Основана Георгием Гонгадзе в 2000 году
АВТОРИЗАЦИЯ


ВОЙТИОТМЕНИТЬ
Если вы новый читатель, пожалуйста, зарегистрируйтесь.
Забыли пароль?

Тигипко - привет из прошлого или гость из будущего?

КОММЕНТАРИИ
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ   
IP: 212.152.58.---
JannaKrylatova _ 16.12.2009 16:52
Яка фігня - тут нема про що писати, навіщо ж я буду це читати? Чи Тігіпка достойник якийсь? Що воно взагалі таке, щоб йому приділяти стільки уваги?
IP: 92.49.196.---
Задорский _ 16.12.2009 06:53
С чего начинается инновационная перестройка страны.

Открытое письмо проф. В.Задорского претендентам на кресло Президента Украины

http://technobiz.org/public/225-s-chego-nachinaetsya-innovacionnaya-perestrojka.html
IP: 109.122.8.---
Sashha _ 16.12.2009 00:26
Коментаторам: "хорош всем херню нести - разбегайтесь все по домама". "Вы что не видите, что "Хортица" на сайте где, а где статья Выдрина - это значит : ТЕМА ЗАКРЫТА""
IP: 194.7.83.---
ome _ 15.12.2009 14:47
Дмитрий,что Вы имели в виду, говоря "убиенной науки соционики"? Если убиенной, тогда предполагается наличие убийц соционики? Будьте добры прояснить точку зрения.
IP: 77.91.142.---
Reygan _ 15.12.2009 14:28
Reygan:
Цікаво при наступному Президенту 2010 яку державну посаду отримає Тігібко?? Чи просто мандат ВРУ бо стільки вже натворим, а ще й кинув и Тимошенко і Януковича.
А як цікаво буде спостерігати за нардепами—бо скоро вони побіжать із своїх партій , фракцій до нового ГАРАНТА!
Люди думайте!! Ви ж розумні!! Памятаєте як злили СДПУ9(о), блок «НЕ ТАК» правда зараз всі ці хлопці розбіглись по «НУ» «БЮТ» «ПР» «Блок Литвина».
Що робити??? ---Змусити їх прийняти Закон України про вибори депутатів тільки по можоритарці!!!!!!!!!!!!! Хай приїде пан в округ і балатується, не ховається в партійних списках закритих чи відкритих не має різниці.
Списки потрібні тільки тим, хто знає, що в ЖОДНОМУ окрузі він Є НЕ ПРОХІДНИЙ!... Купити округ дуже складно…місце в списку дешевше це питання відпрацьоване.
Поки будуть списки---Забудьте про вирішення проблем округу, людей!!
Бажаєш кращої долі—думай Україно!!!
IP: 77.91.142.---
Reygan _ 15.12.2009 14:28
Reygan:
Цікавим є ще й Секретаріат «ТУ» . Очолює Баранов О.---так той що був помічником Президента. Той що заробляв за підписи Указів Президента, допуску чиновників до Кучми, перехопленням та приховуванням компромату, що надходив до Президента. Цікаво чому Генпрокуратура жодного разу не викликала його на допит по справі Гонгадзе??
Скородумов В.—куди дивилась служба А.Деркача коли це бидло прийшло в Секретаріат, невідомо… Хочаб взяли особову справу…Поцікавились де на яких посадах працював?? Як характеризують на минулому місті роботи?? Гнида яку треба пошукати..
В партії головне завдання Скородумова В. підім’яти під себе фінансовій потік, та отримати відкати чи просто вкрасти..
Процепко Олексій Гаврилович---особливий фрукт, як не як генерал лейтенант…але за те що грабував армію у особливо великих розмірах Кучма зняв Указом особисто..
Особливо гарно хлопці заробили коли працювали у штабі Януковича..памятаєте ТІГІБКО був керівником штабу…там грошей було прірва!!!
IP: 77.91.142.---
Reygan _ 15.12.2009 14:27
Reygan:
