|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 91.124.46.--- 22.07.09 07:53
___aijzberg
Було б добре, якби УП розпочала збір і публікацію матеріалів про палаци та угіддя як високопосадовців так і керівництва місцевого рівня. Подивіться які статки, маєтки та авто у керівників РДА, рад, правоохоронних органів. Зрозуміло, що чесно здобути таке не можливо. Але це на-сьогодні ніхто не чіпає, бо феномен Лозінського справді уразив багатьох у нашій державі. \"Приклад\" зверху вправно освоюють на місцях.
IP: 69.81.85.--- 21.07.09 23:25
___stavropuloss
Никакого феномена нет.а есть Банда-БЮТ называется,а о Выдрине был лучшего мнения.Он в этой статье говорит,что бандиты наверху не знают,что делают бандиты внизу.Ложь позор тебе Выдрин.
IP: 93.72.203.--- 19.07.09 12:30
___klop
Купуйте зброю, панове. І бороніть свої права.
Всіх не посадять. Нас багато! IP: 91.200.180.--- 18.07.09 17:46
___0071
Це вже питання: чому Тимошенко дала втекти Лозінському?
Де були силові служби - МВС, Прокуратури, СБУ і т. д. ?? Куди дивився бухгалтер Ющенко??? І на заключення: Таких Лозінських в українському Кнесеті більш ніж 400 осіб! Робіть шановні висновки, а то ПАНСТВО, ЕЛІТА, "ВСЕНАРОДНІ" ОБРАНЦІ і т.д., а на справді БАНЬДЮГАНИ З ВЕЛИКОЇ ДОРОГИ, ДА ЩЕ Й ІНОРОДЦІ! ОТОЖ. IP: 94.179.229.--- 16.07.09 18:36
___Конституціаліст
Колії? Гайдамаки? Олеко Довбуш? Кармелюк? Батьку Махно? А-у! Де ви?
IP: 212.3.111.--- 16.07.09 18:22
___zvnV
16.07.09 14:45 ___fghjk
Казус Лозинського можливо надихне Юлю білш прискіпливо придивитися до свого оточення Які ж Ви довірливі, там усі такі знизу до гори навмисне підбір ішов тих які зможуть сфальсифікувати ваш вибір, щоб якомога довше Вас мордувати наймати за копійки на роботу та надавати мізерні пенсії скоро підвищать пенсійний вік щоб прямо з прохідної на цвинтар. IP: 95.133.4.--- 16.07.09 14:45
___fghjk
Казус Лозинського можливо надихне Юлю білш прискіпливо придивитися до свого оточення і побачити, що не в одного десятка з них є закриті і мисливські угіддя, і риболовецькі, і нажиті нечесним шляхом заводи, пароплави і т.д. А якщо їх сама ще й викриє та покарає відповідним чином, боятимуться й чужі й свої. А виграє вона і народ України.
IP: 193.23.53.--- 16.07.09 14:04
___Петроний
Написано хорош, а толку?? Где конкретика?? Да мы зреново живем, есть зажравшийся класс или даже клан, но что дльше, что толку это муссировать, надо же что то делать, а если это критика, то почему она такая... такая... ну вобщем не ершистая?? Боитесь или осторожничайте?? А зачем!
IP: 193.23.53.--- 16.07.09 14:03
___Петроний
Написано хорош, а толку?? Где конкретика?? Да мы зреново живем, есть зажравшийся класс или даже клан, но что дльше, что толку это муссировать, надо же что то делать, а если это критика, то почему она такая... такая... ну вобщем не ершистая?? Боитесь или осторожничайте?? А зачем!
IP: 77.122.3.--- 15.07.09 22:34
___SsnakeEye
Хорошо написано. Не поклонник Выдрина, но в данном случае - отлично. Монтян зря упомянул: эта дама постоянно и неизменно вторична - как содержимое банки с надписью "Икра кабачковая" :)
IP: 193.200.161.--- 11.07.09 14:38
___Mu76
З насолодою читаю останні публікації Видріна. Хороший стиль. Це про форму, яка, якщо вірити Аристотелю, теж є важливою. За зімстом - нема що забрати чи додати. Точний діагноз "еліті" нашого понівеченого суспільства.
