Основана Георгием Гонгадзе в 2000 году

Президент ПАСЕ Жан-Клод Миньон: Я хочу лично увидеть Юлию Тимошенко

КОММЕНТАРИИ
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ   
IP: 213.154.200.---
kvm _ 04.02.2012 10:54
Юля - наш президент!
IP: 109.254.49.---
shapkun _ 03.02.2012 23:25
YURAI _ 03.02.2012 21:54
Якщо прийняття документів, підписаних Ю. Тимошенко 19 січня 2009 року не було передбачено чинним законодавством, значить з її сторони відбулося превищення владних повноважень
-----------------------------------------------
Это что-то новое. А точнее бред.

Закон не запрещает, а точнее разрешает, премьер министру давать поручения своим подчененным. Форма, этих поручений законом не оговорена. Т.е. если это будет доверенность, то-ли дерективы, то-ли поручение в любом случае это законнно и это подтверждает и генпрокуратура и Минюст.

Но судили Тимошенко как-раз не за это. А за то, что она самолично подписала дерективы кабмина.
А мы с вами и ГПУ, и Минюст, и висновки науково-правової експертизи определили, что она таких документов не подписывала.
IP: 178.94.98.---
YURAI _ 03.02.2012 21:54
shapkun:

"Директиви, затверджені Юлією Тимошенко для делегації на переговори з Газпромом не можуть кваліфікуватися як директиви уряду.

Про це заявила у своїх свідчення екс-заступник генпрокурора Тетяна Корнякова, посилаючись на висновки науково-правової експертизи, яка була проведена в рамках її перевірки.

"Відповідно до висновку за підписом заступника директора інституту, директиви затверджені Юлією Тимошенко 19 січня 2009 року, не можуть кваліфікуватися як директиви уряду, затвердження яких регулюється законодавством України", - сказала Корнякова.
Відповідно до ст. 19 Конституції України всі органи державної влади і їх посадові особи зобов'язані діяти в межах повноважень та у спосіб, які визначені Законами України. Якщо прийняття документів, підписаних Ю. Тимошенко 19 січня 2009 року не було передбачено чинним законодавством, значить з її сторони відбулося превищення владних повноважень
IP: 91.124.14.---
wlod _ 03.02.2012 21:37
сидор петрович:
Непересічними були і Гітлер, і Сталін, і Бандера . . .
IP: 109.254.49.---
shapkun _ 03.02.2012 18:38
YURAI _ 03.02.2012 14:31
. Якщо є підписана директива кабінету міністрів, тобто колегіального органу, на офіційному бланку Кабінету Міністрів, з датою і реєстраційним номером, а у протоколі засідання Кабінету Міністрів того дня не відображено, що дані директиви розглядалися і затверджувалися - це і є підробка документів
----------------------------------
IP: 109.254.49.---
shapkun _ 03.02.2012 18:37
YURAI _ 03.02.2012 08:48
Ні я говорю про документи які підроблялися в Москві, які були подані як директиви Кабінету Міністрів. Також слід про протокол тогочасного засідання кабміну,на якому згадані директиви не розглядалися. Про це на суді підтвердили президент України В. Ющенко, а також всі тогочасні міністри-нашоукраїнці.
--------------------------------------------

А Ющенко - єто тот, что ИУДА?
IP: 91.124.66.---
pranuk1213 _ 03.02.2012 14:57
...Спочатку треба бути певним, що я зможу побачити пані Юлію...

бути впевненим у тому що можна буде побачити Тимошенко не означає побачити її. Адже наобіцяти в цьому плані можуть, а от виконати ні.
IP: 178.94.59.---
YURAI _ 03.02.2012 14:31
паніК:
А як ви знаєте, що документи підроблялись? Ви ж з Ющом по Буковелі тоді вишивали.
Якщо документ приймається колегіальним органом, то інформація про розгляд та прийняття такого документу повинна бути відображена в протоколі засідання колегіального органу на якому це питання розглядалося. Якщо існує підписаний документ, але в протоколі засідання він не відображений - значить це ніщо інше, як підробка документів. Якщо є підписана директива кабінету міністрів, тобто колегіального органу, на офіційному бланку Кабінету Міністрів, з датою і реєстраційним номером, а у протоколі засідання Кабінету Міністрів того дня не відображено, що дані директиви розглядалися і затверджувалися - це і є підробка документів.
IP: 95.132.123.---
паніК _ 03.02.2012 13:08
А як ви знаєте, що документи підроблялись? Ви ж з Ющом по Буковелі тоді вишивали.
IP: 178.94.59.---
YURAI _ 03.02.2012 08:48
shapkun:

А по поводу подделки документов, это Вы наверное о документах, которые подделывались прокуратурой в судебном процессе? Ну помните, некоторые документы датировались 31 апреля, некоторые документы исчезли из дела, и т.д. и т.п.
Ні я говорю про документи які підроблялися в Москві, які були подані як директиви Кабінету Міністрів. Також слід про протокол тогочасного засідання кабміну,на якому згадані директиви не розглядалися. Про це на суді підтвердили президент України В. Ющенко, а також всі тогочасні міністри-нашоукраїнці.
IP: 109.254.49.---
shapkun _ 03.02.2012 00:37
YURAI _ 02.02.2012 21:54
Шановний пане Жан-Клод Міньон, може варто вникнути в суть процесу над Тимошенко, проаналізувати кабальні договори з Росією, вияснити яким чином підроблялися документи
--------------------------------------------
Договор видимо не такой и кабальный, раз доходы Фирташа выросли за один год в пять раз, а Ахметова в три раза. Видимо договор не такой кабальный, раз Украина сегодня, не договорившись с Россией об объемах газа, спокойно продолжает его отбор, не беспокоясь, что газа завтра не будет.

А по поводу подделки документов, это Вы наверное о документах, которые подделывались прокуратурой в судебном процессе? Ну помните, некоторые документы датировались 31 апреля, некоторые документы исчезли из дела, и т.д. и т.п.
IP: 178.94.88.---
YURAI _ 02.02.2012 21:54
Цитата з інтерв'ю: "Я не стану висловлюватися по суті звинувачень, що висунуті проти пані Тимошенко. По-перше, бо не маю достатньо елементів і, по-друге, бо не хочу втручатися до внутрішніх справ України. Існує незалежність судочинства, свобода судочинства... Принаймні, я дуже сподіваюся, що вони існують. Але події аж надто скидаються на політичний процес".

