Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 79.124.231.---
19.08.08 15:01 ___Жеглова
__roon25
Демократия это ответственность

У ДЕМОКРАТИИ ОДИН +. ОНА ПОЗВОЛЯЕТ РАБАМ ВЫБИРАТЬ СЕБЕ РАБОВЛАДЕЛЬЦА!
IP: 77.122.64.---
19.08.08 12:32 ___lovsej
Хороша стаття. Між абхазами (не знаю, як з осетинами) і грузинами непримирима ворожість - надто багато взаємного горя було завдано. Вони давно і повністю поклались на підтримку Росії - нмд, це була їх трагічна помилка.
IP: 195.178.145.---
18.08.08 21:42 ___sms
"Действительно, удержание территорий, несмотря на требования независимости со стороны местного населения, – крайне недемократичная политика". Порекомендуй Путіну. Автор статті - ідіот.
IP: 193.238.96.---
18.08.08 17:09 ___awertr
и морда у него противная. кацап конченный
IP: 193.238.96.---
18.08.08 17:06 ___awertr
Дебил ваш автор.
IP: 212.40.42.---
18.08.08 15:33 ___roon25
Молодец! Хорошая статья. Демократия это ответственность. И почему в 2004 никто не видел, что Ющенко наплевать на страну... А Саакашвилли вообще самовлюбленный насильник - спросите у западных журналисток, которые имели "счастье" с ним общаться...
IP: 212.40.42.---
18.08.08 15:23 ___roon25
Отличная статья! Наконец УП перестает быть прибежищем ограниченных узколобых националистов. Демократия это ответственность. А безответственность Ющенко перед собственным народом настолько очевидна... О Саакашвилли и говоритть нечего - самовлюбленный насильник. Спросите у западных журналисток, которые имели "счастье" с ним общаться - вам много о нем расскажут.
IP: 193.22.140.---
18.08.08 15:18 ___Aaliyah
17.08.08 16:43 ___andypeptyuk
Присоединяюсь к автору, нормальной стране нужны не патриоты, а побольше профессионалов, которые свою семью и своих окружающих любят больше чем свою страну и своих президентов

Бред! Бред! Бред! В Украине как раз и заправляют именно такие проФФесионалы. Во всяком случае, себя они любят намного больше, чем свою страну. Тебе действительно нравится то, что мы имеем в результате?
IP: 77.52.188.---
18.08.08 12:53 ___forg
Відчуття патріотизму взагалі притаманне лише тим в кого кастровані мозги...
Просто повинен бути етакий патріотизм крайнощів - це захист свого краю від БУДЬ-ЯКИХ загроз. А бити чи не бити себе в груди і кричати ми - найкращі і всі кастрати в кожному народі так роблять не помічаючи своєї схожості на собі подібних з інших народів. Корочє... правлять Землею безумство й розпуста в геометричній прогресії...
IP: 81.23.24.---
18.08.08 12:03 ___ТРАХТЕНБЕРГ
"УВАГА!
НА ЦЬОМУ САЙТІ ПРАЦЮЮТЬ ПЛАТНІ КОМЕНТАТОРИ ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТНЮ У ШТАБАХ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ І ВИКОНУЮТЬ ЗАВДАННЯ ПОЛІТТЕХНОЛОГІВ.
НЕ ЧИТАЙТЕ ПРОПЛАЧЕНІ КОМЕНТАРІ."
IP: 194.54.187.---
18.08.08 00:47 ___Северянин
17.08.08 09:04 ___Ruzhyn - Отсюда можно сделать вывод, что можно оправдать идиотское решение Нацрады о запрете Гордона на Центральных каналах???? Пример обратного маразма... можно формально придираться и к Кобзарю... Мол на русском общался, дневники вел... Жаль что у нас нет современных Тарасов Григорьевичей - остались одни огрызки и тарасюки, да Ющенки с Януковичами....
IP: 194.54.187.---
18.08.08 00:41 ___Северянин
17.08.08 20:47 ___Лицар - Давай посмотрим чем закончат Михо с Путиным свои пацанские разборки, а потом, если не передумаешь, будешь разжигать тоже в Украине... Почитай книжки по истории нашей страны для начала.
IP: 77.52.120.---
17.08.08 23:07 ___NeHоhоl
Чтой-то патриоты все злые - пытаются автора какашками заплевать::))
Аргментами слабо? Или "свидоми" только экскрементами владеют?
IP: 77.123.35.---
17.08.08 21:27 ___european
"Разве не в Грузии из шести ТВ каналов осталось два, де-факто контролируемых президентом?" - ні. в Грузії працюють десятки телеканалів, які висловлюють різні думки.
"Разве попытка военной силой решить проблему Южной Осетии – не калька чеченской компании?" - ні. В чеченську загинуло 100 тис. цивільних. мали місце цілеспрямовані ракетні удари по цивільних цілях (ракетою "Точка" по ринку в Джохар-Гала), викрадення людей рос. солдатами для викупу тощо. Нічого подібного грузини не робили.
Автор-...
IP: 93.74.170.---
17.08.08 20:58 ___true
Автор по-прежнему остаётся единственным вменяемым автором на УП. Действительно, и Саакашвили (100%) и Путин (процентов так на 50) являются носителями реакционной идеологии 19 (а не 21) века. Что сила государства - не в защите граждан, а во власти и территории. Путин, хотя бы, прикрылся тем, что чеченцы сами первые начали интервенцию на территорию РФ. Насколько целесообразно было в ответ подчинять себе Чечню - пусть спорят аналитики. Саакашвили же не прикрывался ничем - он просто в отморозок.
IP: 80.93.124.---
17.08.08 20:47 ___Лицар
7.08.08 16:43 ___andypeptyuk
Присоединяюсь к автору, нормальной стране нужны не патриоты, а побольше профессионалов, которые свою семью и своих окружающих любят больше чем свою страну

Резюме: ідеал andypeptyukа і Мойши Соколова - це продажний гімнюк-бюргер і гімнюк-селюк, який за ковбасу та шмат хліба продасть "свою" країну. На щастя ця країна - на ваша. Ви - діти кацапських мігрантів (або онуки) і свої "мрії" та "іідеали" ви можете чудово реалізувати на своїй історичній батьківщині.
IP: 194.44.121.---
17.08.08 16:57 ___chkapu
ви - натуралізований дебіл, а не антипатріот. лише ненормальні, хворі, неадекватні особі можуть розмірковувати як ви. фашизм не виходив з вашої підлої натури, яка повністю присвячена ідеї третьої світової війни. смерть антипатріотам!!!
IP: 195.245.253.---
17.08.08 16:43 ___andypeptyuk
Присоединяюсь к автору, нормальной стране нужны не патриоты, а побольше профессионалов, которые свою семью и своих окружающих любят больше чем свою страну и своих президентов, премьеров, политиков... и других маразматиков
IP: 195.245.253.---
17.08.08 16:41 ___andypeptyuk
Ну и пару слов автору - Антипатриотов с каждым днем все больше. Если глянуть в историю то самыми большими патриотами были Гитлер и Сталин, Путин и Буш, Бендера и Черчель. Эти патриоты ставят свои маразматические идеи выше простых потребностей нормальных людей. Оказавшись при власти они заставляют своих сограждан забросить свое ремесло, свою семью и гонят проливать кровь свою и других таких же простых ребят...
IP: 195.245.253.---
17.08.08 16:32 ___andypeptyuk
Автор понимает что Саакашвили - политик развязавший войну, и без разницы по какой причине он приказал бомбить город с мирным населением.
Автору не понятно почему наш Президент вместо осуждения поступка Саакашвили и призыва к миру в день начала конфликта, угрожает России проблемами с военно-морской базой - тем самым ввязывается в этот конфликт!
Автору интересно, почему Андрей Ющенко - не отправился в Крым перекрывать вход кораблям, (не любит папу?) но это должны делать другие украинские ребята?!
IP: 195.245.253.---
17.08.08 16:25 ___andypeptyuk
Автор - человек который живет и работает в Украине. Он не смотрит на цвет флага и название партий, его интересуют простые вопросы:
- Насколько комфортно жить в этой стране (ЗП, культура общества, перспектива и стабильность его жизни и жизни его семьи)?
- Почему из-за кума президента он должен идти и убивать российских ребят и рисковать своей жизнью?
- Кто дал право Президенту ввязываться в международный конфликт? Я не припоминаю в его предвыборной программе таких планов?
IP: 77.122.154.---
17.08.08 15:18 ___projdusvit
Стаття неправильно названа.
Автор(Соколов) - партіот Російської імперії.
IP: 77.242.163.---
17.08.08 14:25 ___diduhan
автору явно ще є, що повивчати по темі.
про скасування автономії та українизації крима - це автор взагалі видав "откровєніє". де це він почув? він мабуть довно шукав таких видатних діячів. і якщо він прислухається до таких, не знаю як їх навзавти, то має вже й до їх візаві в росії а-ля дугін прислухатися. а ще почитати історію. тут грабовський багато гарних матеріалів пише. про судєти не згадує зараз тільки ледачий та пан соколов. так шо нато пречудово вирішить проблему крима.
IP: 77.242.163.---
17.08.08 14:09 ___diduhan
автор першім "розкрив" очі, що виявляється, в грузії керована демократічя та тб контролюється президентом. решта джерел, чомусь кажуть протилежне :)
IP: 195.78.244.---
17.08.08 12:52 ___thedoctor50
граждане целых областей убеждены, что их жизнь улучшится в случае отделения

