Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 80.84.191.---
30.08.08 02:48 ___sergard
Поздравляю, Сергей Аркадиевич с публикацией!

Сергей Баркар
IP: 77.122.44.---
28.08.08 09:59 ___Provocator
З чотирьох книг, готових до публікації, ніде не публікувались дві - "Аналітика. Управління. Стратегування" та "Теорія віртуальності". Перша видаватиметься, якщо виникне ланцюжок "спонсор-видавець-розповсюджувач". Друга може бути видана восени цього року.
Але:
1. Департамент з інтелектуальної власності не робить реєстрацію авторського права впродовж місяця, як за законом, реально потрібно від трьох до шести місяців.
2. Видавця на паперове видання не знайдено, тому можлива публікація в Інтернет.
IP: 91.145.244.---
27.08.08 21:48 ___Augur
Повніст погоджуюсь з Ратибором ;)

Чекаю книги від Дацюка.
Навіть вимагаю ;)
IP: 212.109.37.---
27.08.08 17:52 ___Koza
ТО ___Болт
Что за стихи?
Чьи?
IP: 81.25.224.---
26.08.08 20:04 ___Борисович
"Аарн", "пашу", "даун-шифтинг" - ах, как много новых терминов!

По моим личным наблюдениям настоящую и честную оценку выдающихся способностей человека, равно как и его успехов В УКРАИНЕ делают менты и прокуроры, фабрикуя против чудаков-лидеров уголовные дела. Чем больше уголовных дел "висит" на человеке - тем больших высот он достиг в обществе и тем меньше он этому обществу посредственностей (т.н. "системе") обязан...
IP: 212.82.212.---
26.08.08 17:01 ___dotUA
Враження таке, що статтю написано програмою генерації псевдонаукового тексту. Я вважаю, що з боку автора це неповага до читачів. Авторові слід подумати, що УП не є спеціалізованим ресурсом для соціологів чи філософів, а отже і вибір термінології і спосіб викладення думок мають бити іншими.
І ще, на мою думку посилання на те, що Дацюк такий розумний а читачі не реалізовали себе також некоректне
IP: 194.44.242.---
26.08.08 16:08 ___Ратибор
+ мільйон Дацюку. Що значить випускник філософського факультету! Дацюк, Ваша цінність зростає.
Коли Ви видасте свою книжку?
IP: 81.31.42.---
26.08.08 13:19 ___anto
Яка цікава стаття.Нарешті не про ковбасу а про душу.Ми ж відрізняємось від тварин? Працював 2 роки на дикому Заході.Коли туди приїхав то на автобусі прочитав рекламку:Get rich or die trying hard.Тобто збагатись або вмри намагаючись збагатитись.А що робити людині яка не хоче йти по головах?Західний пашу захлинається.Маємо переходити на вищий мотиваційний рівень життя.Переходячи мусимо моніторити зовнішній світ щоб знов нас не ковтнув.Президент наш - дивак
IP: 62.16.15.---
25.08.08 20:59 ___--Я--
http://bilyk.io.ua/album147167 Військови парад в Одесі до Дня незалежності України
IP: 92.49.197.---
24.08.08 17:36 ___МАТЕМАТИКА
Ющенко открыл военный парад. Стройными шеренгами прошли моторизированные боевые пасеки, пасечники руками - которые «ничого не кралы» отдавали честь президенту. Шеренгами проехали колоны Мерседесов и Феррари с «любыми друзьями» президента. Возглавлял колону Андрей Ющенко на 7–ом БМВ. Над головами Украинцев, , пронеслись реактивные диоксиновые пчелы. В завершении, танцуя лизгинку, прошли военные Грузии, с кинжалом в зубах и русским штыком в жопе. Парковщики Черновецкого блокировали колеса танков.
IP: 77.52.75.---
24.08.08 12:31 ___Лагідний
нікова.Може нам взагалі на іншу планету полетіти.Взагалі тепер в інформаційному просторі України вже розумного і мислящого росіянина не зустрінеш.Одні ФСБ- шніки шастають.До чого ви йдете і до чого ви прийдете.Ми вимушені озброюватися,вступати в НАТО дбати про свою інформаційну безпеку.Сьогодні у нас День Незалежності!Я всюди читаю з вашої сторони тільки одне паплюження нас.Я українць!Якщо раніше я хоч часом вживав російську мову-тепер принципово не вживаю!Не хочу їсти блювотину вашої "культури"
IP: 77.52.75.---
24.08.08 12:15 ___Лагідний
А 30 відсотків-то ваше право бути іншими.Але ж ви хочете бути ворогами і диверсантами на нашій землі.Все тут у нас Росія і Крим І Донбас і мова у нас російська і ми всі ваші брати-росіяни.Все Росія!Ви все накриєте своїм мокрим російським рядном -інформаційний простір,територію,спосіб думаня,державний устрій,економику.Все має бути по-російському.Особисто я телебачення і радіо не включаю, газет не читаю-всюди ви як таргани ведете інформаційну та психологічну війну і мова ваша то й же автомат Калаш
IP: 194.187.151.---
24.08.08 12:01 ___freewill
Цікава стаття. Хоча є кілька моментів.

