IP: 94.178.149.---
ivanze _ 07.02.2010 18:15
Vol ты охуел Высоцкого сюда приплетать!?
IP: 85.223.175.---
Bestal_N _ 06.02.2010 22:42
Таке враження, що у наших політиків поїхав дах. Кожен з них свято вірить у "свої" виборчі комісії і свій вплив на людей. А, між тим, я знаю щонайменше двох членів різних виборчих комісій в Києві, представників Тимошенко (одна з них - голова своєї дільничої комісії), які люто ненавидять богиню і будуть голосувати проти неї (так само, як робили це в першому турі). А мій тесть ось уже кілька років регулярно ходить на усі "сходняки" Черновецького і Януковича (тут куратором теж виступає Черновецький), постійно приносить додому то свіжу копієчку, то кепочку, то светрик. І при цьому так само люто ненавидить Януковича, голосуватиме проти всіх (у першому турі голосував за Ющенка). А ці ЛОХИ платять і вірять, що лоховський електорат за їх копійки буде їх на руках носити.
IP: 93.74.0.---
Vol _ 06.02.2010 22:32
С кем сегодня Владимир Высоцкий?
С героем, падающим от куриного яйца?
С его « Ахметовой” вместо Ахматовой, „украинским поэтом Чеховым” и „геноцидом” вместо генофонда?
С его готовностью вслед за Кучмой и Ющенко стать политическим боссом крупнейшей украинской олигархии?
«Обложили её, обложили, но остались ни с чем егеря»
Они её обложили, они облажались:
Кучма – Кучму геть!
Ющенко – Ющенко геть!
Янукович… »
Юрий Вологжанинов
IP: 77.52.96.---
matematuk _ 06.02.2010 15:09
продовження....
нашу природу видно здалеку!особливо за кордоном,коли є з чим порівняти!
результат після виборів-це буде наш результат!не важливо хто стане главою держави "X" чи "Y"!
а хтось один стане однозначно!!!!така математика.
хочемо умити руки?як завжди-"моя хата з краю".нема з чого вибрати?дуже смішно)
боїмось подивитись на себе поганих?
як ми будем жити далі-це буде наш результат,той якого ми досягли!
мораль?
кожен з нас повинен знайти в "X" чи "Y" себе!!!!і нести відповідальність за результат!!!!
хочете бути хитрішими?!!!!не відповідати ні за що?!!!!
така логіка приводить тільки до того лайна яке ми маємо в краіні на сьогодні!!!
подобається так жити,живіть і не скигліть!!!!
IP: 77.52.96.---
matematuk _ 06.02.2010 15:09
ніколи не писав коментарів,а зараз не витримав.
вибори!!!!залишилось два кандидати.(назвемо іх "X" і "Y" )
три варянти дій для буд-якого українця:
1.прийти на вибори і вибрати "X"
2.прийти на вибори і вибрати "Y"
3.не прийти на вибори і відповідно не проголосувати,або прийти на вибори і проголосувати проти всіх .
ми так багато відказуем то на одного з кандидатів,то на обох
говоримо який поганий "X" або "Y",говоримо які погані "X" і "Y"!
але наші кандидати-це ми самі!!!!
щоб це доказати,далеко не потрібно іти.достатньо почитати усі коментарі які є після кожноі статті!
є різні стилі написання-людяні,не дуже,є просто не виховані.це все ми з вами!!!!!
а які ми такі і кандидати!!!!!
ну не навчились ми рахувати,не навчились поважати один одного,не навчились слухати,не навчились розбирати і аналізувати факти,ми не навчились працювати!!!!
кажучи "ми" я маю на увазі питому вагу нашого народу.
що робити?ми навіть це запитання задаєм собі тільки перед виборами!
IP: 93.73.89.---
yel _ 06.02.2010 01:27
Эти изменения к закону плюс то, что в ЦВК большинство у ПРовцев - этого Януковичу только и надо было, а как сделать так, чтоб в комиссиях работали только "нужные" люди - в этом у ПРовцев опыт большой - подкуп, запугивание. А еще, если учесть, что за этот закон проголосовали 4 депутата, которых вообще не было за заседании ВР, т.е. ПРовцы сфальсифицировала голосование в ВР, то чего ждать от них на всенародных выборах. Тем более, что в 2004ом судом было доказано, что Янукович использовал фальсификации
IP: 91.209.55.---
JERTVA _ 05.02.2010 20:16
Два олігархічні клани гризуться за Владу над вами! Хто не готовий розділити відповідальність з безвідповідальними політиками, нагадую! Якщо не один з них не набере більш ніж 50% з тих, хто ПРОГОЛОСУВАВ, вибори вважаються ТАКИМИ, ЩО НЕ ВІДБУЛИСЯ! Кому це не байдуже, прийдіть і проголосуйте: НЕ ПІДТРИМАЮ ЖОДНОГО КАНДИДАТА! Не дайте вас обшукати! Не слухайте проплачених ботів з обох сторін! Хай вищать! Бо ЛОХОТРОН ВКЛЮЧЕНИЙ на повну потужність!
IP: 77.123.65.---
стивен _ 05.02.2010 19:03
Мда, представьте себе эту смесь ГЕНОФОНДа с ГЕНОЦИДОМ за рецептом Януковича, да еще молитвами "великого русского поэта - А.Чехова!!."
Впрочем, примитив он и в Африке примитив, а еще возглавляющий партию примитивов...
IP: 70.54.19.---
aleks_ka _ 05.02.2010 17:53
wawaan:
Dobry Den _ 04.02.2010 23:15
Так давно відомо що то Жуліна безумна їдея була, як на труні заїхати на Банкову. А навадчиком був Жванія! Віктор Андрійович в курсі цієї афери. Так що тиМошенниці наступив 100% ПІПЕЦ! :)))
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Украинец, будь бдителен!
Тебя решили закабалить руками огалтелой хунты смотрителей за бабками.
Цитируемый пост – их оружие.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 195.211.159.---
Львів-753 _ 05.02.2010 17:21
Мефистофель 05.02.2010 00:37
А основная биомасса всегда покорно плелась за мыслями и открытиями гениев.
___"Є одне тільки благо–знання, і одне тільки зло–невігластво"(Сократ)
Хто з наших теперішніх кандидатів примушував людей до знань?
Я знаю одного - того хто змусив перечитати і по-новому подивитися на нашу історію.
Іншим наші знання зайва перешкода - тупими маніпулювати легше.
Знати – це неабиякий клопіт, а не спокій, до якого прагнуть так багато людей.
Хіба нас не присипляють мантрами "Народ у нас розумний"?
Основна маса, звичайно, волочиться за геніями, але такими їх визнає історія.
Бо не все золото, що блистить.
А Ви вже тепер призначили генія і впевнені в його непогрішимості.
А чи не було в історії злих геніїв?
Не претендую на абсолютну істину, так само, як і не хочу спростовувати Маркса.
Але винятки тільки підтверджують правила, хіба ні? Це я про те, що людина робить своє оточення.
IP: 195.211.159.---
Львів-753 _ 05.02.2010 17:07
Мефистофель _ 05.02.2010 00:37
Или дискуссия с поиском истины или демагогия о полезности Ющенко?
Такое впечатление что ты не знаешь элементарных истин.
___ Не я перша згадала Ющенка-я лише відповіла на ваш закид.
Щодо елементарних істин - чого ж не знаю, нещодавно саме в цьому Ви мене дорікали, що знаю лише елементарні, такі як ось 1+1=2:)))
А коли серйозно, то багато доріг ведуть до одних і тих же істин -можна збитися на манівці і щоб цього не сталося, треба знати чого ти хочеш, яка істина тобі потрібна
Тому кожен має право висловлювати свої думки і також мусить вислуховувати тих, хто знаходиться поруч. Адже добре відомо, що разом йти – час зберегти.
Пошуками істин займалися багато людей.Вони передавали знання один одному з покоління в покоління, навчаючи учнів.
IP: 89.252.9.---
Alexander_II _ 05.02.2010 16:26
cafa:
Он предал нас.
Это вы предали его. И не нужно искать себе оправданий. От многих слов неправда правдой не станет. А за будущее Украины ответственность 100% на вас. Вашим спасением был Ющенко, но вы его утопили – теперь радуйтесь!
IP: 195.189.16.---
cafa _ 05.02.2010 16:16
Партия Наша Украина подписала себе пригоовор.Демократические силы никогда за них больше голосовать не будут.Для меня Ющенко пропал с вчерашнего дня.Больше я никогда за него голосовать не буду и за ту партию,в которой он будет.Он предал нас.