Автор, очевидно,полагает, что если под влиянием российской имперской пропаганды. столетиями льющейся широким потоком на головы наших сограждан, некоторые из них поддались её влиянию, то остальные, интеллектуально полноценные, должны "подчиниться воле большинства" и позволить окончательно уничтожить свой народ российским империалистам руками этих несчастных зомбированных недоумков, а самим - повеситься... Браво!..
IP: 93.73.157.---
17.08.08 10:55 ___Vigal
(продовження коментаря від Vigal)
Якщо ми не можемо слухати і чути людей іншого відтінку думки, ніж ми самі, то цілком заслуговуємо того, щоб напи правили ющенки, тимошенки та януковичі, які, якраз і не можуть, не хочуть і не вміють чути і розуміти навіть одне одного, не те що простих смертних.
Цивілізуймося
IP: 93.73.157.---
17.08.08 10:54 ___Vigal
Не погоджуюсь з багатьма висновками автора, але обзивати його за це "кацапом" та іншими "излишествами нехорошими" - дикість. З точною зору про те, що всі біди в Україні від "кацапів" та "жидів" нам слід сидіти в землянці і не казати носа на люди.
З будь-якою людиною можна вести цивілізовану дискусію, якщо вона не вбивця, не бандит і не злодій. М.Соколов не віднситься до жодної з цих категорій і є громадянином України з повним правом на висловлення своєї думки. (коментар буде продовжено)
IP: 82.144.197.---
17.08.08 09:04 ___Ruzhyn
16.08.08 13:35 ___Северянин

Усі дані з російських джерел. Цікаво було почитати біографії Пушкіна та Лєрмонтова...
Поети дійсно великі, тільки не російські і не слов’янські. А історії про перший паротяг, літак, і так далі? А бомбардувальники 30-40 х років за німецькими кресленнями? А Т-34 за ліценізєю з США? І багато чого іншого.. Поживіть там трохи і побачите, які вони "слов’яни"...
IP: 92.113.223.---
17.08.08 01:47 ___neznajka2
Такой молодой, так высоко хочет взлететь... А падать то будет ой как больно...
Я – Антипатриот? Та ні ти просто холуй кацапський...
IP: 193.227.209.---
17.08.08 00:47 ___Bees
Патриот ты чи не НИХТО тебе НЕ спросе....
ПОдумай! чого

http://ru.youtube.com/watch?v=CsiKfpdxaNI
IP: 79.143.40.---
16.08.08 22:05 ___siver
16.08.08 20:38 А что в Украине перестали понимать Кикабидзе на русском? Выйдите из виртуальной жизни, пройдитесь по Киеву и послушайте как люди разговаривают.

- понимать не перестали, но свой РОДНОЙ язык стали , обьективно, уважать больше. Я допускаю для себя разговаривать как на русском, так и на украинском, но мои дети разговаривают исключительно на РОДНОМ УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ.
IP: 77.52.83.---
16.08.08 21:59 ___WikLviv
Якась параноя. Чи може юнак хотів якось виділитися і на біле сказав, що воно чорне...
Щоб підняти свої нання про Грузію, раджу ознайомитися із її історією. Або принаймні
скористатися пошуковими системами в інтернеті
IP: 194.44.92.---
16.08.08 21:40 ___AleksR
+10000000
Вы полностью правы
Из-за таких придурков как Ющенко и его балоган мы выглядим полными идиотами
IP: 194.54.187.---
16.08.08 21:09 ___Северянин
16.08.08 20:38 ___Ігор_з_Києва - А что в Украине перестали понимать Кикабидзе на русском? Выйдите из виртуальной жизни, пройдитесь по Киеву и послушайте как люди разговаривают.
IP: 77.121.39.---
16.08.08 20:48 ___Фавор
Авторе! Убий себе об стінку!
IP: 77.121.39.---
16.08.08 20:47 ___Фавор
Текст коментаря набирайте тут
IP: 193.93.185.---
16.08.08 20:38 ___Ігор_з_Києва
///15.08.08 16:26 ___Северянин
Нацрада запретила "В гостях у Гордона" на центральном ТВ. Предлог - не державна мова в некоторых сюжетах... Ну не говорит Кикабидзе на украинском, например. Значит нельзя его показывать на центральных каналах. ///
Якщо Кікабідзе не говорить українською мовою, то це означає що треба зробити професійний синхронний переклад. Тільки й усього. Як би зробили запросивши Кікабідзе наприклад в Німеччину. А що "нє хочіцца", "і так сайдьот" - то це вже інше питання.
IP: 94.27.121.---
16.08.08 16:06 ___Ратибор
Я - ПАТРІОТ!