Чому "даун-шифтинг" не можна розглядати, як зміна мотивацій і переорієнтовування на цінності "аарн", або хоча б як перехідний етап? Адже тут очевидне бажання позбутися і вивільнитися від споживацьких мотивацій.

І популярність аж ніяк не може бути "ресурсом, що дозволяє досягнути визнання за славні діла", бо популярність - це не що інше, а тільки наслідок визнання за славні діла.
IP: 77.52.81.---
24.08.08 11:58 ___Лагідний
Сергію,я половину свого більш ніж 50 річного життя відпрацював психологом-практиком хоч зрозуміло багато і вчився.Я дуже добре розумію про що ти.І дуже класно що вже нарешті про це починаєтся розмова.Добра стаття!Прочитав із задоволенням.Не тому що дізнався більше а тому що в тобі мислящого чоловіка побачив і відчув і зрадів, що такі ще водятся на Україні!З Днем Незалежності ті 70 процентів українців що гордятся на Україні своєю національністю згідно із останнім опитуванням.
IP: 193.201.98.---
24.08.08 10:39 ___КОЩ
Шановні українці всіх країн! Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України! Бажаю всім нам незалежносіт та благопллуччя, творчою праці на благо своє та своєї родини. Вірте - настане час, коли українець звучатиме гордо не лише в Україні. Зі святом вас, українці всіх національностей і всіх віросповідань!
Що ж до статті, то на мою поштову скриньку надходить багато спаму з подібними назвами. Відношення - відповідне.
IP: 89.105.231.---
23.08.08 23:37 ___Tracker
http://elektropribor.at.ua/news/2008-08-19-4
Вскоре в Украине остановятся самолето- и кораблестроение
19 августа 2008 г.

В Украине в ближайшие месяцы остановятся две стратегические отрасли – самолето- и кораблестроение.
IP: 195.95.223.---
23.08.08 20:46 ___Хустянка
Один із коментаторів(Технар) назвав нас усіх "слабомотивованими індивідумами,які складають матрицю цієї держави". Абсолютно не погоджуюсь! Оскільки ми прочитали статтю і хочемо поділитись з іншими своїми думками,то ми вже не "слабомотивовані". Скоріше диваки. Бо пересічний громадянин це читати не буде.Ура,шановні коментатори,за нами майбутнє!
IP: 77.222.145.---
23.08.08 19:54 ___gulya
пОМЕР вАСЯ кОЖЕЛЯНКО:..
ЛІНЯЮ ШМАТ ІЗРАІЛЬСЬКОГО РАЮ
СОВКОВИЙ БРАЙТОН, ПАНСЬКЕ ФОНТЕНБЛО,
НА ЧЕРНІВЦІ, ЯКИХ УЖЕ НЕМЄ.
А МОЖЕ І НІКОЛИ НЕ БУЛО.
В.кожелянко
IP: 77.122.58.---
23.08.08 16:33 ___Polyvodchenko
Текст коментаря набирайте тут
IP: 77.122.189.---
23.08.08 12:53 ___ена
статья интересная .но мое мнение :несет некоторые противоречия, а именно:
происходящее изменение мотивации предусматривает безусловно прогресс человека в его духовнои мире ,ибо даже осознание этой необходимости . является прорывом в познании своего Я.
Автор же нам предлагает изменить мотивацию сексуальной жизни и перейти от моногамной к полигамной . А в чем прогресс и кого он хочет удивить ?
перейти к отношениям животных, маскируя все изменением мотивации?
простите но это бред