IP: 194.44.244.--- 10.07.09 11:06
____Ольга_
Видрін добре знає зсередини, чим дихає БЮТ.Але кримінал щодо особи - це одна сорока семи мільйонна частина щодо криміналу з приводу усієї нації. Спробуйте одержати шість соток! А так звана влада загарбала поля, ліси, угіддя і тепер збройно не віддасть ні сантиметра. Якщо , звичайно, сорок сім мільйонів олійників не скажуть: досить. Тоді вже вони будуть в бігах і змінюватимуть свою лозинсько-бютівську зовнішність. Я теж надіюся, пане Дмитре!
Українці, бережіть с е б е ! IP: 95.133.126.--- 10.07.09 06:44
___Gorodnya
Оцих \"феодалів\" дійсно можна побачити в кожному районі. І кругом спрацьовує \"смичка\" - прокурор, начальник міліції, суддя і якийсь \"вождь\". А ми де? А ми мовчки на це дивимось. А потім волаємо на всю країну. Лозинськи, це наслідок. Таких достатньо і в \"регіоналів\", і \"литвинівців\" і іншому політичному середовищі. Вони серед нас. І ми їм потураємо. І ні пари з вуст. Кого чекаємо? Диктатора? Сибіру на Україні нема.
IP: 92.113.115.--- 10.07.09 00:07
___Gelen
Цитата : \"Может быть, именно эта жертва создаст критическую массу ненависти и недоверия к тем новым \"хозяевам жизни\", которые сначала отнимали у людей фабрики и заводы, потом – земли и угодья, а сейчас – здоровье и саму жизнь. \"
*** Критическая масса недоверия к платным политологам, которые обслуживали и продолжают обслуживать \"хозяев жизни\", уже создана. IP: 95.111.212.--- 09.07.09 22:08
___dart_2007
09.07.09 11:07 ___Txxxs
ти нелюдь. IP: 77.52.217.--- 09.07.09 19:43
___put
Внимание!
11-12 июля группа активных граждан с 7 регионов Украины едет в Крым валить заборы, преграждающие людям выход к морю. Это помощь жителям Алупки, Симеиза, Гурзуфа, Евпатории в их борьбе с коррумпированными чиновниками и местными олигархами. Голос совести они не слышат, закон молчит, пусть заговорят ломы и кувалды! Приглашаем с нами всех, кто не смирился с ролью "плесени" в собственной стране. http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=113&t=941&p=8202#p8202 http://vkontakte.ru/club10338 IP: 95.135.174.--- 09.07.09 17:20
___намор
Мову треба вести не про те, звідки така сволоч взялась, а хто цю сволоч зробив депутатом. Бо коли так легко бандиту стати нардепом, то скільки їх ще є в різних партіях і чому члени цих партій мовчать про це як безсловесна худоба, чому не борються, чому не намагаються очиститись від цього бруду. Якщо партійні інтереси переважають людськість, то така партія не повинна більше потрапити в парламент. І про це треба говорити людям в кожному селі.
IP: 77.120.249.--- 09.07.09 13:52
_____Borya
ПРО ХЕРОЯ УРКАЇНИ (ЗА СЛОВАМИ ДЕЯКИХ БЮТАФОРЦІВ) ЛОЗІНСЬКОГО ЧИТАЙТЕ ТУТ:
http://www.glavred.info/archive/2009/07/09/121426-4.html IP: 94.178.71.--- 09.07.09 11:34
___lendi
Текст коментаря набирайте тут
IP: 94.178.71.--- 09.07.09 11:32
___lendi
У нас тоже самое
IP: 194.44.244.--- 09.07.09 11:11
___Txxxs
08.07.09 19:57 ___krabat-m
cуди не виконують "проЗьбу" прокурорів а лише подання. Від перестановки доданків сума не міняється :) IP: 194.44.244.--- 09.07.09 11:07
___Txxxs
08.07.09 21:05 ___dart_2007
Читаю те що ти там написав і надумку приходить одна приказка: Скажи дурневі молотися, то він собі чоло розібє. Незабуть Януковича сьогодні привітати з днем народження, ви з ним однодумці. IP: 77.52.240.--- 09.07.09 01:10
___put
Внимание!
