20.06.08 12:20
___Ковальов
Або національна ідея, або кримінальна. Іншого не буває.
Не може існувати космополітична держава. Вона розпадеться на купки держав по інтересам. Або стане частиною інших держав, які (можете не сумніватися) "за ціною не постоять". Всі імперії розпадаються. А на які частини? На національні. Тому імперії, щоб зберегти теріторію асимілюють, вбивають інші етноси-конкуренти. Голодомори, репресії - це "мудра" та обов"язкова політика імперій. IP: 77.52.224.--- 20.06.08 12:14
___КУРАЖ
20.06.08 11:18 ___knighterrant
Per aspera ad astra ( через тернии к звездам)? Так вы же на ногах висните во время взлета. У нас ведь если появляется лидер, немедленно объединяется серость для его нейтрализации. Зависть, сударь, наша национальная черта и наш крест… И даже классика наша с безысходными нотками Маэмо тэ, що маэмо… И гимн наш и комменты наши… А надо бы весь прирост ВВП инвестировать в гильотины… IP: 77.239.176.--- 20.06.08 12:00
___mmks
Владу переважно формують партії. Втрата партіями легітимності(визнання громадянами їхнього права здійснювати владу від імені народу) означає делігітимізацію влади, а відтак - держави. Країна Україна може перестати визнавати державу Україна. Це прямий наслідок корумпованості, некомпетентності та безвідповідальності партій. Запобігти цьому нічим, окрім, дідько б його забрав, як формувати нові партії, або трансформувати те, що маємо, а маємо, насправді, з суб'єктних партій лише БЮТ та ПР. Sic!
IP: 77.52.224.--- 20.06.08 11:54
___КУРАЖ
20.06.08 10:19 ___Modern Никаких экзотических идей не нужно. Найти высокую объединяющую идею невозможно, так как ее не существует (мы все разные и разные у нас интересы). Но разве не прекрасная легко достижимая идея: мы все разные, но равные перед законом! Или: компенсируем низкую рождаемость высокой продолжительностью жизни. Или: высокое благосостояние (по мировым меркам) за короткий срок (10 лет)… Так как цветы цветут лишь летом, так и демократия возможна лишь в законодательной среде, которую обеспечивает авторитарным методом лидер-патриот. Pereat mundus, fiat justitia (правосудие должно свершиться, хотя бы погиб мир). IP: 193.138.246.--- 20.06.08 11:54
___Северянин
20.06.08 01:41 ___postskrip - Его самого уже давно поставили на место... Пусть слазит с дуба и уступает место следующим.
IP: 194.44.198.--- 20.06.08 11:50
___wowan
БЮТ болен политической ШИЗОФРЕНИЕЙ. Хочет быть сразу у власти и в оппозиции. Партия, находящаяся в оппозиции может блокировать трибуну Рады. Если правящая партия блокирует трибуну Рады, то ей кажентся что она в оппозиции, то есть такая партия страдает раздвоением личности - а это признак ШИЗОФРЕНИИ
IP: 193.22.84.--- 20.06.08 11:24
___stan65
У початках 90-х партії творилися на ідейній основі(Рух,КПУ,МБР,СПУ,деякі націоналістичні партії).Потім підсилилися 2 тенденції: розколу,раніше властива здебільшого найстарішій націоналістичній течії-комуністична є презентом колонізаторів,а також персоніфікації лідерів.Ці тенденції не сприяли зміцненню партій,що без лідерів ніщо(деяких зробили самі партії-Мороза,Симоненка).Такою лишається БЮТ.Але зараз пішла регіоналізація,що може призвести до бельгійського варіанту на двокультурній основі.
IP: 77.239.176.--- 20.06.08 11:18
___knighterrant
Україну може врятувати лише масовий рух за оновлення всього і вся. Щось таке масовонавулицюходяче, дисципліноване, з простою та виразною атрибутикою, свідоме щодо необхідності обмеження т.зв. "демократії", олігархопідсракукопаюче, національно-стверджуюче та в міру толерантне, щось таке трохи навіть здавалося б схоже на фашистське але насправді глибоко внутрішнє здорове і українопозитивне. Тільки треба лідера, і воно піде...
IP: 217.146.242.--- 20.06.08 11:17
___1987
Тому, що партії повинні існувати чи за ідеологічною програмою, чи за економічною. Інакше вони перетворюються у бізнес-партії, як гаманцева партія Регі. У НСНУшників були справді патріотичні ідеї, але дії хрЮЩа та його братії по розкраданню держави з ПРушниками, привело його партію до банкрутства. "отморозкі" от Мороза продали "свої", тільки їм відомі, ідеали. Отож й залишається БЮТ, як поєднання економічного прориву з деликатним патріотизмом, що ні в якому разі не відштовхує людей на Півдні.