Декілька слів про партію «Трудова Україна», де головою був ТІГІБКО. До ядра основної обойми входили; Пінчук В.,Деркач А.,Абдулін, Шаров І., Богословська І., Васільєв Г.,Єдін О., Засуха Т., Іоффе Ю., Костусєв О., Миримський Л., Смірнов Є., Шпак О., Шпиг., Табачник Д.,---та багато інших знайомих прізвищ дядьків для українців.
Вся ця свора стільки зробила для народу для держави----ГОРЯ!!!!!!!!!!
Це однопартійці Тігібка!!!!!! ВІН ГОЛОВА ПАРТІЇ!! Разом пють, гуляють..грабують..
Цікавим є ще й Секретаріат «ТУ» . Очолює Баранов О.---так той що був помічником Президента. Той що заробляв за підписи Указів Президента, допуску чиновників до Кучми, перехопленням та приховуванням компромату, що надходив до Президента. Цікаво чому Генпрокуратура жодного разу не викликала його на допит по справі Гонгадзе??
IP: 77.91.142.---
Reygan _ 15.12.2009 14:27
Reygan:
Памятаеш, як відбілював Кучму скандал з Гонгадзе—запросив ЦРУ американське агентство «KROLL-OGARA» штаб квартира у Вашингтоні, річний дохід 300-370$ мільйонів. Взагалі молодець наш кандидат Тігібко., він розумів, що його відслідковують американці шукають інформацію щодо рахунків за кордоном, авшори Кіпра, махінації з прибалтійськими банками, купівля нерухомості за кордоном..акцій.
З одного боку він відбілює КУЧМУ, а з іншого повністю профінансував роботу ЦРУ в Україні тому що розуміє (сьогодні заплачу кеш ЦРУ і про візу до США можно не турбуватись…Бо можливі варіанти як з БАКАЄМ Ігорем).
IP: 77.91.142.---
Reygan _ 15.12.2009 14:26
Reygan:
Не подивишся людям в очі?? Колись Генпрокуратура спитає і за УКРНАФТУ!!!!!!! А чому загинув ЛЕОНІД Маслаковський??
АТ «Дніпроазот» пам’ятаєш 32%акцій.??!!! За авшори та виведення коштів за кордон!! Через прибалтійські банки «Саулекс», «Парекс», «РИЕТУМ»,, кіпрські авшори…памятаеш??---все це відмивання брудних коштів!! Ти є злодій!!
Навчився гарно-навіть був позаштатним консультантом Президента.. 1997 братва поставила на посаду віцепремєра з економічних питань.
1997—кавалер ордену Почесного легіону, великий друг французького народу(памятаеш цементну компанію «LAFАRGE», а як дере банили Миколаївський цементний??---поїдь там поагітуй..подивись людям в очі..
Памятаеш, як відбілював Кучму скандал з Гонгадзе—запросив ЦРУ американське агентство «KROLL-OGARA» штаб квартира у Вашингтоні, річний дохід 300-370$ мільйонів. Взагалі молодець наш кандидат Тігібко., він розумів, що його відслідковують американці шукають інформацію щодо рахунків за кордоном, авшори Кіпра, махінац
IP: 77.91.142.---
Reygan _ 15.12.2009 14:25
Darkin:
Шановні виборці!
Що казати за БЮТ чи ПР???---Навіщо?? Абсолютно немає ніякої різниці!!

Тимошенко-одні корупційні скандали та постійна ганьба для держави.
Янукович- 1968р.притягувався по142 Ук. 1970р.-102Ук, була ще й 117 Ук(зґвалтування, але потім зникла заява чомусь), 86 ч.1(крадіжка державного майна в особливо великих розмірах--------Чому ЦВК реєструє кандидатом ?? ХТО відповість?? Де Закон??
На Тимошенко теж всі кримінальні справи закриті нібито…частина прокуратурою, частина судами (Звісно якщо у нас судді ЗВАРИЧИ) про які справи тоді йде мова….
Ці обоє та єже с німи роблять з України колонію, транзитну територію!! Вам наплювати на народ та на Державу!

