|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Дилема для Заходу IP: 82.144.208.--- 02.09.08 16:28
___Andronik
@Прославлення Гітлера в Німеччині викликало б справедливий і негайний світовий осуд. Але захоплення російського владного режиму Сталіним і його вчинками не викликає такої реакції, бо, мовляв, "це ж лише Росія".
тут коорінь проблеми: світ засудив фашизм, але не зрозумів, що фашизм - це лише реакція західного світу на російський комунізм, який набагато небезпечніший як першоджерело сучасного тоталітаризму.. IP: 77.121.137.--- 01.09.08 23:37
___MG-34
Грузия рассыпалась еще в 1989-91гг! Грузия Росси должна за 1990- очень много! Если бы не Черноморский флот - то зимой 1993-94 гг - в Западной Грузии после успешного мятежа звиадистов возникла Независимая Мингрелия со столицей в Поти+ союзная Аджария! В 2001 году Из Западной Грузии через Кодорское ущелье пошел отряд Гелаева, котрого разбили абхазы - и это Грузии простили! Даже "революцию роз" поддерживал глава МИДа РФ Игорь Иванов, уроженец Тбилиси, толкавший речи на митинге! Теперь- хватит!?
IP: 89.162.239.--- 01.09.08 17:45
___zagel
Yark
01.09.08 13:56 ___svetlojar Посматриваю иногда расейские каналы. Это - капец. Самое страшное, что "пипл хавает", то есть бараны для бойни есть в больших количествах... сто процентов. Я ещё печальнее, что у нас полстраны "хавают" по полной программе, так что есть не только "бараны для бойни" по одну сторону границы, но и "восточноукраинские квислинги" по другую. не - безпека. IP: 89.105.226.--- 01.09.08 16:04
___Olvija
Дякую автору, що він не байдужий, на відміну від більшості. І , до речі, для тих, що путають нацистів з грузинами. В Росії не всі офанатіли. Є правозахисники, які висловлюють протест.
IP: 77.123.126.--- 01.09.08 14:51
___Viper
Когда-то Европа промолчала и сдала Польшу - получила Гитлера и вторую мировую. Если промолчит в этот раз - получит Путина и третью мировую. Русские уроды не остановятся - это уже даже самым тупым понятно.
IP: 212.90.184.--- 01.09.08 14:36
___Безразличный
http://www.inosmi.ru/translation/243686.html
приколола фраза "Косово житница Европы " :) IP: 195.68.202.--- 01.09.08 14:13
___Yark
01.09.08 13:56 ___svetlojar
Посматриваю иногда расейские каналы. Это - капец. Самое страшное, что "пипл хавает", то есть бараны для бойни есть в больших количествах... IP: 195.68.202.--- 01.09.08 14:12
___Yark
Если кому интересно, выложена серия статей о "миротворческих операциях" Расеи на Кавказе
http://durdom.in.ua/site/bulletin/id/395.phtml IP: 212.90.184.--- 01.09.08 14:08
___Безразличный
--> "Ощущения унижения, будто весь мир как школьника отличника побил здоровый двоечник жлоб, а зищитить некому, потому что родители такие же..."
вот только в это истории есть преистория... "отличник" на самом деле тайно посещал каку-нибудь молодежную организации типа "Михо юргент" и решил во имя светлых идеалов отлупить младшего родственника (или, например, просто знакомого) этого здоровяка... и потом "отличник" был крайне удивлен что этот здоровяк пришел и надавал ему по самые "некбалуйся" :) IP: 80.91.184.--- 01.09.08 13:56
___svetlojar
Автору -Респект!
Посмотрите российские новости! Одна война! То освещаются боевые действия, то комментарии Запада, которые поддерживают русскую агрессию (от этих комментариев становится просто страшно), то масштабные боевые учения от Мурманска до Курил.От чего тоже становится страшно. Мир, опомнись! Россией правит не ПУтин, Россией правит военная клика. Ощущения унижения, будто весь мир как школьника отличника побил здоровый двоечник жлоб, а зищитить некому, потому что родители такие же... IP: 212.90.184.--- 01.09.08 13:52
___Безразличный
Вот это и есть пропаганда в лучшем виде! А еще и кричат о российской пропаганде... так давайте кричать и о западной пропаганде...
Такого перекручивания фактов давно не читал... Одним словом - улыбнуло :) IP: 212.90.184.--- 01.09.08 13:51
___Безразличный
Текст коментаря набирайте тут
IP: 77.239.179.--- 01.09.08 11:15
___кро
.
Шановний mihalich Приэднуюсь. Грузію жаль. Якби не та дурня із атакою на Цхінвал, то я би залюбки подивився на результати того ліберально-демократичного поступу І побажав би грузинам успіху Як я бажаю успіху ліберально-демократичним реформам в Україні Реформам, яких нема Бо наші націонал-ідіоти вирішили корчити із себе "великого брата" щодо російськомовних городян Точно. як грузинські націонал-ідіоти в Абхазіі початку 90-х. Завжди нацизм убиває десократію і розвиток. І в Грузії і у нас. . IP: 212.82.212.--- 01.09.08 11:12
___dotUA
Таке враження, що стата Эвропа деградуэ просто на очах.
IP: 77.120.200.--- 01.09.08 00:23
___mihalich
Шоу закінчилося. Косово - (Абхазія+Південна Осетія) - 1:1. Хто зробить наступну дурість, той програв. Чемпіонат - Ірак, СНД. Коли Європа та США прорахують варіанти (гроші), тоді все й побачимо. Росія прорахувала раніше. Мені здаєтьтся, цього разу Росію пронесе. Вийде обпльована, але без втрат. Не вперше. Україна найближчим часом нічого не виграє і не програє, бо нічого. Тут іззовні вже нікуди плюнути. А от Грузію жаль. Єдина країна в СНД, яка хоч і по дурному, але продвигалася до цивілізації.
IP: 83.170.250.--- 31.08.08 22:38
___Seva1964
2 31.08.08 16:36 ___Лицар
100% поглЯд збоку. І 100% незалежних спостерігАчів. І до чого тут 3,14здюля під Полтавою? От і німці - ну такі кльові. Просто обійняти, кожного, і плакати. І плакати. Вони ж усі на Схід зі щирою дУшею, а ми, чомусь, весь час дупку відвертаємо. А треба ж ії не відвертати? Треба дупку добряче намастити і як слід підсУнутися. І не смикатися. Бо в них дУша добра. Демократична. Лицарська. IP: 80.93.124.--- 31.08.08 16:36
___Лицар
Шведи - це погляд збоку, це погляд незалежного спостерігача.
Тому місцеві путіноїди мають заткнути пельку, бо те, що написано і є правда. Кацап з депресії впав в агресію і знахабенів. Світу треба привести його до тями. IP: 78.159.40.--- 31.08.08 13:20
___йй
В Саакашвили мания величия , как и Ющенко .Потому Саак сам полез головой в петлю.
IP: 78.159.40.--- 31.08.08 13:18
___лай
ні Європа, ні США навіть не створили комісій для попередження військового конфлікту.
Америка із-за Грузії не буде підставляти свою голову під ядерний удар . IP: 78.159.40.--- 31.08.08 13:17
___ацц
Россия окрепла и начала передел мира ,и придется всему миру с етим смириться .
IP: 78.159.40.--- 31.08.08 13:14
___жк
а міжнародна спільнота просто кивала - та пішли ви всі, розбирайтесь самі. Коли прийшла пора поживитись, тут усі й прокинулись.
Ця вся безкарність почалася Бушем в Іраку , де американці вмісто хімічної зброї знайшли нафту . IP: 78.159.40.--- 31.08.08 13:11
___лай
Америка за що боролася , на то і напоролася . Віртуальний проект по Саакашвілі лопнув як мильний пузир .
IP: 83.170.251.--- 31.08.08 00:01
___Seva1964
30.08.08 15:27 ___insider: "насправді непагано написано. деякі акценти чіткі"
--- Особливо чіткий акцент отут: "Росіяни тактично обрали правильний час для агресії." Акцентує, що саакашвілі - це росіянин. IP: 77.120.200.--- 30.08.08 22:41
___mihalich
Для введення миротворчих сил ООН необхідно мандат ООН. Без згоди Росії це нереально. Бюрократія НАТО, ЄС, Ради Європи відома. На неодноразові звернення Грузії щодо становища в сепаратистських регіонах та провокацій Москви, ні Європа, ні США навіть не створили комісій для попередження військового конфлікту. Грузія кивала на Росію, Росія на Грузію, а міжнародна спільнота просто кивала - та пішли ви всі, розбирайтесь самі. Коли прийшла пора поживитись, тут усі й прокинулись.
IP: 62.221.55.--- 30.08.08 22:23
___SIM
Насчет предвоенных провокаций и обстрелов со стороны России - что же Грузия не пригласила хотя бы наблюдателей? Можно было попросить и миротворческие войска НАТО ввести, пока еще с Россией военных действий не было. Разделили бы коридором, и всё. Времени было море, но не захотели. Почему? Потому что готовились "освобождать" сами, а тут НАТО не помощник.
IP: 62.221.55.--- 30.08.08 22:19
___SIM
11:28 ___mihalich
"Жодної серйозної заяви з приводу російських провокацій та концентрації російських військових сил біля кордонів Грузії та на її території (південна Осетія та Абхазія) ні від ЄС, ні від НАТО ні від США, не було." А что заявлять? Они просили своего воспитанника "бешеного Миху" войну не начинать, и то не получилось. Вот бы Россия их заявлений испугалась... Или надо было сказать так: Грузия будет освобождать свою территорию, а если Россия против - мы поможем? IP: 62.221.55.--- 30.08.08 22:15
___SIM
Автор, ты откуда упал?