IP: 195.128.252.---
wawaan _ 05.02.2010 14:40
Dobry Den _ 04.02.2010 23:15
Залишається лише загадкою, яка роль Ющенка? Хто отруїв і для чого? Напрошуються дурні ідеї, але не хочеться в таке вірити, хоча після попкорну..___________
______________________________________________________
Так давно відомо що то Жуліна безумна їдея була, як на труні заїхати на Банкову. А навадчиком був Жванія! Віктор Андрійович в курсі цієї афери. Так що тиМошенниці наступив 100% ПІПЕЦ! :)))
IP: 94.240.138.---
Kim765 _ 05.02.2010 11:36
Дело с выборами набирает новый оборот --намечается новый прошмульковский майдан и снова
*Гаражник*- без 5-ти мин *Верховный Правитель Всея Хохландия* на бесноватые угрозы Шмульки
огранитчился снисходительной УХМЫЛКОЙ, дескать придурков осталось мало, никаких майданов!
Виктор Федорович! Это, ясно, не 2004, но пренебрегать в 20--й раз угрозам не советую: столь
зловредной стервозы вселенского масштаба с крепкой прожидовской начинкой еще в природе ек!
На Киев с северо-западного направления может накатить БлЮТ-овская банда прозападных
шмулькиных *прыхильныкив*, усиленная *гэроями схронов*. Направление движения: по пути в 1941г
наступления Гудериана. Цель: замутить ситуацию. Задача: хорошо встретить на подступах к рубежу!
IP: 194.106.208.---
Мафка _ 05.02.2010 10:23
Тимошенко работает на тех, кто больше даст. Забыла уже, как поливала грязью Януковича, а теперь готова помогать ему сесть в кресло президента. И Янукович в очередной раз показал, что ему плевать на принципы. Грядут выборы и непримиримые враги стали соратниками, чтобы потом вместе поделить достижения!
IP: 77.123.250.---
Dobi _ 05.02.2010 10:00
І на останок, 2004 рік був зовсім недавно, то як за такий короткий проміжок часу, патріот Ющенко перетворився на друзяку для криміналітету? Невже Майдан це все була брехня, і Ющенку зовсім не до людей, а головне влада? Короче кажучи, Ющенко не витримав випробовування владою, і переметнувся у табір до «нечистого». І ті хто за гідне майбутнє для України, за владу без злочинців – ті за Ю.Тимошенко!
IP: 77.123.250.---
Dobi _ 05.02.2010 10:00
Однак не думаю, що цьому варто дивуватись, вся передвиборна компанія це плавне перетікання папа Ющенка в обійми до «нечистого». Тобто жага влади, та неприязнь до Ю.Тимошенко зробили свою чорну справу. Хочеться лише запитати, як там 30 срібняків, не муляють, руки не обпікають? Хоча кого я питаю, якщо мова йде про боротьбу за владу, то таким поняттям як совість, сумління, честь – місця не має. Дуже прикро, бо Ющенко наблизив Україну до її занепаду!
IP: 77.123.250.---
Dobi _ 05.02.2010 10:00
Коментарії думаю зайві, Ющенко не цим підписанням не Тимошенко гірше зробив, а поставив всю Україну на коліна перед Бандюквочием. Більше того, Ющенко остаточно перейшов в ручне управління до Януковича. Адже як можна говорити про Конституцію, якщо зазначений закон, починаючи з його внесення на розгляд, є атиконституційним. Про які права чи волевиявлення громадян може йти мова, якщо тепер підконтрольні Януковичу члени ТВК будуть «кліпати» результати виборів у штабах Януковича і це буде називатися «кворумом»? Короче кажучи, Ющенко здав Україну, був патріотизм та весь вийшов.
IP: 195.128.252.---
wawaan _ 05.02.2010 09:38
Ющенко молодець що не дав зірвати вибори, хоча може йому й краще булоб якщоб ці нелюди з фільму "Чужой і Хіщниця" перегризли один одного!!!! Ця війна людей не стосується, це битва інопланетних чудовиськ!!! Так що моє слово ОБОЄ НАХ!!!