Трошки про Тігібка…. Підніміть пресу 200-2001рр. наш Сергій обслуговував був халуєм Т.Боголюбова, І.Коломойського, А.Мартинова та фірми «СентоЗА». Це ти мав долю від ГЗК-Марганецький, Ордженікідзевський, «Сухі Балки». А як не згадати металургійні заводи?? Наприклад імені Петровського-------чому ти не їдеш
IP: 95.132.29.---
Darkin _ 15.12.2009 13:49
Мені так подобається, коли починають вибирати,-той класний,той паганий,а той вже нахапав собі йому вже непотрібно... Будуть обкрадати а якщо чесно,то 2ва реальних кандидата,це Юля та Яник,інші на щось сподіваються,але за рахунок чого?
Ляпайте собі язиками,не ляпайте всеодно за крісло боротимуться 2оє, а переможе всеодно Юля бо лише вона зможе навести лад який кожного дня старі маразматики втілюють в життя !!!
IP: 93.183.194.---
клопідогрель _ 15.12.2009 09:10
Яка там біментальність - звичайний аморальний тип, такий же як і українське суспільство.

А так гламурненько обісрали Тигіпка. РЕСПЕКТ.
IP: 93.74.32.---
megan _ 14.12.2009 19:22
Да, наворовал Тигипко не только в свое комсомольское днепропетровское (как Тимошенко-Лазаренко-Кучма-Пинчук и иже с ними)) прошлое, но и неплохо при регионалах прогнулся. Только не спешил он вместе с Кирпой умирать, а быренько за границу слинял, когда регионалы пролетели. Статья с запросами о его деле: "Почему Тигипко не застрелился?" на http://www.narodnapravda.com.ua/politics/4b26520d609bd/
IP: 77.122.107.---
Spirito _ 14.12.2009 18:16
"...И рано или поздно неизбежно "залетит"..."
Лучше пусть "залетит" от Бога(на уровне волновой функции),тогда легче будет разобраться в политиках и окружающем мире.Не прельстится красивой обёрткой,выдержит промывание мозгов.И прежде чем вкусить "яблоко" (вспомним Эдемский сад и змия) - хорошенько подумает.
Мир Вам.
IP: 212.90.169.---
Peresich _ 14.12.2009 16:40
Интересно было бы чтобы автор применил свой "пространственно- временной" анализ к другим кандидатам.
IP: 194.44.164.---
gvp _ 14.12.2009 15:58
Ющенко,Тимошенко, Янукович, Тигипко ,Яценюк.... От первых 3х тошнит. За одного из последних двух проголосую. Согласен ,что не святые но первую троицу я уже просто не в состоянии на дух переносить . Наш народ сейчас напоминает перезрелую невесту . Вроде бы нормальный человек случился. Ну так и не надо рылом воротить , а взять и выбрать . В противном случае останется Янукович или Тимоха , тогда "бачили очі що купували, так їжте хоч повилазьте".
IP: 194.50.169.---
Бууу-га-га _ 14.12.2009 14:26
Видріну респект. Як завжди оригінально і з гумором.
А кандидат у президенти Тігіпко перестав для мене існувати після того, як зізнався, що йому дуже приємно, що його підтримала шовіністична "Родіна" на чолі з ушльопком Марковим.
IP: 194.44.166.---
shturm _ 14.12.2009 12:07
Алекс-Черкаси:
Хоть какая-то попытка обелить Тигипко. Но слабая. Выхотит, что он "нашел в себе силы" струсить в очередной раз. И это похвально? Я отнюдь не сторонник Януковича - кстати, тоже "сильной" личности, упавшей в обморок от куриного яйца. Просто размышляю.
IP: 83.137.88.---
zoro999 _ 14.12.2009 11:59
_dvinc
_Для Коментаторів, п.Видрін працює не в СП, а в РНБО, це так, незначне уточнення
1. Я знаю.
2. І в правду - "незначне уточнення" :)