"Росія здійснила вторгнення в Грузію. Її переважаючі сили швидко зламали оборону військових Грузії, розташування яких було далеко не оптимальним для такого розвитку подій. ....Тбілісі очікував, що біда прийде з Абхазії, із заходу країни, але не з Осетії." Во, блин, грузины напали на Осетию, а ожидали, что их за это будут п.... из Абхазии. Что же они свои лучшие войска на Цхинвали не послали? И для ОБОРОНЫ "неоптимально разместили" (потому что наступали). IP: 93.73.155.--- 30.08.08 18:27
___TP
29.08.08 22:30 ___кова
Во истину "Украинская правда" или правда "по украински".Вы кого печатаете?У нас уже есть один человек,к-рого студенты называли Тише, успокойся, а то захлебнешься собственной зловонной слюной... И ФСБ потеряет такого кадра! Кстати, а кого печатать, читать и слушать? Вову? Диму? IP: 77.120.195.--- 30.08.08 16:12
___mihalich
Росія і жодна з країн, яка з нею не межує, від цього конфлікту не втрачають. Зате всі вишукують можливість для примноження капіталу. Комусь підряди в Грузії та Осетії, комусь перерозподіл потоків енергоносіїв, багато хто ділить шкуру невбитого ведмедя (економічних санкцій до Росії, яких не буде). Дилема в тім, як відіпхнути від цього, поки що віртуального, корита, конкурента.
Дилема для наших політиків – дбати про свій народ та державу, чи про власну кишеню та амбіції. IP: 195.137.233.--- 30.08.08 15:27
___insider
насправді непагано написано. деякі акценти чіткі
IP: 89.105.238.--- 30.08.08 14:06
___Kipish
Ось що пишуть в Польщі - санкцій проти Росії, скоріш за все, не буде - бояться, що тоді підніметься ціна на нафту....Покритикують, та й годі...
http://www.rp.pl/artykul/2,183501_Rosja_probuje_straszyc_Unie.html IP: 77.120.195.--- 30.08.08 11:28
___mihalich
Автор мовчить, про співучасть Європи та США в російській окупації Грузії. Коли Росія готувалась до окупації Грузії, міжнародна спільнота мовчала. Молчаніє – знак согласія. Виходить всі підтримували цей конфлікт. Потрібно було: заходу виставити агресорами і Росію, і Грузію; американцям показати слабкість Європи а європейцям - дурість американців; російській владі – чергова побєдоносная война, бо без цього вона вважає себе неповноцінною. В дурні пошились усі. А Грузія - жертва цього пасьянсу.
IP: 77.239.179.--- 30.08.08 10:53
___кро
.
Серед шведських пропагандистів теж трапляються повні придурки. Цікаво, хто того дурника Сванте Корнелла утримує? Хоча, хазяйство велике, за всіма тварючками не услідкуєш ;-) . IP: 77.120.195.--- 30.08.08 09:01
___mihalich
В тому, що Грузія постала перед світом агресором проти свого народу, винна Європа та США. Вони вперто не хотіли помічати постійні провокації Росії проти Грузії. Спостерігаючи явні приготування Росії до агресії проти суверенної держави Європи, міжнародна спільнота боягузливо відмовчувалась. Жодної серйозної заяви з приводу російських провокацій та концентрації російських військових сил біля кордонів Грузії та на її території (південна Осетія та Абхазія) ні від ЄС, ні від НАТО ні від США, не було.
IP: 89.252.49.--- 30.08.08 08:48
___ze2
tomb123, кова
а вы, я так понимаю, призываете верить этому - "миротворческая операция", "принуждение к миру?", "защита интересов граждан России"?! ну-ну.... IP: 77.247.20.--- 30.08.08 07:08
___tomb123
"Мародерство, підпали, гвалтування та вбивства стали щоденною реальністю для нещасного грузинського населення, яке не змогло вчасно вибратися звідти і якого російські військові не спромоглися захистити."
кг/ам Аффтар, меньше слушай Михо. IP: 77.52.123.--- 29.08.08 22:38
___кова
"Украинская правда"огромная просьба:хоть и сущесвуете на деньги америкосов,но будьте более
переборчивы в выборе авторов,не опускайтесь до уровня сплетней на первой полосе,оставьте сплетни для комментаторов.Держите хоть какой- то уровень.Я в шоке от такой галиматьи!ПОЗОР!!! IP: 77.52.123.--- 29.08.08 22:30
___кова
Во истину "Украинская правда" или правда "по украински".Вы кого печатаете?У нас уже есть один человек,к-рого студенты называли
профессором, а этот переплюнул всех-стал называть себя как его лечащий врач-психиатр "доктор". Видно у его предков мозги после Полтавы пострадали.ТАКОГО маразма я еще не читал!!!За кого они в Евжопе нас держат?"Золотого Геббельса" этому автору!!!Луценко об ужасах потрошителя-Колесникова отдыхает,но ученик прилежный. IP: 81.31.42.--- 29.08.08 20:33
___Воланд
Відбувається те ж що у 1939 році. І Європа збагне це коли буде вже пізно. На ті ж граблі наступають тільки дурні. Зараз дурнем є Європа.
|
![]() ![]()
Зірковий колгосп для Тимошенко
Тимошенко "освободила" Интер
Побитый "Мерседес" премьера пытаются "повесить" на стоматолога?
Юлія Тимошенко пішла за голосами на село
З життя прокурорської еліти: маєток Олександра Медведька
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |