Повернутись до публікації

Річниця Майдану: 5 затриманих

Четвер, 22 листопада 2012, 20:18
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.75.181.---Лариса Гриценко26.11.2012 10:50
Андрій Федоренко:
Помаранчеві помилилися, коли вибрали Юща у 2004 році, але виправили свої помилки.
Не помилились. Не було з кого було обирати. Ющенко не надія нації, але ж і не така ганьба, як зараз. Як завжди, Україна - жертва обставин.
IP: 194.44.219.---Юрій Яковенко23.11.2012 14:17
i\'m:
Наталія Паденко:
Ostap Pidoprygora:
Ostap Pidoprygora:
Tur:
Pavlo Krajtor:
Знаю, що мало хто це прочитає... І можливо не сюди потрібно писати... АЛЕ! Я ДЯКУЮ ВАМ ЗА МАЙДАН, Шановні українці!
Приєднуюсь!
---Приєднуюсь!
Так само приєднуюсь!
это было в моей жизни! и об этом буду помнить!
Приєднуюсь!
IP: 89.162.161.---Losa23.11.2012 13:40
yuli-dulyu-nari:
З-за таких тупих ідіотів, як ти, маємо таку владу.
IP: 93.73.151.---zevs201023.11.2012 12:13
yuli-dulyu-nari:
уБОГІ, ВОНЮЧІ, НЕВМИВАНІ, ПРОПЛАЧЕНІ ЗАПАДЕНЦІ! МАЙДОНУТІ!!!
НА 200 ЗАРОБІТЧАН - 250 КОРЕСПОНДЕНТІВ З УСЬОГО СВІТУ!!! ОПЕРЕТОЧНІ ПОСТАНОВКИ!!!!
ВСЕ ЯК 2004 РОЦІ!! ТІЛЬКИ ТЕПЕР ХАЗЯЇВА - США - НЕ ЗАВЕЗЛИ 2 ВАГОНИ ЗЕЛЕНИХ БУМАЖОК!!!
--------------------------------
Думаю, що Ви кретин який не був в Америці, не зає англійської та і особливо ніде у світі не був. Поїдьте в Москву до Леніна вождя народів, ПОКИ ВІН ЩЕ ТАМ Є ДЛЯ ВАС. і поцілуйте його в сраку, це йому сподобається як і вашим друзям кацапам та їх олігархам кацапо-"палестинцям" це Ваша доля.
IP: 93.178.246.---Андрій Федоренко23.11.2012 12:09
yuli-dulyu-nari:
Сам ти вонючий, невмиваний та проплачений. А ще хамовитий і злий.
Люди стояли на Майдані у 2004 році не за гроші, а за ідею - за чесність, за справедливість, за свободу! Люди виступали проти фальсифікацій. І виступлять ще - можеш не сумніватися, якщо у 2015 році твій президент захоче переобратися на новий термін таким самим способом. Але до того часу більшість з тих, хто за нього голосував у 2010, теж будуть на Майдані. Помаранчеві помилилися, коли вибрали Юща у 2004 році, але виправили свої помилки. Тепер помилки треба виправляти вам...
IP: 91.219.244.---Mykhaylo Berezhanskyy23.11.2012 10:02
Я не жалію що брав участь в помаранчевій революції, .... Перш за все ми боролись за Україну, а не за Юща, чи іншу сволоч, які після приходу до влади, наплювали людям в душу!!!
IP: 93.75.150.---i\'m23.11.2012 08:39
Наталія Паденко:
Ostap Pidoprygora:
Ostap Pidoprygora:
Tur:
Pavlo Krajtor:
Знаю, що мало хто це прочитає... І можливо не сюди потрібно писати... АЛЕ! Я ДЯКУЮ ВАМ ЗА МАЙДАН, Шановні українці!
Приєднуюсь!
---Приєднуюсь!
Так само приєднуюсь!
это было в моей жизни! и об этом буду помнить!
IP: 176.105.48.---Наталія Паденко23.11.2012 05:06
Ostap Pidoprygora:
Ostap Pidoprygora:
Tur:
Pavlo Krajtor:
Знаю, що мало хто це прочитає... І можливо не сюди потрібно писати... АЛЕ! Я ДЯКУЮ ВАМ ЗА МАЙДАН, Шановні українці!
Приєднуюсь!
---Приєднуюсь!
Так само приєднуюсь!
IP: 178.95.54.---Adam Viter23.11.2012 04:38
Стівен Гарпер запрошує усіх канадців вшанувати пам'ять мільйонів чоловіків, жінок і дітей здебільшого українців, також казахів і росіян які загинули протягом голодомору геноциду 1932-1933, спричиненого варварським комуністичним режимом Сталіна.
Метою радянських вождів було знищення українського націоналізму.
Висилаючи політичних лідерів, релігійних та освітніх діячів в ГУЛАГи, безжально відбираючи в українських родин урожай і домашню худобу, необхідну для виживання, совєти прагнули знищити український націоналізм.
Дух українського народу не можна подолати.
Його сини і дочки стійко трималися протягом цих та інших темних часів, щоб відродитися та з часом позбутися радянських кайданів, борючись за цінності, які ми високо цінуємо сьогодні: свободу, демократію, права людини та верховенство права.
В Канадіі проживає понад 1 млн канадців українського походження, багато з них втратили близьких під час Голодомору.
2008 р.Канада стала першою країною, яка визнала Голодомор актом геноциду
IP: 46.119.33.---древлянин23.11.2012 01:06
Владимир Ефремов:
200 человек,из заявленных 40 000,пытались и там устроить шоу.Таких надо ставить на место.
БОГ ставит на место значительно еффективнее рыгоАналов и их защитников - сколько депутатов ПР передохло за 2 года , а сколько их любителей умерло на востоке - миллионы. Мал по-малу Земля очищается от скверны рыгоАнальной.