_але не треба ж його вже однозначно приписувати до конкретного кандидата...
Чому ?
Це моє припущення.
Видрін має право, будь-що про будь-кого писати, а я маю право припускати на чию користь він це робить.
IP: 79.171.126.---
Стрелок_в_Бок _ 14.12.2009 11:37
Комсомолец, банкир, Президент – уже не катит. Для него выборы – это выйти из политического небытия и заодно продемонстрировать свою готовность сдаться любому победителю. Для Тимошенко выборы – это победа!
IP: 217.76.200.---
dvinc _ 14.12.2009 11:32
Про біментальність трошки забагато, в середині навіть на сон почало клонити... Але три рівні Корупції, а головне її визначення - Сильно! Для Коментаторів, п.Видрін працює не в СП, а в РНБО, це так, незначне уточнення, але не треба ж його вже однозначно приписувати до конкретного кандидата...
IP: 62.80.182.---
Алекс-Черкаси _ 14.12.2009 11:16
Г-н Выдрин, внимательно прочитал Ваш опус. Не согласен с Вами по основным выводам. Тигипко - человек, которого растоптал его работодатель Янукович в ноябре 2004, не сник, накопил сил и возможностей (всяких) и снова нашел в себе силы бороться. Потому что это ЛИЧНОСТЬ. А ведь мог бы как скажем, Вы, быть советником у 2-х господ, писать статейки, калякать на ЭреФМ, и жить себе спокойно и незатейливо. Как Вы. Но талантливые люди тем и отличаются что им "всего- этого мало". ;PS-Кстати а Вы когда -нибудь, что- нибудь внятное по -украински скажете? Не надо специально для донов одно, для галичан другое, просто грамотно на государственном?А?
IP: 83.137.88.---
zoro999 _ 14.12.2009 11:04
И вот здесь Сергей Леонидович со своим образом "мачо", со своей летящей начальственной походкой, со своим пронзительно-ироничным бордовско-бондовским взглядом, умеющий запросто снять и галстук, и майку, может оказаться к месту.
-
М..да
Почитаєш таке й відразу стає зрозумілим, що стаття аналітична.
І писалась науковцем - із СП.
Повага навіть до дрібних фактів, просто вражає :)
Міг би й не трудитись так багато.
Написав би просто: ця погано людина є конкурентом гарній людині (Вітюші Ю.).
Народ не голосуйте за нього.
Все.
Коротко і ясно.
IP: 92.60.177.---
neabyyakedyvo _ 14.12.2009 11:04
Аффтар жжет "греко-католическим пасторам" пастОры у протестантов, у католиков и православных пастЫри, греко-католики еще говорят "душепастыри"
IP: 77.52.11.---
Наpод _ 14.12.2009 11:03
Тигіпко, безпринципна паразитуюча цвіль, викохана сінагогою. Підприємства, що дали вкрасти, в двісті разів дешевше, як найманцю у Коломойського, хисту вистачило лише перепродати в п'ятьдесят разів дешевше.Жодному підприємству не дав ладу. Він не "акула бізнесу",а "ахтунг креведко". Українки, начувайтеся, він навчить ваших дітей майстерно лизати дупу катам та жидам.
IP: 194.44.166.---
shturm _ 14.12.2009 10:58
Вчера беседовал с людьми из областного штаба Тимошенко. Так вот, они помогали Тигипко разворачивать сеть низовых избирательных штабов и подбирали кадры - с учетом, конечно, своих интересов. Есть указание не афишировать сотрудничество, но факт остается фактом. Выходит, "сильный" кандидат, "мачо" - лишь марионетка, дутый образ. В лучшем случае - подстраховка. Так что Тигипко - не два, а три в одном.
IP: 89.251.20.---
Евлампий _ 14.12.2009 10:29
Довольно точные наблюдения.Сам днепропетровчанин и подтверждаю правильность выводов.Комменты просто убивают своей тупостью.Если нет своих интересных мыслей,то нефиг обсирать чужие.
Райхару.Если Наполеон говорил подобную ахинею (я лично сомневаюсь),то тогда понятно,почему он плохо кончил.Если Вас действительно интересует КАК нужно говорить с народом,почитайте Густава Лебона.
IP: 77.122.237.---
Uotyrj _ 14.12.2009 09:53
Тупая совершенно статья ни о чем. Автор типа гуру не дает нам "рыбку", но зато дает "удочку"-рправильно поставленные вопросы. Но ставящий вопросы есть гуру тогда, когда вопросы правильные. А тут какие-то идиотские измыщления вокруг того, что и так известно. КОМСОМОЛИСТ, ДНЕПРОПЕТРОВЕЦ и МАЧОподобный. Ну и что? Если есть факты о том, что образ не соответствует содержанию - тогда "карты на стол, стволы под стол". Я понимаю, проанализировал бы это все с точки зрения 2004 г. А так, очевидно, что выдрин такой же точно вольный говномет, как и его шеф Мишаня Б.
IP: 193.27.243.---
Saesar _ 14.12.2009 09:32
Выбор невелик: с одной стороны "схронщики", невидящие дальше перекрытия над своим погребом, с другой, "стайщики", повязанные кровавой круговой порукой. И куда стильному крестьянину податься, если грабят и те и другие?
IP: 69.81.85.---
stavropuloss _ 14.12.2009 03:59
Тигипко критикует Юлю,но мягко,беззубо. Юля Тигибко и вовсе не критикует.Зато Януковича обливает грязью,Ющенка вообще за человека не считает и Яценюка ненавидит.В последнее время Тигибка очень пиарят.2 раза за непродолжительное время на Интере.Юлин рейтинг падает и поднять его невозможно-поэтому и тянут Тигибко в надежде,что во 2 туре его избиратели перейдут к Юле.Интересно,если он выйдет во 2 тур.Маловероятно однако.
IP: 91.211.212.---
DED MISHA _ 14.12.2009 00:29
Поки такі "біментали" в Україні при владі, нормально жити ми не будемо. Такі як він не здатні ні захищати своє, ні захоплювати чуже, ні (що найголовніше) будувати нове. Лише бігають від однієї крайнощі до іншої. Хіба не зрозуміло, що за достатньо довгий час, коли при владі знаходилися "біментали" з Дніпропетровська, країну розвалено вщент? До влади мають прийти державники - націоналісти, які зможуть підвести єдину платформу, на якій і постане сильна Україна.
IP: 91.124.61.---
Unique _ 13.12.2009 23:17
AK86 _ 13.12.2009 23:11

Може й не популіст.
Може й не демагог. Хоча : Unique _ 13.12.2009 16:01 (це він для мене не демагог, тому що він для мене унікальний демагог, який рідко розуміє, що каже. А каже те, що знає... Ідіотик такий. З дуже-дуже розумною мордочкою...))
Але не бачу я його в упор в політиці.
Там він навіть не муха, від якої іноді доводиться відмахуватися...
IP: 91.124.61.---
Unique _ 13.12.2009 23:12
alexsandron _ 13.12.2009 22:46

Коробова вульгарна і тупо-багатослівна. Хамовитість пролетарська, як і в Ющенка - колгоспна.
Але права, звичайно.
Те що вона сказати хотіла, сказав значно лаконічніше, інтелігентно і переконливо Кость Бондаренко:
http://lb.com.ua/analitic/society/2009/11/20/14544_pamyat.html
IP: 195.80.231.---
AK86 _ 13.12.2009 23:11
Unique
Чим Тимошенко краща за Тігіпка? Він хоча б не популіст і не демагог.

alexsandron
Не порівнюйте Україну і Чехію
IP: 91.124.61.---
Unique _ 13.12.2009 22:56
AK86 _ 13.12.2009 19:53
1. Інна Богословська.
2. Михайло Бродський.
3. Анатолій Гриценко.
4. Юрій Костенко.
5. Володимир Литвин.
6. Олександр Мороз.
7. Олександр Пабат.
8. Василь Противсіх.
9. Сергій Ратушняк.
10. Олег Рябоконь.
11. Петро Симоненко.
12. Людмила Супрун.
13. Сергій Тігіпко.
15. Олег Тягнибок.
16. Віктор Ющенко.
17. Віктор Янукович.
18. Арсеній Яценюк.


Оце і вся пропозиція. Де, хто і яку альтернативу тепер, перепрошую, може пропонувати Юлії Тимошенко?
Її просто не має. Або Україна - або зона.
І вже ж було: або Турчинов, або Черновецький.
Імітував альтернативу, звичайно, Кличко - це значно прибутковіше, ніж "Облонь" рекламувати чи на рингу махати кулаками.
От і маєте ще 17 Кличків. Робіть "Сталінград для Тимошенко", як київська люмпен-ліміта вже зробила.
А презиком тоді буде ще одно екзотичне створіння, яке, насправді, вирішує, таким чином, своє шкурно-квартирне питання.
І схему вибрав найпростішу і найтупішу...
IP: 91.203.63.---
alexsandron _ 13.12.2009 22:35
результат.Не дуритесь на дешевке! Тигипко! Ты же трус, тебе просто жаба заела, что более тупые, но более наглые бизнесмены и их шелупонь подручная заполонили ВР - и не боятся, наглеют по полной - и тебя могут сожрать! Что, решил перехватить инициативу? Решил подурить молодежь, которая даже не знает и не подозревает чем занимались секретари по пропаганде в советском комсомоле... Совесть свою там и оставил - но ценишь советское прошлое, усеянное костями моих соотечественников.. Уймись, комсомольское отребье - не выноси комсомольских тараканов из своей головы на нашу молодежь.
apvlasenko [12.12.2009] | Рейтинг: 30.7/24 | Переглядів: 667
Мітки: Симоненко Петр Тигипко Сергей


Ваша оцінка Рейтинг
0 +1 +2 +3 +4 +5 30.7/24



Обговорити на форумі



25 незыблемых постулатов Настоящей Женщины
Конец эпохи CD: выпуск прекращается
Як дружина Януковича сходила у "чоловічий клуб". ФОТО
Тимошенко уверяет, что звезды поют для нее исключительно по любви
IP: 91.203.63.---
alexsandron _ 13.12.2009 22:33
Я посмотрел эту передачу - у комсомольца Тигипка еще те тараканы в голове! Он тут и не против присутсвия коммунистической идеологии (а может и национал-социалистской - они же два сапога пара, причем коммунисты еще хуже национал-социалистов), он еще очень ценит успешное государственное планирование - в качестве ценного примера привел индустриализацию в СССР! Ценитель ты наш! Да штоб ты всрался, комсомольский подонок! От той индустриализации пол-Украины вымерло - все зерно загнали для той индустриализации - у меня вся мамина семья - кроме нее - умерла в 1932-33 гг. Видать коммунистическая зараза в его голове неизлечима - просто прикрыта современной модной шелухой из красивых около-экономических фраз! Разочаровал! НЕ ВЕРЬТЕ БЫВШИМ КОМСОМОЛЬСКИМ ВЫКОРМЫШАМ! Вот чехи смогли же себе в свое время выбрать президентом высокоморального человека - писателя Гавела - а не удачного бизнесмена из бывших чешских комсомольцев! И не прогадали! Поедьте в Чехию - посмотрите на результат.Не дуритесь на д
Страницы:      Предыдущая      Следующая