IP: 81.21.0.--- 20.06.08 10:56
___июнь
На страницах «УП» узнал о «Законе и Справедливосте», нашел сайт, правда слабенький сайт, но цель организации именно та о которой мы здесь все пишем. Видно, что ребята сами своими усилиями делают работу, а не глаголют о высоких материях и как должно быть. Давайте мы все напишем заявление о вступлении в организацию «Закон и Справедливость» и перейдем от слов к делу. IP: 193.17.46.--- 20.06.08 10:21
___Modern
"....что единственной перспективной и правильной партией была "Наша Украина" образца 2004 года..".
Она не была, а хотела такой казаться. Чем она была и есть на самом деле -- весьма четко показали последующие четыре года. IP: 193.17.46.--- 20.06.08 10:19
___Modern
Да проблема не в партии, а в отсутствии идеи, способной объеденить 3 украинские части (запад, восток, Крым).
Никакие завывания, битье в грудь и повторения мантр на разные лады с ключевыми словами типа "ОУН/УПА", "Майдан", "Янукович", "Тимошенко", "Ющенко" не в состоянии решить уже даже текущих задач. Последние выборы в Киеве это продемонстрировали весьма четко. Нет идеи, нет людей, ее исповедующих. Самое печальное, что -- и не предвидится. IP: 89.162.244.--- 20.06.08 09:16
___IO95
Так, перша догана автору за те, що так довго не писав на УП. :)
Друга - десь поділись його фірмові штучки - написано доволі доступно. Третя - не видно внутрішньої логіки, як змінюється домінуючий ресурс і тому неможливо спрогнозувати яким він буде завтра. Четверта - дещо спрощена оцінка політсил, автор ніби підганяє їх під свою концепцію. П'ята - експерти хай не плачуть, а дають політикам рецепти політвиживання (але згідно методу зовнішнього управління). Чекаєм, що буде далі.. IP: 81.31.42.--- 20.06.08 07:59
___Torba
to___postskrip "...він зможе.."
Звучить як знущання. Чотири роки нічого для країни не робив і раптом ... А от шкода, заподіянана українській ідеї на півдні України його "любими друзями" - такими ворюгами, що кучмістам і не снилося, ще буде нам довго гикатися. IP: 212.86.248.--- 20.06.08 07:27
___ЧОРНОГОРА
Всі ці партії-це є повторення комуїстів,ті що мали іцика на серці вже зациклині на догмах соціалізму,комунізму(кому-да-кому-ні).Партія треба реєструвати оли вона має не менше 500тисяч членів,а на виборах прохідний відсоток 7-10. Всі бувші комуїсти повинні добровільно піти відставку,бо як бачимо вони всі зрадники,яничари,іуду. Литвин і литвинчики ,СХАМЕНІТЬСЯ від вас залежить доля УКРАЇНИ,якщо ви не в каоліції,то на вибори можете не йти. Президенське правління. Завалите ЄВРО-2012.ДУМАЙТЕ!!!
IP: 193.30.243.--- 20.06.08 01:41
___postskrip
В будь-якому випадку останнє слово наразі - за Президентом, а він не хоче ні владу міняти в країні, ні політичних суперечок. Останнім часом він є рішучим і різким політиком, тож, гадаю, він зможе поставити на своє місце партії-вискочки, врятувати коаліцію від розпаду та налаштувати парламент на працездатну атмосферу.
IP: 77.52.227.--- 19.06.08 23:29
___КУРАЖ
Читать раньше чем 19.06.08 23:27 ___КУРАЖ
Автору спасибо! Сам поставил вопрос: «Чи можлива партія нового типу, і яка вона повинна бути?» и сам же ответил на него: «Йдеться про системну корупцію партій: внутрішньопартійну (продаж місць у прохідній частині списків та призначень у виконавчу владу), міжпартійну (торг між партіями у владі) та суспільну корупцію (підкуп виборців на виборах)» IP: 77.52.227.--- 19.06.08 23:27
___КУРАЖ
Осталось лишь точнее сформулировать вывод: Партии нового типа для функционирования государства и жизни общества на данном этапе не только не нужны, но и вредны. Точно также как партии старого типа. Времена классовых битв в интеллектуально развитом обществе ушли в прошлое, лишь консерватизм и традиции мешают туда отправить и партии. Почему бы нам не стать первыми и не отказаться от партий, при формировании и функционировании любой ветви власти и государства в целом? Пусть партии возникают как клубы по интересам и обеспечивают общество новыми идеями. Все беды у нас были, есть и будут из-за формирования власти на партийной основе. И не спасет нас никакое научение… Управление государством партией олигархов абсурдно по своей сути, никакое примирение непримиримых интересов невозможно. А вот раскол вполне…
IP: 87.118.115.--- 19.06.08 21:59
___Duzer
А разницы впрочем нет, меняются только названия партий а их наполнение и смысл суще
ствования остается тем же... БЮТ обычно не знает к кому примкнуть что бы остатся в дамках, и не проиграть этот важный этап, ведь и так последнее время одни поражения, чего только стоят Киевские выборы мера. Говорить о развале коалиции пока рано, и Президент прав, что отстаивает свое мнение по поводу укрепления внутренних связей между фракциями, думаю в Раде все наладится. IP: 62.149.0.--- 19.06.08 21:32
___Поступ
Актуальна тема - партбудівництво в молодій державі. Виявлення закономірностей партбудівництва і їх вміле використання прискорили б розвиток нашої країни, адже, якщо "партії без майбутнього", то і у країни немає демократичної перспективи. На жаль, застосована "концепція домінуючого ресурсу" не виявляє жодних закономірностей і навіть не дає змоги автору відповісти на жодне з поставлених на початку статті питань.