Мій коментар:
Шановний пане Жан-Клод Міньон, може варто вникнути в суть процесу над Тимошенко, проаналізувати кабальні договори з Росією, вияснити яким чином підроблялися документи і т. д. І ще одна рекомендація - коли щось здається, то треба хреститися
IP: 194.143.146.---
САНДРО _ 02.02.2012 16:43
Pafnutij:
Шик и блеск!
IP: 91.124.142.---
pranuk1213 _ 02.02.2012 16:37
швидше всього йому не дозволять відвідати Тимошенко, а тим паче не покажуть ці "тризіркові" "розкоші" в яких вона перебуває.
IP: 176.8.131.---
Pafnutij _ 02.02.2012 15:08
Lomom-v -Lob:
Француз Жан-Клод Міньйон: приедет сюды. чтоб воспомнить, как ровно 200 лет назад русские и украинцы гнали его соотечественников ВЗАШЙ ДОМОЙ - грязных, голодных ЗАВОЕВАТЕЛЕЙ!
==================
Донбасюрской "низколобой сволочи и пьяной матросне" не хочется приближаться к шведам. Достаточно накатить сотку щиурдяка и радостно вспомнить, как шведам накостыляли под Полтавой. И все - больше для счастья ничего не нужн! Ведь накостыляли же? Немцы живут лучше, чем украинцы? Ну и что? Зато как им вломили по самые помидоры под Сталинградом! Американцы живут хорошо? Пусть почаще Пирл-Харбор вспоминают и не звездят! А у нас тут не Пиндосия гребаная. У нас наши бугры привыкли жить козырно, чтобы чугуно-лохторату было приятно на это смотреть.
IP: 176.8.131.---
Pafnutij _ 02.02.2012 15:07
Lomom-v -Lob:
Француз Жан-Клод Міньйон: приедет сюды. чтоб воспомнить, как ровно 200 лет назад русские и украинцы гнали его соотечественников ВЗАШЙ ДОМОЙ - грязных, голодных ЗАВОЕВАТЕЛЕЙ!
==================
Донбасюрской "низколобой сволочи и пьяной матросне" не хочется приближаться к шведам. Достаточно накатить сотку щиурдяка и радостно вспомнить, как шведам накостыляли под Полтавой. И все - больше для счастья ничего не нужн! Ведь накостыляли же? Немцы живут лучше, чем украинцы? Ну и что? Зато как им вломили по самые помидоры под Сталинградом! Американцы живут хорошо? Пусть почаще Пирл-Харбор вспоминают и не звездят! А у нас тут не Пиндосия гребаная. У нас наши бугры привыкли жить козырно, чтобы чугуно-лохторату было приятно на это смотреть.
IP: 46.201.249.---
сидор петрович _ 02.02.2012 14:51
Моя дружба до Юлії є щирою, я вважаю її дуже талановитою та непересічною особистістю. Так вважають мілліони українців в тому числі і представники режиму
IP: 46.201.249.---
сидор петрович _ 02.02.2012 14:44
Людина принципова і настирлива, прийдеться цій владі реагувати і надавати побачення Юлії Володимирівни з Міньйоном. Що характерно, що з Януковичем ні хто не хроче зустрічатися, а до Юлі черга навіть у тюрьму не повезло Януковичу з опонентом, не по зубах він їй.
IP: 46.201.249.---
сидор петрович _ 02.02.2012 14:36
Міньйон мужчина, француз, а не якесь юзівське не зрозуміле що.
IP: 46.203.84.---
perga _ 02.02.2012 13:30
Иль:
Бот, ну хоть бы постеснялся показывать свое истинное лицо. От тебя ж ни одной мысли не слышно, только грубость и хамство. Иди своей косатой хозяйке хами, может она оценит.
IP: 46.203.84.---
perga _ 02.02.2012 13:29
Иль:
Бот, ну хоть бы постеснялся показывать свое истинное лицо. От тебя ж ни одной мысли не слышно, только грубость и хамство. Иди своей косатой хозяйке хами, может она оценит.
IP: 195.216.213.---
Иль _ 02.02.2012 12:36
perga:
владимир штепа:
А разве Миньйон кого-то еще видеть хотел? Или ты тоже один из сильно переживающих за врушку, поставившую на колени всю страну?
********
Слухай, закрий свій брудний рот, а то кишки простудиш! Нам всім ригоанали брешуть як послідні собаки, а ти за своє. Ти що, такий тупий, що не можеш розібратися, хто бреше і краде? Тоді не лізь на сайт УП, а йди на анальні сайти. Там ти будеш свій і лизи своїм задницю скільки влізе.
IP: 91.196.159.---
dedygan _ 02.02.2012 12:05
Умники, блин!
Если єто тне полоитическое преследованире оппозиции, то почему рядом с Юлей не сидит Чечетов, который в бытность начальником Госкомимущевства продял зятю Кучмы Криворожсталь на миллиард дешевле реальной цены?
IP: 46.203.84.---
perga _ 02.02.2012 12:02
владимир штепа:
А разве Миньйон кого-то еще видеть хотел? Или ты тоже один из сильно переживающих за врушку, поставившую на колени всю страну?
IP: 91.196.159.---
dedygan _ 02.02.2012 11:49
Умники, блин!
Если єто тне полоитическое преследованире оппозиции, то почему рядом с Юлей не сидит Чечетов, который в бытность начальником Госкомимущевства продял зятю Кучмы Криворожсталь на миллиард дешевле реальной цены?
IP: 213.111.192.---
velle _ 02.02.2012 11:48
"Я переконаний, що розумні люди завжди домовляться. І я з задоволенням приїду до України", - а де, у теперішній владі, він бачив розумних людей, які можуть про щось домовлятися для країни, окрім власної користі...
IP: 31.41.119.---
владимир штепа _ 02.02.2012 11:37
perga:
perga:
Так в чем проблема? Заберите ее к себе и любуйтесь чуть ли не каждый день. Только сначала долги все ее оплатите, а потом хоть на Луну забирайте.
А все что украдено сегодняшними олигархами и сегодняшней властью отдашь ты или тебе подобные?
IP: 31.41.119.---
владимир штепа _ 02.02.2012 11:33
Полностью поддерживаю заявление президента ПАРЭ г-н. Жан-Клод Миньона, с также хочу выразить чувство глубокого уважения и полной поддержки Тимошенко Юлии Владимировне. Люди, с каждым осмысленно прожитым днем в Украине , начинают трезво оценивать сложившуюся ситуацию в стране - поголовное обнищание народа , на фоне жирующих и растущих как грибы миллиардеров- братьев, детей, кумовьев и близких власть придержавших, грабящих обворовывающих и уничтожающих народ Украины,
Страницы:      Предыдущая      Следующая