IP: 91.204.86.---
mocnyj_bandera _ 05.02.2010 01:40
Чим швидше до влади прийде "Донєцький парєнь" - тим щвидше я зі своїми хлопцями вилізу зі схрону. Тоді думаю настане повна справедливість і Україна стане україною , а не малорусской губєрнієй!
IP: 78.30.221.---
gunzah _ 05.02.2010 01:33
Gelen:Мефистофель:
Львів-753 _ 04.02.2010 23:45
И лишь деятельность абсолютного меньшинства - гениев может изменяет бытие.
Ага, а если придёт к власти гений-прахвесор? Не позавидуешь тебе, бедная Украина! НО...как говорится, народ заслуживает своих правителей.Молю Бога, чтобы народ встрепенулся и проголосовал за умное и красивое лицо Украины. Это не самый лучший выбор, но лучше,чем команда Бандюковича.
IP: 77.52.234.---
Мефистофель _ 05.02.2010 00:37
Львів-753 _ 04.02.2010 23:45
«Яка людина, таке буде її оточення»
Или дискуссия с поиском истины или демагогия о полезности Ющенко?
Такое впечатление что ты не знаешь элементарных истин. Твоя посылка: «Яка людина, таке буде її оточення» ошибочная. Аргументирую. Бытие определяет сознание. И лишь деятельность абсолютного меньшинства - гениев может изменяет бытие. Гений научился пользоваться огнем и научил других, гений изобрел колесо, паровую машину, компьютер и интернет. Гении древней Греции додумались до принципов демократии, гении 20 века довели ее до абсурда, а гении 21 задумываються как ее усовершенствовать или чем ее заменить. А основная биомасса всегда покорно плелась за мыслями и открытиями гениев. Основная биомасса всегда принимала предложенные модели развития будь то фашизм, социализм, капитализм по Украински или демократия по Ющенко...
По старой дружбе для начала рекомендую неторопливо почитать Айн Рэнд «Атлант расправил плечи» и «Источник».
IP: 178.93.157.---
Gelen _ 05.02.2010 00:19
Литвина крепко держат за яйца.
Он и в прошлом году говорил, что готов "в последний раз" нарушить Конституцию
и объявить в ВР коалицию не "фракционную", а "списочную", т.е. если будет представлен
список подписантов коалиционного соглашения из более 225 депутатов из разных фракций
и внефракционых. В интересах демократии и стабильности, само собой.
Очень может быть, что это время настало, и не нужно ПРдунам уговаривать большинство
НУНС полюбить Межигорского и вступить с ним в официальные отношения.
IP: 94.153.181.---
alexharkiv _ 05.02.2010 00:08
Зараз на п'ятому в "Я так думаю", один дуже ассоцiативний товарисч порiвняв голосування "проти всiх" з небажанням гасити пожежу яка охопила дiм. Мовляв,треба брати ведра,нехай старенькi i поганi,набирати води та намагатися загасити полум'я. А то,тiпа,все згорить. Я це, притягнуте за вуха, порiвняння останнiми днями чую дуже часто. Якщо така метафора комусь довподоби,то я можу ii продовжити,тiльки з уточненням: оба ведра дiрявi. I дiрки цi величезнi. Ось ними воду i набирайте,щоб пожежу загасити. Зрозумiло,що це дурна допомога. Пожежу не загасиш,та й,не дай Боже,ще вмреш вiд перевтоми. Краще не витрачати здоровья на марну справу,дочекатися закiнчення пожежi i з повними силами,побудувати дiм заново. З надiйною системою пожежноi безпеки. Як вам така ассоцiацiя? Отже - Проти всiх!
IP: 178.92.8.---
frenk _ 05.02.2010 00:03
Змова є очевидною - Яник сам це підтвердив. Недобитки НУНС бояться за свої депутатські крісла і тому страхуюються. Тигіпко навряд чи буде премєром при Янику - скоріше - це хтось із Нашої України. Можливо, сам Ющ як її почесаний лідер.
Тигіпко - вискочка. До виборів таким Яценюк був. Ця ейфорія пройде і той тимчасовий рейтинг буде розвіяний як дим. Тому одразу після виборів про таку істоту, як Тигипко просто всі забудуть. Це - сіра мишка, аналогічна до Медведчука.
