Українська правда
Постійне посилання: http://www.pravda.com.ua/news/2006/2/13/38659.htm

Чат з Шуфричем: "Навряд можна назвати наші відносини з Тимошенко близькими, коли вона вимагала нас ледь не вбити"

14.02.2006___ www.ПРАВДА.com.ua

Поява Нестора Шуфрича на чаті в "Українській правді" у День святого Валентина викликав бурхливий ажіотаж серед читачів.

Сам він образився на визначення "секс-символ СДПУ(о)", але трохи привідкрив інтригуючи сторінки свого приватного життя.

Також він погодився продемонструвати свої мобільний телефон і годинник, але уник відповіді на прохання передати свою декларацію про доходи.

Ще Шуфрич під час інтернет-конференції встановив рекорд: він відповів на найбільшу кількість запитань – 85.

Коли ж під кінець дізнався, що найкращий результат встановив Олександр Зінченко, випередити свого колишнього соратника для нього стало принциповим завданням.

Втім, Шуфрич відмовився побити ще один рекорд – Юлії Тимошенко, яка спілкувалася з читачами найдовше, чотири з половиною години. Шуфричу не вистачило 20 хвилин, але він пішов. Як сказав, купувати подарунок на День закоханих.

ВІДПОВІДІ НЕСТОРА ШУФРИЧА ЧИТАЙТЕ ТУТ

© 2000-2007 ”Українська правда“
Передрук матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.pravda.com.ua