Мойша Соколов - патріот Росії! а може і... ах, Мойша, Мойша!
IP: 79.143.40.---
16.08.08 14:52 ___siver
Ну, не гімнюки?
ГІМНЮКИ! Такі самі як тупе КАЦАПСЬКЕ БРЕХЛО Мойша Соколов.

- золотые слова, даже добавить нечего!!!
IP: 77.123.120.---
16.08.08 13:58 ___mmks
Стаття багато у чому чесна, але щоб допомагати реально грузинському народу доводиться співпрацювати з офіційною владою, яку після російської агресії підтримує усе поспіль населення країни.
IP: 194.54.187.---
16.08.08 13:35 ___Северянин
16.08.08 06:08 ___Ruzhyn - Этому Вас научили в школе?

IP: 77.122.26.---
16.08.08 06:40 ___swarga58
Миша Соколов-антипатриот ты скот,ибо нормальные люди,уезжают на историческую родину,
если ненавидят страну где проживают.
IP: 82.144.197.---
16.08.08 06:08 ___Ruzhyn
ДО 16.08.08 00:29 ___Inqube
Ви брешете, Inqube. В росіян немає такого хисту. Вони не переймають, вони крадуть, привласнюють. Кажуть що то їхні власні досягнення. і не вигадуйте казки про російський народ. Російська нація дуже малочисельна, займає в РФ мізерні території. Усі інші не є росіянами. Навіть російські генетики це вже визнали. Крім того росіяни ніколи не були слов’янами. Так що досягнення належать не росіянам, а іншим народам РФ за винятком краденого, а цих досягнень більшість.
IP: 77.122.220.---
16.08.08 00:29 ___Inqube
До 15.08.08 22:57 ___Лицар

Якщо ви вбачаєте у різноманітності російської культури лише наслідок злодійкуватості, то мені вас шкода. Насправді у цьому проявляється неабиякий хист росіян - переймати найкраще у інших народів, що власне і дозволило їм стати народом, що створив Імперію. Саме завдяки дипломатії москвинських князів у Орді та терпимості до тих же монголів Московія стала тим чим стала. Якби той же Данило Галицький був гнучкішим політиком, то невідомо що б ми мали зараз:)
IP: 194.54.187.---
16.08.08 00:24 ___Северянин
15.08.08 22:57 ___Лицар - Ну вы прямо трубадур на счет лайки... Возьмите себе девиз из любимых слов.
IP: 81.31.42.---
15.08.08 23:03 ___ABYRVLAG
Автор брешет что он "Антипатриот". Никакой он ни "антипатриот", а самый что
ни на есть "патриот". Только "патриот" России, а не Украины. Ведь всех кто
зарабатывает на жизнь получая российские деньги за работу в российском агитпропе можно смело считать "патриотами" России.
IP: 80.93.124.---
15.08.08 22:57 ___Лицар
Іноді дивуюсь кацапам. Все ніби крадене. Кухня - татарсько- кавказько-середньоазісько-українська. Народні пісні - фінсько-татарське виття, що краще - калька з українських, костюм - у чистому вигляді фінський. Газ і нафту поцупили у малих народів Півночі і Поволжя, яких тепер лишають і залишків атономії. Серіали - тирять у амерів і їх же поливають гімном. Тепер і територію у малих сусідніх народів почали захоплювать.
Ну, не гімнюки?
ГІМНЮКИ! Такі самі як тупе КАЦАПСЬКЕ БРЕХЛО Мойша Соколов.
IP: 194.29.62.---
15.08.08 22:18 ___Карлик
Хорошая статья.Только нельзя внешнюю политику переводить во внутреннюю.Саакашвили удалось устранить Бурджанадзе,а Ющенко все еще борется с Тимошенко.Если бы в Грузии был свой "Янукович",то Грузия не была независимой от России,а наши политики могут себе позволить работать на Москву или на Вашингтон без последствий для народа.Удивительно!
IP: 212.109.37.---
15.08.08 21:06 ___Inqube
Ото іноді читаєш коментарі і диву ся даєш - яка сила-силенна у нас на Вкраїні полум'яних пасіонаріїв. Так завзято, "не щадя живота своего", ведуть нещадний бій з власною клавіатурою, кленучи клятих москалів на чому світ стоїть. От тілько чи буде ваше натхнення мати місце на справжній війні - подумайте люди.
IP: 81.31.42.---
15.08.08 20:39 ___Бомбей
На превеликий жаль як і більшість Ваших співвітчизників в Україні. Михайло Соколов-мрія кацапленду. Може чули колись слова ,що в деякі моменти треба запитати себе "що я сам зробив для своєї держави.." у Вас як і у більшості кацапів кавбаса на першому місці..:( Умом рашу нє понять :))
Сторінки:  
1 2 3 4 5 6 »


Краще за тиждень
Інтерв