Янукович так вболівав за збірну України, що застряг

36 переглядів
Понеділок, 18 листопада 2013, 10:10

Віктор Янукович повболівав за збірну України у матчі плей-офф кваліфікаційного раунду Чемпіонату світу 2014 року зі збірною Франції. Радіючи голу, забитому форвардом Романом Зозулею, президент застряг у стільці, намагаючись підвестися.

Після першого тайму, який завершився з рахунком 0:0, перший гол забив Роман Зозуля.

На 81-й хвилині гравець збірної Франції зніс Зозулю у штрафному, за що суддя призначив пенальті і м'яч влетів у ворота - рахунок став 2:0.

На це президент відреагував дуже бурхливо.

Разом з Януковичем з трибун за матчем спостерігалиВіктор Ющенко, Леонід Кучма і Леонід Кравчук. Крім того до них приєдналися Рінат Ахметов, Юрій Іванющенко, Дмитро Фірташ, Віктор Пінчук, спікер ВР Володимир Рибак, віце -прем'єр- міністр Сергій Арбузов, глава АП Сергій Льовочкін з сестрою, глава ФФУ Анатолій Коньков та інші.

Після матчу президент особисто привітав команду з "переконливою перемогою": "У напруженій боротьбі ви продемонстрували високий професіоналізм, довели свою майстерність та виправдали надії мільйонів уболівальників".

Янукович побажав футболістам і тренерам міцного здоров'я та висловив сподівання, що команда й далі здобуватиме перемоги та утверджуватиме позитивний імідж українського футболу у світі.

Джерело відео SpyFinch

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Гречана каша зі смаком смерті. Як кудлатий пес Кузя пережив окупацію Ірпеня. Аудіоверсія
Режисер Євген Афінеєвський: Важливо не дати світу звикнути до війни в Україні, як звикли до війни в Сирії
Тиждень мобілізації в РФ, псевдореферендум на окупованих територіях, Лиман – головне про війну за тиждень
"Документалістика посіла головне місце в українській кіноіндустрії": організатори фестивалю Kharkiv MeetDocs