IP: 77.122.189.---
23.08.08 12:31 ___ена
Текст коментаря набирайте тут
IP: 93.74.250.---
23.08.08 12:29 ___sybarite
Ага. Виникнуть нові мотивації і "воссіяєт заря новой жізні", і інститут шлюбу стане мережевим у горошок. В історії людства схожі слова лунали не раз і, навіть, не двадцять, але система цінностей якою була, такою і залишилася.
А диваків безперечно треба берегти. Люди! Бережіть Дацюка! Не чмиріть його в коментах, будь ласка! Ну, проблеми у людини зі стилем, нічого. Розумні зрозуміють, дурням все одно не потрібно.
До речі, що має означати це фото біля заголовку? Подолання бар`єрів?
IP: 77.109.9.---
23.08.08 11:00 ___марріупполль
_vetalkab
Крым – это, безусловно, Россия..

_genetalcab_ іді домой ну шо ти тут парішся?
IP: 81.31.42.---
23.08.08 10:21 ___vetalkab
Крым – это, безусловно, Россия...
http://republic.com.ua/aboutus.php?id_show=1423
IP: 77.121.194.---
23.08.08 10:17 ___Ё
21:07 ___IO95
П е р е ж о в у в а т и і с м а к у в а т и к о ж н е р е ч е н н я.

Ага, треба... Але ж блювати хочеться...
IP: 77.109.9.---
23.08.08 10:17 ___марріупполль
хароша стаття.особливо сподобалась категорія "пашу".я цьго дядька не знаю,але здається його тяжко трафив той самий вірус що і бідолах В.Скуратівського і Єшкілєва та іще купу "диваків"-графоманів неспроможних висловити свою думку.
Рекомендовано-курорти Криму із забороною писати (тілько малювати)
IP: 77.122.6.---
23.08.08 10:01 ___Marusia911
Духовні лідери кажуть, що матеріальне ніколи не приносить повного задоволення, якщо і приносить, то воно надто швидкоплинне. Натомість по-справжньому щасливою людина мое стати завдяки речам духовним. Не можна дуже прив"язуватися до матеріального світу і залежати від нього - бо матеріальний світ мінливий, в одну мить можна втратити усе...На жаль, суспільство нав"язує нам цінності споживання, а культури споживання досі немає...
IP: 77.47.129.---
23.08.08 01:47 ___Орлов
Сергію,
для кого ви написали цю статтю?
Судячи по назві і останніх абзаців - для загалу. В такому разі можна було почати з 5-го з кінця абзацу, додавши простих прикладів.
Пам’ятаєте, Віні-Пух скаржився, що довгі речення його тільки засмучують?
Як на мою думку, то треба було "простыми тургеневскими словами". Ефект був би значно кращим. Впевнений, що решту подолали саме ті диваки, яких ви закликаєте цінувати.
Тільки їх треба не цінувати а примножувати. "Отбор и селекция".
IP: 67.208.9.---
23.08.08 00:02 ___lumocolor
Dobryacha stattya, ta y chytayetsya lehko...

to Неверный:
"Написано очень громоздко и трудноперевариваемо. "
- durak ty nevernyi :-)
IP: 62.221.55.---
23.08.08 00:01 ___SIM
Я так понял, наибольший "дивак" у нас - это Гарант, и надо его ценить. Я вообще-то ценю, но если бы он чудил невинно и безопасно... Может, ему надо создать какой-то более ограниченный объем (то ли в полномочиях, то ли в просторанстве), чтобы там чудил?
IP: 85.198.154.---
22.08.08 21:38 ___Козявка
Дуже давненько вже сказано :
Все моє сказало злато,
Все моє сказав булат
Все куплю сказало злато
Все візьму сказав булат,а далі -секс,як неоплатний додаток.Не треба було так багато писати.Все це написали інші і як раз дуже зрозуміло.
IP: 89.162.244.---
22.08.08 21:07 ___IO95
Такий текст треба читати п о в і л ь н о. П е р е ж о в у в а т и і с м а к у в а т и к о ж н е р е ч е н н я.
І якщо не вдалось проковтнути все за раз (як можливо більшість інших текстів Мережі), це не значить, що читач дурень. :)
--
Автору зачод.
На жаль ціннісний диктат - це чи не головне, що вбиває розвиток українського посттоталітарного суспільства. І як би соціум не відхрещувався - він існує.
IP: 193.17.213.---
22.08.08 21:05 ___oceanmen
Стаття дуже цікава, хоч і складна для швидкочитаючих ( бо треба думати підчас читання). Актуальність її полягає як раз в тому, що сучасний світ переповнений або "нормальними людьми" з примітивними мотиваціями, або такими, теж "нормальними", що вже встигли всього в межах примітивних мотивацій досягти і потерпають від психологічної кризи. Всі біди сучасного суспільства - саме від цього. Написано дуже вчасно, і, думаю, адресовано до КОЖНОГО, так що не спішіть і не лайтеся, краще прочитайте вдруге
IP: 193.17.213.---
22.08.08 21:03 ___oceanmen
Стаття дуже цікава, хоч і складна для швидкочитаючих ( бо треба думати підчас читання). Актуальність її полягає як раз в тому, що сучасний світ переповнений або "нормальними людьми" з примітивними мотиваціями, або такими, теж "нормальними", що вже встигли всього в межах примітивних мотивацій досягти і потерпають від психологічної кризи. Всі біди сучасного суспільства - саме від цього. Написано дуже вчасно, і, думаю, адресовано до КОЖНОГО, так що не спішіть і не лайтеся, краще прочитайте вдруге
IP: 77.122.71.---
22.08.08 20:37 ___Владіс
Трохи заскладний текст, але є певні формулювання, якими варто озброїтись.
Ну, зокрема оце -
"Влада —... лише маскування справжнього споживацького мотиву."
Я б ще назвав владу - патологичним прагненням до визнання. Бути популярним, авторитетним і впливовим означає мати швидку гарантію задоволення усіх своїх примх і потреб, і не лише споживацьких. Влада - це водночас і можливість стати на один рівень з Гі де Мопасаном, наприклад. Тому не думаю, що лише споживацькими мотивами все можна пояснити
IP: 81.31.42.---
22.08.08 18:57 ___vetalkab
Прага-68: за вашу и нашу цензуру...
http://republic.com.ua/opinion.php?id_show=1401