Тема чекає серйозних дослідників... IP: 77.123.120.--- 19.06.08 21:06
___Киевлянин65
Рискну, все-таки, высказать крамольное мнение, что единственной перспективной и правильной партией была "Наша Украина" образца 2004 года. Почему ее лидер на протяжении 4-х лет занимается политическим самоубийством, уничтожением своих близжайших, наиболее преданных и умных соратников, по сути, так и не ясно. Такое впечатление,что он сам себе поставил задачу по уничтожению собственной политической силы и блестяще ее выполнил.
IP: 194.146.140.--- 19.06.08 19:03
___USU
Тема впровадження гендерної рівності (примусового) не розкрита.
IP: 77.123.111.--- 19.06.08 18:54
___ЖЖЖЖЖЖ
19.06.08 17:06 ___olenkaSymu
Плохому танцору мешает все. IP: 212.1.104.--- 19.06.08 18:45
___gulya
Наші партайгеносе іноді видають ТАКІ голосування в парламенті, що народ дуріє. А потім через три роки раптом виявляють, що рейтинг - нуль! А дивного нічого немає, просто сьогодні проявилась ваша політична відповідальність за вчинок, який ви втнули ще кілька років тому і про який захотіли забути.
Можна чорне назвати білим, можна в цьому переконати народ. ТА ЧИ ЦІКАВО СТАНЕ ЖИТИ В ТАКІЙ КРАЇНІ ? IP: 212.1.104.--- 19.06.08 18:40
___gulya
Є таке поняття, як політична відповідальність. Нажаль, механізм її реалізації надзвичайно інерційний. Наприклад, політична відповідальність за сталінські переселення гостро починає виявлятись лише зараз, зараз ми переживаємо таку ж відповідальність за Афганістан. Бачите який фокус: рішення приймають одні, а відповідають інші.Так само нескоро виявиться і відповідальність за нелегітимну приватизацію, за впровадження ринку землі. Ці обставини потрібно враховувати і вмикати компенсаторні механізми.
IP: 195.26.93.--- 19.06.08 18:10
___Vlad_iz_Kharkova
В Польше ни 1 партия, успешно выступившая на выборах, до следующих выборов не дожила.Иэто правильно, т.к. все нюансы работы партиив условиях демократии надо освоить на опыте, а такого опыта нет. То,что мы видим,это публичная деятельность, а есть еще отношение к властиЮ, между собой. Идет выработка отношений, определение места партий. Уход со сцены старых проектов и их лидеров - положительный процесс, показывает что страна учится. ВОт Польша учится,дай Бог и Украина начнет.
IP: 81.21.0.--- 19.06.08 18:00
___Томаш
Відповідь проста, як цей світ старий. Доки партії будуть створюватись з верху, а не з низу доти вони будуть тимчасовими. Сьогодні формується нова політична сила, яка має свої паростки з низу від народу - це ГР "Закон і Справедливість". Ми громадяни маємо усвідомити, що досить підтримувати олігархів, досить їм віддавати наші голоси на виборах. Потрібно поважати себе. Підтримаємо нову силу та її лідера адвоката Радецького
IP: 81.31.42.--- 19.06.08 17:37
___das
olenkaSymu
"люди просто не будуть ходити на виборчі дільниці" думаю ті кого ви в такий спосіб хочете "покарати" не надто переживатимуть. так навіть простіше буде поділити повноваження "без посередників", тобто без виборців. Головне щоб виборці ходили на роботу і створювали побільше ВНП, а на дільниці можете не ходити IP: 193.110.17.--- 19.06.08 17:06
___olenkaSymu
Якщо робити такі "гадості" один одному і не думати про економічний розвиток держави та покращення життя в країні для простого громадянина, який працює чи в школі, чи на шахті. То в жодної політичної сили немає шансів, люди просто не будуть ходити на виборчі дільниці. І це має чітко усвідомлювати кожна політична сила. Особисті інтереси мають бути не на першому місці і цей мінталітет потрібно змінювати. Сьогодні всі бучуть, що бандитські клани просто не дають працювати Уряду Тимошенко, нажаль.
|
![]() ![]()
Як виконують обіцянки БЮт та ПР
Гра у вибори з шулерами
Як виконують обіцянки комуністи, блок Литвина та НУНС