11-12 июля группа активных граждан с 7 регионов Украины едет в Крым валить заборы, преграждающие людям выход к морю. Это помощь жителям Алупки, Симеиза, Гурзуфа, Евпатории в их борьбе с коррумпированными чиновниками и местными олигархами. Голос совести они не слышат, закон молчит, пусть заговорят ломы и кувалды! Приглашаем с нами всех, кто не смирился с ролью "плесени" в собственной стране. http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=113&t=941&p=8202#p8202 http://vkontakte.ru/club10338 IP: 93.126.96.--- 08.07.09 23:55
___Nik_olay
Власть, это сильнодействующий наркотик, с этой иглы соскочить невозможно. Выдрин, хорошо это знает и не прочь ширнуться снова, но видимо когда-то не на ту лошадку поставил, и вылетел из небожителей. Он и все кровососы знают, что рецепт есть и он единственный: ПОСТАВИТЬ ВСЕХ ИЗБРАННИКОВ В ЗАВИСИМОСТЬ ОТ ИЗБИРАТЕЛЕЙ (сейчас ВАЮ зависит от ЮВТ и наоборот). Но себя любимых, дать возможность отзывать нам, быдлу, их уму не постижимо. А мы будем бесконечно рокировать из грязи в князи и жить в дерьме.
IP: 92.249.126.--- 08.07.09 23:27
___Dead_Panas
08.07.09 20:43 ___vitvikvas А невже ви думаєте що Пан Лозинський не виграв би вибори по 102 мажоритарному округу або по відкритим спискам. Це ж ЙОГО округ, ЙОГО холопи. Загнали б електорат на дільниці як худобу в стойло і хай би якесь падло попробувало мукнуть.Ну нічого не пощастило мужикам з Лозинським, може, дасть Бог, наступний барин не такий лютий буде
IP: 78.26.128.--- 08.07.09 22:13
___Uilfred
08.07.09 21:05 ___dart_2007
Браві презиковські СБУшники мали сісти йому на хвіст ще до зняття недоторканності. Не тільки ж маски-шоу у держпідриємствах влаштовувати. Нічого їх не навчив зварич. IP: 93.180.207.--- 08.07.09 21:10
___apaм
банді тимошенко-губского-турчинова-портнова місце у тюрмі! люстрації, чистки, вибраковка, ТЯГНИБОК.
IP: 93.180.207.--- 08.07.09 21:05
___dart_2007
08.07.09 16:22 ___Txxxs
Ти мене своїми байками не молоди. Бандюган Тимошонки вбив людини і партія/фракція допомогли йому втікти і це на відміну твого неуйомного базару - факт. І тут ти чмо що звизділо "як має право без суду" починаєш щось гнати? Фільтруй рєчь свою нєвнятную. Тимошенко, Турчинов і Портнов зробили все щоб Лозинський втік. На нари банду "біогазової принцеси"! IP: 81.30.174.--- 08.07.09 20:43
___vitvikvas
На все сто согласен с автором статьи. А виновата во всем избирательная система. Не доросли мы ещё до пропорционалки. Да и партий в прямом смысле этого слова у нас нет. Нужны открытие партийные списки. Навряд жители 102 округа снова будут голосовать за БЮТ, особенно если узнають, что партию в этом округе представляет Лозинский.
IP: 93.72.187.--- 08.07.09 19:57
___krabat-m
08.07.09 15:44 ___Txxxs
08.07.09 12:49 ___krabat-m "...а оскільки ви людина неосвідчена" Я людина не тільки "освіДчена" а ще й грамотна...навідміну від вас...І "жЕву" в нашій країні, де суди не виконують "проЗьбу" прокурорів а лише подання. :) IP: 93.74.27.--- 08.07.09 19:14
___AHT
08.07.09 17:10 ___Andronik
П.Костенко побив автоінспектора у Черкасах, але покарали за це автоінспектора. Я бачу вихід у тому, щоб кожному громадянину дати недоторканість, і щоби кожний, при необхідності, міг побити автоінспектора,П.Костенка чи іншого народного депутата.І всі суперечки вирішувати при допозі п.Кольта,який урівняв людей. IP: 93.180.217.--- 08.07.09 18:56
___vlad8
Похоже, что украинское общество за постсоветские годы проходит тысячелетний путь развития человечества. Начиная от рабовладельческого строя (советское время), феодального (сегодня), капиталистического - надеюсь наступит и плавно перейдёт в социализм - только, умоляю, не российский и без революций, пожалуйста.
IP: 88.81.226.--- 08.07.09 18:38
___OleksaK
Я запитую у наший правоохоронців - де ця падлюка?
IP: 82.207.29.--- 08.07.09 17:49
___Ічбат
Даєш матріархат.Тоді буде порядок.
IP: 94.158.32.--- 08.07.09 17:28
___vujkozpoloniny
Выдрин, ты же вроде ученый так и классифицируй ситуацию. Говори, что сложилась система классовой диктатуры класса бюрократии, т.е. полное и безнаказанное ее всевластие, смертельно опасная для украинского общества и подлежащая уничтожению.
IP: 77.120.249.--- 08.07.09 17:10
___Andronik
Добре написав Видрін.
БЮТ не сів би в калюжу з Лозинським, якби правильно реагували на інші випадки хамської поведінки своїх депутатів. П.Костенко побив автоінспектора у Черкасах, але покарали за це автоінспектора. Тому я, як виборець, між БЮТ та ПР зараз не бачу жодної різниці. Якщо дві ці команди домовляться, українцям життя не буде. IP: 194.44.244.--- 08.07.09 16:22
___Txxxs
08.07.09 14:58 ___dart_2007
Дивний Ти чоловяга, майже за тиждень до того на Харківщіні помер фотограф на очах десятків людей, з вини охоронців Януковича, які не пустили до нього швидку - і ніхто ні про що не пише, а чому? А тут таке розписують, що відбулося Бог зна де, і головне що крім "оперів" та обвинувачених ніхто не знає правди, що там сталося, але охочих пописати і кісточки помилити вистачає. Сутність твоя в тому, що ти невіглас, незнаючи людини навіть заочно ти її обріхуєш. IP: 194.44.244.--- 08.07.09 15:44
___Txxxs
08.07.09 12:49 ___krabat-m
Я і не знав що Вам суд дав право осуджувати людей без його рішення (побоялись хотя би Бога), а оскільки ви людина неосвідчена та ще й до того хамовитиа, то поясню, що даючи згоду на арешт людини в якості підозрюваного суд лише виконує "прозьбу" прокурора, і це не означає що особа в чомусь винна. Мабуть ви жевете не внашій країні і не знаєте як в нас працює правоохоронна система. А щодо бютівця, то я такий же бютівець та як ви ЧМО. IP: 193.239.180.--- 08.07.09 15:12
___Физичка
08.07.09 12:49 ___donor -------Поэтому пишите побольше чуши и мир дольний долго не покинете.
Взаимно. IP: 91.200.107.--- 08.07.09 15:08
___Obivatel
Что это выдра завизжала? Потому у нас и бардак, сначала всякие уроды лезут в партию (лижут лидера), а потом (когда их выгоняют) поливают грязью. Демократия...
А по рылу... IP: 93.180.243.--- 08.07.09 14:58
___dart_2007
08.07.09 12:41 ___Txxxs
"... Скажінь, на милість мені: хто Вам давав право звинувачувати людину у вчинені злочину..." Бютівські шістки продовжують відмазувати виродка. На винос, починаючи від головних захисників-кришувальників - Тимошенко/Турчинова/Портнова, і закінчуючи такими прищами. IP: 93.180.243.--- 08.07.09 14:55
___Агресoр
08.07.09 11:19 ___Ninorov
Дружище, ты открыл америку. Должности по жребию это еще в Афинах выдумали. Предлагаю начать с того, чтоб так выбирать присяжных заседателей. Кстати, это еще один сговор нашей элитки, не поднимать тебя суда присяжных. А он даже в России... но как же тогда быть с судьями, которые так любят принимать правильные решения после правильных банек/охот в лесках правильных Лозинских? IP: 77.123.26.--- 08.07.09 14:41
___alkiev
Стаья хорошая, умная
IP: 93.180.248.--- 08.07.09 13:30
___imk
хороший депутат - мёртвый депутат
IP: 78.25.63.--- 08.07.09 13:12
____Георгий
Статья отличная автор молодец и пишет он правду, посмотрите что делается в городах, как поступают с мелкими предпринимателями забирая у них бизнес чиновники с олигархами, а если какое то чиновничье или ментовское быдло обматерит вас или ваших близких родственников, детей и даже при свидетелях , то ничего вы не докажете, кто сталкивался с этим тот поймет, потому что все запуганные и перепуганные. Моя хата скраю...но не забывайте что и вашу хату такое быдло рано или поздно влезет.
IP: 93.72.187.--- 08.07.09 13:00
___krabat-m
08.07.09 12:53 ___Txxxs
"І чого так всі почали перейматися смертю Олійника..." Да ...Дійсно...Чого...Ну поразвлєкалися крутиє парні...відстрелили селянину ногу...а він візьми і помри...Шож тепер БЮТу саморозпуститися через свого депутата?...Да і вообщє...Ніякі жертви неостановлять переможну ходу Юльчиного Прориву. IP: 194.44.244.--- 08.07.09 12:53
___Txxxs
І чого так всі почали перейматися смертю Олійника, а про смерть фотографа на Харківщині якось забули. Напевнещо тому що до смерті Олійника начебто причетний бувший нардеп від БЮТ, а до смерті фотографа, сам Янукович із своєю охороною. Так що пане "політолог" ви би краще читачам розповіли чому охорона януковища не пустил лікарів до хворого, і як іде розлідування, кого затримали, чи давав свої пояснення в прокуратурі ПРОФФЕСОР! Але нажаль ця тема для вас є ТАБУ, чому ви і самі знаєте.
IP: 206.205.112.--- 08.07.09 12:49
___donor
08.07.09 12:20___Физичка
08.07.09 11:40 ___donor ---------А о гибели Кушнарева вам порассуждать не хочется? Да нет, мне после Червония стала больше рыбалка нравиться. Знаеете, как-то оно больше по-божески. Есть мнение, что Господь к себе раньше призывает лучших. Поэтому пишите побольше чуши и мир дольний долго не покинете. На небесах тоже не очень-то хотят иметь дело с откровенными Физичками... IP: 93.72.187.--- 08.07.09 12:49
___krabat-m
08.07.09 12:41 ___Txxxs
"... Скажінь, на милість мені: хто Вам давав право звинувачувати людину у вчинені злочину..." Право нам дав суд, що на підставі фактів, свідчень співучасників та свідків виніс постанову про арешт підозрюваного...А ти чмо бютівське підеш в громадські захистники? IP: 77.52.47.--- 08.07.09 12:45
___patriotUK
odno ne ponytno! 3 takih pocadovcy ubili v pynom kurage celynina. I potom vizivaut mentov !!!! ponimay sto nado budet stoto pridumivat???? Zachem???? Ecli prosto tiho zakapat nikto nenaidet a v ih sluchae i iskat nebudut!!!??? Kto onvetit ?????Zachem??? kak to nevyzitsa! kak vse u nas........
|
![]() ![]()
Гроші, тотем і табу
Україна після виборів: горе переможеним?
Віктор Янукович. "Межигір’я" назавжди
Найбагатший і найбідніший кандидати в президенти
Містер протиріччя
Війна хрещених батьків суддівської влади ![]() |
![]() |