Кремль делает ставку на Тимошенко и греко-католиков...
http://republic.com.ua/opinion.php?id_show=1375
IP: 77.122.216.---
22.08.08 17:44 ___SurferUa
Бред! Поток сознания автора с претензией на научность.
IP: 193.19.85.---
22.08.08 17:32 ___gulyaypole
за презентацію теми - менше 50 марок (тобто не катить)
більше схоже не на статтю а на тупо прекладений набір виступів із якоїсь конференції
абстракція що не призводить до конкретики несе ризик зробити її автора пацієнтом небезкоштовних лікарів
IP: 193.43.222.---
22.08.08 17:24 ___Bogkuz
Чудова стаття :) В світлі ідей трансгуманізму і Технологічної Сингулярності мотивації транслюдини будуть зовсім не такі,як в простої людини.
IP: 194.88.152.---
22.08.08 17:16 ___уграїнець
Піду приб"ю себе ковтком діоксину. Бо не зміг "асіліть". Це стаття чи реферат студента 2-го курсу на факультеті соціології? Писати треба і про споживацтво (потрєблятство), і про дауншифтінг тощо. Але чомусь в мережі є по цих справах купа матеріалу дійсно цікавого, а УП ліпить якусь тягомотіну нечитабєльну.
IP: 194.44.10.---
22.08.08 17:06 ___Неверный
Не на тот ресурс попали, автор. Если Вашей мотивацией было всколыхнуть мир УП, то надо было учитывать общий уровень. Написано очень громоздко и трудноперевариваемо. Судя по уровню большинства комментариев, здесь крайне мало лиц, реализовавшихся полностью, а стало быть Ваше лекарство не востребовано. Финал выглядит прицепленным для того, чтобы появился хоть какой-то вывод. Может напишете поприземленнее, для каждой глобальной мотивации, например, для тех, кто всего достиг в сексе:)
IP: 212.26.142.---
22.08.08 16:53 ___romulus
таварісчь пєрєсичь - ви не ве?
IP: 77.123.148.---
22.08.08 16:16 ___Asser
Статья хорошая, но на любителя.
Мол, можно быть счастливым и потребителем, и чудаком,
но чудаком - эффектнее.
Чудаки будут читать статью и понимать,
а потребители - плюнут, прочитав название или 1 абзац.
Потребительство - зараза, зараженный не захочет добровольно
стать чудаком.
Сомнительная идея насчет любви без семьи.
Наверное эту идею автор на себе исследовал.
Ты попробуй осчастливь 1 женщину, а не несколько сразу.
Это только Дону Жуану удавалось.Классный был чудак.
IP: 81.31.42.---
22.08.08 16:04 ___ДикеПоле
Дике Поле http://forum.dykepole.com/ - перший вільний український форум з найсучаснішими можливостями для спілкування
IP: 212.90.169.---
22.08.08 15:58 ___Peresich
Вот до какого словоизвержения доводит молчание сардин. А ведь наверняка пытался их Лещенко разговорить. И всё же Анатоль Франс был прав. Лучше быть дураком как все, чем умным, как никто.
IP: 77.239.176.---
22.08.08 15:49 ___mmks
Основою біологічного різноманіття є генетичні мутації, саме мутанти, які за гено- і фенотипом відрізнються від особин свого виду здатні закладати створення нових видів. Людство виникло завдяки мутаціям. Дивацтво це мутація свідомості. Нові, відміннні від тривіальних, мотивації закладають, без перебільшення, нові сенси людського існування та задають для людства напрямкм розвитку. Ми завдячуємо дивакам своїм сьогоденням і так само дивакм завдячуватимо своїм майбутнім.
IP: 62.149.2.---
22.08.08 15:38 ___Zigmund
человек - цельная личность.
он может быть приятным , даже умным! но если в нем низкий уровень духовности - он слаб, он подвержен соблазнам, искушениям.
духовность - доброта, любовь к ближнему - это фундамент личности!
это как пирог: если один слой гнилой, то вкус и красота оcтальных слоев не имеет значения, потому что весь пирог гнилой.

человек - обречен на развитие на всех уровнях.

Внешность (5%)

Интеллект (10%)


Культура (15%)


Нравственность (20%)


Духовность (51%)
IP: 195.26.93.---
22.08.08 15:37 ___Vlad_iz_Kharkova
Сергей, Вам в университете часов не дали, Вы решили тут пока попрактиковаться?
IP: 77.122.115.---
22.08.08 15:36 ___Безработный7
22.08.08 14:37 ___Май
ВЫСОЦКИЙ!
IP: 62.149.2.---
22.08.08 15:31 ___Zigmund
Дуже чудова стаття!
Сторінки:  
1 2 »


Краще за тиждень
Інтерв