|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 193.110.17.--- 27.06.08 14:21
___KandyMAN
а я не согласна! Мне нравилась клинтон! они б с юлей замечательно бы договорились обо касательно внешней политики.
IP: 92.49.196.--- 23.06.08 11:55
___terpillo
повністю згоден з карабас-барабас-МакКейн-найкраща кандидатура у президенти США
IP: 77.121.45.--- 22.06.08 13:20
___пророк2008
Якщо немає розуму у народу, то нехай кормить американських політтехнологів.
Це стосується не тільки Януковича і Ахметова, а також і Ющенко з Тимошенко, та інших "українських горе-політиків"! Є єдина можливість у народу, це - фізичне знищення корупціонерів та зрадників України. Батьківщина, або смерть! Вибір за Вами! IP: 93.73.139.--- 21.06.08 19:36
___Niksel
Карабас, вообще-то вверху есть ссылки на американскую прессу откуда взята информация. Так что лай подняла вовсе не УП. Хотя, конечно, называть это грандиозным скандалом, - явное преувеличение. Так, просто высказали сомнение в интеллектуальных способностях одного из претендентов в президенты США, который имеет друзей такого уровня в Украине. Как говорится, скажи мне, кто твой друг...
IP: 194.8.51.--- 21.06.08 10:17
___Vonifatij1
Во всей этой истории мне непонятно главное - зачем брать в советники на выборах американцев, пусть и очень опытных в таких делах у себя, но ни бельмеса не понимающих в специфике наших дел. Ну не могут американцы понять особенности нашего менталитета, не дано это им, мы для них слишком сложно устроены. Очевидно, и по этому тоже, ПР имеет такой посредственный результат с последних выборов, а вся их выборная компания была серой, как и сами ее участники, которые так и не нашли, что сказать народу.
IP: 77.122.116.--- 21.06.08 08:07
___карабас-барабас
В статті пересмикуються факти. В матеріалі Свободи йдеться про те, що фірма Манафорта, а не Девіс особисто отримував щомісяця 35 тисяч доларів від Януковича. Це, як кажуть в Одесі - дві великі різниці. Ніякого великого скандалу з цього приводу в США немає і МакКейн під "вогонь преси" не потрапив. Бажаю успіху справжньому другу України Д.МакКейну на виборах. А жовтіій "Правді" не варто гавкати навіть на його піарщіка Девіса, мовчіть приблудні дворняги! А де власність Девіса в Україні?
IP: 212.115.225.--- 21.06.08 02:18
___Наталья
Так виходить з зізнань Жванії й в 2007 вони теж працювали на ПР та на Президента ,який вів виборчу кампанію НУНС в ВР як свою власну... Чи це вже були інші америкоси? Хоча,яка різниця...
IP: 62.221.55.--- 20.06.08 22:23
___SIM
Почему бы ихним либералам не сотрудничать с нашими прагматиками? Как ни стаю ни называй, основа - большое бабло и методы его увеличения. Любыми доступными методами. У нас доступно много...
IP: 77.121.137.--- 20.06.08 18:07
___ганна_ахметова
подарували америкосу шматочок узбережжя біля Алупки, а "Консоль" звела маєточок квадратів на 1000 з басейном і всіх ділов!
|
![]() ![]()
Зірковий колгосп для Тимошенко
Тимошенко "освободила" Интер
Побитый "Мерседес" премьера пытаются "повесить" на стоматолога?
Юлія Тимошенко пішла за голосами на село
З життя прокурорської еліти: маєток Олександра Медведька
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |