Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Як Янукович став президентом. Фото

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 193.201.217.---
Serj_2010 _ 05.03.2010 12:27
Янукович - НАШ ПРЕЗИДЕНТ!!! Може хоч не буде скільки грошей вивалювати на підтоплення для вуйків! Вітаю з перемогою !!!
IP: 195.58.232.---
sanzug _ 28.02.2010 11:09
Люди! Де ви живете? Невже ви хотіли для себе ще 5 років такого життя? Може я помиляюсь? Може підтирати гузиці італійцям та іспанцям це краще ніж заробляти копійки в Україні? Я бачив в Пітєрі на заробітках таких патріотів як ви: здоровкаються між собою:"Слава Україні!",бубонять собі під ніс:"Я з москалем а стіл би не сів...", а самі заходять в магазин та кажуть:"Дайтє хлєбушка,пожалуйста..."Лицеміри!
IP: 193.239.143.---
Woland_ _ 26.02.2010 11:31
Загальнонаціональний флеш-моб.
Підтримайте будь-ласка наболіле питання:
Пане президент, коли припинеться знущання над вкладниками, адже Банк "Надра" підриває довіру до банківської системи України в цілому?

http://president2010.pravda.com.ua/others/4b829e2b9221c/
IP: 95.133.78.---
Atlantida 2010 _ 26.02.2010 10:52
...Наша свидомая демократическая (и кто ей такое сказал?) ылита присудила Януковичу статус вечной невестки, заранее виноватой во всем, даже если ее нет в доме, а только юбка висит. Она приготовила его давно, но теперь развернулась во всю ширь, отжигая со всем хабалочье - рагульским хамством, на которое только способны украинские образованцы.
IP: 77.123.87.---
raisemox _ 26.02.2010 10:27
ЗЕК -президент! УРА, товарищи! Жить станет лучше, жить станет веселей.....
IP: 193.111.173.---
Serious_Max _ 26.02.2010 10:08
Когда уже повыздыхает все это старое дерьмо советских времен? Таким бабушкам как на фото с российским флагом только и надо, что царя-батюшку. В аду ей место.
IP: 89.105.244.---
Innas _ 26.02.2010 10:01
Бал сатанистов:Фирташ Коломойский Кучма Пинчуки Левочкин Герман ,пусть побесятся может удастся забрать на то свет награбленные деньги.))))))))))))))))))
IP: 77.122.217.---
ostap10 _ 26.02.2010 02:22
Укрраїни не має! Є територія для надприбутків олігархії.Ахметов і Ко. реалізували проект "Янукович".Він же Яник-овощ.

Примітка.Для збоченця Юща:
Олига́рхия (греч. ὀλιγαρχία(oligarchia), от др.-греч. ὀλίγον(oligon), «немного» и др.-греч. ἀρχή(arche), «власть») — форма правления государством, при которой власть сосредоточена в руках узкого круга лиц (олигархов) и соответствует их личным интересам, а не всеобщему благу.
IP: 92.49.232.---
111999 _ 25.02.2010 23:00
обманутий електорат знов приперли Російський триколор....а де ще герб з мутантом?
професійна промивка мозгов. як фахівець навтіь завидую...
штаб ПР спрацював добре.
IP: 92.49.232.---
111999 _ 25.02.2010 22:57
Пацани! ксіва...
IP: 92.49.232.---
111999 _ 25.02.2010 22:57
Щось криво йдуть гвардійці....
чи пяні чи сумні....
IP: 92.49.232.---
111999 _ 25.02.2010 22:54
Breadly:
це вже чули. давай щось конкретне...
IP: 91.210.20.---
stepan88 _ 25.02.2010 21:50
Vae victis! Горе переможеним! http://st-civic.livejournal.com/
IP: 91.214.84.---
ДядяВаня _ 25.02.2010 21:06
Е*нуться мозгами. Ну и рожи. Это 3/14 здец. Следующий президент Украины будет Космос.
IP: 93.175.207.---
Breadly _ 25.02.2010 20:47
Москалі ... гнати їх треба !
IP: 93.73.45.---
Niki-dum _ 25.02.2010 20:40
Тело №1 или урка №1???
IP: 93.73.45.---
Niki-dum _ 25.02.2010 20:37
Пи-пи-пец!!! Яндель с булавой! ржунимагу!!!!!
IP: 94.231.35.---
gennna _ 25.02.2010 19:11
Яке багаточисельне зібрання найогиднішої в Україні бидлоти.
IP: 77.222.140.---
Сергей. _ 25.02.2010 17:50
На фото, где "фаны Януковича в Мариинском парке", нет ни одного счатливого лица. Предполагаю, что они озабочены финансовой темой "данного предприятия" и мыслью "когда все это кончится".
Ну а на фото подписанном "Нова еліта банкової...", лица "чисто конкретных пацанов". Как говорил профессор Преображенский: "...представляю что теперь будет с парповым отоплением?"
IP: 95.134.232.---
sambir.ua _ 25.02.2010 16:45
От позор і досяг свого апогею. Хоча Янукович коли оговтається від присяг та гімнів то ще покаже нам, що таке справжній дебілізм та малоросійство. Це не наш президент. це пусте місце, помилка українського народу. Але помилка і Тимошенко. Хай би вони один одного загризли до політичної смерті, а на їх місце прийшла молода активна кров, і головне українська. Треба не дати дебілу спотворити Україну...
IP: 194.106.208.---
divichki _ 25.02.2010 16:41
як раз за єдіного і нєрушимого союзу з "братской" Росією туди і відправляли не питаючи....
IP: 95.134.67.---
gasik _ 25.02.2010 15:55
Поздравляю тебя Украина у тебя есть первый коронованый на государственном уровне "авторитетный вор в законе". Начинаем учить феню і забувати украЇнську мову. Спаси Боже УкраЇну від цього дебіла.
IP: 85.159.0.---
Avgvin _ 25.02.2010 15:53
SDN _ 25.02.2010 14:34
2 divichki.
Глупыш/ка, чеченских последователей Дудаева уже давно принуждают к миру - чеченские сторонники Кадырова. А из внучков там только кадровые или контрактные остались. Ты смотри лучше, чтоб твоего ребенка не отправили в какой нибудь Афганистан, в случае вступления в НАТО. Страна идиотов.
___________________________________________________________________________________
Іноді краще мовчати, ніж говорити...особливо про НАТО і Афганістан.
IP: 195.160.233.---
kanaris _ 25.02.2010 15:13
А пересічним українцям тільки треба переживати про свої мізки, і не бути телятами яких за ніс водять. Було ж ясно що Юлька з Янеком два найгірші варіанти. Але сіра задурена маса всеодно їх вибрала. Було ж багато справді хороших і перспективних кандидатів. Так ні - лишній раз доказали що є дурним бидлом.
IP: 95.132.92.---
umtz _ 25.02.2010 15:07
Чето новая элита- как близнецы?
IP: 195.160.233.---
kanaris _ 25.02.2010 15:06
Не сцать! Всьо буде чотко! Одне кодло буде далі воювати з іншим кодлом яке було 5 років до того. Тому ніяких великих змін не відбудеться. Для пересічного українця однаково хто з них на горі собі карман набиває. Хфьодорович то не лапша-Андрєєвіч. Може хоч він кого із того кодла прижме - бо там всіх є за що прижати. Мені одне не подобається - це сором на весь світ що зек став саме Нашим президентом, і генерали йому честь віддавали. Хотілося б ясно щоб цей сором перетворився на сенсацію, але сумніваюсь що людина змінюється...
IP: 95.134.166.---
FAYNO _ 25.02.2010 14:40
Так важко здобули, і так легко просрали
IP: 194.50.167.---
SDN _ 25.02.2010 14:34
2 divichki.
Глупыш/ка, чеченских последователей Дудаева уже давно принуждают к миру - чеченские сторонники Кадырова. А из внучков там только кадровые или контрактные остались. Ты смотри лучше, чтоб твоего ребенка не отправили в какой нибудь Афганистан, в случае вступления в НАТО. Страна идиотов.
IP: 194.50.254.---
Тавриец 1 _ 25.02.2010 14:13
Ну все Украина держись!
IP: 194.106.208.---
divichki _ 25.02.2010 14:11
і бабуся з російським триколором вже прийшла.... мабуть мріє про те аби його внучка відпривила з воєнкомату допомагати чеченців до миру примушувати... ну-ну...