Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 81.21.0.---
30.07.08 08:57 ___1офіцер
МейнКун швидше тобі відшило пам"ять, коли ти вважаєш діючу систему правильною. Адвокат вірно пише і виносить свої пропозиції, яка дозволить провадити природню зміну політиків. Сьогодні ж ми маємо сватів, кумів, братів і вже пішли сини з доньками, коханки, водії, охоронці.Де ж ти МейнКун, чому тебе там не має, бо ти для партійних босів лише бидло з яким не бажають і говорити. Адвокат вірно усе написав, молодець, таких нам потрібно обирати, а не як МейнКун
IP: 83.218.236.---
10.07.08 11:46 ___МейнКун
Видимо г. адвокату отшибло память - выдвижение от "трудовых коллективов " и "общественных организаций" (например - союз филателистов) мы уже проходили перед развалом СССР. Ну что- помогло ?
IP: 194.29.62.---
09.07.08 22:12 ___Карлик
Я вже не дивлюся "5 копійок"....Скоро на вибори перестану ходити,як за часів Кучми.Нічого не змінюється скільки б я за альтернативну партію до НСНУ,БЮТ та ПР не голосував.Виборець зникає,тобто перед депутатами клопот - забезпечити своє існування політичне та біологічне.
IP: 80.78.37.---
09.07.08 15:27 ___Sergii
Автор наверно слишком молод и не помнит славные времена выдвиженцев из народа. Хаос и попадание случайных людей во власть! Увы, но только пропорциональная система заставляет депутатов думать о предвыборных обещанияx.
IP: 194.29.60.---
09.07.08 14:17 ___Pavlo_z_Kyeva
А я вважаю, що стаття дуже вдало лягає у філософію нашого сучасного політикуму:
"давайте нічого не змінювати, бо все одно гірше буде..." Тобто, для тупих, давайте залишимо цих дегенератів при владі ще на кілька років!
Невже автор не розуміє, що нинішні злодії не можуть за означенням прийняти нормальний закон про вибори, як і провести судову реформу, як і зняти необгрунтовані пільги...і т.д, і т.д.

Тільки перевибори, перевибори, перевибори... Поки "електорат" не почне думати головою!
IP: 81.31.42.---
09.07.08 13:56 ___Богдан1
Я, можливо, помиляюся, але також вважаю, що покращення системи виборів може змінити становище у Раді радикально і підштовхнути Україну і політично і економічно. Українських громадян фактично позбавили прав - забравши у них право прямо обирати парламентарів. Це скандал, що виборці не знають імені людини яка репрезентує їхній округ і працює від їхнього імені. Згоден, що ініціативу створенян нового закону повинні взяти на себе такі організації як Комітет виборців України та інші неурядові структури
IP: 194.44.242.---
09.07.08 13:36 ___Kvarta
+ 1
IP: 62.221.51.---
09.07.08 13:02 ___Християнин
Мне понравилась эта статья. Автору респект.


Краще за тиждень
Інтерв