IP: 195.211.159.---
Львів-753 _ 04.02.2010 23:51
Мефистофель _ 04.02.2010 22:46
Среду меняют гении, таланты, лидеры в каждой области, в том числе и управленцы. Начинать следует с управленца – Лидера,
___У нас нема Лідера - у нас дурень і балаболка.
Управлінці- так, але біля розумного керівника, який,по-перше розгледить того управлінця, а по-друге, дасть можливість проявити себе.
Ви знаєте бодай одного керівника, який оточив себе талантами і лише генерує стратегію?
Я таких не знаю - їм нема звідки взятися, бо при владі досі були, спочатку кар"єристи, а потім пристосуванці - сірі і нікчемні навколо харизматичного, але безпорадного лідера.
IP: 195.211.159.---
Львів-753 _ 04.02.2010 23:45
Мефистофель _ 04.02.2010 22:46
Стало быть следует изменять не человека, а среду обитания. Самому человеку сделать это не под силу.
___ Яка людина, таке буде її оточення, таке вона створить навколо себе місце існування.
Думаюча людина завжди буде протестувати проти бруду, аморальності та інших проявів негативу.
Ви створіть ідеальні умови для свині - отримаєте через недовгий проміжок часу клуню.
Як бачите - так звучить логічніше, ніж ваше твердження, що людина САМА НЕ МОЖЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ОТОЧЕННЯ.
Ющенко довел страну до черты за которой хуже не может быть... парадокс в том, что после него даже дурак сможет улучшить ситуацию.
___ Ви перебільшуєте - нічого Ющенко не створив - в цьому і проблема - він започаткував, зробив начерки, а Тимошенко, доречі, обіцяла його справи продовжувати - думаєте лукавить?
Я також так думаю.
IP: 77.123.96.---
Олекса_Київ_2010 _ 04.02.2010 23:40
для think_over _ 04.02.2010 23:28
http://www.youtube.com/watch?v=kooBcnD-oXs&feature=player_embedded
смотри это поучительно!
IP: 77.123.96.---
Олекса_Київ_2010 _ 04.02.2010 23:30
для wawaan _ 04.02.2010 23:07
Ваван! Это твоя кликуха? Или это после, колес?
Традиционно, что все кто за Хама, представляются кличками, как у собак, и бодают по фене и по фекле! Продолжай пургу нести!
IP: 193.106.80.---
think_over _ 04.02.2010 23:30
Не підтримую жодного з кандидатів 2 туру
IP: 193.106.80.---
think_over _ 04.02.2010 23:28
Подивись http://play.ukr.net/videos/show/key/58dc6726b14eba9b67274508e31d4e9a/
IP: 194.143.145.---
Dobry Den _ 04.02.2010 23:22
think_over:
Лохотрони бачили? Та Юля, чи хто таке придумав - мабуть все ж не Юля, тому що таке було і багатьох на перший погляд цивілізованих країнах, геній.
IP: 194.143.145.---
Dobry Den _ 04.02.2010 23:15
wawaan:
Олекса, яка б не була революція, вона зберігається як народне волевиявлення. Але ніхто в тій революції й пострілу не зробив. Це твої уяви, зрозумій. Було весело. Чесно кажучи, Кучма і інші просто такого не чекали. Технологія подіяла - в урни підкинули бюлетнів, і народ зрозумів що їх обдурили. І пішли за тим хто їх обдурив. Для Юлі то не вперше. Залишається лише загадкою, яка роль Ющенка? Хто отруїв і для чого? Напрошуються дурні ідеї, але не хочеться в таке вірити, хоча після попкорну...
IP: 193.106.80.---
think_over _ 04.02.2010 23:10
Dobry Den:
А ВОНА була?
Не підтримую жодного з кандидатів 2 туру
IP: 195.128.252.---
wawaan _ 04.02.2010 23:07
Олекса_Київ_2010 _ 04.02.2010 21:39
Пригадую Перший день Майдану, коли після виступів на Майдані Ющенко і Юля пішли разом з нами на Адміністрацію президента Кучми, будівля якої була нашпигована зброєю і на площі біля цієї будівлі буди сотні озброєних бойовою зброєю військових!.......... Вона пішла в саме пекло в будівлю Адміністрації для перемовин, де її могли першою вбити! Стояла така тиша, що здавалось, що вона аж дзвенить!
_________________________________________________________
Ви шо там чергові по штабу у Жулі курите сказочники????? :))))))
Обережніше з травою :)))))
Страницы:
← Предыдущая
Следующая →